Gość: Kasia
IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net
12.08.04, 18:53
Witam jestem chetna na wyjazd na winobranie do Niemiec, znam niemiecki, jesli
ktos ma miejsce dla 2 osob to chetnie sie zabiore(zabierzemy - wezme jeszcze
kogos ze soba), prosze o kontakt na email katrinkan@wp.pl