Dodaj do ulubionych

do kasiabru

05.02.07, 22:55
zyjesz? :) gdzie sie podziewasz?
Obserwuj wątek
    • kasiabru Re: do kasiabru 10.02.07, 21:18
      czesc, mialam duzo roboty. ALe zyje i przepraszam. Juz sie odmeldowuje.
      Btw, od wtorku wracm do roboty. Brrr....
      • dyzurna Nareszcie ;) ciesze sie ze wszytsko ok! 10.02.07, 21:39

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka