flyb52 Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: R... 27.05.10, 14:48 "Rzad niewiele wie...". No bo rzad nie jest Duchem Swietym.Niech Kaczynski zapyta Pospieszalskiego albo Rydzyka. Oni juz wiedza, od dawna. Odpowiedz Link Zgłoś
jan_sobczak1 Ten rząd naewt nie wie co się dzieje w rządzie 27.05.10, 14:52 Co się dzieje w kraju to im zupełnie wisi, ważne żeby znajomi królika wygrywali przetargi Odpowiedz Link Zgłoś
kroliklesny Re: Ten rząd naewt nie wie co się dzieje w rządzi 27.05.10, 18:57 jan_sobczak1 napisał: "ważne żeby znajomi królika wygrywali przetargi"- Przez grzecznosc nie przecze! Odpowiedz Link Zgłoś
puchacz_sceptyk Czy Jankesi mają zapis rozmów LK z bratem? 27.05.10, 15:02 Dla nich podsłuchy wszelkiej maści i dowolnej liczby ludzi na świecie (zwłaszcza polityków) to przecież mały pryszcz. Niewątpliwie, ich szpiegowskie instalacje nad tamtym terytorium monitorują wszelką korespondencję drogą bezprzewodową. Czy w ramach przyjacielskiej pomocy i bratniej opieki nie mogliby udostępnić tych danych? Odpadłoby nietrudne do przewidzenia wycie ciemnego motłochu o spreparowaniu przez Ruskich zapisów czarnych skrzynek, a do tego istotne dla śledztwa informacje o treści rozmowy bliźniaków. A może już to zrobili, tylko ciemnogrodzki ludek nie ma prawa o tym wiedzieć? Odpowiedz Link Zgłoś
stararobota Troche taktu 27.05.10, 15:11 Rzecz nie tyle w tym, ze rzad nie wie co sie stalo. Szanuje takt rzadu w tej sprawie. Przeciez general Blasik nie poszedl do kabiny dlatego, ze sam za wszelka cene chcial wyladowac. Pilot nie zrobil tego co zrobil bez zgody Blasika, ten zas bez zgody, aprobaty, sugestii, zachety, czy nakazu prezydenta. Przeciez piloci nie powinni byc LEKLIWI. Zastanowmy sie kogo w takim razie polozyl kardynal Dziwisz na Wawelu. Natomiast, ze strony p. Jaroslawa, ktory rowniez doskonale wie co sie stalo w czasie ladowania - obecne uwagi sa gleboko nietaktowne. Odpowiedz Link Zgłoś
mm-18 Rząd niewiele wie... 27.05.10, 15:12 Za to Jaro wiedział, nie powiedział, a to było tak... Ktokolwiek będzie coś wiedział, a będzie to odmienne od tego, co uważa Jaro, to będzie to nieprawdziwa wersja. To niezwykle układny gość. Jest gotowy zawrzeć kompromis w każdej sprawie i z KAŻDYM, jeżeli będzie to na jego warunkach. I to jest sztuka negocjacji na wzór wujka Adolfa. Rośnie nam jego żałosna podróba. Odpowiedz Link Zgłoś
korngold dlaczego obrażasz kolego Polaku ? 27.05.10, 17:43 nauczmy sie rozmawiać normalnie ! smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.html mm-18 napisał: > Za to Jaro wiedział, nie powiedział, a to było tak... > Ktokolwiek będzie coś wiedział, a będzie to odmienne od tego, co uważa Jaro, > to będzie to nieprawdziwa wersja. To niezwykle układny gość. Jest gotowy > zawrzeć kompromis w każdej sprawie i z KAŻDYM, jeżeli będzie to na jego > warunkach. I to jest sztuka negocjacji na wzór wujka Adolfa. Rośnie nam jego > żałosna podróba. Odpowiedz Link Zgłoś
marti.333 Matko Boska chron nas przed jego "aktywnoscia"!!! 27.05.10, 15:17 "...chciałbym mieć wpływ na naszą przyszłą prezydencję w UE, abyśmy więcej uwagi poświęcali kwestiom energetycznym oraz prowadzili bardziej realistyczną politykę wschodnią i politykę spójności..." ... no to Unia ma przechlapane, Polska ma przechlapane... siara! rozpad Unii znaczy koniec doplat, czyli logicznie rzecz biorac rolnicy juz powinni zaczac protestowac i mozemy juz wlasciwie wstrzymac rozbudowe autostrad, bo przeciez i tak nikt kasy na na nie nie da... Przykre, ze po trupach Jarek probuje swe utopie wcielac... A wlasciwie... po co sie martwic, jak tak dalej bedzie podskakiwal to nam Rosja w koncu sie podkurwi i bombka przypieprzy... Pajac!!! cwany, zwichrowany pajac... Odpowiedz Link Zgłoś
korngold to język nienawiści ! 27.05.10, 17:45 czy nie możesz wyrażać się bez obrażenia innych ? smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.html marti.333 napisał: > "...chciałbym mieć wpływ na naszą przyszłą prezydencję w UE, > abyśmy więcej uwagi poświęcali kwestiom energetycznym oraz > prowadzili bardziej realistyczną politykę wschodnią i politykę > spójności..." ... no to Unia ma przechlapane, Polska ma > przechlapane... siara! rozpad Unii znaczy koniec doplat, czyli > logicznie rzecz biorac rolnicy juz powinni zaczac protestowac i > mozemy juz wlasciwie wstrzymac rozbudowe autostrad, bo przeciez i > tak nikt kasy na na nie nie da... Przykre, ze po trupach Jarek > probuje swe utopie wcielac... > > A wlasciwie... po co sie martwic, jak tak dalej bedzie podskakiwal > to nam Rosja w koncu sie podkurwi i bombka przypieprzy... > > Pajac!!! cwany, zwichrowany pajac... Odpowiedz Link Zgłoś
kroliklesny Re: to język nienawiści ! 27.05.10, 18:59 Nie przesadzaj. Toczy sie walka o wolnosc w Polsce. Dozwolone wszystkie oblapki- ponizej pepka tez! Odpowiedz Link Zgłoś
konsulhonorowypernambuco Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: R... 27.05.10, 15:17 Dlaczego Jarkacz twierdzi, że Tbilisi i Smoleńsk to różne sytuacje. Przecież w Smoleńsku też wcześniej wylądował samolot i to w dodatku polski. Dalej Jarkacz ceni inteligencję Polaków. A bliski współpracownik hodowcy zwierząt futerkowych co mówił o kupowani przez ciemny lud? Może inteligencję lud miał kupować? Odpowiedz Link Zgłoś
4.bonton Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: R... 27.05.10, 15:17 Od tego są eksperci żeby dojść do prawdy.Od nich dopiero się może dowiedzieć rząd. Sprawy takie trwają latami i nie zawsze da się je wyjaśnić. Po co zresztą wyjaśniać jak największy ekspert od wszystkiego Jarosław Kaczyński wie swoje i zdania nie zmienia choć sam się chce zmienić. Daliby już z tym wszystkim sobie spokój bo życia im już nikt nie wróci. Odpowiedz Link Zgłoś
marti.333 Re: Jarosław Kaczyński - porazka bis!!! 27.05.10, 15:22 Dokladnie! swietnie to ujales! Juz wraca do starej piesni: "...chciałbym mieć wpływ na naszą przyszłą prezydencję w UE, abyśmy więcej uwagi poświęcali kwestiom energetycznym oraz prowadzili bardziej realistyczną politykę wschodnią i politykę spójności..." ... no to Unia ma przechlapane, Polska ma przechlapane... siara! rozpad Unii znaczy koniec doplat, czyli logicznie rzecz biorac rolnicy juz powinni zaczac protestowac i mozemy juz wlasciwie wstrzymac rozbudowe autostrad, bo przeciez i tak nikt kasy na na nie nie da... Przykre, ze po trupach najblizszych Jarek probuje swe utopie wcielac... A wlasciwie... po co sie martwic, jak tak dalej bedzie podskakiwal to nam Rosja w koncu sie podkurwi i bombka przypieprzy... Pajac!!! cwany, zwichrowany pajac... Odpowiedz Link Zgłoś
starduster Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: R... 27.05.10, 15:32 A ja i tak bedę głosować na JK i nic do tego trzodzie z tego forum i reszcie polszewików... Odpowiedz Link Zgłoś
newira Re: Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: 27.05.10, 16:06 starduster napisał: > A ja i tak bedę głosować na JK i nic do tego trzodzie z tego forum > i reszcie polszewików... To sobie głosuj, to twoja sprawa na kogo, tylko dlaczego obrażasz innych? Odpowiedz Link Zgłoś
