redlinka
09.07.09, 13:04
Tak mnie natchnął brak miejsca na kolejne ciuchy młodego...
Mam całą szufladę listów (starych bardzo), kartek, pamiątek,
pierdółek - jednym słowem wspomnień....wyrzucić nie potrafię, choć
szuflada by się przydała;0
Trzymacie, palicie, wyrzucacie???