moja przyszywana szwagierka, traktowana przez wszystkich jak
rodzina, fajna dziewczyn, mamy fajne kontakty - no ogólnie się chyba
lubimy,
ale ostatnio wkur... mnie niemiłosiernie - kupując sobie takie same
perfumy, o których wie ze uzywam ich juz 10 lat, zawsze je mam, jest
to juz moj zapach, a ona uparcie się nimi psika,
no wkurza mnie to niebotycznie, wkurza jak wchodze do domu i czuje
swoje perfumy na innej babie - no wkurza wkurza wkurza wkurza na
maksa, no normalnie na maksa, taka jestem na nią zła ze szok,
dobra moze jetsem nienormalna ale i tak mnie to
WKURZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!