Dodaj do ulubionych

Jak odzyskać podatek w UK????

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.04, 21:05
Podczas ostatnich wakacji pracowałam w Londynie.Pierwsze dwie prace były na
czarno,ale półtora miesiaca pracowałąm legalnie.Teraz jestem w Polsce,bo z
przyczyn niezależnych musiałam tu wrócić i narazie nie mogę jechać do Londynu
again.Pytanie wiec,czy mogę odzyskać podatek za te półtora miesiaca pracy??i
jak to ewentualnie załatwić??
Za wszelkie informacje z góry dziękuje:-)
Obserwuj wątek
    • xiv Re: Jak odzyskać podatek w UK???? 10.11.04, 23:35

      a druk P45 dostalas gdy skonczylas prace? bez niego ani rusz...
      • Gość: Zyta Re: Jak odzyskać podatek w UK???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.04, 13:11
        Hmm...nie dostałam, bo moja managerka nie przyjeła mojej rezygnacji, tylko dała
        mi urlop, ponieważ miała nadzieję, ze w Polsce złtwię co miałam do załatwienia
        i wrócę do Londynu. Teraz właśnie muszę zadzwonić do niej i powiedzieć na czym
        sprawy stoją- czyli,ze nie wróce narazie.Zapytam wiec ją,czy mogłaby ów druk
        przysłać do Polski.
        Dziękuje za information:-)
        • xiv Re: Jak odzyskać podatek w UK???? 11.11.04, 13:14

          jesli to byla wieksza firma - proboj predzej Head Office

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka