szasza7 Panie premierze!Pan się nie przejmuje co te 26.01.10, 21:19 niektóre internauty wypisują.Oni są mocni w pysku,bo anonimowi i myślą,że są absolutnie bezkarni.Często to ci,co funkcjonują dzięki rencie lub emeryturze kochającej babci.Są sfrustrowani i piszą głupstwa.Lubią rozrabiać jak plemię kaczoidów.Tylko idioci sądzą,że IV RP to ideał naszego Państwa.Kretynów nie brak wśród polityków/co widzimy/a co dopiero wśród rzeszy internautów. Mam tylko prośbę.Niech Pan przypomni sobie ,co znaczy liberalizm.Wolność w mediach jest potrzebna jak tlen.Ingerencja rządu nie jest tu potrzebna.Wie Pan coby z tej interwencji wynikło.Daję znaną maksymę. Quidquid agis prudenter agas et respice finem! Odpowiedz Link Zgłoś
friedmar wg. braci k. internauci to tylko piwko i porno 26.01.10, 21:21 wolę Tuska. odpycha mnie jego oponent - mikrus, koleś, który poza polityką zaistniał jako bibliotekarz, który już raz określił swój stosunek do ludzi, którzy potrafią wysłać e mail, mają prawo jazdy albo ładną żonę... Odpowiedz Link Zgłoś
krawiec6661 Re: wg. braci k. internauci to tylko piwko i porn 26.01.10, 21:42 Czyli wybierasz ładniejszego. Odpowiedz Link Zgłoś
friedmar Re: wg. braci k. internauci to tylko piwko i porn 26.01.10, 21:50 mówią że ładna miska jeść nie daje, ale brzydka też jeść nie daje mówą że lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć ale po co z głupim gubić? jeżeli rzeczywiście polacy są teraz narodem ludzi mądrych i wyciągających wnioski z popełnionych błędów -to kaczki te wybory przerżną... krawiec6661 napisał: > Czyli wybierasz ładniejszego. Odpowiedz Link Zgłoś
friedmar wg. braci k. internauci to tylko piwko i porno 26.01.10, 21:21 wolę Tuska. odpycha mnie jego oponent - mikrus, koleś, który poza polityką zaistniał jako bibliotekarz, który już raz określił swój stosunek do ludzi, którzy potrafią wysłać e mail, mają prawo jazdy albo ładną żonę... Odpowiedz Link Zgłoś
podkanclerzy premier znów sprzedaje Niderlandy... 26.01.10, 21:25 wyrzuć premierze tę budkem z pleców telefonicznem będzie łatwiej uciekać przed lwamy.. Odpowiedz Link Zgłoś
bulorz Tusk do internautów: Raz jeszcze przyjrzę się u... 26.01.10, 21:32 Ten projekt _MUSI_ być wycofany i to jest oczywiste. Natomiast ja uważam, że powinno się opublikować nazwiska tych, którzy ten projekt przygotowali i rozliczyć ich z pomysłu na łamanie podstawowych Praw Człowieka oraz Konstytucji RP! To jest skandal i ci, którzy za tym stali powinni zostać ukarani - choćby pożegnać się z zajmowanymi obecnie stołkami. Odpowiedz Link Zgłoś
rechott Re: Tusk do internautów: Raz jeszcze przyjrzę się 26.01.10, 21:53 W jakim świecie Ty żyjesz? Myślisz, że taki projekt przeszedłby bez wstępnej akceptacji Tuska? Tusk chcę wykorzystać aferę hazardową do przykręcenia śrubki. Automaty już uwalił za to zrobił dobrze kasynom. Z internetem będzie gorzej, ale na pewno nie odpuści tak łatwo. Odpowiedz Link Zgłoś
arthur_be No i chłopek wymyślił... 26.01.10, 21:33 spotkanie z internautami, w sumie jeszcze takiego przedsięwzięcia nikt się nie podjął nawet Gates, powodzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
krawiec6661 Re: No i chłopek wymyślił... 26.01.10, 21:39 Przyjdzie 10 wybranych starannie internautów, w koszulkach PO. Wcześniej przygotowane pytania zostaną odczytane w studio TVN przez naszych urwisów z których jeden niechcący powie do Tuska wujku... Tak to sobie imaginuję znając Donalda. --- www.politycznie.pluru.pl/protest-internautow-zadzialal-ale-tusk-dalej-nic-nie-rozumie Odpowiedz Link Zgłoś
friedmar Re: No i chłopek wymyślił... 26.01.10, 21:55 chyba że to u pospieszalskiego będzie - wówczas zobaczy tablicę: "jak długo jeszcze polskie rodziny będzie rozbijał hazard finansujący chlebowskiego i po?" i rzetelną bezstronną dyskusję z góry postawioną i udowodnioną tezą przez samego prowadzącego... całość okraszą telefony od słuchaczek, które kończąc wypowiedź będą pozdrawiać ojca dyrektora, redaktora prowadzącego i pana prezesa.. krawiec6661 napisał: > Przyjdzie 10 wybranych starannie internautów, w koszulkach PO. Wcześniej > przygotowane pytania zostaną odczytane w studio TVN przez naszych urwisów z > których jeden niechcący powie do Tuska wujku... Tak to sobie imaginuję znając > Donalda. > --- > www.politycznie.pluru.pl/protest-internautow-zadzialal-ale-tusk-dalej-nic-nie-rozumie Odpowiedz Link Zgłoś
krawiec6661 Re: No i chłopek wymyślił... 26.01.10, 22:40 Sam zauważasz, że to wygląda podobnie po obu stronach sceny politycznej. Nie satysfakcjonuje mnie żadna z tych skrajności. --- www.politycznie.pluru.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
internauta2007 Tusk to przesku...syn! Medium zła w Polsce! 26.01.10, 21:37 Faryzeusz bierze ślub kościelny za 5 dwunasta przed wyborami. Tylko ograniczony umysłowo człowiek nie kojarzy tych rzeczy z jego charakterem i osobowością. Jak być ateistą to ateistą.Po co ten fałsz i obłuda? Putin był przynajmniej szczery mówiąc, że czekista zawsze pozostanie czekistą Odpowiedz Link Zgłoś
czerwonasukienka1 Tusk do internautów: Raz jeszcze przyjrzę się u... 26.01.10, 21:40 pseudo liberał Odpowiedz Link Zgłoś
kim-lan-san Re: Tusk do internautów: Raz jeszcze przyjrzę się 26.01.10, 21:40 Gość bez kręgosłupa, śliski i koniunkturalny. Sondażowa namiastka premiera. Odpowiedz Link Zgłoś
krawiec6661 Tu chodzi o target 26.01.10, 21:45 No trochę się spoufala, to fakt. Myślę, że to "moi drodzy" to mu doradzili specjaliści od PRu. To brzmi tak bardziej po przyjacielsku. Coś między przyjaźnią, pozycją mentora a zarazem w klimacie dziadunia-wujka. Idealne, trafi na najszerszy target! --- www.politycznie.pluru.pl/protest-internautow-zadzialal-ale-tusk-dalej-nic-nie-rozumie Odpowiedz Link Zgłoś
da.wi581 lizusek 26.01.10, 21:50 ale lizus z tego waszego płemieła, po prostu facet nie ma jaj, jak tak boi sie polskich internautów to pewnie na spotkanie z merkel albo putinem zakłada dwa pampersy, tchórza mamy za płemieła i toto chce zostać prezydetem - niedoczekanie! Odpowiedz Link Zgłoś
a-z2005 Premier to czy popychadło? 26.01.10, 21:50 Może Tusk wreszcie zacznie myśleć zamiast wpatrywać się w "słupki" i somnabulicznie powtarzać : sorok odin procenta, sorok procenta, tridcat wosjem procenta - ot nada szto to zdjełat, możet byt i niemnoszka padumat! Odpowiedz Link Zgłoś
bandycki.uklad.po.wrocil Tusk do internautów: Raz jeszcze przyjrzę się u... 26.01.10, 21:51 Pijarowy premier. Najpierw jakis pies gonczy puszcza baka a pozniej inne kundle badaja nastroje. Pozniej wychodzi szeryf i mowi to co chca uslyszec. A mediamatolki lapia to jak lep muchy. Tylko debili mozna tak omotac. Co za hipokryzja PO!!! Odpowiedz Link Zgłoś
maxtown pijany to byl palikot jak "walił"malpki 26.01.10, 22:12 no i co tu duzo pisac , ustawa zakladala ze kontrola obejmie min gry losowe, a nie lepiej zrobic ustawe ze gry losowe w necie wymagaja pozwolenia mf, a obowiazkiem dostawcy systemu platnosci karta wymagane jest sprawdzenie tej zgody Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr podziekujpremierowi.pl bedzie blokowana jako 1 ;p 26.01.10, 21:55 I na tym będzie polegać "przyglądanie się". Odpowiedz Link Zgłoś
drabinahaha1 Tusk do internautów: Raz jeszcze przyjrzę się u... 26.01.10, 21:57 Tusk poleciał Gierkiem, pomozecie razem towarzysze, ale daje wam ostrzeżenie: "Uważnie śledzę Wasze opinie, komentarze, pytania i wątpliwości." czyli - gnojki śledzę was macie przesrane. Odpowiedz Link Zgłoś
rojblik Człowiek z plasteliny! 26.01.10, 22:03 Człowieku weź się w garść i olej w końcu te sondaże. Wygrałeś dzięki temu, że internauci mogli oglądać pornole i popijać piwko. A ty, Brutusie, chcesz im tego zabronić, opanuj się. Odpowiedz Link Zgłoś
komarrek Tusk do internautów: Raz jeszcze przyjrzę się u... 26.01.10, 22:06 Fajnie że zwraca uwagę na opinie społeczną ale niestety nie wierzęw jego dobre intencje. Przykro mi. Odpowiedz Link Zgłoś
bogdan331 Tusk do internautów: Raz jeszcze przyjrzę się u... 26.01.10, 22:14 tusek chytrusek.przestan srac w gacie!chlopku rostropku! to ci radzi pawlak z zsl.olej waldka on jest "gupi";) Odpowiedz Link Zgłoś
rechott Tusk pisze jak do uczniaków 26.01.10, 22:26 Co znaczy "Moi drodzy"? A może premier zacząłby szanować internautów i napisał np. "Szanowni Państwo"? Odpowiedz Link Zgłoś
gugula Tusk do internautów: Raz jeszcze przyjrzę się u... 26.01.10, 22:27 A ja premiera podziwiam. Wykonał gest rozsądku i rzyjaźni. Krytyków wogóle nie rozumiem. Odpowiedz Link Zgłoś
wielkilebowski Tusk do internautów: Raz jeszcze przyjrzę się u... 26.01.10, 22:28 Donek, nie przejmuj sie tymi frustratami od kaczorow, nas i tak jest wiecej i to Ty Chłopie zostaniesz Pierwszym Europejskim Preziem Tego Kraju, Amen!!! Odpowiedz Link Zgłoś
styp Re: Tusk do internautów: Raz jeszcze przyjrzę się 26.01.10, 22:36 Moi Drodzy!!! PO wyborcy POlecam wam kolejną ustawę bubel by żyło się nam rządzącym lepiej,PO przesłuchaniu jako świadek we własnej sprawie POlecę POprawną POrcję ustaw byście się nie POłapali moi POlacy mali Odpowiedz Link Zgłoś
avin Zalatwione, na 90% zalatwione. 26.01.10, 22:39 Uwazaj Donek , zeby ci Kaczor nie zablokowal, bo wtedy to ci nawet Miro & Co nei pomoze. Odpowiedz Link Zgłoś
fredrikson Tusk do internautów: Raz jeszcze przyjrzę się u... 26.01.10, 22:40 i jeszcze ustawie medialnej prosze sie przyjrzec, albo zaczac nad nia pracowac, bo patzrec bezczynnie jak publiczne media tona to neiladnie, oj nieladnie... Odpowiedz Link Zgłoś
lutski Generalny gubernator ziem polskich Donald Thuske 26.01.10, 22:41 chce rozmawiać ze słowiańskimi podludźmi - coś takiego! Odpowiedz Link Zgłoś