Dodaj do ulubionych

Wiktor Janukowycz prowadzi w wyborach prezydenc...

    • moritani Aby nie modliszka! 17.01.10, 21:24
      Nam to nic nie da, nadal będziemy pompować kasę w skorumpowaną ,
      przy pomocy naszej i Zachodu, oligarchie. Powiada się ze to
      patrioci, że sa gwarantami dobrych stosunków z zachodem. Jasne bo
      chcą utrzymać zagrabione kapitału, tylko jak długo biedniejące
      społeczeństwo to będzie tolerowało?. Jedno wielkie korupcyjne
      państwo utrzymywane za łapówki dla oligarchii jako „bufor” z Rosją.
      Ciekaw jestem jak na tym wyjdziemy. Nasze popieranie Ukrainy,
      politycznie i ekonomicznie, rujnuje nas, to beczka bez dna, patrzcie
      tyko na rurociag pod Bałtykiem. To kompromitacja naszych polityków.
      Ile kasy straciliśmy tylko na przesyłce. To zwiększyło nasze
      bezpieczeństwo, podobno nie mające ceny?. Pod Trybunał.
    • eva15 Janukowycz to nałogowiec z tym fałszowaniem 17.01.10, 21:27
      Co wybory prezydenckie - to on fałszuje. Nie ma tylu pomarażczowych rewolucji,
      żeby dziada przegonić.

      A tak serio: jeśli wygrał, to będzie to tylko potwierdzeniem jego zwycięstwa w
      2004 r. i późne zadośćuczynienie za tamten przekręt na jego niekorzyść.
      Ciekawe tylko, jak będzie rządził?
      • preminger Re: Janukowycz to nałogowiec z tym fałszowaniem 17.01.10, 21:29
        eva15 napisała:

        > Co wybory prezydenckie - to on fałszuje.

        no nie tylko on ;)
        wiadomosci.onet.pl/140152,21,7,pokaz.html
      • moritani Re: Janukowycz to nałogowiec z tym fałszowaniem 17.01.10, 21:33
        Gorzej iż dotychczas to trudno!.
      • pentagon8 Eva!!!!!!!!!!!!!!!!!! 17.01.10, 21:46
        Znamy,znamy te przekręty wolnego społeczeństwa. To władza powinna
        decydować, a tu guzik.

        To parszywe CIA i jego szpiegi:)
      • 12.12a1 Re: Janukowycz to nałogowiec z tym fałszowaniem 18.01.10, 11:00
        eva15 napisała:

        > Co wybory prezydenckie - to on fałszuje. Nie ma tylu pomarażczowych rewolucji,
        > żeby dziada przegonić.
        >
        > A tak serio: jeśli wygrał, to będzie to tylko potwierdzeniem jego zwycięstwa w
        > 2004 r. i późne zadośćuczynienie za tamten przekręt na jego niekorzyść.
        > Ciekawe tylko, jak będzie rządził?
        ----------------------------------------------------------------
    • konbar Byle tylko nie "rezali"naszych!! 17.01.10, 21:28
    • kibic_rudego To syn Pryszczatego nie zarobi wiecej na gadzetach 17.01.10, 21:33

      Pomaranczowej Rewolucji ?
      Nie dopomyslenia, i posel PO pani Fabisiak nie protestuje ?
      • 12.12a1 Re: To syn Pryszczatego nie zarobi wiecej na gadz 18.01.10, 11:03
        kibic_rudego napisał:

        >
        > Pomaranczowej Rewolucji ?
        > Nie dopomyslenia, i posel PO pani Fabisiak nie protestuje ?
        -------------------------------------------------------------------
    • krakus24kr Proponuje zamknąć granicę z Ukrainą. 17.01.10, 21:36
      • forblog Dlaczego? 17.01.10, 21:38
        Dlaczego?
        • superprawda O nie poszlo tak jak w Polsce chcieli? ojej 17.01.10, 21:45
          O nie poszlo tak jak w Polsce chcieli? ojej to pewnie spisek!
    • pentagon8 Ciekawe,co przyniesie II tura 17.01.10, 22:03
      Jedno jest pewne: Ukraincy rozumieja i wiedzą gdzieleżyzrodło ich
      przyszłości i rozwoju. Nikt nieche kierować uwagi na wschodzie.
      Rosja przegrała zkretesem w 2004 a obecnie przyszła głowa państwanie
      będzie miała więkrzego wyboru - kurs proeuropejski pozostaje bez
      alternatywy.

      Ukrainienie trzeba przypominać po latach sovieckiej okupacji, ze
      rosja niezapewni im przyszłości.

      Biedny Janukowicz - przekupiony przez kreml kryminalista, który wie
      ze jego mocodawcy dadząmukasę ale niezapewnią przyszłości Ukraincom.
      Gdyby wygrał i niespełnił obietnic...wywiezionoby go na taczce
      gówna.
      • preminger Re: Ciekawe 17.01.10, 22:09
        pentagon8 napisała:
        > Gdyby wygrał i niespełnił obietnic...wywiezionoby go na taczce


        I czego tak na prawdę życzysz tym biednym Ukraińcom, żeby dżumę
        leczyli cholerą ?
        • pentagon8 Prezydent Janukowicz? Dead man walking:) 17.01.10, 22:25
          Ukraina przechodzi kurację...

          Winnymi kryzysu na Ukrainie są Amerykanie i CIA? Tak?

          Janukowicz zakładasobie pętlę na szyje gdy wygra. Dlaczego?

          1. Jeżeli nie dopuści do wpływu rusków, odetną mu nie tylko kasę
          alei poparcie, słowem sytuacjaskończysię nowymi naciskami ze strony
          Moskwy a rosjanie znajdądla niego alternatywę.

          2. Jeżeli dopuści ruskow, na taczce g....na wywiozą go Ukraincy, bo
          to oznacza krok w tył wkierunku integracji z EU, orazzastopowanie
          reform gospodarczych.

          Janukowicz będzie wisiał tak czy siak.
          • xolaptop Re: Prezydent Janukowicz? Dead man walking:) 17.01.10, 22:52
            Dlatego najlepiej zrobi, jak skorzysta z Ruskich i z UE i dodatkowo z Polski.
            Ukraina ma bardzo dobrą sytuację po zwycięstwie Janukowycza. Może brać, brać i brać.
            • zigzaur Re: Prezydent Janukowicz? Dead man walking:) 18.01.10, 00:04
              Tylko że UE nie jest skora do dawania.
              A Mośkwa jeszcze mniej.
    • xolaptop Exit polls: Wiktor Janukowycz wygrał I turę. Wi... 17.01.10, 22:48
      Polscy politycy głoszą od wielu lat, że im silniejsza Ukraina, tym lepiej dla
      Polski. Ponieważ teraz Ukraina będzie razem z Rosją coraz silniejsza, a z
      drugiej strony polskim politykom nie ma powodu nie wierzyć, możemy się
      cieszyć, że demokracja zadecydowała i będzie ten Janukowycz.
      • koloratura1 Jak Ty nic nie rozumiesz! :) 18.01.10, 10:01
        xolaptop napisał:

        > Polscy politycy głoszą od wielu lat, że im silniejsza Ukraina, tym lepiej dla
        > Polski. Ponieważ teraz Ukraina będzie razem z Rosją coraz silniejsza, a z
        > drugiej strony polskim politykom nie ma powodu nie wierzyć, (...)

        Taż to Ukraina ma być coraz silniejsza, a Rosja coraz słabsza, o!
    • balsamlomzynski Kaczyński: nie jestem bezczynny, tylko czysty 17.01.10, 23:00
      U schyłku mroźnej, styczniowej nocy, kiedy władze miejskie z
      szaleńczą determinacją usuwały z ulic śnieg, nie z upodobania do
      nawierzchni czarnych i suchych, ale ze śmiertelnego strachu przed
      PiSem, prezydent wschłuchiwał się w nie do niego skierowane okrzyki
      nad wyraz ostatnio niespokojnie sypiającej Marie.
    • nie-tak Exit polls: Wiktor Janukowycz wygrał I turę. Wi... 17.01.10, 23:05
      Co na to Kaczorki? Ich ulubieniec traci na Ukrainie na wartosci, niedawno mial
      powyzej 5% a teraz 4,2%? Nawet piekna Julia nie zablysla. Gruzinscy pomagierzy
      tez nie pomogli Juszczence, paru ich juz schowano za hiszpanskie firanki.
      Link do wyniki wyborow:
      unian.net/eng/
      ---------------------------------------------------------------
    • kemot696 koniec UPOwskiego bandyty Juszczenki 17.01.10, 23:19
      :)!!!!!!!!!!
      • nie-tak Re: koniec UPOwskiego bandyty Juszczenki 17.01.10, 23:33
        Moze wrescie skonczy sie terroryzowanie Europy z zakrecanym kurkiem, kradzieza
        gazu i zyciem na koszt Zachodu. Polsce jest nie w nos ze akurat ich faworyci nie
        wygrywaja, po prostu znaczenie Polski w tym wypadku sie zmniejsza.
    • psychiatranarodowy Ukraińcy nie tak głupi jak Polacy... 17.01.10, 23:32
      ...dali się oszukać raz na sponsorowaną przez CIA pomarańczową
      psuedorewolucję przedstawianą jako oddolną, podczas gdy w istocie
      była to dobrze zorkiestrowana i sterowana międzynarodowa akcja
      wymierzona głównie w Rosję, ale też szkodliwa dla Ukrainy, którą USA
      potraktowały instrumentalnie i przedmiotowo (jak Gruzję i Polskę).
      Pomarańczowi stali się oligarchami, Juszczenko obwoził się po
      Europie, jakby był jakimś cesarzem, zawsze z podniesionym czołem i
      wyniosłością prezydenta jakiegoś bardzo poważnego i wpływowego
      panstwa, podczas gdy stał na czele bankruta europy wschodniej, w
      której poziom życia cofnął się o kilkadziesiąt lat. Jego synalek w
      wieku 19 lat stał się jednym z najbogatszych ludzi w kraju, jak w
      republice bananowej. Ludzie żyją gorzej niż w Kosowie, nie
      porównując już nawet z Rumunią, a bezpieczeństwo ekonomiczne i
      niezależność Ukrainy to już przeszłość. Do tego prowadzi polityka
      fantasmogoryjna (podobną prowadzi POPiS w Polsce). W podpisie
      zdjęcia do artykułu napisano, że wybory wygrał Juszczenk -
      psychoanalityk się kłania Gazeto Wybiórcza (nie kierujcie się
      myśleniem życzeniowym).
    • kris1955 Re: Wiktor Janukowycz prowadzi w wyborach prezyde 17.01.10, 23:55
      34% w II rundzie mu nie wystarczy a wiecej raczej nie dostanie.
      Poprzednio tez mial wygrac , i co ?
    • niepisaty_wyksztalciuch Redaktorze odłóż kieliszek! to info nie ma sensu 18.01.10, 00:03
      Redaktor powinien na chwilę odłożyć kieliszek i przeczytać co napisał zanim
      puści to w świat. w 6-wierszowej notatce pomylił Janukowycza z Juszczenką (no
      bo ile ten Juszczenko zdobył 33,99 czy 6 proc. Z kim właściwie zmierzy się
      Julia Tymoszenko w drugiej turze?). Pomylił się też w przecinku, bo nie sądzę
      aby po podliczeniu niecałej połowy procenta można było wyciągać jakieś
      wnioski. Prawdopodobnie redaktorowi zaczęli płacić od wiersza i uderzyła mu do
      głowy woda ognista. Tylko to nie fair redaktorze wypisywać głupoty licząc na
      trzeźwość czytelników.

      "Wiktor Janukowycz prowadzi w wyborach prezydenckich na Ukrainie. Według
      Centralnej Komisji Wyborczej, która podliczyła 0,48 proc. głosów Juszczeno
      zdobył 33.99 proc. poparcie. Julia Tymoszenko jest druga z wynikiem 29,5 proc.
      i to ona zmierzy się z Janukowyczem w drugiej turze wyborów. Według wstępnych
      badań prezydent Wiktor Juszczenko otrzymał zaledwie 6 proc. głosów"
    • j-50 Janukowycz podzieli Ukrainę 18.01.10, 00:23
      Część z przewagą ruskich odda ruskim. Pozostanie tylko petlurowska
      Ukraina. Chyba prawdziwi Ukraińcy będą musieli znowu przypiąć się do
      cycka Rzeczpospolitej. Jakoś będziemy musieli się pogodzić, choć to
      wcale nie jest dobry interes dla Rzeczpospolitej. Ukraińcy powinni
      mieć swoje państwo - choć wszystko robią teraz, aby go nie mieć.
    • drypa_lukasz Juszczenko górą!! 18.01.10, 00:26
      czy ktoś czyta te wiadomości przed opublikowaniem. już od dawna nie widziałem w "gazecie" artykułów bez literówek.
      Polska język, trudna język...
      • poznan56 Re: Juszczeno górą!! 18.01.10, 07:08
        Nie tylko pojawil sie jakis nowy kandydat o nazwisku JUSZCZENO, ale
        zdobyl on podobno ponad 37% glosow !
    • j-50 Ukraina to nie Polska 18.01.10, 00:35
      Ukraińcy myśleli, że pana boga za nogi złapali, jak uzyskali
      niepodległość. Problem w tym, że tam więcej ruskich niż Ukraińców.
      Wypadałoby zatem, panowie Ukraińcy, znowu złapać za noże i tryzuby
      rezaty! A gdzie te popy? Przecież tak nawoływali do państwa
      ukraińskiego! Syczeli: maty rezaj lacku detinu! Rezaj Lachiw!
      Ukraina to kraj przeklęty przez boga i ludzi. I niech tak już
      zostanie na wieki wieków, amen!
      • snappy_hedgehog Re: Ukraina to nie Polska 18.01.10, 02:13
        Bredzisz, dziadku.
        Sądząc po twoich postach, to raczej twoja dusza (o rozumie nie
        wspomnę) jest przeklęta przez Boga i ludzi.
        I - obawiam się - tak już zostanie na wieki.
        • koloratura1 Proste pytanie: 18.01.10, 10:12
          snappy_hedgehog napisał:

          > Bredzisz, dziadku.
          > Sądząc po twoich postach, to raczej twoja dusza (o rozumie nie
          > wspomnę) jest przeklęta przez Boga i ludzi.
          > I - obawiam się - tak już zostanie na wieki.

          On to może i bredzi, ale czy Ty naprawdę uważasz, że chamstwo wycieczek
          osobistych zastąpi argumentację?
          • snappy_hedgehog Re: Proste pytanie: 18.01.10, 11:19
            koloratura1 napisała:
            > On to może i bredzi, ale czy Ty naprawdę uważasz, że chamstwo
            > wycieczek osobistych zastąpi argumentację?

            Z pewnością nie!
            Tyle, że argumentacja to może pojawić się w odpowiedzi na inną
            argumentację. Z chorym bredzeniem dyskutować trudno.

            Chore bredzenie generalnie należy (ze współczuciem) ignorować, to
            prawda, choć w przestrzeni publicznej bredzenie pozostawiane bez
            reakcji bywa szkodliwe.
            • koloratura1 Re: Proste pytanie: 18.01.10, 11:51
              snappy_hedgehog napisał:

              > Tyle, że argumentacja to może pojawić się w odpowiedzi na inną
              > argumentację. Z chorym bredzeniem dyskutować trudno.
              >
              > Chore bredzenie generalnie należy (ze współczuciem) ignorować, to
              > prawda, choć w przestrzeni publicznej bredzenie pozostawiane bez
              > reakcji bywa szkodliwe.

              Niestety, jedyne, co mogę zrobić, to powtórzyć, tym razem w formie stwierdzenia:
              Chamstwo wycieczek osobistych nigdy nie zastąpi argumentacji.
              • snappy_hedgehog Re: Proste pytanie: 18.01.10, 12:31
                koloratura1 napisała:

                > snappy_hedgehog napisał:
                >
                > > Tyle, że argumentacja to może pojawić się w odpowiedzi na inną
                > > argumentację. Z chorym bredzeniem dyskutować trudno.
                > >
                > > Chore bredzenie generalnie należy (ze współczuciem) ignorować, to
                > > prawda, choć w przestrzeni publicznej bredzenie pozostawiane bez
                > > reakcji bywa szkodliwe.
                >
                > Niestety, jedyne, co mogę zrobić, to powtórzyć, tym razem w formie
                stwierdzenia
                > :
                > Chamstwo wycieczek osobistych nigdy nie zastąpi
                argumentacji.
              • snappy_hedgehog Re: Proste pytanie: 18.01.10, 12:37
                koloratura1 napisała:
                > snappy_hedgehog napisał:
                >
                > > Tyle, że argumentacja to może pojawić się w odpowiedzi na inną
                > > argumentację. Z chorym bredzeniem dyskutować trudno.
                > >
                > > Chore bredzenie generalnie należy (ze współczuciem) ignorować, to
                > > prawda, choć w przestrzeni publicznej bredzenie pozostawiane bez
                > > reakcji bywa szkodliwe.
                >
                > Niestety, jedyne, co mogę zrobić, to powtórzyć, tym razem w formie
                stwierdzenia
                > :
                > Chamstwo wycieczek osobistych nigdy nie zastąpi
                argumentacji.

                Ależ zgadzam się całkowicie.
                Tak, jak się zgadzam, że danie komuś po pysku też żadnej
                argumentacji nie zastąpi. Tyle, że bywają sytuacje, kiedy namolnego
                chama możesz powstrzymać tylko daniem po pysku. Argumentami - co
                najwyżej rozśmieszysz.
                Sad, but true.
                • koloratura1 Re: Proste pytanie: 18.01.10, 18:20
                  snappy_hedgehog napisał:

                  > argumentacji nie zastąpi. Tyle, że bywają sytuacje, kiedy namolnego
                  > chama możesz powstrzymać tylko daniem po pysku. Argumentami - co
                  > najwyżej rozśmieszysz.

                  W podobnej sytuacji wybieram usuwanie się z drogi; a w internecie - nie zabieram
                  głosu w ogóle
      • polonus3 " j-50 " masz racje ! 18.01.10, 08:08
        to narod przeklety i tak juz zostanie i beda na nich spadaly kary,
        takie jak byl glod, a ostatnio Czernobyl.
    • kozaczek3 Tak niechlujnie napisanego artykułu dawno nie widz 18.01.10, 01:09
      ałem!
      Co się dzieje w portalu Gazety Wyborczej??
      Czyżby uwielbienie piękna przeskoczyło realizm?
    • newyorker77 Wiktor Janukowycz wygrał I turę. Wielka porażka... 18.01.10, 01:26
      Chlopcy, czyzbysie z tej radosci w gaz dali? W zajawce na I stronie (ogladanej
      w NY) jak byk stoi Juszczeno z 33.99 proc. poparcia. Who is he?
    • tychik1 Re:Rosja odzyskała Ukrainę jak wcześniej Białoruś, 18.01.10, 02:46
      a już na pewno decydujący wpływy na to co się tam będzie działo.
      Raczej należy się spodziewać zbliżenia Ukrainy z Rosją,jeśli nie
      w identyczny jak białoróski sposób,to może z bardziej cywilizowanym
      demokratycznym podkładem.A jeśli to się powiedze to i na Białorusi
      dopuszczą do demokratycznych wyborów ,w których to oczywiście wygra
      kandydat prorosyjski : )
      Moim zdaniem pratycznie oznacza to powrót do idei wielkiego
      mocarstwa tak zwanej "wszechrusi".
      Jednak to prawda że Rosja sama bez Ukrainy nie mogła istnieć,
      na co zresztą dowodem była jej degradacja. Ale dopiero teraz już
      wzmocniona Ukrainą i Białorusią sama Rosja będzie mogła odbić się od
      dna i co najważniesze obronić swoje daleko syberyjskie ,czy kazacko
      azjatyckie prowincje "państwa" przed zakusami Chinczyków.
      Wrost potęgi Chin coraz bardziej niepokoi wiadome mocarstwo !
      Moża więc śmiało wnioskować ,że Rosja na taka właśnie politykę
      dostała pozwolenie uzgodnione również z unia ,a raczej z jej
      przewodnią siłą.
      To wszystko praktycynie oznacza uzależnienie się naszych wschodnich
      sąsiadów od Rosji,a nas jeszcze bardziej od już nawet nie od uni,
      ale wprost samych Niemiec !!!
      Taka to właśnie polityka została uzgodniona i zaplanowana bardzo
      wysoko i nic nie jest tu dziełem przypadku,ponieważ przy takich
      stawkach na przypadki nikt nie może sobie pozwolić! : )
      Jak też widzimy wszystko jest realizowane zgodnie z wytycznymi
      i planem : ) No a nasze zmanipulpwane mediami społeczeństwo zapewne
      zagłosuje za proniemieckom PO i Donaldem ,podobnie jak Ukraińcy i
      Białorusini już praktycznie za Rosją.
      A szkoda.
    • wojpiega Wiktor Janukowycz wygrał I turę. Wielka porażka... 18.01.10, 03:02
      A może ktoś sobie łaskawie przypomni jak w Polsce to było. Pan Wałęsa
      sprawował swój urząd przez jedną kadencję. Potem wrócili ludzie związani z
      ze staryn systemem. Prezydentem został Pan Kwaśniewski. Warto o tym
      pamiętać.
      • 12.12a1 Re: Wiktor Janukowycz wygrał I turę. Wielka poraż 18.01.10, 11:13
        wojpiega napisał:

        > A może ktoś sobie łaskawie przypomni jak w Polsce to było. Pan Wałęsa
        > sprawował swój urząd przez jedną kadencję. Potem wrócili ludzie związani z
        > ze staryn systemem. Prezydentem został Pan Kwaśniewski. Warto o tym
        > pamiętać.
        ----------------------------------------------------------------
    • minipolak ukraincy to jednak 18.01.10, 05:24
      bolszewickie pomioty
      • 12.12a1 Re: ukraincy to jednak 18.01.10, 10:21
        minipolak napisał:

        > bolszewickie pomioty
        -------------------------------------------------------------------
        • anarchoateo Re: ukraincy to jednak 18.01.10, 10:52
          może bolszewickie pomioty, a może rozczarowani dotychczasowymi jaśnie im
          panującymi ?
          spokojnie - tym też się rozczarują...
    • ewswr Wiktor Janukowycz wygrał I turę. Wielka porażka... 18.01.10, 07:15
      "Według Centralnej Komisji Wyborczej, która podliczyła połowę głosów Juszczeno"""" zdobył 37 proc. Julia Tymoszenko jest druga z wynikiem 24 proc"

      buchacha. Autorze, zabij sie.
      • karol63 Re: Wiktor Janukowycz wygrał I turę. Wielka poraż 18.01.10, 08:00
        Ukraińcy głosowali i to ich wybór. "co to za demokracja jak każdy może
        mówić/głosować jak chce"
    • slavko.matejovic Gratuluję Ukraińcom 18.01.10, 07:57
      Wybrali bardzo dobrze. Może w końcu te juszczenkowsko-
      tymoszenkowskie rezuny z UPA znajdą się tam gdzie ich miejsce. Sześć
      stóp pod ziemią.
    • boryska1 Re: Wiktor Janukowycz prowadzi w wyborach prezyde 18.01.10, 08:19
      lepiej żyć w zgodzie z wszystkimi sąsiadami ,zgoda buduje a.....
      • ionginus syn juszczenki 18.01.10, 08:42
        new-arch.rp.pl/artykul/560922_Juszczenki_klopoty_z_synem.html
        ja tam się ukraińcom nie dziwię
    • limciu Co za idioci z tych Ukrainców. Wybrali bandytę !!! 18.01.10, 08:39
      Kiedyś kibicowałem Ukrainie, ale teraz mam już ich gdzieś. Sami się proszą o
      kłopoty. Jak można wybrać na swojego prezydenta bandytę ? Gościu został
      skazany przez Sąd, a raptem 5 lat temu niemal udało mu się sfałszować wybory
      prezydenckie. Tylko dzięki międzynarodowej interwencji mu się nie udało. Byłem
      tam wtedy i widziałem jak zachowywała się ich tajna policja. Byli strasznie
      zaskoczeni, że obserwatorzy OBWE ich się nie boją jak reszta ludzi i egzekwują
      prawo. Teraz ten naród wybrał tego samego gościa w sposób w pełni
      demokratyczny. Nie chcę, aby pieniądze z moich podatków szły na pomoc dla
      nich. Zrobili to sobie na własne życzenie. Na szczęście mają jeszcze drugą
      turę wyborów - może przejrzą na oczy ?
      • dobiczek julii tez sie cos przykleilo do lapek przy okazji 18.01.10, 08:56
        prywatyzacji przemyslumetalurgicznego,mezus siedzi
        • koloratura1 Re: julii tez sie cos przykleilo do lapek przy ok 18.01.10, 10:26
          dobiczek napisał:

          > prywatyzacji przemyslumetalurgicznego,mezus siedzi

          A podczas głosowania towarzyszył żonie; widziałam w TV.
          Wypuścili go na wybory?
      • koloratura1 Powiem więcej: 18.01.10, 10:24
        limciu napisał:

        > Nie chcę, aby pieniądze z moich podatków szły na pomoc dla
        > nich [dla Ukraińców]. Zrobili to sobie na własne życzenie [wybrali Janukowycza].

        Ja to w ogóle nie chcę, "aby pieniądze z moich podatków szły na pomoc dla nich" (a idą?), niezależnie od tego, kogo wybrali.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka