izabel.3 20.03.09, 13:29 Witam! Czy ktoś z Was może już dostał jakieś zaproszenie na rozmowę? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sekretarka Re: CAST SECR 2008 IP: *.195-201-80.adsl-dyn.isp.belgacom.be 20.03.09, 17:52 A czy ktoś wie ile nas jest na liście -) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gosc-1 Re: CAST SECR 2008 IP: *.access.telenet.be 20.03.09, 21:13 Jeszcze listy nie ma:) A chyba wszyscy zdali. Zaproszenia raczej nie nalezy sie spodziewac, tylko samemu sie uaktywnic. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hipoliciak Re: CAST SECR 2008 IP: *.elartnet.pl 22.03.09, 12:02 no a co konkretnie powinno sie zrobic - jak uaktywnic? bo ja mialem sporo punktow, mysle ze CV mam niezle i zalezy mi na tym zeby sie dostac :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kazia Re: CAST SECR 2008 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.03.09, 21:36 chyba niepoważni jesteście ... :) listy casta 25 i 27 są jeszcze pełne, ja sama na takiej wiszę od września 2007 i nikt jakoś mi nie przysłał żadnego zaproszenia :) nie wiem czemu tak mówią, ale z pewnością to wyszukiwanie kandydatów przez instytucje - nie jest żadną praktyką na szerszą skalę. Z własnych obserwacji ośmielę się stwierdzic, że najczęściej z listy casta udaje się wskoczyc malżonkom funkcjonariuszy, którzy razem z nimi przyjechali do bxl i zeby sie nie zanudzic na śmierc, to po zdaniu jakiegoś casta udaje im sie załapac na kontrakt ... :) no ... ale zawsze mogę sie mylic :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mz Re: CAST SECR 2008 IP: *.brutele.be 20.03.09, 23:08 Srednio co 2 tygodnie przyjmowanych jest kilku Polakow, tak wiec sami ocencie swoje szanse Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sekretarka Re: CAST SECR 2008 IP: *.191-242-81.adsl-dyn.isp.belgacom.be 21.03.09, 09:28 Zastanawia mnie jedno. Jeżeli listy po Cast 25 i 27 są pełne, to po co organizują kolejne egzaminy. Czy kandydaci z tych list nie spełniają odpowiednich oczekiwań? Dlatego trzeba tworzyć kolejne listy? Nie mogę tego pojąć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ola Re: CAST SECR 2008 IP: *.access.telenet.be 21.03.09, 12:15 Listy moze i sa pelne, ale albo przez osoby juz pracujace/niezainteresowane praca w KE albo przez te, ktore nie do konca maja CV pozadane przez dany serwis. Poza tym, listy nie sa uaktualniane i bardzo czesto nawet jak ktos pracuje juz w KE to jest oflagowany jako wolny. Odpowiedz Link Zgłoś
izabel.3 Re: CAST SECR 2008 21.03.09, 15:36 Witajcie! Dzieki za uaktywnienie się w zapoczątkowanym wątku:) Mogę się zapytać, czy jesteście na miejscu w Bxl czy chcecie zacząć się lobbować z Polski? Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anbxl Re: CAST SECR 2008 IP: *.access.telenet.be 21.03.09, 20:27 Ja znam 4rodakow (poznalam przez to forum) ktorzy z PL,UK i Francji zostali zatrudnieni w ostatnim czasie jako CAST FG 2 z CAST 27.Co do pelnych list CAST 25i CAST 27 to owszem sa z FG1 i FG3 FG4.Ciagle poszukuja sekretarek,gdyz wielu tubylcom koncza sie kontrakty CA i niech o tym swiadczy,ze w lutym kiedy to zmieniano mi kontrakt przez tydzien w CARL mialam zielona flage i 11 propozycji rozmow (telefony,maile)Mysle,ze jezeli ktos z FG2 po CAST 25 czy CAST27 nie dostal ani jednej propozycji rozmowy (nie mylic z propozycja pracy) to powinien przygladnac sie swojemu profilowi,Europass cv...moze jako pierwszy jezyk ma niemiecki?Male lub zadnego doswiadczenia? Napewno problemem nie jest dalekie miejsce zamieszkania."Sekretarko" jezeli pracujesz w KE to pewnie slyszalas,ze od pewnego czasu wszyscy kontraktowi (jest zalecane nawet dla TA)musza miec zdany egzamin CAST.Wielu,szczegolnie pracujacych w delegacjach takiego egzaminu nie zdali i dlatego i po to te egzaminy.... Odpowiedz Link Zgłoś