zimenko
31.01.07, 19:14
Proszę o poradę, co mogę (i co powinienem) zrobić w następującej sytuacji:
Prawie dwa lata temu przeszedłem EPSO’wy konkurs i znalazłem się na (ważnej
do końca 2007) reserve list dla OPOCE. Do tej pory cierpliwie czekałem na
informacje o wolnych stanowiskach i na ewentualne zaproszenie na rozmowy.
Zorientowałem się jednak, że spora część osób z mojej listy została już
zatrudniona, prawdopodobnie wkrótce po rozstrzygnięciu konkursu. Wysłałem
więc maila (a potem fax) do szefowej działu HR z pytaniem o plany
najbliższych zatrudnień i o ewentualne zamierzenia co do mojej osoby.
Niestety, minął miesiąc i nie dostałem żadnej odpowiedzi.
Gdzie i w jaki sposób mogę uzyskać jakieś miarodajne informacje? Czy rzecz
się sprowadza do cierpliwego czekania na propozycje, czy jednak trzeba
podejmować jakieś starania i wysiłki w celu zatrudnienia? W jaki sposób
działać (formalnie, nieformalnie itp.)?