17.07.09, 14:46
nabyłam rybaczki mniej więcej takie

https://photos04.allegroimg.pl/photos/oryginal/690/17/51/690175195

i zapytowywuję czy pasuje do nich bluzka a'la nietoperz? znaczy z tymi szerokimi rękawami?
nie wiem czy jasno tłumaczę, ale nie mogę fotek w necie znaleźć, a na własne muszę poczekać
Obserwuj wątek
    • aniuta75 Re: modowo:) 17.07.09, 14:48
      Mnie się te nietoperki wcale nie widzą i dziewczyny mi się w nich nie podobają o tongue_out.
      • asiaiwona_1 Re: modowo:) 17.07.09, 14:49
        i ja się podpisuję pod aniutą. A spodnie fajowe.
        • agik82 Re: modowo:) 17.07.09, 14:52
          no właśnie ja też nie zachwycam się takimi bluzkami, ale założyłam z ciekawości i jakoś za mną chodzi
    • koralik12 Re: modowo:) 17.07.09, 18:30
      Nie wiem czy nietoperek pasuje...? Bardziej bym widziała jakąś tunikę.
      A ta pani na zdjęciu bardzo dziwnie wygląda, zgrabne nogi, szczupłe uda i biodra
      i taka przysadzista góra :0
      • asiaiwona_1 Re: modowo:) 17.07.09, 18:32
        oj, a ja właśnie tuniki tu nie widzę, bo by optycznie bardzo nogę
        skróciła w połączeniu z tymi krótkimi spodniami...
        • koralik12 Re: modowo:) 17.07.09, 18:37
          To może wyobraziłaś sobie jakąś długa tunikę, ja myślę o krótkiej takiej nie
          zasłaniającej tyłka. Ale mam w wyobraźni bardzo szczupłą osobę nie wiem czy
          grubsza też by dobrze wyglądała?
          • asiaiwona_1 Re: modowo:) 17.07.09, 18:41
            a no jak przed tyłek to ok. Ja myślałam o takiej już za poślady.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka