dyzurna 05.02.07, 22:55 zyjesz? :) gdzie sie podziewasz? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kasiabru Re: do kasiabru 10.02.07, 21:18 czesc, mialam duzo roboty. ALe zyje i przepraszam. Juz sie odmeldowuje. Btw, od wtorku wracm do roboty. Brrr.... Odpowiedz Link Zgłoś