Dodaj do ulubionych

CDR - grafik

IP: *.cec.eu.int 16.03.10, 10:44
Co sie dzieje z CDR w tym roku?

Dali nam 8 dni do wypisania sie, potem kilkominutowa pogawedka s HoU
i milczenie. Zero wiadomosci.

U was tez tak samo?
Kiedy rozdawali punkty w zeszlym roku?

Obserwuj wątek
    • Gość: Epska Re: CDR - grafik IP: *.access.telenet.be 16.03.10, 18:44
      W zeszlym roku byly dzielone w marcu i wpisane w Sysper w polowie kwietnia.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka