Gość: Zyta
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
10.11.04, 21:05
Podczas ostatnich wakacji pracowałam w Londynie.Pierwsze dwie prace były na
czarno,ale półtora miesiaca pracowałąm legalnie.Teraz jestem w Polsce,bo z
przyczyn niezależnych musiałam tu wrócić i narazie nie mogę jechać do Londynu
again.Pytanie wiec,czy mogę odzyskać podatek za te półtora miesiaca pracy??i
jak to ewentualnie załatwić??
Za wszelkie informacje z góry dziękuje:-)