Dodaj do ulubionych

Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w...

    • giles Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w... 26.04.10, 23:59
      posle migalski: to, ze w pis planujecie skasowac demokracje aby
      ofiarowac jk dozywotnio korone juz dawno przypuszczalismy:-))

      czy moze pan wyjasnic, jakie kary przewidujecie za publiczne
      wyrazanie krytycznych opini o jk kiedy juz wrocicie do wladzy?
    • alonso0 Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w... 27.04.10, 00:09
      Co za głupoty wygaduje ten Migalski! "Kto inny lepiej nadaje się do tego, by
      walczyć o te idee i sprawy, za które poprzednik oddał życie?" - To Lech
      Kaczyński miał wybór i zdecydował się oddać życie? Ciekawe co na to rodziny
      tych, którzy zginęli razem z nim?!
    • szatan.007 Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w... 27.04.10, 00:14
      król ... dajcie spokój, tym z PiSu odwala na całego, histeryczna panika i
      wariactwo przed nieuchronną klęską, dożywotnią! Jarek, podzieliłeś Naród to
      masz, ale że jakoś tak nierówno, to masz, zamiast wyboru, g**no :/
    • jolka19771 To Migalski ujawnia kulisy lotu 27.04.10, 00:23
      To Migalski ujawnia kulisy lotu mówiąc, że brat zginął w boju.
      Zapewne ten bój był z którymś z pilotów , ja stawiam ,że bój był z
      pierwszym pilotem . W tej nierównej walce oficera wojska z
      profesorem wygrała tylko historia katyńska, która po skończonym
      boju dotarła do ludzi w całym świecie.
    • politol59 Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w... 27.04.10, 00:30
      Wierny janczar PISiarni.
    • twurcapunktu Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w... 27.04.10, 00:35
      Co za debilowo ten PiS - patrioci, krolowie, bohaterowie i on migalski
      wieszcz narodowy - spieprzaj dziadu....
    • adamowski1 Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w... 27.04.10, 00:42
      Kolejny baran z PIS-u,jakie dzieło?,kłótnie o fotel w Brukseli?,torpedowanie
      działań rządu?robienie na przekór?.
      Też byłem wstrząśnięty tą katastrofą samolotu,tyle osób zginęło,ale bądźmy
      rozsądni,życie toczy się dalej,czas żałoby już minął,przestańmy śpiewać hymny
      pochwalne o Lech Kaczyńskim,może prywatnie i był wspaniałym ojcem,mężem,nie
      znałem go od tej strony.Dla mnie jako polityk i prezydent absolutnie się nie
      sprawdzał,a powtórka z rozrywki jest dobra w radiowej trójce o 13,10,a nie w
      40 milionowym państwie.
    • jadwisia9 porąbało faceta... jaki krol z Kaczynskiego? 27.04.10, 00:57
      Pan Bog jak chce kogos ukarac odbiera mu rozum....
      • gresiek Re: porąbało faceta... jaki krol z Kaczynskiego? 27.04.10, 16:43
        kurcze, ja znam wersje ze jak bog chce kogos pokarac to spelnia jego
        marzenia...
    • mojorisin2 Król ginie w boju [???] 27.04.10, 01:00
      Ostrożnie z tymi królami i beatyfikacjami... Podczas III krucjaty, w 1190 roku
      Cesarz Fryderyk Barbarossa zginął tragicznie. Został ogłoszony świętym
      męczennikiem, podczas gdy w rzeczywistości tragicznie... utopił się podczas
      kąpieli z kurtyzaną w rzece Salef w Antiochii. Historia widać zna już
      przypadki pochopnego wyciągania na ołtarze... Patos patos patos///
    • paputczik Re: Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy 27.04.10, 01:23
      Migalski ma aż tak nierówno (pod kopułą). A poza tym Kaczyńscy to
      jeszcze nie dynastia. Nie dziedziczy się prezydentury. Jeszcze póki
      co mamy królów elekcyjnych...
    • jagrudz Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w... 27.04.10, 01:40
      Od powietrza, wody, ognia i prezydenta [króla]Kaczyńskiego uchowaj
      nas Boże.
    • yanfhowah Migalski i J. Kaczyński 27.04.10, 02:28
      Jarus Kaczynski jako ..KROL...i Migalski,jako nadworny
      B L A Z E N... I WSZYSTKO TO SIE NIE DZIEJE W BAJCE,,,ale naprawde
      w PiS-e
    • maciekm58 Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w... 27.04.10, 02:32
      Przykro mi to mowic,ale biorac pod uwage wstrzas i nieszczescie
      jakie spotkaly Pana Kaczynskiego, jego dotychczasowe dzialania, stan
      kawalerski,cechy osobowosci ,ktore reprezentuje oraz osoby jawnie Go
      popierajace(chyba tylko dlatego, zeby utrzymac swoje stanowiska i
      posady)- jest to czlowiek przy calym szacunku, nie majacy NIC do
      stracenia,co DYSKWALIFIKUJE go do przewodzenia panstwem w roli
      prezydenta. Panu politologowi Migalskiemu proponuje ochlonac ( jaki
      to sztandar i misja ?!...krol.....?....az sie boje zgadywac.....ale
      kilka nazwisk pozwala przypuszczac w jakim kierunku lub
      kierunkach ! mielibysmy zmierzac, pedzic , nacierac...?.....pp.
      Maciarewicz, Widstein,p\Pospieszalski, o.Rydzyk....)
    • ryszardj2 Migalski o Kaczyńskim: Stańmy wszyscy przy królu 27.04.10, 02:38
      matole !!! nieuku !!! bluznierco !!!
      sztandar niesie chorazy !!! Lech Kaczynski nie stal sie krolem tylko dlatego
      ze blizniak pochowal go na Wawelu !!!!
      o jakim krolu mowisz ??!! uzurpatorze !! zawlaszczycielu !! intrygancie !!
      awanturniku !! Migalski, wlasna piana co ci z geby kapie sie udlawisz !!!!
    • markowa Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w... 27.04.10, 02:55
      ALEŚ SIĘ ZEŚCIERWIŁ!!!! możesz stanąć przy wychodku, to ci przystoi, migaj się
      dalej, a na taczce od gnoju wywiozą cię obecni pochlebcy... Szykuj garniturek
      w kolorze taczki, to już niedługo, kmiotku...
    • markowa Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w... 27.04.10, 02:58
      czy ty wiesz kto to król?????? odpier....o ci??? powaliło cię, jak nic!!!
    • yanfhowah Migalski mianowal kaczynskiego na krola. 27.04.10, 03:19
      Chce widac zabezpieczyc miejsce na Wawelu obok brata,
      KROLOWI,,,,NIKT NIE ODMOWI POCHOWKU,tam gdzie spoczywaja Krolowie
      Polski,,,,,
      • claudiusz problem dyplomatyczny 27.04.10, 05:06
        kazdy wie,ze jak cos chodzi jak kaczka ,jak gdacze jak kaczka to musi byc
        kaczka...na tym polega problem Jareczka bo Jareczek jest homoseksualista i
        pierwszej damy nigdy by nie bylo..za to bylby pierwszy kochanek...
    • moremoney Wiedzialem ze M. to 27.04.10, 05:29
      sprzedawczyk i karierowicz,teraz w dodatku kretyn !
      • janusz990 Krolik jest nagi. Migalski pomigaj sobie a nie nam 27.04.10, 06:17
        .
    • olo-international Wprowadźmy monarchię więc 27.04.10, 06:13
      Mamy już doskonałego kandydata na Króla Polski. To najważniejsze. Trzeba tylko obalić "rzeczpospolitą" i wprowadzić monarchię elektoralną .... tak jak to kiedyś już było w przeszłości. Migalski będzie pierwszym nadwornym. Po takich pogrzebach i takiej żałobie narodowej trzeba iść na całość.
    • w.s3 Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w... 27.04.10, 06:14
      Nie spodziewałem się ,że Migalski będzie pisywał teksty do kabaretu.
    • camelz1 Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w... 27.04.10, 06:19
      ten TO JEST DUPOLIS KARLA
    • krzynia.c Migalski chce zostac nadwornym błaznem. 27.04.10, 06:40
      Ale lista kandydatów długa i przebić się niełatwo.Może próba wyniesienia Lecha
      na ołtarze,przebiła by jago "królowanie i śmierć w boju"panie Migalski.
    • 28plk7b Imptencja pada na mózg 27.04.10, 06:48
      Mamy tu najlepszy przykład,kliniczne objawy.
    • login-ka Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w... 27.04.10, 06:53
      czy p. Migalskiego należy nadal nazywać politologiem? Innych polityków nie nazywa się zgodnie z wyuczoną profesją, a to czym obecnie zajmuje się Migalski dalekie jest od nauki.
      • albacor Re: Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy 27.04.10, 06:57
        Jakże typowe lizanie dupy i wazeliniarstwo do potęgi n. Jeszcze kiedyś stać mnie
        było na słuchanie przez chwilę opinii tego bubka i ewentualna polemikę. Teraz
        mam jedynie odruch wymiotny i przełączenia kanału na inny. Jaruś & banda
        debilnych wazeliniarzy ot i cała PSDzielska zgraja. No i oczywiście Kluzik
        wypchnięta przed szereg - że niby cenią kobiety. żałosne.
    • al48 Re: Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy 27.04.10, 07:01
      Już od dawna można było podejrzewać że Migalski ma nierówno pod sufitem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka