Gość: TOMEK
IP: *.rev.o1.com
09.08.04, 03:19
WITAM WSZYSTKICH!!!!
JESTEM PO EKONOMII W POLSCE- ZNAM DOBRZE ANGIELSKI- BYLEM NA 2 LETNIEJ
EMIGRACJI ZA OCEANEM- I MAM PYTANIE DO WSZYSTKICH!!!!
CZY JEST REALNE ZNALEZC PRACE BIUROWA W UK???
CZY JEST WOGOLE ZAPOTRZEBOWANIE NA EKONOMISTOW???
GDZIE MOGLBYM ZNALEZC JAKIES INFORMACJE O RYNKU PRACY???
BLAGAM PISZCIE!!!!
POZDROWIONKA