Dodaj do ulubionych

Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piątej ...

    • stedo Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piątej ... 07.05.10, 13:56
      Gazeto, nie kompromituj się i nie przytaczaj jakiś bzdur, aby tylko coś napisać. Staje to się już kabaretem. Chodzi mi o tego "emerytowanego pilota" i to że zajrzał do kokpitu.Ścigasz się z Faktem, SE itp.?.Acha i jeszcze mam gorącą prośbę. Czy można prosić o określanie jaką część samolotu widać na zdjęciach? Czytelnicy wymyślają jakieś głupoty bez takiej informacji.
    • chip.hop Jeśli pilici byli w kokpicie po wypadku 07.05.10, 13:56
      to dlaczego ich ciała znaleziono pod koniec poszukiwań???????????????
      • m.godwin Re: Jeśli pilici byli w kokpicie po wypadku 07.05.10, 14:30
        > to dlaczego ich ciała znaleziono pod koniec poszukiwań???????????????

        To jasne - zostali złapani gdy odpięli pasy i chcieli uciec z kokpitu, następnie ruscy przewieźli ich na Łubiankę, dokładnie przesłuchali, zabili strzałem w tył głowy, ciała przepuścili przez maszynkę i przywieźli z powrotem do Smoleńska. Przecież to oczywista oczywistość.


        • nick124 Re: Jeśli pilici byli w kokpicie po wypadku 07.05.10, 14:49
          no nie do końca na filmie widać jak ktoś wyskakuje z kabiny, a później dostaje
          kulkę...
          część z maszynką do mięsa zgadza się w 100%

          fajnie, że zaczynasz chwytać,
          myślenie nie boli
          • czlowiek.epoki Re: Jeśli pilici byli w kokpicie po wypadku 08.05.10, 00:07
            nick124 napisał:

            > no nie do końca na filmie widać jak ktoś wyskakuje z kabiny, a później dostaje
            > kulkę...

            na jakim znow filmie? ciagle ten sam, na ktorym "strzelaja" i wolaja "ubij
            gada", czy co tam w napisach stoi?
    • siedzeipisze Co można zrobić z cz.skrzynek przez 3 tygodnie? 07.05.10, 13:56
      jest tu ktoś kto się zna na metodach CIA/Specnaz/GRU?

      ile i co można zmienić prze tyle czasu?
      • meerkat1 Re: Co można zrobić z cz.skrzynek przez 3 tygodni 07.05.10, 15:58


        siedzeipisze napisał:

        > jest tu ktoś kto się zna na metodach CIA/Specnaz/GRU?
        >
        > ile i co można zmienić przez tyle czasu?






        To samo, co można zrobić w 24 godziny, jeśli ma sie odpowiednie
        elektroniczne ustrojstwa.

        [Owszem, ja sie akurat na metodach NKWD/KGB/FSB/GRU akurat znam]
        • czlowiek.epoki Re: Co można zrobić z cz.skrzynek przez 3 tygodni 08.05.10, 00:16
          meerkat1 napisał:


          >
          > To samo, co można zrobić w 24 godziny, jeśli ma sie odpowiednie
          > elektroniczne ustrojstwa.
          >
          > [Owszem, ja sie akurat na metodach NKWD/KGB/FSB/GRU akurat znam]

          widze to oczyma wyobrazni.. ten regal pelen sfatygowanych powiesci Forsythe'a i
          MacLeana... pewnie grales tez w Raid over Moscow na Atari, i co jeszcze? masz
          tez strzelajacy dlugopis?
      • frankyy Re: Co można zrobić z cz.skrzynek przez 3 tygodni 07.05.10, 16:02
        bardzo dobre pytanie panie kolego?
        Odpowiadam zwięźle: otóż w ciągu trzech tygodni z czarnych skrzynek można zrobić
        m.in:
        - skrzynki białe (lub w każdym innym dostępnym kolorze)
        - maszynkę do podróży w czasie
        - malutki helikopter
        - 2 radia tranzystorowe i 1 Ipad
        - 4 kilo gwoździ kowalskich
        - pistolecik i parasolkę
        - 6 małych czarnych skrzynek (dzieląc na pół)
        - można też oddać na złom a za kupione rubelki kupić ze dwie butelki
        • konikdrewniany07 Re: Co można zrobić z cz.skrzynek przez 3 tygodni 07.05.10, 18:37
          z jedną skrzynką można coś zrobić, ale kłopot w tym, że skrzynek jest kilka i są
          ze sobą synchronizowane - NAPRAWDĘ trudno jest podmienić dane we wszystkich,
          żeby się to razem zgadzało, zwłaszcza, że jedna skrzynka od dawna jest w Polsce
        • proofreader Bardzo dobra merytorycznie odpowiedź ;-)) 07.05.10, 19:47
          Gratuluję inwencji oraz zmysłu ironii. Poziom wielu wypowiedzi na forum jest
          doprawdy taki, że tylko poczucie humoru pozwala pozostać przy zdrowych zmysłach ;-)

          > frankyy napisał:

          > bardzo dobre pytanie panie kolego?
          > Odpowiadam zwięźle: otóż w ciągu trzech tygodni z czarnych
          > skrzynek można zrobić m.in:
          > - skrzynki białe (lub w każdym innym dostępnym kolorze)
          > - maszynkę do podróży w czasie
          > - malutki helikopter
          > - 2 radia tranzystorowe i 1 Ipad
          > - 4 kilo gwoździ kowalskich
          > - pistolecik i parasolkę
          > - 6 małych czarnych skrzynek (dzieląc na pół)
          > - można też oddać na złom a za kupione rubelki kupić ze dwie butelki
        • poskromienie_zlosnicy Re: Co można zrobić z cz.skrzynek przez 3 tygodni 08.05.10, 00:31
          MacGywer, ja pierniczę.
          Spekulujmy dalej:).
      • uburama Można wgrać tam ostatni odcinek Lostów 07.05.10, 18:37
    • sharn1 Mogliby już dać sobie spokój... 07.05.10, 13:57
      najpierw czytalismy tysiące postów forum opluwających i szkalujących
      prezydenta, teraz bedą się czepiać pracownika rządu Donalda Tuska u
      minista Sikorskiego?

      Nawet jeśli on był w tej kabinie to co z tego?
    • alinaw1 Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piątej ... 07.05.10, 13:57
      Półtora miesiąca po katastrofie taka wiadomość? Teraz to wyszło? Kto
      i kiedy byl pierwszym swiadkiem? Kto jako pierwszy widział rozwalony
      samolot? A cii, co ciala wyjmowali nie mieli świadomości co to za
      samolot i kno nim leciał? No tak, a potem żarówki wkręcali...
      • madznun Re: Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piąte 07.05.10, 16:43
        O jakiej katastrofie piszesz? Była jakaś katastrofa po dwudziestym
        marca? Czy inaczej wyjmuje się ciała z samolotu prezydenckiego, a
        inaczej z rejsowego? Wkręć sobie żarówkę, gdzie chcesz!
    • fajnybanqier Kolejna dezinformacja Rosji 07.05.10, 13:58
      Ciekaaaaaawe, nagle emerytowany żołnierz rosyjski widział pilotów
      przypiętych do foteli, a mimo tego Rosjanie najdłużej
      identyfikowali... ciała pilotów...Kolejna rosyjska dezinformacja,
      bezkrytycznie nagłaśniana przez GW. Ciekawe czy "świadek", posiadacz
      działki, słyszał strzały, które słychać na filmie w internecie,
      które miały miejsce właśnie ok. 20 min. od katastrofy? Chcialbym
      mieć możliwość tego sołdata. Szybko okazałoby się, czy łże.
      • wisnia tak to on ich dobił, 4 strzały 07.05.10, 14:19
        jw
    • ergo12 Do mafii zwanej inaczej Pis 07.05.10, 13:59
      oskarżam was o zbrodnię!!!To wy a konkretnie wasz guru
      tymczasowo "przebywający" na Wawelu, jest winny temu co stało się w
      Smoleńsku 10 go ub.miesiąca!Przerażająca buta i megalomania wyżej
      wspomnianego plus schizofrenia "czekającego na Wawel"są powodem
      dryfowania Polski ku przepaści!!!!!!
      • jacekc1 Re: Do mafii zwanej inaczej Pis 07.05.10, 14:09
        ergo12 napisał:

        > oskarżam was o zbrodnię!!!To wy a konkretnie wasz guru
        > tymczasowo "przebywający" na Wawelu, jest winny temu co stało się w
        > Smoleńsku 10 go ub.miesiąca!Przerażająca buta i megalomania wyżej
        > wspomnianego plus schizofrenia "czekającego na Wawel"są powodem
        > dryfowania Polski ku przepaści!!!!!!

        O Rydzyk PO
      • viornisko Trzy po trzy 07.05.10, 14:41
        czyli bzdury pleciesz. Równie dobrze można byłoby powiedzieć, że to wina Tuska,
        bo rząd zmienił charakter wizyty Prezydenta na nieoficjalny, co wiązało się ze
        zmniejszeniem sprzętu naprowadzającego na lotnisku. A jeżeli idziemy dalej: Tusk
        zrobił to celowo, bo chciał się pozbyć elit opozycji. Być może, gdyby dostał
        informację, żę Jarek jednak nie poleci, odwołałby całą akcję itp,itd. Tylko jaki
        sens takie gadanie?
        • konikdrewniany07 Re: Trzy po trzy 07.05.10, 18:43
          no to się wtrącę, że największe korzyści z wypadku odniósł PIS i Jaro, bo
          dostał wiatr w skrzydełka, a Lech by przecież nie wygrał wyborów

          Tuskowi katastrofa nie była potrzebna - bo gdyby żył Lech to Bronek wygrał by w
          pierwszej turze!
          • viornisko Re: Trzy po trzy 07.05.10, 19:15
            Jeżeli zyskał Jarek, to dlaczego? Bo śmierć Lecha wywołała obronę jego postaci,
            zdecydowanie zbyt jednostronnie, niesprawiedliwie przedstawianej w części
            mediów. To oczywiście musiało przełożyć się na Jarka.

            Jeśli zyskał oczywiście. Bo tak naprawdę został Kaczyński w dość trudnej
            sytuacji, bez wsparcia ze strony brata i części najważniejszych działaczy. Poza
            tym, koalicja już próbuje go zaszuflakować przypisując cyniczne wykorzystywanie
            tragedii.Swoją drogą - żałosne to trochę - bo niby co on ma powiedzieć, ma się
            odciąć od wydarzeń z 10 kwietnia?

            Co do wyborów, to Bronek wygrałby ale raczej w drugiej turze - teraz to jednak
            takie gdybanie...

            PAX
      • zapluty_karzel_moralny Re: Do mafii zwanej inaczej Pis 07.05.10, 14:48
        Pełno w Was nienawiści, pisiorki jedne! Wy podłe gnidy i robale, nie mogę
        słuchać już Waszej agresji wy kundle zajadłe, niedorżnięte, no!!!

        To chciałeś powiedzieć?
        • modraczek.2 Re: Do mafii zwanej inaczej Pis 07.05.10, 15:08
          zapluty_karzel_moralny napisał:

          > Pełno w Was nienawiści, pisiorki jedne! Wy podłe gnidy i robale,
          nie mogę
          > słuchać już Waszej agresji wy kundle zajadłe, niedorżnięte, no!!!
          >



          ależ się w Tobie agresja skumulowała, chyba sam w tej złości nie
          wiesz co piszesz i że sam sobie zaprzeczasz :/
    • maria_czubaszek 5% poparcia dla kolejnej piątki 07.05.10, 13:59
      5 głosów, 5 ciał, może 5 prób lądowań i 5% poparcia dla tego typu
      wiarygodnych świadków. Miłej dalszej manipulacji
      • ggrdl Oświeć nas 07.05.10, 14:41
        Skoro wiesz, że to manipulacja, to oświeć nas, jak to było naprawdę. W miarę
        możliwości ze szczegółami i z DOWODAMI - żeby nie wyszło że to tylko twoja chora
        wyobraźnia.
    • malecon Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piątej ... 07.05.10, 13:59
      W kokpicie były ciała przypięte pasami do foteli, a później mieli takie
      ogromne trudności z identyfikacją zwłok kapitana Protasiuka ?! Przecież jego
      ciało było zidentyfikowane jako jedno z ostatnich, a powinno jako pierwsze,
      skoro po wypadku bylo przypięte pasami do fotela... Ludzie, zastanówcie sie,
      co piszecie, przeciez to jakas kompletna bzdura!!!
      • szpetny_joe Re: Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piąte 07.05.10, 14:17
        malecon napisała:

        > W kokpicie były ciała przypięte pasami do foteli, a później mieli takie
        > ogromne trudności z identyfikacją zwłok kapitana Protasiuka ?! Przecież jego
        > ciało było zidentyfikowane jako jedno z ostatnich, a powinno jako pierwsze,
        > skoro po wypadku bylo przypięte pasami do fotela... Ludzie, zastanówcie sie,
        > co piszecie, przeciez to jakas kompletna bzdura!!!


        a co by było, gdyby piloci - na chwilę przed katastrofą - zamienili się
        miejscami? nie mam powodów, ażeby sądzić, że stało się tak właśnie - niemniej
        jednak możliwym jest to przecież. i może stąd to badanie DNA...
    • otoosh Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piątej ... 07.05.10, 14:03
      A to ciekawe...
      Bo jak mógł zobaczyć "ciała załogi przypięte do foteli", kiedy
      załoga była rozpoznana jako jedne z ostatnich ofiar...
      Gdyby ciała były przypięte, to identyfikacja byłaby możliwa w kilka
      minut.
      Ten gostek coś konfabuluje...
      • trollskog Re: Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piąte 07.05.10, 14:21
        Jakkolwiek brutalnie to zabrzmi, to może coś oberwało im głowy ?
        Wyjasnienie jest mozliwe, niestety nieprecyzyjne wypowiedzi prowokuja tylko
        wiecej pytan.
        • konikdrewniany07 Re: Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piąte 07.05.10, 18:49
          prawdopodobnie części ofiar niestety oberwało głowy - samolot się obrócił i
          walnął "sufitem" - część ofiar miała głowy wbite w tułowia (tak mówiły
          identyfikujące rodziny) wiem o jednym ciele bez głowy - konkretnej osoby
          biedacy, to musiało być straszne, przez parę sekund wiedzieli co się dzieje
    • balamba Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piątej ... 07.05.10, 14:04
      dlaczego nie mówi sioę też o tym,że prezydent spóżnił się na lot
      ponad 30 minut . Ten fakt z pewnością miał duży wpływ na całą
      sytuację. Samolot wylatuje już z opóźnieniem a w końcowej fazie pada
      pytanie, czy nie będzie opóźnienia z lądowaniem. Presja czasu...
      • drabinahaha1 Re: Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piąte 07.05.10, 14:06
        Szechter a ty znowu swoje
    • spokojny.zenek Re: Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piąte 07.05.10, 14:07
      slavik222 napisał:

      > Nazwiko,,emerytowanego wojskowe"???

      kłopoty z czytaniem?
    • birdy-niam-niam nie kumam jednej rzeczy... 07.05.10, 14:07
      jak twierdzi niejaki pan łosiew ..."w rozbitej kabinie widział oprócz członków
      załogi przypiętych pasami do foteli ciało jeszcze jednej osoby"...
      tymczasem pilotów zdaje się rozpoznano jako jednych z ostatnich, gdyż były
      trudności z identyfikacją. to wreszcie jak - byli przypięci pasami (choćby
      martwi, powinni być łatwi do zidentyfikowania), czy ich za przeproszeniem
      przemieliło tak, bez analizy DNA nie byli rozpoznawalni ?

    • bogdan331 Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piątej ... 07.05.10, 14:07
      9 października 2009 na skutek prezydenckiego weta Sejm ponownie uchwalił ustawę o zmianie ustawy o prokuraturze, która z mocą od dnia 31 marca 2010 rozdzieliła urzędy Prokuratora Generalnego i Ministra Sprawiedliwości. Andrzej Seremet zgłosił swoją kandydaturę na urząd Prokuratora Generalnego[4]. Uzyskał rekomendację Krajowej Rady Sądownictwa jako jeden z dwóch kandydatów (wraz z prokuratorem krajowym Edwardem Zalewskim), uzyskując 15 głosów na 24[5]. 5 marca 2010 prezydent Lech Kaczyński powołał go na ten urząd[6]. Postanowienie Prezydenta RP uzyskało następnie kontrasygnatę Prezesa Rady Ministrów. Stanowisko to Andrzej Seremet objął 31 marca 2010.
      Pewnie kaczyński przewidział,że Seremet będzie go identyfikował.Zapobiegliwy gość z naszego byłego prezia;(
    • ogabignac Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piątej ... 07.05.10, 14:09
      A co jak okaże się że ten piąty to jednak kaczor?
      • jacekc1 Re: Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piąte 07.05.10, 14:17
        ogabignac napisał:

        > A co jak okaże się że ten piąty to jednak kaczor?


        chyba Kaczor Donald
      • simonh Nawet jesli,to Kaczyński sam nie chodzilby do kokp 07.05.10, 18:52
        kokpitu, od przekazywania polecen byli inni.
    • maz-47 Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piątej ... 07.05.10, 14:14
      Dopóki nie zostaną opublikowane zapisy w formie oczyszczonych nagrań z
      czarnych skrzynek i nie zostanie opublikowany stenogram rozmów w kokpicie,
      wszelkie spekulacje nie mają sensu. Te nagrania to klucz do rozwikłania zagadki.
      Dla mnie zdumiewającym jest fakt, że te nagrania są tak fatalnej jakości.
      Wiadomo, że zostały zapisane na taśmie magnetycznej, ale nie wiemy, czy
      formie cyfrowej, czy analogowej. Gdy w telewizji pokazywano te czarne skrzynki
      i ich wnętrze, to wyraźnie to przypomina zwykły magnetofon, który zapisuje za
      pomocą głowic sygnał na taśmie.
      Mam takie pytania. Czy dzisiaj w dobie superkomputerów i zaawansowanej
      technologi tak niezwykle istotne nagrania muszą być zapisywane na jakichś
      przedpotopowych urządzeniach? Czy nowoczesnych nośników cyfrowych nie można
      zabezpieczyć przed zniszczeniem, podobnie jak te czarne skrzynki?
      Dlaczego na tych fatalnej jakości nagraniach głos członków załogi jest tak
      słabo słyszalny, że trzeba teraz miesięcy pracy, przesłuchań, filtrowania,
      odsiewania i chuj wie co jeszcze, by wydobyć wreszcie dokładną treść rozmów?
      • ergo12 do maz-47 07.05.10, 14:21
        nagrania audio są analogowe!Ponieważ dają pelną gwarancję zapisu i
        odtworzenia po katastrofie!
        • maz-47 Re: do maz-47 07.05.10, 14:46
          No dobrze, przyjmuję to wyjaśnienie. Jednakże czy nie można by było równolegle
          zastosować nowoczesnych systemów rejestrujących głosy pilotów? Współczesna
          technika nawet w wielkim hałasie pozwala na bardzo czysty i wyraźny zapis
          dźwięku. Nawet jeśli te nowoczesne urządzenia są mniej trwałe od taśmy
          magnetycznej i mogłyby ulec zniszczeniu, to jednak warto by było je stosować.
          Nie zawsze muszą ulec zniszczeniu, a w tym wypadku z pewnością by przetrwały.
          Samolot nie eksplodował, rozerwał się na strzępy w zderzeniu z ziemią.
          Skoro tak bardzo niektórzy martwili się o laptopy i komórki, to skoro one
          przetrwały (przynajmniej ich twarde dyski), to tym bardziej przetrwałyby
          specjalnie zabezpieczone nowoczesne nośniki z zapisami rozmów pilotów...
          • ergo12 Re: do maz-47 07.05.10, 17:32
            pamiętaj że jest to stara radziecka technologia,Polacy dołączyli
            kolejną skrzynkę gdzie też jest zapis audio,nie wiem tylko czy
            cyfrowy!Pewnie, że dziś a kazde dzieko w przedszkolu wie że na
            karcie Flash można nagrać wąskopasmowo dzwięk tla z kokpitu,trzeba
            jednak zauwazyć że poziom akustyczny zakłócen tła jest duży /praca
            urządzeń/a mikrofony pewnie elektretowe są wbudowane w ścianke
            kokpitu która też nie jest niczym tłumiona!
      • ergo12 maz-47 głowice ktore oglądałem na filmie 07.05.10, 14:23
        są do zapisu analogowego!
        • stopp5 macie tu linki 07.05.10, 17:55
          www.atmavio.pl/pl/prod_lot02.htm
          dziennik.pl/wydarzenia/article596006/Te_zagadki_wyjasni_polska_czarna_skrzynka.html?service=print
    • vinc0 Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piątej ... 07.05.10, 14:18
      No i wszystko jasne.
      Wyszło szydło z worka, prezydent naciskał na lądowanie w bardzo trudnych
      warunkach. Już wiadomo kto jest winien śmierci tych wszystkich ludzi!
      • modraczek.2 Re: Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piąte 07.05.10, 14:20
        vinc0 napisał:

        > No i wszystko jasne.
        > Wyszło szydło z worka, prezydent naciskał na lądowanie w bardzo
        trudnych
        > warunkach. Już wiadomo kto jest winien śmierci tych wszystkich
        ludzi!

        ogranicz swe beznadziejne komentarze
        • vinc0 Re: Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piąte 07.05.10, 14:25
          Niewygodna prawda? Prezes w swojej pysze zabił tylu ludzi.
          • saper_vodiczka Re: Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piąte 07.05.10, 14:38
            Nic nie wyszło. Pieprzysz trzy po trzy - to na razie wyszło.
            • vinc0 Re: Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piąte 07.05.10, 14:47
              saper_vodiczka napisał:

              > Nic nie wyszło. Pieprzysz trzy po trzy - to na razie wyszło.

              Wiem że nie wyszło, posłużyłem się tylko metodą PISiacką (jak widać działa)
    • vomitorium1 Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piątej ... 07.05.10, 14:18
      rusów nie znacie
      (oni mają takie tajne fluidy)
    • raszyr Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piątej ... 07.05.10, 14:22
      >>Kiedy sadzamy wojskowego za sterem pasażerskiej maszyny, poczucie hierarchii rośnie. A gdy pasażerami są: głowa państwa, zwierzchnik sił zbrojnych i całe dowództwo armii, hierarchia staje się przytłaczająca. Wojsko nie znosi sprzeciwu, zmiany wykonania rozkazu.
      >>Presja może być pośrednia, czyli ktoś wchodzi do kokpitu i mówi, że należy lądować tu i teraz. Może być bezpośrednia, wynikająca z samego faktu obecności przełożonych i historii stosunków
      .

      I to jest kwintesencja tego wypadku. Szef protokółu Kazana wyjaśnił załodze że prezydent obiecał bratu że za chwilę wyląduje a pilot przypomniał sobie że jego kolega usłyszał kiedyś że jeszcze się policzymy już po lądowaniu w Warszawie gdy się sprzeciwił prezydentowi. A przypięte pasami do foteli ciała bez głów już występują we wcześniejszych relacjach.
      • jacekc1 Re: Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piąte 07.05.10, 14:28
        raszyr napisał:

        > >>Kiedy sadzamy wojskowego za sterem pasażerskiej maszyny, poczucie
        > hierarchii rośnie. A gdy pasażerami są: głowa państwa, zwierzchnik sił zbrojnyc
        > h i całe dowództwo armii, hierarchia staje się przytłaczająca. Wojsko nie znosi
        > sprzeciwu, zmiany wykonania rozkazu.
        > >>Presja może być pośrednia, czyli ktoś wchodzi do kokpitu i mówi, że n
        > ależy lądować tu i teraz. Może być bezpośrednia, wynikająca z samego faktu obec
        > ności przełożonych i historii stosunków
        .
        >
        > I to jest kwintesencja tego wypadku. Szef protokółu Kazana wyjaśnił załodze że
        > prezydent obiecał bratu że za chwilę wyląduje a pilot przypomniał sobie że jego
        > kolega usłyszał kiedyś że jeszcze się policzymy już po lądowaniu w Wars
        > zawie gdy się sprzeciwił prezydentowi. A przypięte pasami do foteli ciała bez g
        > łów już występują we wcześniejszych relacjach.

        Lepsze jak "Harry Potter"
        • meerkat1 ;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 07.05.10, 15:56
          "Koreańskie linie lotnicze musiały wykonać tytaniczną pracę, żeby
          zmniejszyć liczbę wypadków swoich maszyn."


          Kacapska swołoczy!

          Zestrzeliliście bestialsko w pobliżu Sachalina południowokoreanski
          Boeing 747 (KL007) wiedząc doskonale, jak przyznaje dzis pilot,
          który otwarł doń ogień - samolot pasażerski.

          A potem utrudnialiscie akcje wydobywanie szczątków.

          Mało! Zaoraliscie TRAŁOWCAMI (jak przyznają dzis płetwotnurkowie
          byłej sowieckiej marynarki wojennej) dno rejonu katastrofy w Zatoce
          Tatarskiej, by uniemożliwić ustalenie co to była za maszyna i kto
          był na pokłdzie (Japonczycy uwiecznili to na taśmie video).

          Kacapska swołoczy! Czy ty umiesz naprawde tylko łgać jak sobaka?

          • czlowiek.epoki Re: ;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) 08.05.10, 00:11
            rozmawiasz sam ze soba? moze powinienes udac sie do lekarza, zanim zrobisz
            krzywde sobie lub co gorsza komus innemu?
            nie KL, tylko KAL007, i nie o tym jest mowa, przyglupie. naprawde myslisz, ze
            wliczyli tamten lot do statystyki, i nagle im wyszlo, ze maja duzo wypadkow?
    • modraczek.2 Cuda czy co?... 07.05.10, 14:25
      cyt. "Nikołaj Łosiew, emerytowany pilot wojskowy, właściciel
      pobliskiej działki, był na miejscu w 20 minut po katastrofie w
      Smoleńsku. Jak powiedział Polskiemu Radiu, w rozbitej kabinie
      widział oprócz członków załogi przypiętych pasami do foteli ciało
      jeszcze jednej osoby. Łosiew nie potrafił powiedzieć nic więcej o
      tej osobie."

      widzę,że już mylą się we własnych kłamstwach...wcześniej było
      mówione,że z pilotów niewiele zostało i musieli ich szukać...a tutaj
      proszę, nie dość,że piloci przypięci pasami to jeszcze pasażer bez
      pasów przez rozwalony kokpit bez okna nie wyleciał!
      A jeśli pasażerowi nie nakazano usiąść i zapiąć pasów przed
      lądowaniem, tzn,że samolot runął nagle, czyli piloci stracili nad
      nim całkowitą kontrolę.
      Może ten świadek zbyt dużo wypił, alborzeczywiście zeznania
      poplątały się rosjanom. Typowa dezinformacja...no jest jeszcze
      możliwość,że GW sobie bajki wymyśla...
      Z ciekawością śledzę co będzie w faktach podawane dalej :) z tego
      wszystkiego już zaczęła artykuły sobie drukować dla porównania ...

      • kochanic.a.francuza Re: Cuda czy co?... 07.05.10, 15:12
        "Typowa dezinformacja...no jest jeszcze
        możliwość,że GW sobie bajki wymyśla... "

        Pewnie, ze wymysla. Nie predko sie pojawi taki urodzajny temat jak
        ta katastrofa. Im wiecej "faktow" tym wyzsze czytelnictwo,
        dochody...Tez bys wymyslal, jakbys w "mediach" robil.
      • stopp5 Re: Cuda czy co?... 07.05.10, 17:39
        Nie martw się, za tydzień przeczytamy na jakimś blogu, że w Moskwie wpadł pod
        samochód, więc zawieźli go do kostnicy, pracownika kostnicy który zauważył
        oznaki życia porwał Specnaz, a ciało świadka zniknęło, zaś po pięciu minutach
        plotę powtórzą wszystkie fora.

        Zobaczysz jak skutecznie zaistnieje to w ludzkiej świadomości jako
        "najprawdziwsza prawda". ;)
      • konikdrewniany07 Re: Cuda czy co?... 07.05.10, 19:15
        poczytaj sobie całą dyskusję - trochę się zorientujesz
    • anbara6 Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piątej ... 07.05.10, 14:25
      Pamiętam,że ciało Pana Mariusza Kazana zostało zidentyfikowane przez rodzinę w
      pierwszej kolejności,tych zwłok,które powróciły pierwszym samolotem.Natomiast
      ciała 4 członków załogi powróciły dopiero po identyfikacji DNA,w ostanie
      grupie,wśród tych zwłok których nie można było w inny sposób zidentyfikować.
      Zatem jak to możliwe,że jakiś Rosjanin widział i stwierdził
      jednoznacznie,które to są ciała załogi i że jest w kokpicie jeszcze ktoś...?
      Więc kto tu szczerzy spiskową teorię dziejów Panie Michnik,Pospieszalski,czy
      Pańscy pismacy....?
    • bronimir Dlaczego w Smoleńsku nie ma Polskiego prokuratora. 07.05.10, 14:29
      Każdy wie że ziemia będzie odkrywać nowe szczątki, nasza prokuratura
      mogła by je zabezpieczać. Zwaliliśmy wszystko na Rosjan i Rząd.
      Prokuratorzy brylują w Moskwie, czekają aż ktoś położy im na biurko
      dokumenty. Niech wezmą się do samodzielnej pracy, Rosjanie nie mają nic
      przeciw temu.
    • forum_wyborcza To nie kokpit, a tył samolotu 07.05.10, 14:32
      Teorie spiskowe opisują zdjęcie z artykułu jako nieuszkodzony kokpit.
      A to tył samolotu. Obok widać fragment silnika na wsporniku przy kadłubie.
      • uchachany No bo matoły mają uwierzyć, że to ta nienaruszona 07.05.10, 14:49
        kabina, w której działkowiec oglądał poprzypinane pasami zwłoki załogi i jeszcze kogoś piątego...

        Widocznie redakcja GW uznał, że jej czytelnicy to tacy idioci, że można im spokojnie pokazywać koniec ogona z silnikiem i sugerować, że to kabina :)

        forum_wyborcza napisał:

        > Teorie spiskowe opisują zdjęcie z artykułu jako nieuszkodzony kokpit.
        > A to tył samolotu. Obok widać fragment silnika na wsporniku przy kadłubie.
        • modraczek.2 Re: No bo matoły mają uwierzyć, że to ta nienarus 07.05.10, 14:55
          uchachany napisał:

          > kabina, w której działkowiec oglądał poprzypinane pasami zwłoki
          załogi i jeszcz
          > e kogoś piątego...
          >
          > Widocznie redakcja GW uznał, że jej czytelnicy to tacy idioci, że
          można im spok
          > ojnie pokazywać koniec ogona z silnikiem i sugerować, że to
          kabina :)
          >
          > forum_wyborcza napisał:
          >
          > > Teorie spiskowe opisują zdjęcie z artykułu jako nieuszkodzony
          kokpit.
          > > A to tył samolotu. Obok widać fragment silnika na wsporniku przy
          kadłubie
          > .

          tak to wygląda na tył samolotu, nawet czerwony pas tak się kończy.
          Ot i zakłamanie, kokpitu nie pokazano?
          1. Świadek wymysla bzdury- kokpit się rozleciał
          2. Rosjanie kłamią i nie pokazuje się na zdjęciach kokpitu ponieważ
          wzbudziłoby to podejrzenia?
          I w którą wersję wierzyć? ;)
          • forum_wyborcza Jak Ucieczka z Nowego Jorku 07.05.10, 15:23
            Na zdjęciu to jest kokpit z silnikami.
            To taka wersja specjalna dwa w jednym: kokpit i kapsuła ratunkowa z silnikami.
            VIPy wsiadają do kokpitu-kabiny i odlatują w razie niebezpieczeństwa.

            Na zdjęciu widać, że kapsułą wylądowała nieuszkodzona. Właz do kapsuły jest otwarty, zatem pasażerowie muieli wysiąść.

            A te strzały to odgłosy polowania z nagonką, kiedy uciekali klucząc między drzewami.
          • maaac Re: No bo matoły mają uwierzyć, że to ta nienarus 07.05.10, 16:15
            Absurdalna informacja pochodzi z opanowanego przez PiS Polskiego Radia. Nigdzie
            w GW nie ma sugestii, że to kokpit. Dają takie zdjęcie jakie mają i jakie już
            wielokroć publikowali przy różnych tekstach o katastrofie. A uchachany - "poznać
            głupiego po śmiechu jego" - typowy PiSowski kłamca lub/i głupiec.
            • uchachany To powiedz matołczyno dlaczego pio śmiechu, jaki 07.05.10, 20:37
              podniósł się na forum po zdemaskowaniu celu posłużenia się fotografią końca ogona jako ilustracją artykułu o sytuacji w kabinie szybko zastąpionoo ją inną...?


              maaac napisał:

              > Absurdalna informacja pochodzi z opanowanego przez PiS Polskiego Radia. Nigdzie
              > w GW nie ma sugestii, że to kokpit. Dają takie zdjęcie jakie mają i jakie już
              > wielokroć publikowali przy różnych tekstach o katastrofie. A uchachany - "pozna
              > ć
              > głupiego po śmiechu jego" - typowy PiSowski kłamca lub/i głupiec.
              • maaac Fotka dalej przedstawia ogon. 07.05.10, 21:01
                uchachany napisał:

                > podniósł się na forum po zdemaskowaniu celu posłużenia się
                > fotografią końca ogona jako ilustracją artykułu o sytuacji w
                > kabinie szybko zastąpionoo ją inną...?

                ???
                Inną? Ja tam widzę "głupku" (którego poznaje się po śmiechu), że to dalej ten
                sam fragment ogona.
                Dodatkowo ani słóweczka na temat tego, że to newsik PiS radia i IAR a nie GW.
                Jak widzę dalej postępujecie w myśl ideologii Waszego Wielkiego Wodza - nikt wam
                nie wmówi że białe jest białe, a czarne czarne.
                • czlowiek.epoki Re: Fotka dalej przedstawia ogon. 08.05.10, 00:19
                  nie przejmuj sie. uchachaniec to etatowy pracownik gazeta.pl,
                  gimnazjalista-wagarowicz, zgarniety z ulicy. za cole i chipsy nakreca ruch na
                  forum, zeby nabijac mityczne "kliki".
                  slowem: nie dyskutuj z idiota, bo cie sprowadzi do swojego poziomu i pokona
                  doswiadczeniem, a to ma niemale.
                  • maaac Re: Fotka dalej przedstawia ogon. 08.05.10, 09:50
                    :)
                    No ja tam GW nie podejżewam, aż o taki spryt.

                    > slowem: nie dyskutuj z idiota, bo cie sprowadzi do swojego poziomu
                    > i pokona doswiadczeniem, a to ma niemale.
                    No cóż ryzyko.
    • vomitorium1 Świadek: w kokpicie tupolewa było ciało piątej ... 07.05.10, 14:36
      zamiast czytać w skrzynkach czy innych szklanych kulach należy
      odpowiedzieć na trzy pytania:
      1 czy przy widoczności mniejszej od 500m wolno było lądować ?
      2 czy załoga zastosowała się do zaleceń polskich i rosyjskich
      kolegów ?
      3 czy samolot wylądował ?
      (kto trzy razy odpowiedział NIE ten dostanie obrazek)
    • ekumeniczny Detale oglosza tuz przed wyborami ;-)) 07.05.10, 14:36
      POlitycznie POprawni manipulatorzy, detale nagran z czarnych
      skrzynek oglosza tuz przed wyborami, w nadziei ze te nagrania pomoga
      im odwrocic nastroje spoleczne na ich korzysc.

      Oni zawsze sluzyli obcym, zawsze poslugiwali sie metodami obcych.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka