Gość: Nieustawiony IP: *.kablowka.waw.pl 03.09.06, 22:09 Jednak egzaminy są ustawiane :( Po przejściu do ustnego stwierdzam , iż jednak ugzaminy też sa ustawiane!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: egzaminator Re: Jednak egzaminy są ustawiane :( IP: *.cust.tele2.lu 03.09.06, 23:07 Mistrzu, zdradz w jaki sposob? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anbxl Re: Jednak egzaminy są ustawiane :( IP: *.50-201-80.adsl-dyn.isp.belgacom.be 03.09.06, 23:41 No wlasnie,poprzednik mnie wyprzedzil-powiedz na jakiej podstawie tak twierdzisz i o jakie ustne ci chodzi-czy te dla partii politycznych,gdzie faktycznie czesto miejsce jest obsadzone jeszcze przed egzaminem???Czy te o konkretne miejsce tzw wewnetrzne,gdzie tez juz osobiscie kiedys mialam takie zdarzenie-zapraszali ludzi na egzamin po to,zeby wykazac sie frekwencja bardzo dobrze wiedzac ze osoba x bedzie tam pracowac.Oki z tym sie zgodze,ale NIGDY jezeli chodzi o oficjalne egzaminy EPSO Odpowiedz Link Zgłoś
byly_eurokrata Re: Jednak egzaminy są ustawiane :( 04.09.06, 07:05 nastepny zwolennik teorii spiskowej.... Ja juz powoli nie mam sily na takich ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eneko Re: Jednak egzaminy są ustawiane :( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.06, 15:46 A ja myślę, że nie można lekceważyć słów Nieustawionego. Słyszałem niedawną wypowiedź skądinąd zasłużonej pani Walentynowicz, że agenci są nawet w rządzie Kaczyńskiego. Skoro zdołałi się wkraść nawet tam.... Odpowiedz Link Zgłoś
byly_eurokrata Re: Jednak egzaminy są ustawiane :( 04.09.06, 15:58 mylsisz ze komisja ma teczki na kandydatow? Kurde, musze sie zastanowic z kim chodzilem do przedszkola i co moglem wtedy niepatrznie wypaplac na temat EWG Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Eneko Re: Jednak egzaminy są ustawiane :( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.06, 16:31 byly_eurokrata napisał: > mylsisz ze komisja ma teczki na kandydatow? Kurde, musze sie zastanowic z kim > chodzilem do przedszkola i co moglem wtedy niepatrznie wypaplac na temat EWG Jestem tego pewny, lustracja nie obejmuje tylko roczników od 2005 wzwyż. Więc jeśli w przedszkolu krzyczałeś EWG=KGB to buuu misiu..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcin Re: Jednak egzaminy są ustawiane :( IP: *.cec.eu.int 04.09.06, 14:45 A ja mysle, ze zamiast sie dodatkowo frustrowac na forum i szukac dziury w calym, lepiej spokojnie szukac swojej szansy. Nie tym razem to nastepnym sie uda! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ciekawy Re: Jednak egzaminy są ustawiane :( IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.06, 21:56 Właśnie. Tylko nasuwa mi się pytanie, czy będzie w ogóle następny raz?? Np. dla takich tłumaczy. A jeśli nawet, to pewnie dopiero za jakieś dwa, trzy lata, z planowaną listą rezerwową na 20 miejsc... Odpowiedz Link Zgłoś
byly_eurokrata Re: Jednak egzaminy są ustawiane :( 05.09.06, 08:20 1. Dla starych panstw czlonkowskich tez nie ma co 2-3 lata egzaminu na 120-130 osob 2. W przypadku egzaminu dla tlumaczy "ustawianie" egzanimu pisemnego jest technicznie niemozliwe, bo nawet jesli znasz 1 osobe z komisji, nic ci to nie da, bo prace sa sprawdzanie przez rozne osoby, a ktora dostanie jaka partie prac do oceniania - o tym decyduje los. 3. W przpyadku egzaminu ustnego: nie pamietam, jaka jest max. mozliwa ilosc osob dopuszczonych, powiedzmy 190, lista ma liczyc 125. Czyli co, te 125 osob to sami znajomi komisji czy jak? Troche absurd uwgzledniajac pkt. 2. Na egzaminach jak to na egzaminach, mozna miec pecha. Ale osoby z teoria spiskowa, to z reguly cieniasy, teoria spiskowa to wygodny chwyt psychologiczny na pocieszenie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zirytowana tak IP: *.cec.eu.int 05.09.06, 09:44 przy poprzednich konkursach tez tak mowiono. Byl tu taki jeden na forum, co darl sie w nieboglosy, ze wszystkie stanowiska sa juz dawno obsadzone i nie ma sensu sie pchac na konkurs. Najlepsze bylo to, ze sam byl juz oksy i siedzial na posadce w KE. W ten sposob zwalczal konkurencje. A jak komus cos nie wychodzi, to powinien sobie powiedziec prawde w oczy, a nie tlumaczyc sie jakas teoria spiskowa, ze wszyscy sa w zmowie. Biedny mis, uwzieli sie na mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paff alez egzaminy sa ustawione IP: *.26-136-217.adsl-dyn.isp.belgacom.be 05.09.06, 10:35 np. w Poniedzialek sa ustawione pisemne, np. na 9:00 np we Czwartek ustawia sie testy oralne ee verbalne dla stazystek. to sie nazywa grafik ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zirytowana paffik IP: *.cec.eu.int 05.09.06, 11:05 sluchaj, co ty z tym oralem tak wyskakujesz. Jakies tesknoty niezrealizowane? Co otwieram forum, to paff wciaz o jednym. Jakis niedosyt? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paff czlowieku nie irytuj sie IP: *.26-136-217.adsl-dyn.isp.belgacom.be 05.09.06, 11:19 znasz ta gre? to se zagraj jak ty zdalas od tej unii jak nie znasz waszej terminologii? poczytaj szacowne forum i zobacz ;D no i nie irytuj sie. forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=9&w=47415980&a=47415980 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=9&w=43782460&a=43816805 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=9&w=47415980&a=47415980 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zirytowana Re: czlowieku nie irytuj sie IP: *.cec.eu.int 05.09.06, 11:36 nie, ja wiem co to jest. W kazdej postaci, w kazdym typie i na kazdy sposob. Ale paffik, ty widze, jestes frustrat ostatnio. Dlatego pytam czy jest okey. P.S. wszystkie obecne epsy wypadly z tej czesci, ze tak powiem - celujaco :)) A kto jest lepszy? Panienki czy faceci? Sadzac po tych co tu sie placza, to jakas kategoria D. Mowiac po wojskowemu. I o facetach :) Odpowiedz Link Zgłoś
yogibabooo z ciekawosci 05.09.06, 11:41 A powiedz nam kochany pawiku, jak ktos tobie bardzo bliski wypadl na tym slynnym i ciagle wspominanym tu przez ciebie oralu? Ile punkcikow bylo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paff search engine a grade epsuff IP: *.26-136-217.adsl-dyn.isp.belgacom.be 05.09.06, 11:50 > slynnym i ciagle wspominanym tu przez ciebie oralu ja napisalem 1 a wrzuc sobie oral od wyszukiwarki na forum EPSO masz ze 100 postow - i kto tu ciagle wspomina?! pominimy szczegolik, ze to wasza oficjalna terminologia ;D no tak ale wyszukiwarki wymagaja dopiero na A9 a ty powyzej A5 nie podskoczysz. Spoko z rozwojem kariery dojdziesz i do tego za jakies 10 lat moze zrozumiesz co pisze ;D Powodzenia ! Odpowiedz Link Zgłoś
yogibabooo Re: search engine a grade epsuff 05.09.06, 11:54 A gdzie odpowiedz na moje pytanie? Z pytan innych... Czemu ciagle sie wysmiewasz z epsow, a sam korzystasz z tego dobrodziejstwa? Lubisz srac we wlasne gniazdo? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paff Re: search engine a grade epsuff IP: *.26-136-217.adsl-dyn.isp.belgacom.be 05.09.06, 11:59 > A gdzie odpowiedz na moje pytanie? jakie pytenie? snules jakies fantazje moze cos pominalem? ;D > Z pytan innych... Czemu ciagle sie wysmiewasz z epsow, a sam korzystasz z tego dobrodziejstwa? > jakiego dobrodziejstwa? twoj sens jest gleboko ukryty, rozwin mysl prosze > Lubisz srac we wlasne gniazdo? EPSO nie jest moim gniazdem - cos sugerujesz? ;D Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paff Re: czlowieku nie irytuj sie IP: *.26-136-217.adsl-dyn.isp.belgacom.be 05.09.06, 11:46 > nie, ja wiem co to jest. W kazdej postaci, w kazdym typie i na kazdy sposob. ja mowilem o terminologii dotyczacej egzaminow i tego mzoe rzymajmy sie? reszta swiadczy o freudowskich problemach espuff > Ale paffik, ty widze, jestes frustrat ostatnio. aaaaaaa jak takie rzeczy widzisz kup sobie google cos moze zobaczysz ;) > > P.S. wszystkie obecne epsy wypadly z tej czesci, ze tak powiem - celujaco :)) A > > kto jest lepszy? Panienki czy faceci? Sadzac po tych co tu sie placza, to jakas > > kategoria D. Mowiac po wojskowemu. I o facetach :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paff od z-iry-towanej IP: *.26-136-217.adsl-dyn.isp.belgacom.be 05.09.06, 11:54 "P.S. wszystkie obecne epsy wypadly z tej czesci, ze tak powiem - celujaco :)) A kto jest lepszy? Panienki czy faceci? Sadzac po tych co tu sie placza, to jakas kategoria D. Mowiac po wojskowemu. I o facetach :) " placzacy facet z powodu tak blahej rzeczy jak egzamin do epso t kategoria K. Kolargol, najwieksza ci.. wsrod niedzwiedzi. Mowiac jezykiem dobranockowym ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fap A jak wypada w oralu pawik? IP: *.cec.eu.int 05.09.06, 12:20 Nie jestes wielkim mistrzem-oratorem:)? Masz mile wspomnienia z takich.."egzaminow"? Co Cie bardziej cieszy: pisanie o tym na forum, czy sam egzamin np. z kilkuosobowa komisja:D? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paff paw w oralu jest mistrzem ;) IP: *.26-136-217.adsl-dyn.isp.belgacom.be 05.09.06, 12:40 > Nie jestes wielkim mistrzem-oratorem:)? Masz mile wspomnienia z > takich.."egzaminow"? siur, wery mocz. Czy wolisz odpowiedz nieee ja zawsze sie czerwinilem i nigdy nie moglem z siebie wydusic slowka ;) > Co Cie bardziej cieszy: pisanie o tym na forum, czy sam egzamin np. z > kilkuosobowa komisja:D? hmm jesli komisja zlozona jest z fajnych, sexi kobiet lecacych na pawia tooo wybieram pisanie na forum !!! bowiem kocham epsy i chce im pomoc w ich misji ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fap No, powiedzmy, ze Cie akceptujemy. IP: *.cec.eu.int 05.09.06, 13:39 Po prostu forum nie moze bez Ciebie zyc.... > > Nie jestes wielkim mistrzem-oratorem:)? Masz mile wspomnienia z > > takich.."egzaminow"? > > siur, wery mocz. Czy wolisz odpowiedz nieee ja zawsze sie czerwinilem i nigdy > nie moglem z siebie wydusic slowka ;) Aaa, czyli stad ta obsesja. Pewnie jakis pan egzaminator przycisnal Cie za bardzo przy egzaminie, prawda misiu-pysiu? > hmm jesli komisja zlozona jest z fajnych, sexi kobiet lecacych na pawia Pardon, lecacych na kogo?:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pavik -jemy? 1 pes w liczbie mnogiej? fju fju IP: *.26-136-217.adsl-dyn.isp.belgacom.be 05.09.06, 14:37 > > hmm jesli komisja zlozona jest z fajnych, sexi kobiet lecacych na pawia > > Pardon, lecacych na kogo?:) przyznaj sie - zazdroscisz ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fap A jest czego zazdroscic:D? Tak, nie? IP: *.cec.eu.int 05.09.06, 17:01 Bo chyba nie Twoich oral exams z wieloosobowymi komisjami, hy hy hy Odpowiedz Link Zgłoś
anbxl Re: powrot do tematu 05.09.06, 22:06 Zeszliscie kompletnie z tematu,a ja do niego wroce,aby podac kolejny przyklad z dzis ze ani egzaminy,a czasem nawet wakaty nie sa ustawione.Kiedys w ostatniej chwili zapisalam mojego meza na egzamin na kontraktowych,co jemu bylo obojetne.Przed preselekcja nawet nie zagladna do zadnej ksiazki bo jemu dobrze byc belgijskim urzednikiem,a na egzamin poszedl podobno dla swietego spokoju i zeby zrobic mi przyjemnosc,wynikow nie chcial sprawdzac,bo wiedzial ze bedzie no,podobnie bylo z kolejnym testem,ktory tez zdal i stwierdzil ze chyba teraz dam mu spokoj....Az dzis o 17h zadzwonila do niego pani ze jutro ma przyjsc na intervieuw,bo pilnie kogos szukaja,a on odpowiada profilowi,awiec moj pan zapisal adres i poinformowal mnie telefonicznie twierdzac,ze nawet nie wie jaka to instytucja i dobrze zebym po adresie to sprawdzila..............no comment tylko to,ze napewno nic nie bylo ustawione tylko ze doswiadczenie robi swoje i to ze jest dobry w tym co robi bez wzgledu jak bedzie dalej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fap Etam, na pewno sa ustawione. IP: *.cec.eu.int 06.09.06, 09:38 Przeciez nieustawiony byl swietnie przygotowany, tata dala w lape komu trzeba i nic z tego nie wyszlo:) Wiec tak to sobie tlumaczy Nieustawiony, ze ktos dal wiecej zapewne i stad te zale. Co za nieuczciwy swiat:] A jaka korupcja. Daje sie uczciwie w lape i nic:( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fap Czyli nie ma czego zazdroscic. Zgadlem? IP: *.cec.eu.int 06.09.06, 13:45 . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paff a tak ci mowia chlopcy ja cie rzucaja? IP: *.21-136-217.adsl-dyn.isp.belgacom.be 06.09.06, 19:58 nie przejmuje sie moze jestes mieciutki ale znadziesz jakis twardzieli to coi pomoga pozbyc sie fochow ;) no ale to juz nie moj problem tylko malego urzedniczka ;) Odpowiedz Link Zgłoś
byly_eurokrata Re: a tak ci mowia chlopcy ja cie rzucaja? 06.09.06, 20:04 moze zmienimy temat na "chlopcy w piaskownicy"? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: paff Re: a tak ci mowia chlopcy ja cie rzucaja? IP: *.21-136-217.adsl-dyn.isp.belgacom.be 06.09.06, 20:07 wiesz odpowiadale koledze z instytucji, ktoremu znow sie argumenty skonczyly wiec przechodiz na priva ;) a co do piaskonicy to przeca kibel dal 3 nogow tam zabawa jak w kuwecie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: fap paff widac dawno nie mial oralnego egzaminu, IP: *.cec.eu.int 07.09.06, 09:21 wiec daje upust hormonom na forum:D no dosc przedszkola, bo Paw zaczyna sie zapieniac, oczka nabiegly krwia, z uszu poszla para i zaraz bylyby wulgaryzmy Odpowiedz Link Zgłoś
puks01 klopoty z samoocena? 07.09.06, 09:44 wulgaryzmy przeciez juz sa, tyle ze w Twoim wydaniu? Odpowiedz Link Zgłoś