Gość: Lezsek
IP: *.chello.pl
22.02.05, 09:03
Czesc, nareszcie sie doczekalem i mam rozmowę w Parlamencie, a później
badania. Czy ktoś z C mógłby podzielić się wrażeniami z podobnego interview
właśnie w Parl? O co pytają? chodzi mi o jakieś nietypowe kwestie..
Pozdr