Dodaj do ulubionych

Interview w Parl 28/02/05

IP: *.chello.pl 22.02.05, 09:03
Czesc, nareszcie sie doczekalem i mam rozmowę w Parlamencie, a później
badania. Czy ktoś z C mógłby podzielić się wrażeniami z podobnego interview
właśnie w Parl? O co pytają? chodzi mi o jakieś nietypowe kwestie..
Pozdr
Obserwuj wątek
    • asiunia.lux Re: Interview w Parl 28/02/05 22.02.05, 09:32
      ja mialam wczoraj takie badania i rozmowe wlasnie w parlamencie. Nie bylo
      niczego nietypowego, zwykla rozmowa poczowszy od wyksztalcenia poprzez
      klocki LEGO, a skonczylismy chyba na Alpach. Nie ma sie czym stresowac.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka