giles Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w... 26.04.10, 23:59 posle migalski: to, ze w pis planujecie skasowac demokracje aby ofiarowac jk dozywotnio korone juz dawno przypuszczalismy:-)) czy moze pan wyjasnic, jakie kary przewidujecie za publiczne wyrazanie krytycznych opini o jk kiedy juz wrocicie do wladzy? Odpowiedz Link Zgłoś
alonso0 Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w... 27.04.10, 00:09 Co za głupoty wygaduje ten Migalski! "Kto inny lepiej nadaje się do tego, by walczyć o te idee i sprawy, za które poprzednik oddał życie?" - To Lech Kaczyński miał wybór i zdecydował się oddać życie? Ciekawe co na to rodziny tych, którzy zginęli razem z nim?! Odpowiedz Link Zgłoś
szatan.007 Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w... 27.04.10, 00:14 król ... dajcie spokój, tym z PiSu odwala na całego, histeryczna panika i wariactwo przed nieuchronną klęską, dożywotnią! Jarek, podzieliłeś Naród to masz, ale że jakoś tak nierówno, to masz, zamiast wyboru, g**no :/ Odpowiedz Link Zgłoś
jolka19771 To Migalski ujawnia kulisy lotu 27.04.10, 00:23 To Migalski ujawnia kulisy lotu mówiąc, że brat zginął w boju. Zapewne ten bój był z którymś z pilotów , ja stawiam ,że bój był z pierwszym pilotem . W tej nierównej walce oficera wojska z profesorem wygrała tylko historia katyńska, która po skończonym boju dotarła do ludzi w całym świecie. Odpowiedz Link Zgłoś
politol59 Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w... 27.04.10, 00:30 Wierny janczar PISiarni. Odpowiedz Link Zgłoś
twurcapunktu Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w... 27.04.10, 00:35 Co za debilowo ten PiS - patrioci, krolowie, bohaterowie i on migalski wieszcz narodowy - spieprzaj dziadu.... Odpowiedz Link Zgłoś
adamowski1 Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w... 27.04.10, 00:42 Kolejny baran z PIS-u,jakie dzieło?,kłótnie o fotel w Brukseli?,torpedowanie działań rządu?robienie na przekór?. Też byłem wstrząśnięty tą katastrofą samolotu,tyle osób zginęło,ale bądźmy rozsądni,życie toczy się dalej,czas żałoby już minął,przestańmy śpiewać hymny pochwalne o Lech Kaczyńskim,może prywatnie i był wspaniałym ojcem,mężem,nie znałem go od tej strony.Dla mnie jako polityk i prezydent absolutnie się nie sprawdzał,a powtórka z rozrywki jest dobra w radiowej trójce o 13,10,a nie w 40 milionowym państwie. Odpowiedz Link Zgłoś
jadwisia9 porąbało faceta... jaki krol z Kaczynskiego? 27.04.10, 00:57 Pan Bog jak chce kogos ukarac odbiera mu rozum.... Odpowiedz Link Zgłoś
gresiek Re: porąbało faceta... jaki krol z Kaczynskiego? 27.04.10, 16:43 kurcze, ja znam wersje ze jak bog chce kogos pokarac to spelnia jego marzenia... Odpowiedz Link Zgłoś
mojorisin2 Król ginie w boju [???] 27.04.10, 01:00 Ostrożnie z tymi królami i beatyfikacjami... Podczas III krucjaty, w 1190 roku Cesarz Fryderyk Barbarossa zginął tragicznie. Został ogłoszony świętym męczennikiem, podczas gdy w rzeczywistości tragicznie... utopił się podczas kąpieli z kurtyzaną w rzece Salef w Antiochii. Historia widać zna już przypadki pochopnego wyciągania na ołtarze... Patos patos patos/// Odpowiedz Link Zgłoś
paputczik Re: Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy 27.04.10, 01:23 Migalski ma aż tak nierówno (pod kopułą). A poza tym Kaczyńscy to jeszcze nie dynastia. Nie dziedziczy się prezydentury. Jeszcze póki co mamy królów elekcyjnych... Odpowiedz Link Zgłoś
jagrudz Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w... 27.04.10, 01:40 Od powietrza, wody, ognia i prezydenta [króla]Kaczyńskiego uchowaj nas Boże. Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Migalski i J. Kaczyński 27.04.10, 02:28 Jarus Kaczynski jako ..KROL...i Migalski,jako nadworny B L A Z E N... I WSZYSTKO TO SIE NIE DZIEJE W BAJCE,,,ale naprawde w PiS-e Odpowiedz Link Zgłoś
maciekm58 Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w... 27.04.10, 02:32 Przykro mi to mowic,ale biorac pod uwage wstrzas i nieszczescie jakie spotkaly Pana Kaczynskiego, jego dotychczasowe dzialania, stan kawalerski,cechy osobowosci ,ktore reprezentuje oraz osoby jawnie Go popierajace(chyba tylko dlatego, zeby utrzymac swoje stanowiska i posady)- jest to czlowiek przy calym szacunku, nie majacy NIC do stracenia,co DYSKWALIFIKUJE go do przewodzenia panstwem w roli prezydenta. Panu politologowi Migalskiemu proponuje ochlonac ( jaki to sztandar i misja ?!...krol.....?....az sie boje zgadywac.....ale kilka nazwisk pozwala przypuszczac w jakim kierunku lub kierunkach ! mielibysmy zmierzac, pedzic , nacierac...?.....pp. Maciarewicz, Widstein,p\Pospieszalski, o.Rydzyk....) Odpowiedz Link Zgłoś
ryszardj2 Migalski o Kaczyńskim: Stańmy wszyscy przy królu 27.04.10, 02:38 matole !!! nieuku !!! bluznierco !!! sztandar niesie chorazy !!! Lech Kaczynski nie stal sie krolem tylko dlatego ze blizniak pochowal go na Wawelu !!!! o jakim krolu mowisz ??!! uzurpatorze !! zawlaszczycielu !! intrygancie !! awanturniku !! Migalski, wlasna piana co ci z geby kapie sie udlawisz !!!! Odpowiedz Link Zgłoś
markowa Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w... 27.04.10, 02:55 ALEŚ SIĘ ZEŚCIERWIŁ!!!! możesz stanąć przy wychodku, to ci przystoi, migaj się dalej, a na taczce od gnoju wywiozą cię obecni pochlebcy... Szykuj garniturek w kolorze taczki, to już niedługo, kmiotku... Odpowiedz Link Zgłoś
markowa Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w... 27.04.10, 02:58 czy ty wiesz kto to król?????? odpier....o ci??? powaliło cię, jak nic!!! Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Migalski mianowal kaczynskiego na krola. 27.04.10, 03:19 Chce widac zabezpieczyc miejsce na Wawelu obok brata, KROLOWI,,,,NIKT NIE ODMOWI POCHOWKU,tam gdzie spoczywaja Krolowie Polski,,,,, Odpowiedz Link Zgłoś
claudiusz problem dyplomatyczny 27.04.10, 05:06 kazdy wie,ze jak cos chodzi jak kaczka ,jak gdacze jak kaczka to musi byc kaczka...na tym polega problem Jareczka bo Jareczek jest homoseksualista i pierwszej damy nigdy by nie bylo..za to bylby pierwszy kochanek... Odpowiedz Link Zgłoś
moremoney Wiedzialem ze M. to 27.04.10, 05:29 sprzedawczyk i karierowicz,teraz w dodatku kretyn ! Odpowiedz Link Zgłoś
olo-international Wprowadźmy monarchię więc 27.04.10, 06:13 Mamy już doskonałego kandydata na Króla Polski. To najważniejsze. Trzeba tylko obalić "rzeczpospolitą" i wprowadzić monarchię elektoralną .... tak jak to kiedyś już było w przeszłości. Migalski będzie pierwszym nadwornym. Po takich pogrzebach i takiej żałobie narodowej trzeba iść na całość. Odpowiedz Link Zgłoś
w.s3 Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w... 27.04.10, 06:14 Nie spodziewałem się ,że Migalski będzie pisywał teksty do kabaretu. Odpowiedz Link Zgłoś
camelz1 Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w... 27.04.10, 06:19 ten TO JEST DUPOLIS KARLA Odpowiedz Link Zgłoś
krzynia.c Migalski chce zostac nadwornym błaznem. 27.04.10, 06:40 Ale lista kandydatów długa i przebić się niełatwo.Może próba wyniesienia Lecha na ołtarze,przebiła by jago "królowanie i śmierć w boju"panie Migalski. Odpowiedz Link Zgłoś
28plk7b Imptencja pada na mózg 27.04.10, 06:48 Mamy tu najlepszy przykład,kliniczne objawy. Odpowiedz Link Zgłoś
login-ka Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy w... 27.04.10, 06:53 czy p. Migalskiego należy nadal nazywać politologiem? Innych polityków nie nazywa się zgodnie z wyuczoną profesją, a to czym obecnie zajmuje się Migalski dalekie jest od nauki. Odpowiedz Link Zgłoś
albacor Re: Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy 27.04.10, 06:57 Jakże typowe lizanie dupy i wazeliniarstwo do potęgi n. Jeszcze kiedyś stać mnie było na słuchanie przez chwilę opinii tego bubka i ewentualna polemikę. Teraz mam jedynie odruch wymiotny i przełączenia kanału na inny. Jaruś & banda debilnych wazeliniarzy ot i cała PSDzielska zgraja. No i oczywiście Kluzik wypchnięta przed szereg - że niby cenią kobiety. żałosne. Odpowiedz Link Zgłoś
al48 Re: Wybory 2010. Migalski o J. Kaczyńskim: Stańmy 27.04.10, 07:01 Już od dawna można było podejrzewać że Migalski ma nierówno pod sufitem Odpowiedz Link Zgłoś