Dodaj do ulubionych

Policjanci i komornik oblani benzyna i podpalen...

    • koloko2 Re: Policjanci i komornik oblani benzyna i podpal 23.03.10, 09:38
      Komornik chciał zająć samochód, czyli rzecz bez której żyje masa ludzi. Komornik
      nie zajmował by jakiegoś starego dużego fiata, więc koleś ma kasę, żeby to auto
      utrzymać, ale jest dłużnikiem - okrada nas wszystkich, jak?
      Jeśli nie płaci za czynsz - okrada resztę mieszkańców.
      Jeśli nie płaci za prąd - okrada resztę odbiorców.
      Jeśli nie spłaca kredytu - okrada klientów banku.

      Okazał się niedoszłym mordercą, bo jak inaczej można nazwać oblanie kogoś
      benzyną i podpalenie.
      Należy go oskarżyć o usiłowanie podwójnego zabójstwa.
      • robitussin Re: Policjanci i komornik oblani benzyna i podpal 23.03.10, 11:09
        "Jeśli nie płaci za czynsz - okrada resztę mieszkańców.
        Jeśli nie płaci za prąd - okrada resztę odbiorców.
        Jeśli nie spłaca kredytu - okrada klientów banku"

        A skąd Ci takie komusze wnioski do głowy przychodzą? Jakaś zbiorowa
        odpowiedzialność czy co? Gadasz jak rzecznik prasowy ZUS :>
        Jak mój klient nie płaci, to okrada co najwyżej mnie (dokładnie moją
        firmę), a nie innych moich klientów.
        Ergo - koleś nie płaci za czynsz = okrada administrację, nie płaci
        za prąd = okrada zakład energetyczny, nie płaci kredytu = okrada
        bank. Co mają do tego osoby trzecie? Nie uprawiaj taniej demagogii.
        • koloko2 Re: Policjanci i komornik oblani benzyna i podpal 23.03.10, 13:07
          > Jak mój klient nie płaci, to okrada co najwyżej mnie (dokładnie moją
          > firmę), a nie innych moich klientów.

          A skąd bierzesz pieniądze na wyrównanie kosztów? Drukujesz? Nie, ściągasz od
          innych klientów. Bank, spółdzielnia, czy zakład energetyczny robi to samo.
          Poniekąd przez takich niepłacących reszta ma drożej.
          • robitussin Re: Policjanci i komornik oblani benzyna i podpal 23.03.10, 13:17
            "A skąd bierzesz pieniądze na wyrównanie kosztów?"

            Windykuję dłużników. Albo sprzedaję długi. Albo w przypadkach
            beznadziejnych wypłacam sobie mniejszą pensję.

            "Drukujesz? Nie, ściągasz od innych klientów"

            Dobrze się czujesz? :) W jaki niby sposób ściągam niedopłaty od
            innych klientów? Aaaa, chodzi Ci pewnie, że podwyższam ceny. Otóż
            nie, nie mogę tego robić w sposób dowolny i beztroski, bo staję się
            przez to niekonkurencyjny. Gdzie indziej działa to dokładnie tak
            samo.
            Oprócz naszego fiskusa, bo ten w istocie wyrównuje sobie straty
            dowalając podatki gdzie się da.
      • alexis_corner Re: Policjanci i komornik oblani benzyna i podpal 23.03.10, 12:58
        koloko2,
        wyłóż nam tak pięknie jak to uczyniłeś w swoim poście powyżej, kto w tym
        przypadku

        forum.gazeta.pl/forum/w,106,107592138,107592138,unikatowa_upadlosc_i_sprawiedliwosc.html
        okrada nas wszystkich?

        - wredna alexis
        • koloko2 Re: Policjanci i komornik oblani benzyna i podpal 23.03.10, 13:12
          Ale co to ma do rzeczy?
          • alexis_corner Re: Policjanci i komornik oblani benzyna i podpal 23.03.10, 13:31
            wolisz "rżnąć głupa"?
            to normalne.

            - wredna alexis
    • minasz artykuł był edytowany 10 min temu wiec moze było 23.03.10, 09:39
      napisane ze była to eksmisja domu nie samochodu
    • lares87 Dożywocie 23.03.10, 09:39
      dla degenerata
    • meg.007 Policjanci oblani benzyną i podpaleni podczas a... 23.03.10, 09:39
      Ludzie czytajcie ze zrozumieniem!
      Nikt nie chciał rodziny eksmitować. Przyszli zająć samochód!
      Jest różnica? Poza tym NIC nie tłumaczy podpalenia. Ten facet to
      zwykły BANDYTA.
    • alhanroel Policjanci oblani benzyną i podpaleni podczas a... 23.03.10, 09:39
      ludzie co Wy bredzicie, jaka napasc Panstwa na obywatela?
      ponaciagal gosciu dlugow w bankach to teraz trzeba splacac, albo byc
      moze nie placi alimentow i przez niego jakies dzieci chodza glodne?
      wiecie dlaczego dochodzi do takich sytuacji? bo najpierw sie mysli a
      potem robi, a nie odwrotnie.
      • tacx Re: Policjanci oblani benzyną i podpaleni podczas 23.03.10, 10:02
        > ludzie co Wy bredzicie, jaka napasc Panstwa na obywatela?
        > ponaciagal gosciu dlugow w bankach to teraz trzeba splacac, albo byc
        > moze nie placi alimentow i przez niego jakies dzieci chodza glodne?

        Częściowo masz rację - dłużników trzeba scigać ale nie w ten sposób że wywala
        się ich na bruk sprzedając chałupę na podstawie szemranej wyceny która jest
        podstawą do licytacji i majątku za pół darmo. To jest złodziejstwo takie samo
        jak świadome i niczym nieuzasadnione niespłacanie długów bez zwłoki
        przewidzianej w przepisach lub umowie miedzy stronami.
        Znam wielu komorników i wiele spraw z tego obszaru i to co ludzi najbardziej
        rozjusza to zachowanie komorników i sposób w jaki wyceniają ich majątek.
        • makrama1 Re: Policjanci oblani benzyną i podpaleni podczas 23.03.10, 12:21

          > Częściowo masz rację - dłużników trzeba scigać ale nie w ten sposób że wywala
          > się ich na bruk sprzedając chałupę na podstawie szemranej wyceny która jest
          > podstawą do licytacji i majątku za pół darmo. To jest złodziejstwo takie samo
          > jak świadome i niczym nieuzasadnione niespłacanie długów bez zwłoki
          > przewidzianej w przepisach lub umowie miedzy stronami.
          > Znam wielu komorników i wiele spraw z tego obszaru i to co ludzi najbardziej
          > rozjusza to zachowanie komorników i sposób w jaki wyceniają ich majątek.

          No, kolejny czytający ze zrozumieniem, z tendencją do uogólnień.
          Gdzie tu masz wywalanie na bruk, sprzedaż według szemranej wyceny?
          • alexis_corner Re: Policjanci oblani benzyną i podpaleni podczas 23.03.10, 13:02
            makrama1 napisała:
            > No, kolejny czytający ze zrozumieniem, z tendencją do uogólnień.
            > Gdzie tu masz wywalanie na bruk, sprzedaż według szemranej wyceny?


            tu się powymądrzaj:
            forum.gazeta.pl/forum/w,106,107592138,107592138,unikatowa_upadlosc_i_sprawiedliwosc.html
            - wredna alexis
      • dyngos Re: Policjanci oblani benzyną i podpaleni podczas 23.03.10, 10:05
        alhanroel napisał:

        > ludzie co Wy bredzicie, jaka napasc Panstwa na obywatela?
        > ponaciagal gosciu dlugow w bankach to teraz trzeba splacac, albo
        byc
        > moze nie placi alimentow i przez niego jakies dzieci chodza glodne?
        > wiecie dlaczego dochodzi do takich sytuacji? bo najpierw sie mysli
        a
        > potem robi, a nie odwrotnie.




        Luiggi:

        "Państwo też nabrało ode mnie pożyczek, a kiedy poszedłem zająć mu
        majątek (i to zrobiłem osobiście, a nie w czyimś imieniu!), to
        państwo mnie zamkneło w więzieniu".


        Zwracam uwagę, że w artykule nie ma mowy ile ten człowiek jest winny
        a ile chcieli mu zabrać. Artykul jest o tym, że napadł i nie wnika
        czemu. Artykul tylko zauważa popełniony czyn.

        Artykuł jest o zbrodni, ja jednak ciekaw jestem tła tej zbrodni.

        Zbrodnia w kodeksach nie lubi się tłumaczyć.

      • antypo-lityk Re: Policjanci oblani benzyną i podpaleni podczas 23.03.10, 11:01
        A banki? Wykupiła, prosperitę u biebieleckiego za 11tys. w 2003.
        Warta jest w 2010 8 tys. O ile niezgodzie i bie... spadła w tym
        czasie pensja!?
    • huston_mamy_problem Psy powinni zastrzelić go jak psa ! 23.03.10, 09:40
      policjant w Polsce boi sie uzyc pistoletu, bo prokurator zeby sie wykazac
      wsadzi go za kratki a tam czeka na niego tylko śmierć psychiczna a jak sie uda
      osadzonym go capnąć to i fizyczna
    • atibalo Policjanci oblani benzyną i podpaleni podczas a... 23.03.10, 09:40
      Kiedy przyjdą zabrać ci dom ,
      bagnet na broń , bagnet na broń .
    • signal Tak to jest jak się bierze kredyty 23.03.10, 09:41
      a potem nie ma na spłatę
    • migusiem Policjanci oblani benzyną i podpaleni podczas a... 23.03.10, 09:43
      Ludzie, do których przychodzi komornik są komuś winni pieniądze, bo pożyczyli
      i nie oddali. To się nazywa złodziejstwo. Komornik, który przychodzi do
      dłużnika stara sie odzyskać pieniądze, które ktoś zagrabił. Dla niektórych
      jest to jedyna szansa na odzyskanie majątku. Pisanie, że dobrze że się ktoś
      bronił siła przy jego działaniu i przy okazji skrzywdził dwóch niewinnych
      ludzi, możliwe że poważnie okaleczył, jest sprawą dla psychiatry, bo
      zwyczajnie komuś się tu pomyliły pokrzywdzone strony.
      • alexis_corner Re: Policjanci oblani benzyną i podpaleni podczas 23.03.10, 13:08
        napisz tutaj migusiu
        forum.gazeta.pl/forum/w,106,107592138,107592138,unikatowa_upadlosc_i_sprawiedliwosc.html
        kto kogo chce okraść i kto jest pokrzywdzony(ze szczególnym uwzględnieniem niejakiego "baszczynskiego")
        i co ma zrobić "okradziony" kiedy przyjdą zabrać mu dom.
        tylko nie bełkocz prawniczo-mafijnie.

        -wredna alexis
      • robitussin Re: Policjanci oblani benzyną i podpaleni podczas 23.03.10, 13:22
        Ależ Twoje życie jest proste....
        Tylko pozazdrościć.
    • mr_gm Policjanci oblani benzyną i podpaleni podczas a... 23.03.10, 09:45
      Zapewne komornik z policją przybyli do kochających i spokojnych obywateli,
      którzy nie wiedzieć dlaczego wyrokiem sądu otrzymali nakaz eksmisji, Ci debile
      popierający tych "obywateli" powinni tam być na linii ognia zamiast poparzonych.
    • des4 kto kogo chciał okraść kajtusiu??? 23.03.10, 09:46
      rozwiń swoja błyskotliwą wizję wydarzeń...
    • cillian1 Policjanci oblani benzyną i podpaleni podczas a... 23.03.10, 09:52
      może nie trzeba będzie się okopywać przy każdej interwencji, jak procedura
      będzie sprawiedliwa, a nie po myśli urzędnika! Współczucie wszystkim się
      należy, zwłaszcza tym, co raz powinęła się noga!
      A urzędników mi nie żal, w całej rozciągłości. Ile to się słyszy, że z ich
      winy ktoś stracił wszystko. Może czas na równe prawa????
    • 11111 [...] 23.03.10, 09:55
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • jajosz Re: Tragedia - krzywo spojrzeli na policjanta! 23.03.10, 10:32
        no to wypad
        • man_sapiens Re: Tragedia - krzywo spojrzeli na policjanta! 23.03.10, 10:55
          Bucu jajoszowy - jest różnica pomiędzy krzywym spojrzeniem na policjanta, a
          usiłowaniem zabicia go albo okaleczenia przez podpalenie.
          • man_sapiens Re: Tragedia - krzywo spojrzeli na policjanta! 23.03.10, 10:57
            sorry jajosz, to oczywiście nie ty, ale ten z ilorazem inteligencji 1 jest bucem.
            • jajosz Re: Tragedia - krzywo spojrzeli na policjanta! 05.04.10, 13:16
              heh, no można się pomylić zwłaszcza że ten jedynkowy iloraz faktycznie chcąc nie
              chcąc "wypadł" ;)
      • letron Re: Tragedia - krzywo spojrzeli na policjanta! 23.03.10, 10:37
        to spie....j stad , nikt takich jak ty debili tu nie chce
    • podrozniczek.allegro Policjanci oblani benzyną i podpaleni podczas a... 23.03.10, 09:55
      Jest to na pewno smutna i przykra sprawa, ale czy nazywać ją od razu
      tragedia? Przecież to jest szukanie sensacji. Wiadomości kipia od
      złych doeniesień a te są jeszcze podkręcane. Życzę tym policjantom
      dużo zdrowia i szybkiego gojenia. I oby ich nigdy tragedia nie
      spotkała.
    • ireneuszdziura Re: Policjanci i komornik oblani benzyną i podpal 23.03.10, 09:55
      optyk26 mówisz o tym zjawisku o którym mówi się antysemityzm?????

      ja już niejednokrotnie zastanawiałem się....dlaczego mam ich kochać/lubić etc...:)

      niedługo wprowadzą to jako 11 przykazanie lub mantrę.....

      a ja ich nadal nie bedę kochał.....to co??...kara smierci???

      a co do artykułu.......im głupsze prawo tym głupsi wykonawcy prawa......lepiej
      jakby ten koleś podpalił gmach na wiejskiej......byłby z tego pożytek:)
    • three-gun-max Bronił swojego domu 23.03.10, 09:56
    • kato28 Re: Policjanci i komornik oblani benzyną i podpal 23.03.10, 09:57
      Tak jest jak się nie oddaje tego co się od kogoś pożyczyło! Wtedy przychodzi
      komornik z policją. Teraz koleś zostanie i zlicytowany i upierdlony. Dobrze mu tak.
    • slavko.matejovic Policjanci oblani benzyną i podpaleni podczas a... 23.03.10, 09:58
      Przesłuchać dziada w pomieszczeniu bez okien tak, by się nauczył, że
      Policji nie należy oblewać benzyną i podpalać.
      • cillian1 Re: Policjanci oblani benzyną i podpaleni podczas 23.03.10, 10:04
        > Policji nie należy oblewać benzyną i podpalać.
        anie włazić jak na swoje, zwłaszcza jak się jest tylko sługą systemu! Nie bronię
        kolesia, który ich podpalił, ale.... widocznie popełniono błąd! Urzędniczy błąd!
    • levy Re: Prawidłowo! 23.03.10, 10:07
      vy.ga napisał:
      > sam jestes smieciem - kiedy jestem w niebezpieczenstwie nigdy nie
      > dzwonie po "qrvy"

      Po "qrvy" to możesz dzwonić co najwyżej gdy ci żona nie daje albo znowu
      nie wyjdzie ci podryw na wiejskiej "dysce".
      • patthecat Policja ci kiedyś pomogła lewy do prawego? 23.03.10, 10:18
        To wystąp we "wzruszyła mnie twoja historia", bo dużo to tych historii
        by nie było... A po 15 latach pączków reszta życia na koszt państwa...
    • bognadry Policjanci oblani benzyną i podpaleni podczas a... 23.03.10, 10:09
      Tak nie należy czynić z policją. Jeśli facet był sporo zadłużony to mieli
      prawo wkroczyć z komornikiem na posesję. Ten facet to prymityw.
      • tadekbor Re: Policjanci oblani benzyną i podpaleni podczas 23.03.10, 11:50
        ale ty jestes infantylny/infantylna. żal pl.
    • wielki_czarownik Czynna napaść?? 23.03.10, 10:12
      Przecież to była próba zabójstwa! Gość powinien dostać dożywocie, a najlepiej kulkę podczas próby oporu! Co się dzieje w tym kraju? Gdyby we Włoszech chciał podpalić carabinieri, to prasa by napisała: "Psychicznie chory mężczyzna zaatakował patrol carabinieri. Pogrzeb napastnika w piątek"
      • cillian1 Re: Czynna napaść?? 23.03.10, 10:17
        > odpalić carabinieri, to prasa by napisała: "Psychicznie chory
        > mężczyzna zaatako

        gdyby tamtejszy urzędnik popełniał tyle błędów co nasze geniusze, to nie sądzę!
        I tu nie chodzi o ten przypadek, jest ich masa, kiedy winny urzędnik, nawet nie
        straci posady, a człowiek traci wszystko, nawet słowa przepraszam nie usłyszy,
        ot co się stało!
        • wielki_czarownik Amigo 23.03.10, 10:36
          Komornik wchodzi już po wyroku sądowym i sam w zasadzie o niczym nie decyduje. Ma wyrok, ma ściągnąć X PLN i to robi. Pretensje niech dłużnik ma do siebie, ewentualnie do sądu. Komornik tylko wykonuje wyrok.
          • cillian1 Re: Amigo 23.03.10, 10:49
            moja mama miała okazję spotkać takiego pana w jego siedzibie, żeby zapytać się o
            moją sprawę! Ten debil potraktował ją jak winną! Dlatego nigdy do niech nie będę
            miał szacunku, no chyba że sami zaczną pracować na niego!
            • wielki_czarownik Re: Amigo 23.03.10, 12:45
              A ja kiedyś spotkałem niemiłego blondyna. Dlatego też mam uważać, że wszyscy blondyni to świnie, szuje i chamy?
              • cillian1 Re: Amigo 23.03.10, 12:58
                ale potraktował cię, jak pytałeś się o drogę? Może źle się zapytałeś?
                • wielki_czarownik Re: Amigo 23.03.10, 14:11
                  Bo nie klęknąłem przed nim?
                  • cillian1 Re: Amigo 23.03.10, 14:49
                    > Bo nie klęknąłem przed nim?

                    nie wiem, może to on chciał klękać? Ale go uprzedziłeś?
          • patthecat Miałeś w rodzince katów? :DDDDD 23.03.10, 11:20
            Robota jak każda inna, ciach toporkiem i do domu przed kominek na
            piwko. Tylko kiedyś mieli tyle przyzwoitości, że się wstydzili i ryje
            kapturem zakładali...
            • wielki_czarownik Re: Miałeś w rodzince katów? :DDDDD 23.03.10, 12:47
              Nie wiem. Nie znam tak dokładnie (a szkoda) dziejów mojej rodziny. W każdym razie nie uważam, aby zawód komornika był wstydliwy. Wstydem jest, jak ktoś nie spłaca długów.
              Poza tym opowieści o katowskim kapturze, to bujda. W dawnych miastach kat był postacią ogólnie znaną, miał swoje biuro itp.
              • robitussin Re: Miałeś w rodzince katów? :DDDDD 23.03.10, 12:59
                "Wstydem jest, jak ktoś nie spłaca długów"

                To życzę Ci z całego serca, byś kiedyś musiał się tak powstydzić
                chociaż kilka lat i nie miał na to żadnego wpływu. Może nabrałbyś
                trochę pokory do życia.
                I z góry uprzedzam - daruj sobie demagogię, że najpierw się myśli, a
                potem robi, że trzeba się ubezpieczać, że trzeba umieć znaleźć
                lepszą pracę i innego tego typu pierdoły. Wszyscy wiemy, że lepiej
                być zdrowym i bogatym, ale niestety tylko niektórym się to udaje, a
                tym, którym wiatr zawsze w oczy wieje, nie zawsze są winni swojej
                sytuacji.
                • wielki_czarownik Re: Miałeś w rodzince katów? :DDDDD 23.03.10, 14:14
                  A pomyślałeś o ludziach, którym dłużnik jest winny pieniądze? O dziecku, które nie dostaje alimentów? O pracowniku, który nie dostaje pensji? O małym przedsiębiorcy, który zbankrutował i przez to kilka osób straciło pracę, bo kontrahent nie zapłacił za usługę?
                  Ty sobie daruj demagogię o braku wpływu na spłatę długów. Normalny, trzeźwo myślący człowiek długów sobie nie robi bez absolutnej konieczności.
                  • cillian1 Re: Miałeś w rodzince katów? :DDDDD 23.03.10, 15:20
                    > A pomyślałeś o ludziach, którym dłużnik jest winny pieniądze?
                    tu bardziej mnie zastanawia, dlaczego komornik/policja/sąd nie wpada kiedy ktoś
                    nie płaci pensji ;) A ma z czego. I np. Dlaczego po upadku firmy, pierwsze
                    wkracza państwo, a nie pracownicy firmy, którzy nie dostaną pensji :)
                    • wielki_czarownik Re: Miałeś w rodzince katów? :DDDDD 23.03.10, 19:31
                      Takie są przepisy. Najpierw zobowiązania wobec państwa, potem wobec ludzi. Inaczej taki dłużnik szybko by narobił nowych długów u żony i cała egzekucja komornicza na nic.
                  • spokojny.zenek bardzo rozsądny głos czarownika 23.03.10, 16:43
                    wielki_czarownik napisał:

                    > A pomyślałeś o ludziach, którym dłużnik jest winny pieniądze? O dziecku, które
                    > nie dostaje alimentów? O pracowniku, który nie dostaje pensji? O małym przedsię
                    > biorcy, który zbankrutował i przez to kilka osób straciło pracę, bo kontrahent
                    > nie zapłacił za usługę?

                    Zazwyczaj z Tobą polemizuję, tym razem jednak muszę się w całej rozciągłości z
                    Tobą zgodzić.

                  • robitussin Re: Miałeś w rodzince katów? :DDDDD 23.03.10, 22:44
                    "Normalny, trzeźwo myślący człowiek długów sobie nie robi bez
                    absolutnej konieczności"

                    Jesteś kolejną osobą, która ma wyraźne problemy z czytaniem ze
                    zrozumieniem. Przeanalizuj może jeszcze raz spokojnie to, co
                    napisałem, a potem odpisuj. Bo teraz Twój komentarz ma się do moich
                    słów jak pięść do nosa. Ty piszesz o cwaniaczkach i malwersantach
                    popadających w długi na skutek własnych celowych działań, a ja
                    wyraźnie pisałem o sytuacjach niezależnych od człowieka, gdy jego
                    zobowiązania są wypadkową nieszczęśliwego zbiegu okoliczności albo
                    działania osób trzecich. Choćby niemożność zapłacenia za prąd z
                    powodu braku na czas pensji/alimentów/zwrotu pożyczki. Taki ktoś też
                    powinien się wstydzić?
                    Wiesz, nic nie jest czarno-białe, a taki zdaje się chciałbyś widzieć
                    świat.
                    • wielki_czarownik Re: Miałeś w rodzince katów? :DDDDD 24.03.10, 10:41
                      Też. Człowiek honoru długi spłaca, choćby miał zrezygnować z obiadu. Zaś w tym wypadku delikwent nie zapłacił nawiązki, którą sąd zasądził na rzecz osoby (sąsiada) przez niego pobitego.
                      • robitussin Re: Miałeś w rodzince katów? :DDDDD 24.03.10, 11:15
                        "Też. Człowiek honoru długi spłaca, choćby miał zrezygnować z
                        obiadu."

                        Dlatego żywię głęboką nadzieję, że spotka cię kiedyś w życiu
                        taka sytuacja, gdy będziesz gryzł ściany a swoje dzieci karmił
                        chlebem z trocin tłumacząc im, że honor tatusia jest ważniejszy.
                        Leczą mnie tacy ludzie bez krzty wyobraźni jak ty.
                        • spokojny.zenek Re: Miałeś w rodzince katów? :DDDDD 24.03.10, 11:23
                          robitussin napisała:

                          > "Też. Człowiek honoru długi spłaca, choćby miał zrezygnować z
                          > obiadu."
                          >
                          > Dlatego żywię głęboką nadzieję, że spotka cię kiedyś w życiu
                          > taka sytuacja, gdy będziesz gryzł ściany a swoje dzieci karmił
                          > chlebem z trocin

                          U tego bandyty zachodziła któraś z tych dwóch sytuacji?

                          • robitussin Re: Miałeś w rodzince katów? :DDDDD 24.03.10, 13:48
                            > U tego bandyty zachodziła któraś z tych dwóch sytuacji?

                            Nie wiem, więc się nie wypowiadam.
                            Natomiast tutaj akurat odnosiłem się ogólnie do wcześniejszego
                            stwierdzenia "Czarownika", że za długi zawsze należy się
                            wstydzić.
                            Dla mnie to tak płytkie i krzywdzące uogólnienie, że zasadniczo w
                            ogóle powinienem powstrzymać się od komentarza, bo cisną mi się same
                            nieciekawe słowa na klawiaturę. Ktoś, kto się tak wypowiada
                            prawodpodobnie nie dostał jeszcze od życia prawdziwego kopniaka.
              • cillian1 Re: Miałeś w rodzince katów? :DDDDD 23.03.10, 13:00
                > ostacią ogólnie znaną, miał swoje biuro itp.

                tylko pod kapturem mógł się ktoś ukryć, a może czasem sam płakał jak ucinał
                głowy???? Bo wiedział, że wyrok niesłuszny? U komornika tego nie uświadczysz ;)
                • wielki_czarownik Re: Miałeś w rodzince katów? :DDDDD 23.03.10, 14:15
                  A czemu komornik ma się tym przejmować? On ma wykonać wyrok sądu. Tak samo jak żołnierz ma strzelać do wroga, a nie zastanawiać się czy ktoś po jego przeciwniku będzie płakał.
                  • cillian1 Re: Miałeś w rodzince katów? :DDDDD 23.03.10, 14:52
                    dlatego żołnierz ma broń, i liczy się z tym, że jego przeciwnik też ma broń.
                    Ostatnio zginęła kuratorka! Też mi jej żal. Może niedługo zaczną chodzi ze
                    spluwami, to i element wytłuką!
                    Ale tego kolesia mi szkoda, musieli dobrze dać mu do wiwatu, że tak psycha
                    siadła (i to o 1000 zł)! Gdyby tak jeszcze wykańczali psychicznie tych, co robią
                    wały na miliony....
                    • robitussin Re: Miałeś w rodzince katów? :DDDDD 24.03.10, 13:52
                      "Ale tego kolesia mi szkoda, musieli dobrze dać mu do wiwatu, że tak
                      psycha siadła (i to o 1000 zł)!"

                      Dokładnie o tym samym myślę. Nikt normalny nie powie, że koleś
                      zrobił dobrze albo, że należy mu się pochwała, ale jeśli człowiek
                      porywa się na coś takiego, to musi być naprawdę zdesperowany i może
                      przede wszystkim potrzebuje pomocy. Dziwię się, że nikt nie bierze
                      tego pod uwagę.
        • spokojny.zenek Re: Czynna napaść?? 23.03.10, 16:00
          cillian1 napisał:

          > > odpalić carabinieri, to prasa by napisała: "Psychicznie chory
          > > mężczyzna zaatako
          >
          > gdyby tamtejszy urzędnik popełniał tyle błędów co nasze geniusze, to nie sądzę!
          > I tu nie chodzi o ten przypadek, jest ich masa, kiedy winny urzędnik, nawet nie
          > straci posady, a człowiek traci wszystko, nawet słowa przepraszam nie usłyszy,
          > ot co się stało!

          Co twoje wynurzenia maja wspólnego ze sprawą?

          • cillian1 Re: Czynna napaść?? 23.03.10, 16:05
            > Co twoje wynurzenia maja wspólnego ze sprawą?
            brak irytacji, brak podpaleń ;)
            • spokojny.zenek Re: Czynna napaść?? 23.03.10, 16:42
              brak sensu, brak logiki...
              • cillian1 Re: Czynna napaść?? 23.03.10, 17:44
                No nie wiem, ja nie mam pretensji, jak muszę zapłacić za mandat itd. A też
                komornik mógł wejść! Kolejny raz zaznaczam, że nie tłumaczę samego podpalenia!
                Ale całą resztę już tak, jak będzie dostępna broń dla wszystkich, to kilku
                urzędników odstrzelą!
                Przyczyn tyle co niezadowolonych ludzi!
    • mus-zek0 Policjanci oblani benzyną i podpaleni podczas a... 23.03.10, 10:28
      Zachowanie naganne,ale jeżeli już zdecydował się na taką agresję,to była
      skierowana nie tam gdzie powinna.
      • awatar_sm Kogo ku.wa ubierają w mundury, z łapanki ? 23.03.10, 10:49
        otępiałych ?, po gimnazjum ?
        • patthecat Byłeś blisko, po średniej.... 23.03.10, 13:22
    • ptr0 Nauczka dla wszystkich 23.03.10, 10:37
      Żeby nie brać kredytów. Wiadomo, różnie się w życiu może zdarzyć, pracę się
      straci, dom zaleje, a potem nie ma przebacz, przychodzą komornicy i puszczą
      cię w skarpetkach.
      • cillian1 Re: Nauczka dla wszystkich 23.03.10, 11:05
        > Żeby nie brać kredytów.
        Powiedz to rządowi :D Czy gminom itd!
        • docie-kacz Re: Nauczka dla wszystkich 23.03.10, 11:35
          trzeba żyć za swoje a nie za cudze.Z żoną straciłem pracę,sprzedałem
          auto,jedliśmy najtańsze i przecenione produkty i do nikogo ręki nie wyciągaliśmy.
          • cillian1 Re: Nauczka dla wszystkich 23.03.10, 12:00
            ale to oczywiste, że tak się kończy. I tu nie ma Twojej winy, po prostu jednemu
            się uda, innemu nie! Ale państwo nie powinno być do dobijania, wręcz jeśli widzi
            chęć wyjścia z dołka, to powinno dać szansę! A tak często urzędnik sypnie z
            uśmiechem na ustach ziemię na Twój grób ;)
          • robitussin Re: Nauczka dla wszystkich 23.03.10, 12:09
            "trzeba żyć za swoje a nie za cudze.Z żoną straciłem
            pracę,sprzedałem auto,jedliśmy najtańsze i przecenione produkty i do
            nikogo ręki nie wyciągaliśmy"

            Rozumiem, że aż do dzisiaj żyjecie z kasy za samochód? Niezłe autko
            musiało być :>
            A poważnie - z czego wnioskujesz, że ten facet też nie zrobił
            podobnie jak Ty (posprzedawał co się dało i stołował się
            w "Biedronce")? Bo zostawił samochód? Może po prostu jest jego
            narzędziem pracy. Skąd od razu założenia, że gość jest cwaniakiem,
            złodziejem czy naciągaczem?
            • idepozapalki Re: Nauczka dla wszystkich 23.03.10, 15:27
              Niech pomyślę. Może dlatego, że coś kupił i za to nie zapłacił. To raz.
              Olał też wszystkie wcześniejsze formy dialogu. To dwa.
              Trzy: normalny człowiek nie podpala innych.

              Coś więcej?
              • cillian1 Re: Nauczka dla wszystkich 23.03.10, 15:37
                > Trzy: normalny człowiek nie podpala innych.
                i normalny urzędnik zachowuje się jak człowiek! Pomyśli, pogada, zastanowi się
                jak pomóc. On stołka nie straci, jak nie dostanie kasy na czas, ale może premię
                stracić za brak skuteczności, tak więc staje się szmatą, na którą splunąć nie
                warto! ;)
                • idepozapalki Re: Nauczka dla wszystkich 23.03.10, 15:42
                  cillian1 napisał:

                  > > Trzy: normalny człowiek nie podpala innych.
                  > i normalny urzędnik zachowuje się jak człowiek! Pomyśli, pogada, zastanowi się
                  > jak pomóc. On stołka nie straci, jak nie dostanie kasy na czas, ale może premię
                  > stracić za brak skuteczności, tak więc staje się szmatą, na którą splunąć nie
                  > warto! ;)

                  A czy Ty nie rozumiesz, że tutaj urzędnik nie ma już wyjścia? Zasądzenie zajęcia
                  komorniczego jest poprzedzone krokami, gdzie właśnie jest miejsce na "Pomyśli,
                  pogada, zastanowi się
                  jak pomóc". To jest wcześniej. To wcześniej wzywa się strony, prowadzi
                  mediacje, dopiero na końcu jest rozprawa, gdzie sąd zasądza zajęcie. Komornik po
                  prostu musi je wykonać. I bardzo dobrze, bo widać inne możliwości zawiodły.
                  • cillian1 Re: Nauczka dla wszystkich 23.03.10, 15:47
                    > A czy Ty nie rozumiesz, że tutaj urzędnik nie ma już wyjścia?
                    wyjście zawsze się znajdzie! A tak skończyło się jak skończyło, co mnie nie
                    cieszy! Bo teraz komornik będzie strzelał w głowę, a potem się pytał czy masz
                    kasę i chęć!
                    Potępiam ten czyn, tak samo jak i reszta! Ale...
                    Jest to ale, o bezduszności urzędniczej, której nie rozumiem..!
                    • spokojny.zenek Re: Nauczka dla wszystkich 23.03.10, 16:45
                      Dlaczego komornik miałby do kogoś strzelać? Co to za idiotyczny "argument"???
                      • cillian1 Re: Nauczka dla wszystkich 23.03.10, 17:46
                        To patrzenie w przyszłość. Jak już kanar zaczyna żądać większych uprawnień, to
                        komornik zacznie posiadać broń itd.
                        • spokojny.zenek Re: Nauczka dla wszystkich 24.03.10, 10:03
                          cillian1 napisał:

                          > To patrzenie w przyszłość. Jak już kanar zaczyna żądać większych uprawnień

                          Na przykład jakich?

                    • idepozapalki Re: Nauczka dla wszystkich 23.03.10, 17:01
                      Jaka bezduszność? Co to za idiotyzm?

                      Człowieku, na "duszność" był czas wcześniej. Były mediacje, była sprawa.
                      Komornik nie jest tutaj od decydowania, od mediacji. On jest wykonawcą wyroku
                      sądowego!


                      Zrozum wreszcie, że zanim sąd wyśle komornika jest cała procedura, wystarczy
                      zadeklarować chęć spłaty oraz pokazać możliwości częściowych spłat i można
                      zażegnać groźbę zajęcia komorniczego!

                      To, że poszedł tam komornik znaczy, że to wszystko nic nie dało, albo że po
                      prostu dłużnik olał wszystkie wezwania i nigdzie się nie pojawił. A Ty jeszcze
                      domagasz się tutaj wyrozumiałości? Ciekawe ile byś jej miał, gdyby to Tobie był
                      winien pieniądze???
                      • cillian1 Re: Nauczka dla wszystkich 23.03.10, 17:35
                        > Zrozum wreszcie, że zanim sąd wyśle komornika jest cała procedura,
                        ja to rozumiem, i nie neguję! Po prostu twierdzę, że wiele rzeczy dzieje się nie
                        fair i tyle!
                        • idepozapalki Re: Nauczka dla wszystkich 23.03.10, 17:49
                          Nie fair... co jest nie fair? To, że komuś się coś nie udało? Że popadł w długi?
                          Ja też straciłem robotę i znalazłem inną. Fair? Ktoś w tym samym czasie nie
                          znalazł? Nie fair?

                          A czy fair jest kupić coś i za to nie płacić?
                          • cillian1 Re: Nauczka dla wszystkich 23.03.10, 17:59
                            > A czy fair jest kupić coś i za to nie płacić?
                            dobra, macie rację, a ja nie. OK!
                            :)
      • robitussin chory kraj 23.03.10, 11:27
        "Żeby nie brać kredytów. Wiadomo, różnie się w życiu może zdarzyć,
        pracę się straci, dom zaleje, a potem nie ma przebacz, przychodzą
        komornicy i puszczą cię w skarpetkach"

        Genialny jesteś :> Wiesz, jakbyś się przypadkiem urwał był z
        choinki, to informuję, że nie trzeba brać kredytu, żeby stać się
        niewypłacalnym. Hint: opłaty za czynsz, opłaty za media w połączeniu
        z utratą dochodów stawiają człowieka w dokładnie takiej samej
        sytuacji. Nikt z Was nie wie, dlaczego temu facetowi zajęto
        samochód, ale wszyscy założyli, że się na pewno zadłużył w banku.
        Chore społeczeństwo :-/
        • masturbator2000 Re: chory kraj 23.03.10, 15:02
          Genialny jesteś :> Wiesz, jakbyś się przypadkiem urwał był z
          > choinki, to informuję, że nie trzeba brać kredytu, żeby stać się
          > niewypłacalnym. Hint: opłaty za czynsz, opłaty za media w połączeniu
          > z utratą dochodów stawiają człowieka w dokładnie takiej samej
          > sytuacji. Nikt z Was nie wie, dlaczego temu facetowi zajęto
          > samochód, ale wszyscy założyli, że się na pewno zadłużył w banku.
          > Chore społeczeństwo :-/
          >

          Kolejny geniusz który nie potrafi czytać ze zrozumieniem,w krótkim artykule jest
          wyraźnie napisane nie spłacał rat za samochód w tym wypadku Poldka, czyli kupił
          go na raty panie mądry.
          • robitussin Re: chory kraj 23.03.10, 22:47
            "Kolejny geniusz który nie potrafi czytać ze zrozumieniem,w krótkim
            artykule jest wyraźnie napisane nie spłacał rat za samochód w tym
            wypadku Poldka, czyli kupił go na raty panie mądry."

            W której wersji artykułu miszczuniu? Spójrz może na godzinę mojego
            posta i porównaj z treścią artykułu, który w tym czasie
            wisiał w GW. Nie było w nim słowa o kredycie czy Polonezie.
            Więc daruj sobie takie komentarze.
    • awatar_sm Podziękowania dla Tuska za miłość w narodzie 23.03.10, 10:43
      chociaż o głodzie
      • masturbator2000 Re: Podziękowania dla Tuska za miłość w narodzie 23.03.10, 15:03
        To się weź pasożycie do roboty, a nie lamentuj że ci jest źle.
    • trv Re: Trudno się dziwić... 23.03.10, 10:45
      Raz, że nie na temat bo to zajęcie komornicze dotyczyło auta a nie mieszkania.
      Dwa, dlaczego eksmitowani mają się bronić a właściciele nieruchomości
      niezależnie od tego czy to właściciel prywatny czy gmina nie? W końcu to ONI są
      właścicielami.
      Taki przykład: koleżanka kupiła za swoje ciężko zarobione pieniądze (a
      dokładniej wzięła kredyt i kupiła) kawalerkę na wynajem. Kawalerka została
      wynajęta młodej parze. Stan mieszkania był dobry. Podatek za wynajem
      odprowadzony. Teraz lokatorka zaszła w ciąże a lokator zrobił remont na swój
      koszt nie pytając właścicielki mieszkania o zdanie w tej kwestii. Jednocześnie
      przestał płacić za czynsz i wynajem twierdząc, że jak wyremontował to mu się
      należy i wymienił zamki. Koleżanka nadal płaci kredyt za mieszkanie nie mając z
      jego przychodów dlatego rozwiązała umowę wynajmu, jednak tamte pasożyty za nic
      nie chcą się wyprowadzić. Sprawa sądowa potrwałaby kilka lat a biorąc pod uwagę
      że lokatorka jest w ciąży i będzie miała dziecko to jest spora szansa na to, że
      będzie problem z przeprowadzeniem oficjalnej eksmisji. Zatem ja pytam, dlaczego
      np ma nie wynająć kilku karków którzy weszliby z drzwiami by wyprowadzić
      pasożyty na zewnątrz?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka