dr.europa 05.05.10, 15:32 Tylko czy aby na pewno są nam niezbędni? Jak widac koryto nie lubi próżni. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
guru133 Czy Sztorca immunitet ochroni przed prawomocnym 05.05.10, 15:50 wyrokiem sądowym? Odpowiedz Link Zgłoś
majselbaum Re: Czy Sztorca immunitet ochroni przed prawomocn 05.05.10, 16:00 prawo nie działa wstecz, więc generalnie powinien zostać skazany. ale wiadomo - posłowie to święte krowy, on już tak pokombinuje, że ochroni się. Odpowiedz Link Zgłoś
majselbaum jak się odmnienia włoszczowa? 05.05.10, 15:58 skoro włoszczowa to we włoszczowej. jeśli włoszczów to we włoszczowie. i teraz jest problem: skąd jesteś? z włoszczowej czy z włoszczowy?? Odpowiedz Link Zgłoś
mar_or Re: jak się odmnienia włoszczowa? 05.05.10, 16:35 tak jak jest w słownikach pwn i tak jak mówią mieszkańcy, czyli: Włoszczowa, do Włoszczowy, we Włoszczowie Odpowiedz Link Zgłoś
spokojny.zenek Re: jak się odmnienia włoszczowa? 05.05.10, 16:36 We Włoszczowie, z Włoszczowy. Odpowiedz Link Zgłoś
plus_minus_zero och morduchny wy moje, nie ma tam jakiegos 05.05.10, 16:15 drugiego aeroplana, wiekszego? Odpowiedz Link Zgłoś
aerman PO plus 05.05.10, 16:31 PO ma jeden plus i nikt temu nie zaprzeczy .Dzienki deficytowi zrośli miliarderzy w POLSCE .Ma to plus nieda się ukryć .Mając ojca narodu A.Kwaśniweskiego po swojej stronie jako Minister sportu w wieku 32 lat około .Najmłodszy minister .Lubie Olka on jeden zasługuje na miano nietykalnego jak Stalin a reszta ojszczymórów pod sąd .Zna tyle brudów że nikt mu nie podskoczy i jest poważany .Jemu należy się Pomnik ma szacunek u najlepszych krętaczy bo jest gość .Umie sie wysławiać jest obyty .Casting przegrał Kaczyński z Tuskiem ale nie przegrał by Aleksander .Jest osoba opanowaną i na wskroś wyrachinowaną życie uczy .A ci nowi posłowie moga Olkowi buty nosić .Następni łupierzcy napewno biedni . Odpowiedz Link Zgłoś
kibic_rudego Następni Geniusze będą żerować,jest Bruksela po co 05.05.10, 16:47 nam otrzymywać darmozjadów w W-wie ? Gdyby coś to mamy jeszcze rząd w Watykanie i Waszyngtonie. Odpowiedz Link Zgłoś
aktyntasza Burmistrz Włoszczowy, rektor, prawnik... Dziś z... 05.05.10, 16:59 Jak patrzę na te "nowe" twarze to proszę Boga o więcej takich katastrof Odpowiedz Link Zgłoś
wolnapolka1 Re: Burmistrz Włoszczowy, rektor, prawnik... Dziś 05.05.10, 17:52 Mówisz - masz. Podziękujesz podczas "nurkowania" :) Odpowiedz Link Zgłoś
face42 Nowi posłowie PiS 05.05.10, 18:12 weszli do sejmu po trupach swoich kolegów.Nie mają moralnego prawa zasiadać w tych ławach! Odpowiedz Link Zgłoś
magnat.olejowy Re: Nowi posłowie PiS 06.05.10, 15:50 Stuknij się bardzo mocno w pustą główkę. Odpowiedz Link Zgłoś
face42 Re: Nowi posłowie PiS 06.05.10, 18:11 ty zaś, magnacie od siedmiu boleści, skorzystaj z oleju, bo ci go we łbie najwyraźniej brakuje... Odpowiedz Link Zgłoś
jolanta8778 Burmistrz Włoszczowy, rektor, prawnik... Zaprzy... 05.05.10, 18:42 W tym jedna /słownie: jedna/ KOBIETA! TYLKO! Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy-moher ..Zlosliwosc czy chamstwo?.......... 05.05.10, 18:45 Burmistrz Woloszczowy a inni to..........Burmistrz Woloszczowy to doktor prawa. Nie napisaliscie ze ktos z PO to wiceprezydent Sopotu, Inny tez..ale.W co wy gracie ?.Znowu Wyborcza sieje nienawisc?.Bo ten to...a tamci...to super.Pomyslcie wiec jak sami wygladacie.A jestescie tragiczni Odpowiedz Link Zgłoś
magnat.olejowy manipulacja, czy pomyłka? 06.05.10, 15:49 A ten doktorat to kiedy uzyskał i z jakiej dziedziny? Odpowiedz Link Zgłoś
hetman131 Jedna uwaga 05.05.10, 19:00 i po przysiedze dodali - "i nie wsiade do zadnego samolotu z Faraonem JK" Odpowiedz Link Zgłoś
szakez Czy zostali namaszczeni przez Herr Ryżego? 05.05.10, 19:09 Bo jak nie to wara od ul. Wiejskiej! Ave PełO! Odpowiedz Link Zgłoś
spluwa-orginal Burmistrz Włoszczowy, rektor, prawnik... Zaprzy... 05.05.10, 21:09 Burmistrz Wloszczowy na pewno jechal samochodem,poniewaz pociagi do Warszawy nie staja na slawnym dworcu imienia Przemyslawa Gosiewskiego herbu rekawa krotkiego. Odpowiedz Link Zgłoś
jimir Dorywalski 06.05.10, 14:10 Ale wybrałeś sobie mentora,imponuje Ci że ktoś studiował jeden kierunek 14lat i nie zrobił nawet specjalizacji.Wpisałeś się właśnie do klubu pisowsko-rydzykowych oszołomów.Krzyż na drogę. Odpowiedz Link Zgłoś