01.07.09, 19:12
Co z tym wyjazdem?
Obserwuj wątek
    • cudko1 Re: Cudko1 01.07.09, 20:52
      lidia nic nie wiem dopiero weszłam na forum, jedno jest pewne
      spotykamy się 7 sierpnia w piątek okunince, ślimak szuka jakiegoś
      noclegu dla całej naszej bandy, a wygląda na to że będzie sporabig_grin

      PRZYJEŻDZASZ????????????smile
      • lidia341 Re: Cudko1 01.07.09, 20:56
        cudko pewnie że tak, ale pewnie przyjade rano w sobotęsmile
      • lidia341 Re: Cudko1 01.07.09, 20:56
        ja będę mieszkała w łęcznej, więc mam nie daleko
        • cudko1 Re: Cudko1 01.07.09, 21:14
          hmmmmm a co będziesz robic w łęcznej??suspicious

          dobrze Ci mnie czeka 250 km do przejechaniauncertain ale i tak semida jest
          lepszatongue_out
          • pina_colada88 Re: Cudko1 01.07.09, 21:18
            A ja nie wiem, czy przyjadę sad
          • lidia341 Re: Cudko1 01.07.09, 22:15
            mieszkać będęsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka