Gość: Kris
IP: *.lubin.dialog.net.pl
26.10.04, 20:46
Czesc!
mam mozliwosc kontaktu z pracodawca pomiedzy powyzszymi miejscowosciami.
Interesuje mnie, o ile ktos sie orientuje, jakie sa koszty wynajecia jakiegos
lokum w tamtej okolicy (moze byc pokoj z dostepem do kuchni i lazienki),
wyzywienie i temu podobne i niezbedne oplaty.
Dodam, ze jestem kawalerem i bede tam bez auta. Angielski podstawowy.
Znajomych tam nie mam.
Czy zarobek 350Euro/tydzien (1400Euro/mies.)
moze byc zadowalajacy w tamtych okolicach?
Czytajac o kosztach w Dublinie, to takie pieniadze sa smieszne.
Ogolnie, czy warto za takie pieniadze tam pracowac?
Ile mozna odlozyc, nie glodujac jednoczesnie:)
Pozdrawiam i z gory dziekuje za kazde dodatkowe info!