Dodaj do ulubionych

CAST SECR 2008

20.03.09, 13:29
Witam!
Czy ktoś z Was może już dostał jakieś zaproszenie na rozmowę?
Obserwuj wątek
    • Gość: sekretarka Re: CAST SECR 2008 IP: *.195-201-80.adsl-dyn.isp.belgacom.be 20.03.09, 17:52
      A czy ktoś wie ile nas jest na liście -)
      • Gość: gosc-1 Re: CAST SECR 2008 IP: *.access.telenet.be 20.03.09, 21:13
        Jeszcze listy nie ma:) A chyba wszyscy zdali. Zaproszenia raczej nie
        nalezy sie spodziewac, tylko samemu sie uaktywnic.
        • Gość: hipoliciak Re: CAST SECR 2008 IP: *.elartnet.pl 22.03.09, 12:02
          no a co konkretnie powinno sie zrobic - jak uaktywnic? bo ja mialem sporo
          punktow, mysle ze CV mam niezle i zalezy mi na tym zeby sie dostac :)
    • Gość: kazia Re: CAST SECR 2008 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.09, 21:36
      chyba niepoważni jesteście ... :) listy casta 25 i 27 są jeszcze
      pełne, ja sama na takiej wiszę od września 2007 i nikt jakoś mi nie
      przysłał żadnego zaproszenia :) nie wiem czemu tak mówią, ale z
      pewnością to wyszukiwanie kandydatów przez instytucje - nie jest
      żadną praktyką na szerszą skalę. Z własnych obserwacji ośmielę się
      stwierdzic, że najczęściej z listy casta udaje się wskoczyc
      malżonkom funkcjonariuszy, którzy razem z nimi przyjechali do bxl i
      zeby sie nie zanudzic na śmierc, to po zdaniu jakiegoś casta udaje
      im sie załapac na kontrakt ... :) no ... ale zawsze mogę sie mylic :)
      • Gość: mz Re: CAST SECR 2008 IP: *.brutele.be 20.03.09, 23:08

        Srednio co 2 tygodnie przyjmowanych jest kilku Polakow, tak wiec sami ocencie
        swoje szanse
        • Gość: sekretarka Re: CAST SECR 2008 IP: *.191-242-81.adsl-dyn.isp.belgacom.be 21.03.09, 09:28
          Zastanawia mnie jedno. Jeżeli listy po Cast 25 i 27 są pełne, to po
          co organizują kolejne egzaminy. Czy kandydaci z tych list nie
          spełniają odpowiednich oczekiwań? Dlatego trzeba tworzyć kolejne
          listy? Nie mogę tego pojąć
          • Gość: Ola Re: CAST SECR 2008 IP: *.access.telenet.be 21.03.09, 12:15
            Listy moze i sa pelne, ale albo przez osoby juz pracujace/niezainteresowane
            praca w KE albo przez te, ktore nie do konca maja CV pozadane przez dany serwis.
            Poza tym, listy nie sa uaktualniane i bardzo czesto nawet jak ktos pracuje juz w
            KE to jest oflagowany jako wolny.
            • izabel.3 Re: CAST SECR 2008 21.03.09, 15:36
              Witajcie!
              Dzieki za uaktywnienie się w zapoczątkowanym wątku:) Mogę się
              zapytać, czy jesteście na miejscu w Bxl czy chcecie zacząć się
              lobbować z Polski?
              Pozdrawiam.
              • Gość: anbxl Re: CAST SECR 2008 IP: *.access.telenet.be 21.03.09, 20:27
                Ja znam 4rodakow (poznalam przez to forum) ktorzy z PL,UK i Francji
                zostali zatrudnieni w ostatnim czasie jako CAST FG 2 z CAST 27.Co do
                pelnych list CAST 25i CAST 27 to owszem sa z FG1 i FG3 FG4.Ciagle
                poszukuja sekretarek,gdyz wielu tubylcom koncza sie kontrakty CA i
                niech o tym swiadczy,ze w lutym kiedy to zmieniano mi kontrakt przez
                tydzien w CARL mialam zielona flage i 11 propozycji rozmow
                (telefony,maile)Mysle,ze jezeli ktos z FG2 po CAST 25 czy CAST27 nie
                dostal ani jednej propozycji rozmowy (nie mylic z propozycja pracy)
                to powinien przygladnac sie swojemu profilowi,Europass cv...moze
                jako pierwszy jezyk ma niemiecki?Male lub zadnego doswiadczenia?
                Napewno problemem nie jest dalekie miejsce zamieszkania."Sekretarko"
                jezeli pracujesz w KE to pewnie slyszalas,ze od pewnego czasu
                wszyscy kontraktowi (jest zalecane nawet dla TA)musza miec zdany
                egzamin CAST.Wielu,szczegolnie pracujacych w delegacjach takiego
                egzaminu nie zdali i dlatego i po to te egzaminy....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka