logoo
19.07.05, 14:03
Az sie zalogowalem z wrazenia. Otoz przesympatyczna polskojezyczna Pani w
Fortisie w Parlamencie powiedziala mi wlasnie, ze bedac na okresie probnym
nie moge wyrobic sobie zadnej karty kredytowej. Cos mi to zbyt radykalnie
zabrzmialo, wiec chcialem z Wami skonsultowac, zanim zaczne zalowac swojego
wyboru i ewakuowac sie na poklad przyjazniejszych bankow (wiem, ze "przyjazny
bank" to oksymoron, ale tak mi sie napisalo).
Czy rzeczywiscie musze czekac do konca probation, zeby aplikowac o karte
kredytowa? To samo tyczy sie zreszta sytuacji, gdybym chcial zamiast blokady
pieniedzy jako depozyt przy wynajmie mieszkania skorzystac z uslugi gwarancji
bankowej. Nie wolno.
Coz, zycie epsa ciezkie jest i niewdzieczne, co najmniej jeden zatrze tu rece
z radosci ;)).
logo