Dodaj do ulubionych

Tusk do internautów: Raz jeszcze przyjrzę się u...

    • szasza7 Panie premierze!Pan się nie przejmuje co te 26.01.10, 21:19
      niektóre internauty wypisują.Oni są mocni w pysku,bo anonimowi i myślą,że są
      absolutnie bezkarni.Często to ci,co funkcjonują dzięki rencie lub emeryturze
      kochającej babci.Są sfrustrowani i piszą głupstwa.Lubią rozrabiać jak plemię
      kaczoidów.Tylko idioci sądzą,że IV RP to ideał naszego Państwa.Kretynów nie
      brak wśród polityków/co widzimy/a co dopiero wśród rzeszy internautów.
      Mam tylko prośbę.Niech Pan przypomni sobie ,co znaczy liberalizm.Wolność w
      mediach jest potrzebna jak tlen.Ingerencja rządu nie jest tu potrzebna.Wie Pan
      coby z tej interwencji wynikło.Daję znaną maksymę.

      Quidquid agis prudenter agas et respice finem!
    • friedmar wg. braci k. internauci to tylko piwko i porno 26.01.10, 21:21
      wolę Tuska. odpycha mnie jego oponent - mikrus, koleś, który poza polityką zaistniał jako bibliotekarz, który już raz określił swój stosunek do ludzi, którzy potrafią wysłać e mail, mają prawo jazdy albo ładną żonę...
      • krawiec6661 Re: wg. braci k. internauci to tylko piwko i porn 26.01.10, 21:42
        Czyli wybierasz ładniejszego.
        • friedmar Re: wg. braci k. internauci to tylko piwko i porn 26.01.10, 21:50
          mówią że ładna miska jeść nie daje,
          ale brzydka też jeść nie daje

          mówą że lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć
          ale po co z głupim gubić?
          jeżeli rzeczywiście polacy są teraz narodem ludzi mądrych i wyciągających wnioski z popełnionych błędów -to kaczki te wybory przerżną...
          krawiec6661 napisał:

          > Czyli wybierasz ładniejszego.
    • friedmar wg. braci k. internauci to tylko piwko i porno 26.01.10, 21:21
      wolę Tuska. odpycha mnie jego oponent - mikrus, koleś, który poza polityką zaistniał jako bibliotekarz, który już raz określił swój stosunek do ludzi, którzy potrafią wysłać e mail, mają prawo jazdy albo ładną żonę...
    • podkanclerzy premier znów sprzedaje Niderlandy... 26.01.10, 21:25
      wyrzuć premierze tę budkem z pleców telefonicznem będzie łatwiej
      uciekać przed lwamy..
    • bulorz Tusk do internautów: Raz jeszcze przyjrzę się u... 26.01.10, 21:32
      Ten projekt _MUSI_ być wycofany i to jest oczywiste.

      Natomiast ja uważam, że powinno się opublikować nazwiska tych, którzy ten
      projekt przygotowali i rozliczyć ich z pomysłu na łamanie podstawowych Praw
      Człowieka oraz Konstytucji RP!

      To jest skandal i ci, którzy za tym stali powinni zostać ukarani - choćby
      pożegnać się z zajmowanymi obecnie stołkami.
      • rechott Re: Tusk do internautów: Raz jeszcze przyjrzę się 26.01.10, 21:53
        W jakim świecie Ty żyjesz? Myślisz, że taki projekt przeszedłby bez wstępnej
        akceptacji Tuska?
        Tusk chcę wykorzystać aferę hazardową do przykręcenia śrubki. Automaty już
        uwalił za to zrobił dobrze kasynom.
        Z internetem będzie gorzej, ale na pewno nie odpuści tak łatwo.
    • arthur_be No i chłopek wymyślił... 26.01.10, 21:33
      spotkanie z internautami, w sumie jeszcze takiego przedsięwzięcia nikt się nie
      podjął nawet Gates, powodzenia.
      • krawiec6661 Re: No i chłopek wymyślił... 26.01.10, 21:39
        Przyjdzie 10 wybranych starannie internautów, w koszulkach PO. Wcześniej
        przygotowane pytania zostaną odczytane w studio TVN przez naszych urwisów z
        których jeden niechcący powie do Tuska wujku... Tak to sobie imaginuję znając
        Donalda.
        ---
        www.politycznie.pluru.pl/protest-internautow-zadzialal-ale-tusk-dalej-nic-nie-rozumie
        • friedmar Re: No i chłopek wymyślił... 26.01.10, 21:55
          chyba że to u pospieszalskiego będzie - wówczas zobaczy tablicę: "jak długo jeszcze polskie rodziny będzie rozbijał hazard finansujący chlebowskiego i po?" i rzetelną bezstronną dyskusję z góry postawioną i udowodnioną tezą przez samego prowadzącego...
          całość okraszą telefony od słuchaczek, które kończąc wypowiedź będą pozdrawiać ojca dyrektora, redaktora prowadzącego i pana prezesa..
          krawiec6661 napisał:

          > Przyjdzie 10 wybranych starannie internautów, w koszulkach PO. Wcześniej
          > przygotowane pytania zostaną odczytane w studio TVN przez naszych urwisów z
          > których jeden niechcący powie do Tuska wujku... Tak to sobie imaginuję znając
          > Donalda.
          > ---
          > www.politycznie.pluru.pl/protest-internautow-zadzialal-ale-tusk-dalej-nic-nie-rozumie
          • krawiec6661 Re: No i chłopek wymyślił... 26.01.10, 22:40
            Sam zauważasz, że to wygląda podobnie po obu stronach sceny politycznej. Nie
            satysfakcjonuje mnie żadna z tych skrajności.
            ---
            www.politycznie.pluru.pl/
    • internauta2007 Tusk to przesku...syn! Medium zła w Polsce! 26.01.10, 21:37
      Faryzeusz bierze ślub kościelny za 5 dwunasta przed wyborami. Tylko
      ograniczony umysłowo człowiek nie kojarzy tych rzeczy z jego charakterem i
      osobowością. Jak być ateistą to ateistą.Po co ten fałsz i obłuda? Putin był
      przynajmniej szczery mówiąc, że czekista zawsze pozostanie czekistą
    • czerwonasukienka1 Tusk do internautów: Raz jeszcze przyjrzę się u... 26.01.10, 21:40
      pseudo liberał
    • kim-lan-san Re: Tusk do internautów: Raz jeszcze przyjrzę się 26.01.10, 21:40
      Gość bez kręgosłupa, śliski i koniunkturalny. Sondażowa namiastka premiera.
    • krawiec6661 Tu chodzi o target 26.01.10, 21:45
      No trochę się spoufala, to fakt. Myślę, że to "moi drodzy" to mu doradzili
      specjaliści od PRu. To brzmi tak bardziej po przyjacielsku. Coś między
      przyjaźnią, pozycją mentora a zarazem w klimacie dziadunia-wujka. Idealne, trafi
      na najszerszy target!
      ---
      www.politycznie.pluru.pl/protest-internautow-zadzialal-ale-tusk-dalej-nic-nie-rozumie
    • da.wi581 lizusek 26.01.10, 21:50
      ale lizus z tego waszego płemieła, po prostu facet nie ma jaj, jak
      tak boi sie polskich internautów to pewnie na spotkanie z merkel
      albo putinem zakłada dwa pampersy, tchórza mamy za płemieła i toto
      chce zostać prezydetem - niedoczekanie!
    • a-z2005 Premier to czy popychadło? 26.01.10, 21:50
      Może Tusk wreszcie zacznie myśleć zamiast wpatrywać się w "słupki" i
      somnabulicznie powtarzać : sorok odin procenta, sorok procenta, tridcat
      wosjem procenta - ot nada szto to zdjełat, możet byt i niemnoszka padumat!
    • bandycki.uklad.po.wrocil Tusk do internautów: Raz jeszcze przyjrzę się u... 26.01.10, 21:51

      Pijarowy premier.
      Najpierw jakis pies gonczy puszcza baka a pozniej inne kundle badaja
      nastroje. Pozniej wychodzi szeryf i mowi to co chca uslyszec. A
      mediamatolki lapia to jak lep muchy. Tylko debili mozna tak omotac.
      Co za hipokryzja PO!!!
      • maxtown pijany to byl palikot jak "walił"malpki 26.01.10, 22:12
        no i co tu duzo pisac , ustawa zakladala ze kontrola obejmie min gry losowe, a
        nie lepiej zrobic ustawe ze gry losowe w necie wymagaja pozwolenia mf, a
        obowiazkiem dostawcy systemu platnosci karta wymagane jest sprawdzenie tej zgody
    • honeyr podziekujpremierowi.pl bedzie blokowana jako 1 ;p 26.01.10, 21:55
      I na tym będzie polegać "przyglądanie się".
    • drabinahaha1 Tusk do internautów: Raz jeszcze przyjrzę się u... 26.01.10, 21:57
      Tusk poleciał Gierkiem, pomozecie razem towarzysze, ale daje wam
      ostrzeżenie: "Uważnie śledzę Wasze opinie, komentarze,
      pytania i wątpliwości." czyli - gnojki śledzę was macie przesrane.
    • rojblik Człowiek z plasteliny! 26.01.10, 22:03
      Człowieku weź się w garść i olej w końcu te sondaże. Wygrałeś dzięki temu, że
      internauci mogli oglądać pornole i popijać piwko. A ty, Brutusie, chcesz im
      tego zabronić, opanuj się.
    • komarrek Tusk do internautów: Raz jeszcze przyjrzę się u... 26.01.10, 22:06
      Fajnie że zwraca uwagę na opinie społeczną ale niestety nie wierzęw jego dobre
      intencje. Przykro mi.
    • bogdan331 Tusk do internautów: Raz jeszcze przyjrzę się u... 26.01.10, 22:14
      tusek chytrusek.przestan srac w gacie!chlopku rostropku! to ci radzi pawlak z zsl.olej waldka on jest "gupi";)
    • rechott Tusk pisze jak do uczniaków 26.01.10, 22:26
      Co znaczy "Moi drodzy"? A może premier zacząłby szanować internautów i napisał
      np. "Szanowni Państwo"?
    • gugula Tusk do internautów: Raz jeszcze przyjrzę się u... 26.01.10, 22:27
      A ja premiera podziwiam. Wykonał gest rozsądku i rzyjaźni. Krytyków wogóle nie rozumiem.
    • wielkilebowski Tusk do internautów: Raz jeszcze przyjrzę się u... 26.01.10, 22:28
      Donek, nie przejmuj sie tymi frustratami od kaczorow, nas i tak jest
      wiecej i to Ty Chłopie zostaniesz Pierwszym Europejskim Preziem Tego
      Kraju, Amen!!!
    • styp Re: Tusk do internautów: Raz jeszcze przyjrzę się 26.01.10, 22:36
      Moi Drodzy!!!
      PO wyborcy POlecam wam kolejną ustawę bubel by żyło się nam rządzącym lepiej,PO
      przesłuchaniu jako świadek we własnej sprawie POlecę POprawną POrcję ustaw
      byście się nie POłapali moi POlacy mali
    • avin Zalatwione, na 90% zalatwione. 26.01.10, 22:39
      Uwazaj Donek , zeby ci Kaczor nie zablokowal, bo wtedy to ci nawet Miro & Co
      nei pomoze.
    • fredrikson Tusk do internautów: Raz jeszcze przyjrzę się u... 26.01.10, 22:40
      i jeszcze ustawie medialnej prosze sie przyjrzec, albo zaczac nad
      nia pracowac, bo patzrec bezczynnie jak publiczne media tona to
      neiladnie, oj nieladnie...
    • lutski Generalny gubernator ziem polskich Donald Thuske 26.01.10, 22:41
      chce rozmawiać ze słowiańskimi podludźmi - coś takiego!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka