fabryka.lodow.napatyku 18.06.09, 19:13 chodzi mi o to czego dowiedzialyscie sie tutaj i wprowadzilyscie to w zycie? u mnie to 2 wazne rzeczy-dieta Montignac i zmiana biustonoszy, wlasnie dzieki gazecie Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ez-aw Re: Co forum gazety zmienilo w Waszym zyciu? 18.06.09, 19:16 Mam mniej czasu, bo ciągle tu siedzę Odpowiedz Link
asiaiwona_1 Re: Co forum gazety zmienilo w Waszym zyciu? 18.06.09, 19:17 uświadomiłam się stanikowo Odpowiedz Link
aniuta75 Re: Co forum gazety zmienilo w Waszym zyciu? 18.06.09, 19:18 Dowiedziałam się o Zmierzchu . A tak na serio to głównie takie ciążowo-dzieciowe sprawy. "Poznałam" dużo fajnych osób . No i czasu mam mniej . Odpowiedz Link
aniela_z_gazowni Re: Co forum gazety zmienilo w Waszym zyciu? 18.06.09, 19:19 Dzięki forum.gazeta.pl mój biust jest szczęśliwy Odpowiedz Link
slimakpokazrogi Re: Co forum gazety zmienilo w Waszym zyciu? 18.06.09, 19:31 poznałam parę fajnych osób osobiście (no jeszcze nie z magla, ale ciągle na to liczę). No i uzalezniłam się od magla. Acha, no i staniki też. Acha i jeszcze cola z Biedronki! Odpowiedz Link
doral2 Re: Co forum gazety zmienilo w Waszym zyciu? 18.06.09, 19:45 poznałam kupę ludzi, część z nich w realu oraz dowiedziałam się, jak wielu idiotów jest na świecie : Odpowiedz Link
e.logan Re: Co forum gazety zmienilo w Waszym zyciu? 18.06.09, 19:53 Z przerazeniem patrze na moich dorastajacych synow i krecace sie wokol nich laski ). Odpowiedz Link
fabryka.lodow.napatyku Re: Co forum gazety zmienilo w Waszym zyciu? 18.06.09, 20:12 doral2 napisała: > poznałam kupę ludzi, część z nich w realu oraz dowiedziałam się, jak wielu > idiotów jest na świecie : a to ciekawe, ale nie dokonczylas mysli, co zmienilo to w Twoim zyciu?co z tego wynioslas? Odpowiedz Link
doral2 Re: Co forum gazety zmienilo w Waszym zyciu? 18.06.09, 20:34 fabryka.lodow.napatyku napisał: > doral2 napisała: > > > poznałam kupę ludzi, część z nich w realu oraz dowiedziałam się, jak wielu idiotów jest na świecie : > > a to ciekawe, ale nie dokonczylas mysli, co zmienilo to w Twoim zyciu?co z tego wynioslas?.." wzrosło moje poczucie wartości, debeściak jestem po prostu Odpowiedz Link
agik82 Re: Co forum gazety zmienilo w Waszym zyciu? 18.06.09, 19:47 uświadomiłam się stanikowo, zaczęłam cud-parzydłem Eveline się smarować i parę innych jeszcze rzeczy się dowiedziałam, np. że głupota ludzka naprawdę nie ma żadnych granic i jeszcze dziś dowiedziałam się jak hell robi wątróbkę- znaczy zrobiłam z przepisu od niej i wyszła mniam Odpowiedz Link
e.logan Re: Co forum gazety zmienilo w Waszym zyciu? 18.06.09, 19:56 A jak zrobiłas. plizz Odpowiedz Link
karra-mia Re: Co forum gazety zmienilo w Waszym zyciu? 18.06.09, 20:51 cycnikowo się uświadomiłam kulinarnie troche też Odpowiedz Link
in-ca Re: Co forum gazety zmienilo w Waszym zyciu? 20.06.09, 19:32 cyckowo-stanikowo, kulinarnie i meyerowo się dokształciłam Odpowiedz Link
kowalowa Re: Co forum gazety zmienilo w Waszym zyciu? 20.06.09, 21:20 kupiłam sobie hula hop; a dzieciowo... to ja nie wiem; poprostu poznaję różne zdania na rózne tematy..ot to Odpowiedz Link
pyzunia2007 Re: Co forum gazety zmienilo w Waszym zyciu? 21.06.09, 16:19 nauczyłam sie robic pyszny sos pomidorowy(przepis ez-aw bodjze)no i mąz mi marudzi, że uciekam do swojego wirtualnego świata,ale juz zaczęłam to kontrolować, coby rodzina nie cierpiała Odpowiedz Link
beata7305 Re: Co forum gazety zmienilo w Waszym zyciu? 20.06.09, 22:17 Dzięki mathioli odkryłam tarkę do stóp i mam gładkie stopy Odpowiedz Link
mathiola Re: Co forum gazety zmienilo w Waszym zyciu? 21.06.09, 01:02 dużo. Zbyt dużo żeby teraz o tym pisać. Może jutro Dzisiaj idę spać Odpowiedz Link
18_lipcowa1 Re: Co forum gazety zmienilo w Waszym zyciu? 22.06.09, 22:27 dowiedzialam sie wielu rzeczy rowniez zostalam uswiadomiona stanikowo no i te perelki na CiP bezcenne ))))))))) Odpowiedz Link
fajka7 Re: Co forum gazety zmienilo w Waszym zyciu? 23.06.09, 00:22 Kilka fajnych znajomosci w realu ze wszystkimi konsekwencjami. W jednej forumowej corce nawet mi sie syn zakochal. Masa roznych spraw zalatwionych dzieki znajomym forumkom. Troche wiedzy ogolnej. Troche rozrywki. Biustonosze owszem Jest tego sporo, ale tez kilkuletni staz sie uzbieral. Odpowiedz Link