Dodaj do ulubionych

czy to paranoja czy też byście się wściekły???

08.08.09, 22:53
moja przyszywana szwagierka, traktowana przez wszystkich jak
rodzina, fajna dziewczyn, mamy fajne kontakty - no ogólnie się chyba
lubimy,

ale ostatnio wkur... mnie niemiłosiernie - kupując sobie takie same
perfumy, o których wie ze uzywam ich juz 10 lat, zawsze je mam, jest
to juz moj zapach, a ona uparcie się nimi psika,

no wkurza mnie to niebotycznie, wkurza jak wchodze do domu i czuje
swoje perfumy na innej babie - no wkurza wkurza wkurza wkurza na
maksa, no normalnie na maksa, taka jestem na nią zła ze szok,

dobra moze jetsem nienormalna ale i tak mnie to
WKURZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tongue_out
Obserwuj wątek
    • amoreska Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 08.08.09, 22:55
      Może spróbuj się ucieszyć, że ktoś podziela twój gust, że uważa za dobre to, co
      się tobie podoba?
      • cudko1 Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 08.08.09, 22:58
        amoreska próbowałam ale nie dałam rady no nie dałamtongue_outtongue_outtongue_out
    • bernimy Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 08.08.09, 22:56
      Chyba bym nawet tego nie zauważyła (wyczuła wink) w zwariowanym
      ostatnio życiu, dzięki naszej córeczce big_grin
    • minerallna Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 08.08.09, 23:03
      A mnie bardziej ciekawi, co to za perfumy...Cudko, zdradzisz tajemnicę smile ?
      • tysia77 Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 08.08.09, 23:05
        Mnie by to nie przeszkadzało.Często miałam takie same perfumy jak
        moja kuzynka,razem je wybierałyśy.
    • endi100 Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 08.08.09, 23:04
      E tam... wcale nie jesteś nie normalna... A ja jednak jesteś, to ja
      też jestem. Też bym się wkurzyła.
    • gacusia1 No fakt,nie jest to normalne .-P 08.08.09, 23:05
      To,ze wkurza cie gdy ktos pachnie takimi perfumami jak ty. Hahahaha!
      Nie,no tego jeszcze nie bylo!
    • kkokoszkaa Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 08.08.09, 23:07
      no generalnie czujesz sie chyba tak jakgby ktos na legalu ukradł ci
      twoja tozsamosc, masz prawo sie wsciekac ale niestety zalu do niej
      samej miec chyba nie mozesz.Perfum ogólnodostepny wiec moze uzywac.
      Mowe warto pogadac z twoim facetem by to jakos skomentował w jej
      obecnosci ze np jak przy niej siedzi to jakos kurcze cały czas czuje
      jkby przy zenie siedział i ciezko mu sie przyzwyczaic bo moje cudko
      to te prfumy juz 20 lat uzywa czy cos w tym stylu- moze sie
      zorientuje ze masz je wysoce oswojone ?
      • cudko1 Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 08.08.09, 23:12
        hehe ona o tym wietongue_out

        nawet jej mówiłam ze nie mogę się doczekać kiedy skończy swoje
        opakowanietongue_out a ona mi powiedziała ze ona u mnie je poznała

        aha to bratowa przyszywana sorytongue_out

        aha i jeszcze jedno ja babę bardzo lubię, fajna z niej bratowa, ale
        te cholerne perfumy, jakby to z premedytacją robiła nouncertain

        dobra łorewer już wiem ze to jednka paranoja, trudno będzie to moja
        paranojabig_grinbig_grinbig_grin
        • endi100 Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 08.08.09, 23:20
          Ale cudko nie łam się, jest nas dwie wink
          • cudko1 Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 08.08.09, 23:28
            endi dobre i totongue_outtongue_outtongue_out
    • deodyma Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 08.08.09, 23:31
      nie.
      ja bym sie z takiego powodu nie wsciekala.
      • agusia79-dwa Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 08.08.09, 23:36
        może trochę masz paranoję, ale mnie bardziej wkurza, że moja
        szwagierka kpuje takie same rzeczy dla swojego dziecka, co ja dla
        mojej córki. Ja wiem, że w sklepach jejst tego pełno, ale doszło
        nawet do tego, że kupiła taką samą torbę na pieluchy jak moja!
    • kitka20061 Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 08.08.09, 23:53
      cudko1 napisała:

      > dobra moze jetsem nienormalna ale i tak mnie to
      > WKURZA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!tongue_out

      Jesteś nienormalna.
    • deela Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 09.08.09, 01:25
      jestes nienormalna
    • jowita771 Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 09.08.09, 06:26
      Może zachwycona bym nie była, ale wściekać się to przesada. Nie masz monopolu na
      ten zapach. Gdybyś zamówiła specjalnie dla siebie nutę zapachową, a ona wykradła
      recepturę, to rozumiem, ale w tej sytuacji każdy ma prawo kupić i pachnieć.
    • liwilla1 Re: ja mam gorzej 09.08.09, 07:45
      bo moj ulubiony zapach ma teraz moja tesciowa tongue_out
    • kkokoszkaa Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 09.08.09, 08:11

      cudko ale powiem ci ze nie jestes nienormalna. Jeśli któś dużą uwagę
      przywiązuje do zapachów to własnie taką reakcją sie to kończy. Moja
      mama np kocha zapachy , ma ich kilka swoich ulubionych. Pamietam gdy
      moja przyszla bratowa pojawiła sie w naszym życiu bardzo spodobał
      mi sie jej zapach i zapragnełaam takowy kupic sobie. gdy tylko
      dowiedza sie o tym moja mam raz dwa wytłumaczyła mi ze tak sie nie
      robi ze mój brat ten konkretny zapach powonien kojarzyc tylko z
      jedna osobę w rodzinie. Generalnie osoby które cenia sobie dobre
      zapachy i mają taka swoją nutę są wyczulone na takowe kradzieże. U
      mnie wsród znajomych zawsze było oburzenie jak króras z babeczek
      podkradał zapach którejs z pozostałych. Zawsze uważane to było za
      gafę. Jak sie kogos lubi i poważa to takich rzeczy sie nie robi bo
      to nietakt.Ja bani na perfumy nie mam ale rozumiem twój nerw.
      • cudko1 Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 09.08.09, 09:27
        jeszcze gwoli wyjasnienia, ja nie jestem dla nidej z tego powodu nie
        przyjemna czy cos, awantur dzikich tez nie robie, bo wiem ze nie mam
        patentu na zapach a i dziewczyne lubie, a ze pachnie tak jak ja?? no
        coz dalej mnie tp irytujetongue_out

        p.s. ale jej nie "jebne" bede wspaniałomyslnabig_grin
        • magiczna_marta Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 09.08.09, 10:16
          Cudaku- co to za perfumy?????no wez powiedz

          > p.s. ale jej nie "jebne" bede wspaniałomyslnabig_grin

          wypsikaj jej wink
          • magiczna_marta Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 09.08.09, 10:17
            > wypsikaj jej wink

            w sensie ze perfumy wypsikaj
            • cudko1 Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 09.08.09, 10:40
              magiczna hihibig_grinbig_grinbig_grin

              a perfumy?? nic nadzwyczajnego - miracle lancomysmile
              • magiczna_marta Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 09.08.09, 10:46
                Cudak- polecialam skrotem myslowym i dopiero jak wyslalam to sie
                zorientowalam
              • cura_domestica cudko! 09.08.09, 17:06
                TO SĄ MOOOOOOOOOOJE PERFUMY !!!!!!!!!!!!!!! suspicious

                Używam ich od dawien dawna smile ale nie przeszkadza mi, że używa ich mnóstwo kobiet.

                Czy w necie przeszkadza Ci jak ktoś używa takich samych perfum jak TY wink ???
                • cudko1 Re: cudko! 09.08.09, 17:14
                  nie cura nie przeszkadza mi moja paraqnija nie sięga zenitu,
                  a za cholere to nie paranoja i tyle,

                  ale super zapach co??tongue_outtongue_outtongue_out
    • 18_lipcowa1 ja pie... ale masz problemy dziewczyno 09.08.09, 09:02
      no kurwa przedszkole to sie przy tym chowa
      • cudko1 Re: ja pie... ale masz problemy dziewczyno 09.08.09, 09:24
        lipcowa całe szczescie ze nie mam wiekszych nie uwazasz????? tongue_out
    • sebaga Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 09.08.09, 09:33
      zabawnie zabrzmiało "czuję SWOJE perfumy na innej babie".
      No trochę jestes nienormalna.
    • triss_merigold6 Paranoja zdecydowanie. n/t 09.08.09, 09:48
      • marta_i_koty Re: Paranoja zdecydowanie. n/t 09.08.09, 10:53
        Paranoja i tyle.
    • mama-dzwoni Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 09.08.09, 12:24
      cudko1 napisała:

      jest
      > to juz moj zapach, a ona uparcie się nimi psika,

      Jak to Twój? Wykupiłaś go od firmy na wyłączność? Ona ma prawo się nimi "psikać"
      podobnie jak połowa Polski i nic Ci do tego !

      > dobra moze jetsem nienormalna

      Tak to prawda, o tyle dobrze, że umiesz się przyznać do błędu i schizofrenii
    • go_go_yubari Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 09.08.09, 13:16
      a jak dla mnie to absolutnie normalne i tez bym sie wsciekla, nie wiadomo jak
      zareagowac, bo ani zwrocenie uwagi ani systematyczne tluczenie buteleczek
      <przyyyypadkiem> raczej nie wchodzi w rachube. Dla mnie perfumy sa wazniejsze
      niz np ciuch i tak jak przezylabym pojawienie sie na rodzinnej imprezie w takiej
      samej kiecce jak bratowa to gdyby ktos pachnial jak ja, to by mnie trafilo. No
      coz, kazdy ma swojego konika wink.
      Wiedz jedno, wspieram Cie z calych sil w tej chwili smile
    • princy-mincy Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 09.08.09, 14:27
      ja mysle ze paranoja
      a to przede wszystkim dlatego, ze NIE MA dwoch identycznie
      pachnacych osob, nawet jesli uzywaja tych samych perfum

      kazda z Was uzywa zapewne innego mydla/zelu do mycia/ kapieli,
      innych proszkow do prania ubran, a przede wszystkim ma inny
      metabolizm i wydziela inny naturalny zapach skory (zalezy tez
      jeszcze od diety, ew. palenia itp.)
      i dopiero to, w polaczeniu z perfumami, daje specyficzny zapach
      danej osoby

      poza tym- raczej ten zapach nie jest stworzyny tylko i wylacznie dla
      Ciebie, nie masz wylacznosci, wiec moze go kupic tak samo jak i ty
      • opium74 Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 09.08.09, 14:51
        a ja Cię rozumiem big_grinbig_grin
        Tez nie lubie perfumeryjnych nowości którymi pachnie co 2 kobieta w pubie.
        Jak mialam swoje ulubione perfumy i kuzynka się nimi zachwycała i chciała takie
        sobie kupic to tez mnie szlag trafiał.
        • cudko1 CZY WY NAPRAWDE MYSLICE 09.08.09, 17:05
          ze ja jestem tak ograniczona ze nie wiem ze te perfumy nie sa
          stworzone tylko dla mnia, ze nie wiem ze nie mam na nie patentu, ze
          kazda kobieta ma [prawo uzywac tego zapachju???


          ja to zajebiście dobrze wioemsmile
          co nie zmienia faktu zei tak iryrtuje mnie fakt ze kobieta
          (jakakolwiek sciąga/małpuje po mnie zapach perfum - ja bym tego nie
          zrobiła i tyle

          i mnie to iryrtuje i mam paranoje otongue_outtongue_outtongue_out
    • czajkax2 Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 09.08.09, 19:05
      No sorki, ale zabiłabym śmiechem gdyby szwagierka czy bratowa
      wkurzała sie na mnie ze ten sam zapach mi sie podoba. Jezli chcesz
      pachniec niepowtarzalanie to zamów se jakis jeden jedyny zapach i po
      kłopocie. Moim zdaniem mooooocno przesadzasz. Sytuacja jak dla mnie
      z tych absurdalnych. W zyciu wczeniej nie pomyślałam ze mozna miec o
      cos takiego pretensję.
    • mathiola Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 09.08.09, 20:47
      zwariowałaś? surprised
      • doral2 Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 09.08.09, 21:18
        cudko, od DZIESIĘCIU lat używasz tych samych perfum??
        to jest dopiero paranoja, żeby tych samych perfum na wszystkie okazje, wszystkie
        pory roku, wszystkie odmiany nastroju, wszystkie kreacje??

        masakra uncertain
        • magiczna_marta Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 09.08.09, 23:12
          doral2 napisała:

          > cudko, od DZIESIĘCIU lat używasz tych samych perfum??

          a co w tym dziwnego? ja od wiecej niz 10 lat mam swoj ukochany
          zapach
          http://perfumesmayoreo.com/perfumesmayoreo/images/CharlieWhite.jpg
          • doral2 Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 10.08.09, 08:30
            nuda, już dawno niemodne...
            tak jak być może czy pani walewska...
    • fajka7 Re: czy to paranoja czy też byście się wściekły?? 09.08.09, 23:01
      faktycznie paranoja smile
      mnie by to cieszylo
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka