anna_83 29.07.04, 16:08 Razem z moim chłopakiem poszukujemy ofert pracy. Jest już dosyć późno ale może ktoś ma jakieś oferty. Możemy się do kogoś przyłączyć, jeśli jest taka możliwość, ale tylko do pracowitych osób takich jak my. gg 4534451 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Iza Re: WINOBRANIE IP: *.customer.m-online.net 20.09.04, 19:35 Praca: www.arbeitsagentur.de Odpowiedz Link Zgłoś