agik82 17.07.09, 14:46 nabyłam rybaczki mniej więcej takie i zapytowywuję czy pasuje do nich bluzka a'la nietoperz? znaczy z tymi szerokimi rękawami? nie wiem czy jasno tłumaczę, ale nie mogę fotek w necie znaleźć, a na własne muszę poczekać Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aniuta75 Re: modowo:) 17.07.09, 14:48 Mnie się te nietoperki wcale nie widzą i dziewczyny mi się w nich nie podobają o . Odpowiedz Link
asiaiwona_1 Re: modowo:) 17.07.09, 14:49 i ja się podpisuję pod aniutą. A spodnie fajowe. Odpowiedz Link
agik82 Re: modowo:) 17.07.09, 14:52 no właśnie ja też nie zachwycam się takimi bluzkami, ale założyłam z ciekawości i jakoś za mną chodzi Odpowiedz Link
koralik12 Re: modowo:) 17.07.09, 18:30 Nie wiem czy nietoperek pasuje...? Bardziej bym widziała jakąś tunikę. A ta pani na zdjęciu bardzo dziwnie wygląda, zgrabne nogi, szczupłe uda i biodra i taka przysadzista góra :0 Odpowiedz Link
asiaiwona_1 Re: modowo:) 17.07.09, 18:32 oj, a ja właśnie tuniki tu nie widzę, bo by optycznie bardzo nogę skróciła w połączeniu z tymi krótkimi spodniami... Odpowiedz Link
koralik12 Re: modowo:) 17.07.09, 18:37 To może wyobraziłaś sobie jakąś długa tunikę, ja myślę o krótkiej takiej nie zasłaniającej tyłka. Ale mam w wyobraźni bardzo szczupłą osobę nie wiem czy grubsza też by dobrze wyglądała? Odpowiedz Link
asiaiwona_1 Re: modowo:) 17.07.09, 18:41 a no jak przed tyłek to ok. Ja myślałam o takiej już za poślady. Odpowiedz Link