Dodaj do ulubionych

Wspomnienia w szufladzie..

09.07.09, 13:04
Tak mnie natchnął brak miejsca na kolejne ciuchy młodego...
Mam całą szufladę listów (starych bardzo), kartek, pamiątek,
pierdółek - jednym słowem wspomnień....wyrzucić nie potrafię, choć
szuflada by się przydała;0
Trzymacie, palicie, wyrzucacie???
Obserwuj wątek
    • aurinko Re: Wspomnienia w szufladzie.. 09.07.09, 13:05
      Trzymam w dużym kartonie. Czekają na uporządkowanie. Uwielbiam wracać do
      niektórych zdjęć, listów, kartek czy mojej grafomanii.
      • hellious Re: Wspomnienia w szufladzie.. 09.07.09, 13:07
        Ja tez w kartonie, ale nie takim znowy duzym wink
    • karra-mia Re: Wspomnienia w szufladzie.. 09.07.09, 13:12
      też mam w kartonie, stoi w piwnicy, nie wracam do tego specjalnie
      czesto, ale podoba mi się świadomośc, że mam cos, do czego mogę
      wrócicsmile
      • redlinka Re: Wspomnienia w szufladzie.. 09.07.09, 13:17
        Nie pomyślałam, że piwnica załatwiłaby problemwinknie posiadam
        niestety;-(
        Czesto do tego nie zaglądam a jednak za każdym razem coś tam się we
        mnie budziwink
        • hellious Re: Wspomnienia w szufladzie.. 09.07.09, 13:19

          A pawlacz masz? Albo duza szafe na przedpokoju? tongue_out Ja piwnice mam, ale cennych
          dla mnie rzeczy tam nie trzymam. tylko jakies sloiki i blizej nieoktreslone gratytongue_out
    • ceres9 oj mam mnostwo 09.07.09, 13:20
      sentymentalna jestem;]
      • agusia79-dwa Re: oj mam mnostwo 09.07.09, 13:52
        mam, trzymam w kartonie w szafie
        • babowa Re: oj mam mnostwo 09.07.09, 13:56
          o red droga tongue_out
          jaki wontek mondry, taki do zamyslenia nad czasem przemijajacym

          pewnie ci maz dyktował big_grin

          mam małe pudełeczko i tam trzymam wspomnienia z lat młodzienczych

          i mam jeszcze spódnice mamy z jej lat młodych w której chodziłam i
          kamizelke ukochanej babci
          • redlinka Re: oj mam mnostwo 09.07.09, 14:20
            babowa analfabetko - słownik sobie kup;-P
            • agik82 Re: oj mam mnostwo 09.07.09, 14:24
              mam takie skarby i też mi szkoda to wyrzucić, ale z czasem coraz mniej i jak zaglądam do pudła, to zawsze coś wykurze
            • babowa Re: oj mam mnostwo 09.07.09, 14:38
              redlinko blondynko- zamknij usta bo ci mózg wywieje big_grin
              • elske Mam kilka;) 09.07.09, 14:54
                Jak sie przeprowadzałam do męża (jeszcze wtedy nie męża),zrobiłam troche
                porzadku.Mam pamietniki ktore pisałam jeszcze w szkole, kilka pamiatek z
                wakacji, wszystkie listy od męża, ktore pisal do mnie z wojska i 2 koperty w
                ktorych zamknęlam wspomnienia o moich bylych (akurat dwóch ich bylo)wink
    • bernimy Re: Wspomnienia w szufladzie.. 09.07.09, 15:01
      Ja mam czyściutko, żadnych wspomnień nie przetrzymuję, mąż by się
      dogrzebał jeszcze tongue_out

      Redlinko, a co Wy się tak z babową lubicie? big_grin
      • redlinka Re: Wspomnienia w szufladzie.. 09.07.09, 17:34
        Berminy ja nawet wierszyki o babowej mamwink
        Myślałam,że powszechnie wiadomo, że babowa szurnięta jest, stara to
        jej odbija;-P
    • mathiola Re: Wspomnienia w szufladzie.. 09.07.09, 15:01
      Trzymam - teraz na strychu, wcześniej po kątach. Nie wyrzucę nigdy w życiu
      • doral2 Re: Wspomnienia w szufladzie.. 09.07.09, 16:02
        eh, tyle razy się przeprowadzałam i robiłam różne remonty, że część wspomnień
        zaginęła w otchłani czasoprzestrzeni, ale teraz mam strych i tam trzymam sporo
        rzeczy smile
    • semida Re: Wspomnienia w szufladzie.. 09.07.09, 18:51
      Wszystko trzymam.Kartki,listy od lubych,zasuszone kwiatki,moje pamiętniki(pisalam ponad 10 lat).Nie wyrzucę.Never!
    • ba_warka Re: Wspomnienia w szufladzie.. 09.07.09, 19:41
      Trzymałam długo ale wszystko spaliłam kiedy za małża wyszłamsmile
      • alesio23 Re: Wspomnienia w szufladzie.. 09.07.09, 21:30
        Wszystkie pamiątki staram się przechowywać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka