27.01.10, 09:11
Wiadomo na czym bedzie to nauczanie polegalo,przede wszystkim na
straszeniu pieklem.W razie ,kiedy pytania beda zbyt
dociekliwe,obnizenie noty. Myslenie i mowienie o tym problemie
inaczej niz katecheta bedzie karane.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka