Dodaj do ulubionych

Sondaże: SLD traci, PSL wraca do Sejmu

11.02.10, 06:48
Czyli nic się nie zmienia. Wszystko po staremu. Każda partia ma swój
wierny elektorat. A wahania są niemal w granicach błędu
ststystycznego.
Obserwuj wątek
    • haen1950 SLD jako koalicjant Kaczyńskich dołuje 11.02.10, 07:09
      I to jest najlepsza wiedza z tego sondażu.
      • janci0 Re: SLD jako koalicjant Kaczyńskich dołuje 11.02.10, 10:54
        Pytam się kto normalny bierze udział w tych sondach? Ja już mam odruch wymiotny,
        kiedy słyszę słowo "sondaż". Nic z nich nie wynika...
    • bercik38 Re: Sondaże: SLD traci, PSL wraca do Sejmu 11.02.10, 07:55
      Aby być lewicowcem trzeba mieć jaja, czyste sumienie i chęć do roboty. W Polsce
      żadna partia nie ma jaj, czystego sumienia nie wspominając o chęci do roboty.
      Żadna partia nie jest ani lewicowa ani prawicowa ani hgw. Wszystkie partie
      siedzą w gó...e po uszy. Mnie już na żadnych wyborach nie będzie.
      • pe1 Re: Sondaże: SLD traci, PSL wraca do Sejmu 11.02.10, 09:35
        bercik38 napisał:

        > Mnie już na żadnych wyborach nie będzie.

        Fajnie, siedź w domu, a ja zagłosuję. Dzięki temu, że twojego głosu zabraknie,
        mój głos będzie więcej znaczył.
        • bercik38 Re: Sondaże: SLD traci, PSL wraca do Sejmu 11.02.10, 09:54
          pe1 napisał:

          > bercik38 napisał:
          >
          > > Mnie już na żadnych wyborach nie będzie.
          >
          > Fajnie, siedź w domu, a ja zagłosuję. Dzięki temu, że twojego głosu zabraknie,
          > mój głos będzie więcej znaczył.

          Twój głos może będzie coś znaczył ale Twój wybranek i tak da Ci kopa w tylec.
    • jurek4491 Sondaże: SLD traci, PSL wraca do Sejmu 11.02.10, 07:56
      Brawo SLD bardziej musicie włazić w cztery litery PiSowi bo jeszcze was trochę
      widać,jak się postaracie to już niedługo dołączycie do Samoobrony i LPR-u. Kto
      trzyma z PiSem tak właśnie kończy czy nikt wam tego nie zameldował.
      • barnaba444 SLD wychodzi z PIS-em, jak Szamoobrona i LPR.... 11.02.10, 08:25
        PIS obesra każdego koalicjanta...
      • ambl Re: Sondaże: SLD traci, PSL wraca do Sejmu 11.02.10, 09:32
        jurek4491 napisał:

        > Brawo SLD bardziej musicie włazić w cztery litery PiSowi bo jeszcze
        was trochę
        > widać,jak się postaracie to już niedługo dołączycie do Samoobrony i
        LPR-u. Kto
        > trzyma z PiSem tak właśnie kończy czy nikt wam tego nie
        zameldował.<A przypadkiem powrót Millera nie wpłynął na te tzw.
        sondaże?
        • von.g Re: Sondaże: SLD traci, PSL wraca do Sejmu 11.02.10, 10:04
          >A przypadkiem powrót Millera nie wpłynął na te tzw. sondaże?

          Choc za Millerem , czlonkiem betonu PZPR , nie przepadam to jednak byl to facet
          z charakterem. W przeciwienstwie do obecnej gumy SLD ktora dopasuje sie do
          kazdego ukladziku byle tylko troche stanowisk zyskac.
    • 10robo10 Co to jest punkt procentowy redaktory??? 11.02.10, 08:28
      • barnaba444 Punkt procentowy, to 1% ludzi mających prawo wyb.. 11.02.10, 08:49
        czyli,w Polsce prawo wyborcze posiada 30mln,obywateli,czyli 1% to 300 000tys.
        • sympatyklewicy Re: Punkt procentowy, to 1% ludzi mających prawo 11.02.10, 10:13
          barnaba444 napisała:

          > Punkt procentowy, to 1% ludzi mających prawo wyb..
          > czyli,w Polsce prawo wyborcze posiada 30mln,obywateli,czyli 1% to
          > 300 000tys.
          ********************
          W tych sondażach to nie jest to ...
      • pe1 Re: Co to jest punkt procentowy redaktory??? 11.02.10, 09:37
        pl.wikipedia.org/wiki/Punkt_procentowy
        • sympatyklewicy Re: Co to jest punkt procentowy redaktory??? 11.02.10, 10:21
          pe1 napisał:

          > Co to jest punkt procentowy redaktory???
          *************************
          Do szkoły, koniecznie do szkoły !!!
      • sympatyklewicy Re: Co to jest punkt procentowy redaktory??? 11.02.10, 10:02
        10robo10 napisał:

        > Co to jest punkt procentowy redaktory???
        *******************
        Do szkoły, koniecznie do szkoły !!!
    • wg61 Sondaże: SLD traci, PSL wraca do Sejmu 11.02.10, 08:29
      Zawsze byłem pełen podziwu, że PSL prowadząc się jak polityczna dziwka wchodzi
      do Sejmu...Polska scena polityczna w chwili obecnej jest spolaryzowana; liczą
      się tylko PO i PiS, ale nie lekceważyłbym tak do końca SLD. Lewica również
      posiada żelazny elektorat, a przyznawanie się do tej partii nie jest teraz
      cool...Za zasłonami kabin w lokalu wyborczym, gdzie nikt nie widzi, kryteria
      mogą być zgoła inne...
      • sympatyklewicy Re: Sondaże: SLD traci, PSL wraca do Sejmu 11.02.10, 10:56
        wg61 napisał:

        > Za zasłonami kabin w lokalu wyborczym, gdzie nikt nie widzi,
        > kryteria mogą być zgoła inne...
        *********************
        W tym jednym zdaniu masz rację i gdyby nie ten głupi wpis na końcu
        w którym określasz siebie jako idiotę to pomyślał bym: rozsądny
        facet ...
    • signal Bo to najlepsza partia od 20 lat 11.02.10, 08:43
      reszta to populizm fałsz prowokacja
    • ctrlf a mi to lata koło pióra 11.02.10, 08:59
      i tak będę głosować na SLD, zresztą nikt rozsądny nie bieże pod
      uwagę tych sondaży pod zamówienie i przypodobanie się rozdającym
      karty
      • y.y na pewno lata?:) 11.02.10, 09:41
        bo coś się strasznie napinasz z tymi insynuacjami, że to "na zamówienie" sondaże
        robione, chociaż dowodów na to nie masz:) Jakby SLD miało 50% to oczywiście by
        wtedy nie były na zamówienie, prawda?:))
        • lernest mozna sobie.... 11.02.10, 09:59
          ...cztery litery podetrzeć tą informacją!
          Po pierwsze PSL będzie zawsze w Sejmie bo w sondażach chłopi nie uczestniczą!
          Po drugie chcieli by POpaprańcy i PiSnięci by Lewicy w Sejmie nie było ale to se ne da!
          Jest tylko kwestią czasu by Polacy zrozumieli,ze pod egidą cudotwórców, kanciarzy,oszustów i producentów gorzały z jednej strony albo ksenofobii,zakłamania, rozmodlenia i ciemnogrodu z drugiej strony - w Europie nie mamy czego szukać!
          Tylko proeuropejska Lewica jest alternatywą na obecne polskie średniowiecze XXI wieku!
          I ja na wybory chodzę,pójdę i będę chodził głosując aż do śmierci(mojej) na Lewicę!
      • norik Re: analfabetom lata koło pióra 11.02.10, 10:35
        ctrlf napisał:

        > i tak będę głosować na SLD, zresztą nikt rozsądny nie bieże pod
        > uwagę tych sondaży pod zamówienie i przypodobanie się rozdającym
        > karty

        W każdym razie jak widać, analfabeci nie biorą tych sondaży pod uwagę i chcą koniecznie głosować na SLD. Czy to może dziwić?
    • kaczynska.ja Sondaże: SLD traci, PSL wraca do Sejmu 11.02.10, 09:39
      Do jakiej gry wraca PSL? Przecież oni od 20 lat w grze są. Czasem nawet
      rozdają karty... O czym my mówimy? Dopóki na wsi będzie mieszkało 40% ludzi to
      PSL w Sejmie będzie.
      Pozdr-Marko

      q u i z
    • jerjar SLD? Traci? 11.02.10, 11:18
      Wrzuciłeś, Grzesiu, list do skrzynki, jak prosiłam?
      - List, proszę Cioci? List? Wrzuciłem, Ciociu miła!
      - Nie kłamiesz Grzesiu? Lepiej przyznaj się kochanie!
      - Jak Ciocię kocham, proszę Cioci, że nie kłamię!
    • awatar_sm Przywódco, napisz książeczkę, 11.02.10, 13:32
      błagamy Cię, byśmy mogli podążać za światłą myślą w budowaniu
      Kurduplandii miłości,
    • pisochlapus Sondaże: SLD traci, PSL wraca do Sejmu 11.02.10, 21:04
      Nic dziwnego, że ludzie myślący wciąż najwięcej popierają PO, które
      mimo przeszkód stawianych przez PiS w rządzeniu państwem i ich prezy-
      denta oraz nagonkę Radia Maryja potrafią dobrze rządzić i wciąż mają
      sukcesy. PiS to wiadomo jaką i czyją jest partią i o co im chodzi.
      Nie udało się Kamińskiemu pomóc PiS-owi rozwalić rząd, więc wciąż
      wyszukują jakichś haków.SLD jednak powinno zerwać z PiS-em koalicje
      w TVP i wtedy im nie bedzie spadać poparcie, a rosnąć. PSL to wiadomo
      partia obrotowa. Gdyby tak ruszyć i zreformować krus, żeby nie szło
      tyle pieniędzy na to wtedy każdy rząd wiele by zyskał na sile dzięki
      pieniądzą, które idą na KRUS. Więc KRUS to wrzód, który wreszcie
      trzeba przeciąć, ale PO się boi, bo wyjdą z koalicji i nie bedzie
      można przegłosować różnych ustaw w sejmie.Szkoda, że PO nie ma tylu
      posłów, żeby sama mogła rządzić. Chyba już lepsza byłaby koalicja
      z SLD.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka