Dodaj do ulubionych

Prawo jazdy.

24.08.09, 22:09
Natchniona wątkiem panny.migotki... Za którym razem zdałyście egzamin
na prawo jazdy? Ja za trzecim. Tak pytam z nudów i ciekawoścismile Jeśli już to kiedyś było to nie odpisujcie.
Obserwuj wątek
    • elan-o100 Re: Prawo jazdy. 24.08.09, 22:11
      za pierwszym i ...od tego pamietnego dnia nie jezdzę,
      czyli od 10 lat tongue_out
    • funkcjonariusz_angua Re: Prawo jazdy. 24.08.09, 22:13
      Za pierwszymsmile Pamiętam, że na łuku tak mi noga na sprzęgle drgała, że
      myslałam, że za którymś razem tak mi podskoczy, że nie dojadę do
      końcasmile
      • tabakierka2 Re: Prawo jazdy. 25.08.09, 10:03
        funkcjonariusz_angua napisała:

        Pamiętam, że na łuku tak mi noga na sprzęgle drgała, że
        > myslałam, że za którymś razem tak mi podskoczy, że nie dojadę do
        > końcasmile

        miałam to samo!!! dokładnie!!!
        tyle, że ostatecznie tak mi drgała noga, że sprzęgło padłotongue_out i
        zdałam za drugim dopierotongue_out
    • endi100 Re: Prawo jazdy. 24.08.09, 22:13
      Za czwartym. Przy czym 3xoblewałam na łuku (cholernym). Za czwartym
      razem łuk wyszedł i reszta też wink
      • pina_colada88 Re: Prawo jazdy. 24.08.09, 22:15
        No to ja zrobie offtopa tongue_out
        Nawet gdybym chciała to nie mogę zrobić.
        Ale nawet mi się nie chce :F
        • romashka Pina 25.08.09, 14:31
          Why??? Wada wzroku (jaka?), choroba psychiczna tongue_out ???
    • semida Re: Prawo jazdy. 24.08.09, 22:14
      Za czwartym.
      Pierwsze trzy byly na placu i porazka.Jak wyjechalam na miasto poooooooooooszlo.Bynajmniej nie zdalam dzieki swoim umiejetnosciom prowadzenia samochodutongue_out
    • panna.migotka777 Re: Prawo jazdy. 24.08.09, 22:27
      Za trzecim. Dwa pierwsze zawaliłam na mieście, plac szedł mi lekko.
    • figrut Re: Prawo jazdy. 24.08.09, 22:57
      Za pierwszym. Zdawało nas 13 i zdał chłopak który zdawał już 12 raz i ja, która
      trzynasta w kolejce byłam big_grin Reszta oblała uncertain
      • tomelanka Re: Prawo jazdy. 24.08.09, 23:04
        za 2. pierwszy kicha na placu
    • niesiah Re: Prawo jazdy. 24.08.09, 23:05
      Za drugim razem. Eh ale byłam szczęśliwa big_grin
      • marta_i_koty Re: Prawo jazdy. 24.08.09, 23:13
        Za trzecim. I cieszę się, że mam to za sobą...
    • bernimy Re: Prawo jazdy. 25.08.09, 09:59
      Za drugim razem big_grin Jaka byłam radosna, nie mogłam uwierzyć smile
    • iska202 Re: Prawo jazdy. 25.08.09, 10:02
      Za 4 uncertain
    • pszczolaasia Re: Prawo jazdy. 25.08.09, 10:17
      sama takowy wontalek drzewiej zalozylam...big_grin
      za trzecim zdalam! jezdze juz 2 miechy i uwielbiam to robic!
    • olinka20 Eh to były czasy :) 25.08.09, 10:25
      Za drugim smile
      Pierwszy raz oblalam plac- za bardzo sie wyluzowalam- "bo jak to, ja
      nie dam rady??" smile
      Za drugim razem sie zestresowalam i zdałam.
      Od tego czasu jezdze cały czas.
      Kocham jezdzic.
      • loolipop Re: Eh to były czasy :) 25.08.09, 22:00
        za pierszym sie udało! psim swenedmmmm
    • madameblanka dlaczego wypieprzacie sie na placu??? 25.08.09, 10:46
      widze że ten plac jest nie do przebrnięcia, kuźwa co tam jest takiego?
      Parkowanie równoległe? Ten łuk? Czy poprostu stresior który nie pozwala wykonać
      najprostszych manewrów??
      Ba ja ide tera na prawko i jak czytam to wszystko to ledwo nad zwieraczami panujebig_grin
      • panna.migotka777 Re: dlaczego wypieprzacie sie na placu??? 25.08.09, 13:31
        Wydaje mi się że jednak stres.

        Łuk wygląda tak:
        zaczynasz z koperty (na samym sprzęgle, nie dotykasz pedału gazu!!), jedziesz
        powolutku prosto i zakręcasz w prawo, zatrzymujesz się, wrzucasz wsteczny i
        powolutku cofasz, jak prawe lusterko znajdzie się między 2 a 3 pachołkiem
        (bliżej trzeciego) to robisz szybko 1 pełny obrót kierownicy w prawo i jedziesz
        dalej patrząc w lewe lusterko, kiedy obrys auta jest prawie równolegle do lewej
        linii to szybko kierownicą 1 pełny obrót w lewo i oglądasz się przez tylną szybę
        a potem zerkając w prawe lusterko korygujesz kierownicą bo auto ma tendencję do
        odbijania w lewo. Musisz pokazać egzaminatorowi że się odwracasz do szyby, takie
        są wymogi i koniec.

        Plac za każdym razem zrobiłam perfekcyjnie mimo że latała mi noga.

        Górka jest jeszcze łatwiejsza:
        jedziesz na górkę i zatrzymujesz się we wskazanym miejscu, zaciągasz ręczny i
        puszczasz nogę z hamulca, potem puszczając sprzęgło dodajesz powoli gazu, jak
        usłyszysz/poczujesz że silnik zaczyna "rwać" to puszczasz ręczny i auto samo
        rusza pod górę.
        • madameblanka re 25.08.09, 13:40
          migotka, ale cofając na łuku patrząc w tylną szybę musisz trzymać OBIE ręce na
          kierownicy, czy można "się złapać" za zagłowek pasażera?
          • panna.migotka777 Re: re 25.08.09, 13:44
            Ja trzymam obie bo tak mi wygodnie a odwracam samą głowę a nie cały korpus.
            Zapytaj instruktora jakie są przepisy. A kiedy kurs zaczynasz i w jakim mieście??
            • madameblanka Re: re 25.08.09, 14:01
              w Warszawie w przyszły piątek. Na Bródnie.
              • panna.migotka777 Re: re 25.08.09, 15:55
                Jak odbiorę prawko a Ty zaczniesz kurs to mogę Ci pokazać o co chodzi.
    • ajike Re: Prawo jazdy. 25.08.09, 13:20
      Za trzecim. Plac przejechałąm bez najmniejszego problemu. Na mieście pokłóciłam się z egzaminatorem smile

      Ale jeżdżę już od 13 lat i coraz bardziej to lubię smile
    • przeciwcialo Re: Prawo jazdy. 25.08.09, 13:26
      Za drugim.
      • furioza Re: Prawo jazdy. 25.08.09, 14:09
        za pierwszymsmile
        • grave_digger Re: Prawo jazdy. 25.08.09, 14:21
          za drugim.
          • romashka Re: Prawo jazdy. 25.08.09, 14:30
            No to ja jestem 'miszczu teori' bo ja oblałam torię i zdałam dopiero
            za drugim razem big_grin
            Ale za to praktykę z apierwszym, chociaz strasznie się denerwowałam
            i klęłam jak szewc, a egzaminator się z tego śmiał big_grin
    • tiuia Re: Prawo jazdy. 25.08.09, 14:29
      Za trzecim. Plac zaliczalam, na miescie wtapialamwink Ale za drugim razem oblalam nieslusznie - egzaminator stary nerwus mocno sie staral, zebym gdzies wtopila.
      A za trzecim razem zdałam!... i odtąd jeżdżęsmile
    • agnieszkadrab1980 Re: Prawo jazdy. 25.08.09, 14:52
      Testy za pierwszym jazda za piątym, rok 1998
    • zuzanka79 Re: Prawo jazdy. 25.08.09, 16:04
      Za pierwszym, ale to dawno było jakieś 12 lat temu.
    • mama-dzwoni Re: Prawo jazdy. 25.08.09, 21:56
      za drugim.
      • mama-dzwoni1 Re: Prawo jazdy. 25.08.09, 21:58

        mama-dzwoni napisał:

        > za drugim.

        Chyba sama sobie odpiszę: a kogo to ochodzi.
      • adkam77 Re: Prawo jazdy. 25.08.09, 22:03
        za pierwszym.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka