Dodaj do ulubionych

Winobranie

IP: *.dsl.chcgil.ameritech.net 12.08.04, 18:53
Witam jestem chetna na wyjazd na winobranie do Niemiec, znam niemiecki, jesli
ktos ma miejsce dla 2 osob to chetnie sie zabiore(zabierzemy - wezme jeszcze
kogos ze soba), prosze o kontakt na email katrinkan@wp.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: Gosc Re: Winobranie IP: *.customer.m-online.net 30.08.04, 16:51
      Bawaria - pelno roboty, ciagle brakuje ludzi do roboty
      forum.polonia-muenchen.com

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka