Dodaj do ulubionych

i co się dziwisz

21.10.20, 12:27
Jestem pod ogromnym wrażeniem wczorajszej rozmowy red. Piotra Kraśki z niejakim kardynałem Dziwiszem. Podobno sam kardynał wprosił się na rozmowę, zaprosił tvn24 do siebie, pewnie sobie myślał, że będzie tak ślicznie w rocznicę pontyfikatu JPII poopowiadać o kremówkach itd. I gdyby poszła pani Kolenda-Zaleska to pewnie byłoby grzecznie i na klęczkach.
A był Kraśko. Było grzecznie.
I wylazł cały prymitywizm wiejskiego proboszcza, który został porwany i przetrzymywany w lochach Watykanu: nic nie widział, nie słyszał. O tym co wyczyniał Degollado Dziwisz dowiedział się od .... Kraśki.
Żałosne.
I zrozumiałam skąd Lech na Wawelu. I dlaczego rządzi PiS.
Obserwuj wątek
    • trusiaa Re: i co się dziwisz 22.10.20, 09:10
      Właśnie tak: prosty chłopina, po rękach całowany, pod kolana obłapiany, który nie wie, co to moralność i w żadnego boga nie wierzy, ale w swoją pozycję niezachwianą - już tak. Nawet kłamać nie potrafi przekonująco, bo nigdy nie musiał, wszystko mu uchodziło na sucho. Choćby cień obawy przez niskie czółko nigdy nie przeleciał, że za podłości i machloje przyjdzie mu kiedyś odpokutować.

• scoutek Re: i co się dziwisz 22.10.20, 11:37
        Na twitterze uzgodniliśmy dzisiaj, że Dziwisz ma mentalność wiejskiego proboszcza i do tego lokaja. Bo był przyjacielem, u boku cały czas, usłużny, który na boku kręcił własne lody i nie przeszkodziło mu to złamać testament i wyprzedawać pamiątki.
        • trusiaa Re: i co się dziwisz 22.10.20, 12:35
          Pamiątki też, ale relikwie przecież. Naszykował cały magazynek fiolek z krwią (podobno papieską) i teraz obdarowuje chętnych wedle uznania. Interesuje mnie bardzo, jak wchodził w posiadanie tych próbek - miał do pomocy pielęgniarkę, która pobierała krew do badania i dodatkowo - do sprzedania? Wykradał niepotrzebne już próbki oddane do analizy?
          • scoutek Re: i co się dziwisz 22.10.20, 15:13
            Słowem pamiątki ogarnęłam wszystko. A słowem wyprzedawać także rozdawnictwo, bo jeśli nawet robi to za darmo, to tak naprawdę za darmo to nie jest. Za tym idzie np. szum wokół Kubicy i Kubicy samego. Itd.
            Tak, chyba musiał zebrać z litr tego.
            Mnie się to w każdym razie w głowie nie mieści

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka