Dodaj do ulubionych

Autokar do Angli

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.06.05, 23:50
czy ktoś może mi polecic linie utobusowa do Angli?Prosze o cene i namiary
dzieki
Obserwuj wątek
      • luter1 Samolot dobryy???? 06.06.05, 22:56
        Autokar ma swoje zalety których niema samolot i dlatego nigdy transport
        autokarowy nie zniknie do konca.
        Przedewszystkim można wziąć bagaz jaki tylko da się udźwignąć, wprzypadku
        samolotu jest to max 25 KG - wraz z bagażem podręcznym /zasadniczo powinno być
        20 + 5 podręczny, ale z wlasnego doświadczenia wiem że jak to będzie np 15 kg
        bagaż główny i 10 podręczny to nic sie nie stanie/ (nie jak ktoś wcześniej pisał
        25 + 10, nigdy nie słyszałem o takiej mozliwej masie a latałem już pare razy,
        również inne osoby nie słyszały o takiej dopuszczalnej maszie) oczywiscie mozna
        dopłaćić (w SkyEurope jest to 5 euro za każdy dodatkowy kilogram) ale czy się
        opłaca to wg własnego uznania.

Ponadto ceny biletów lotniczych wcale nie zawsze są takie niskie, ostatnio
        szukałem biletu do Londynu na za mieśiąć i troche mnie pogieło, otóż na termin
        który wybrałem nie było już miejsc a na sąsiednie (+/- 2,3 dni) cena wynoiła
        grubo ponad 1000 złotych (1250 , 1300).
        Pewnie chodzi że sezon, wakacje,itp no ale płacić trzeba.
        Fakt że przy dobrych momentach koszt ten może wynieść ok 300 złotych, no ale nie
        jest tak zawsze.
        Cena biletów autokarowych to koszt ok 300 zł.
        Jak podaje magazyn "Praca i zycie za granicą" (nr6/2005,str.12)
        [...]teraz ceny biletów np. z Warszawy do Londynu na 1 i 2 sierpnia autobusem
        Orbisu zaczynają się już od 99 zł.[...]
        [...]firma często sprzedaje bilety na zasadzie "last minute".-Jeśli zostaną
        jakieś wolne miejsca, to kilka dni przed podróżąobniżamy ceny i dzięki temu
        można w ostatniej chwili zaoszczędzić na bilecie w jedną stronę nawet
        100zł-wyjasnia.[...] (czyli cena wyniesie ok 200 zł za bilet-dopisał autor)

Ja leciałem samolotem do IT 2 godziny, wracałem autokarem 24 h, pomimo iż była
        róznica, nie żałuje że wracałem autokarem bo zawsze w autokarze jest inny KLIMAT
        zwłaszcza jak jedzie troche młodzieży to jet fajnie, można oglądać co za oknem
        itp, no jest poprostu inaczej - co kto lubi.
        Dużą role ma właśnie klasa autokaru i w jakim stopniu jest zapełniony, jeżeli
        jest powyżej 90 % to współczuje , jeżeli jest to 50, 60 % to jest całkiem
        przyzwoicie i naprawde fajnie.
        Dobra tyle mojego pier*****ia,
        Na koniec (jak ktoś doszedł do tąd to jest naprawde cierpliwy :P )
        krótko POLECAM CI EUROLINES I ORBIS jak by co...

Trzymajta sie ludziki :PPP

Ps. I ty Raf też :)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka