Dodaj do ulubionych

Burmistrz Włoszczowy, rektor, prawnik... Dziś z...

05.05.10, 15:32
Tylko czy aby na pewno są nam niezbędni? Jak widac koryto nie lubi próżni.
Obserwuj wątek
    • guru133 Czy Sztorca immunitet ochroni przed prawomocnym 05.05.10, 15:50
      wyrokiem sądowym?
      • majselbaum Re: Czy Sztorca immunitet ochroni przed prawomocn 05.05.10, 16:00
        prawo nie działa wstecz, więc generalnie powinien zostać skazany.
        ale wiadomo - posłowie to święte krowy, on już tak pokombinuje, że ochroni się.
    • majselbaum jak się odmnienia włoszczowa? 05.05.10, 15:58
      skoro włoszczowa to we włoszczowej.
      jeśli włoszczów to we włoszczowie.
      i teraz jest problem: skąd jesteś? z włoszczowej czy z włoszczowy??
      • m_gol Spójrz tu :) 05.05.10, 16:20
        poradnia.pwn.pl/lista.php?id=1088
      • mar_or Re: jak się odmnienia włoszczowa? 05.05.10, 16:35
        tak jak jest w słownikach pwn i tak jak mówią mieszkańcy, czyli: Włoszczowa, do
        Włoszczowy, we Włoszczowie
      • spokojny.zenek Re: jak się odmnienia włoszczowa? 05.05.10, 16:36
        We Włoszczowie, z Włoszczowy.
    • plus_minus_zero och morduchny wy moje, nie ma tam jakiegos 05.05.10, 16:15
      drugiego aeroplana, wiekszego?
    • aerman PO plus 05.05.10, 16:31
      PO ma jeden plus i nikt temu nie zaprzeczy .Dzienki deficytowi
      zrośli miliarderzy w POLSCE .Ma to plus nieda się ukryć .Mając ojca
      narodu A.Kwaśniweskiego po swojej stronie jako Minister sportu w
      wieku 32 lat około .Najmłodszy minister .Lubie Olka on jeden
      zasługuje na miano nietykalnego jak Stalin a reszta ojszczymórów pod
      sąd .Zna tyle brudów że nikt mu nie podskoczy i jest poważany .Jemu
      należy się Pomnik ma szacunek u najlepszych krętaczy bo jest
      gość .Umie sie wysławiać jest obyty .Casting przegrał Kaczyński z
      Tuskiem ale nie przegrał by Aleksander .Jest osoba opanowaną i na
      wskroś wyrachinowaną życie uczy .A ci nowi posłowie moga Olkowi buty
      nosić .Następni łupierzcy napewno biedni .
    • kibic_rudego Następni Geniusze będą żerować,jest Bruksela po co 05.05.10, 16:47

      nam otrzymywać darmozjadów w W-wie ?

      Gdyby coś to mamy jeszcze rząd w Watykanie i Waszyngtonie.
    • aktyntasza Burmistrz Włoszczowy, rektor, prawnik... Dziś z... 05.05.10, 16:59
      Jak patrzę na te "nowe" twarze to proszę Boga o więcej takich katastrof
      • wolnapolka1 Re: Burmistrz Włoszczowy, rektor, prawnik... Dziś 05.05.10, 17:52
        Mówisz - masz. Podziękujesz podczas "nurkowania" :)
    • face42 Nowi posłowie PiS 05.05.10, 18:12
      weszli do sejmu po trupach swoich kolegów.Nie mają moralnego prawa
      zasiadać w tych ławach!
      • magnat.olejowy Re: Nowi posłowie PiS 06.05.10, 15:50
        Stuknij się bardzo mocno w pustą główkę.
        • face42 Re: Nowi posłowie PiS 06.05.10, 18:11
          ty zaś, magnacie od siedmiu boleści, skorzystaj z oleju, bo ci go we
          łbie najwyraźniej brakuje...
    • 2daniel Sami zasrańcy! 05.05.10, 18:25
      .
    • jolanta8778 Burmistrz Włoszczowy, rektor, prawnik... Zaprzy... 05.05.10, 18:42
      W tym jedna /słownie: jedna/ KOBIETA! TYLKO!
    • prawdziwy-moher ..Zlosliwosc czy chamstwo?.......... 05.05.10, 18:45
      Burmistrz Woloszczowy a inni to..........Burmistrz Woloszczowy to doktor prawa.
      Nie napisaliscie ze ktos z PO to wiceprezydent Sopotu,
      Inny tez..ale.W co wy gracie ?.Znowu Wyborcza sieje nienawisc?.Bo ten to...a tamci...to super.Pomyslcie wiec jak sami wygladacie.A jestescie tragiczni
      • magnat.olejowy manipulacja, czy pomyłka? 06.05.10, 15:49
        A ten doktorat to kiedy uzyskał i z jakiej dziedziny?
    • hetman131 Jedna uwaga 05.05.10, 19:00
      i po przysiedze dodali - "i nie wsiade do zadnego samolotu z Faraonem JK"
    • szakez Czy zostali namaszczeni przez Herr Ryżego? 05.05.10, 19:09
      Bo jak nie to wara od ul. Wiejskiej!

      Ave PełO!
    • spluwa-orginal Burmistrz Włoszczowy, rektor, prawnik... Zaprzy... 05.05.10, 21:09
      Burmistrz Wloszczowy na pewno jechal samochodem,poniewaz pociagi do
      Warszawy nie staja na slawnym dworcu imienia Przemyslawa
      Gosiewskiego herbu rekawa krotkiego.
    • jimir Dorywalski 06.05.10, 14:10
      Ale wybrałeś sobie mentora,imponuje Ci że ktoś studiował jeden kierunek 14lat
      i nie zrobił nawet specjalizacji.Wpisałeś się właśnie do klubu
      pisowsko-rydzykowych oszołomów.Krzyż na drogę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka