cudko1 Re: Cudko1 01.07.09, 20:52 lidia nic nie wiem dopiero weszłam na forum, jedno jest pewne spotykamy się 7 sierpnia w piątek okunince, ślimak szuka jakiegoś noclegu dla całej naszej bandy, a wygląda na to że będzie spora PRZYJEŻDZASZ???????????? Odpowiedz Link
lidia341 Re: Cudko1 01.07.09, 20:56 cudko pewnie że tak, ale pewnie przyjade rano w sobotę Odpowiedz Link
cudko1 Re: Cudko1 01.07.09, 21:14 hmmmmm a co będziesz robic w łęcznej?? dobrze Ci mnie czeka 250 km do przejechania ale i tak semida jest lepsza Odpowiedz Link