starduster Re: Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: 27.05.10, 16:13 "Obrazam"tych którzy obrażają innych...trudno skumać? Wolno mi odpłacać pięknym za nadobne nieprawdaż? Odpowiedz Link Zgłoś
newira Re: Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: 27.05.10, 16:29 starduster napisał: > "Obrazam"tych którzy obrażają innych...trudno skumać? > Wolno mi odpłacać pięknym za nadobne nieprawdaż? Widać reprezentujesz ten sam poziom. Odpowiedz Link Zgłoś
starduster Re: Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: 27.05.10, 16:53 No właśnie..Dostosowuję się do poziomu "młodego,kulturalnego,wykształconego"elektoratu po... którego posty możesz sobie jeszcze raz przeczytać.. Miłej lektury... Odpowiedz Link Zgłoś
kroliklesny Re: Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: 27.05.10, 19:01 No to glosuj! Ale przedtem sie dobrze rozpedz, i dowal ze lba temu wstretnemu murowi naprzeciwko. Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Rząd niewiele wie o tym, co się stało 27.05.10, 15:32 tak to prawda ,bo Jarek ukrywa komorke na ktorej wydal o s t a t n i e ,polecenia dla brata dla tego jest pewny ze rzad nie wiele wie,,,logiczne Odpowiedz Link Zgłoś
puchacz_sceptyk JK powiedziałby może coś więcej 27.05.10, 15:38 i usartysfakcjonował swój ciemnogrodzki elektorat. Ale widać poczuł się czymś obrażony i wypiął się na ekipę przeprowadzającą wywiad. Szkoda, byłoby jeszcze weselej i tragikomedia nabrałaby świeżych barw ku uciesze przytomnie myślących. Motłoch by miał o czym mieleć jęzorami i bezkarnie bluzgać na Rosjan, co jest tak miłe poetosowym elytom z ich pasterzami przebranymi w sukienki. Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: R... 27.05.10, 15:40 tak,tak, a przecież w Smoleńsku Jak wylądował,czyli inni też lądowali Odpowiedz Link Zgłoś
jamgawel2 Jaro wiec niech zlozy zeznania 27.05.10, 15:57 a jesli jest wspolwinny, to do odpowiedzialnosci karnej. Jaro sie zmienil i takie teksty wali...to jaki bylby przed zmiana? Ano taki jakiego pamietaja wszyscy, ktorzy obserwuja scene polityczna o lat. Zadna partia go nie chciala wiec zakladal coraz to inne...swoje i blizniaka. Jak go Polska nie wybierze na prezydenta to zalozy sobie nowy kraj i narod i bedzie wodzen. Mysle ze ksiezyce Jowisza sa niezamieszkale. Odpowiedz Link Zgłoś
jamgawel2 Jaro wie, niech zlozy zeznania 27.05.10, 15:59 Ja ro Ja ro Ja ro! wszystko wie. Wie co inni wiedza, co mysla. Wie czego nie wiedza, o czym tylko on pomyslal. (ale typ!) Odpowiedz Link Zgłoś
jantos51 Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: R... 27.05.10, 16:00 Jak rząd nie wie to niech J. Kaczyński wytłumaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
doxy Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: R... 27.05.10, 16:10 A Pan Jarek wie co było przyczyną? Czyżby wielki rosyjski magnes podciągnięty do smoleńskiego lasu? Albo atak sowietów przebranych za żurawie? Odpowiedz Link Zgłoś
tadjan Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: R... 27.05.10, 16:17 intligent Kaczyński wie wszystko nalepiej ale przyznanie się do tego co zrobił skończyłoby się więzieniem....... obstawił się więc takimi Jakubiakami, które pierniczą o jakiejś podróży statkiem z Ameryki południowej króla Lecha... same intligenty w tym pisie. Odpowiedz Link Zgłoś
starduster Re: Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: 27.05.10, 16:23 A co zrobił JK mędrcze?Podziel się tajemną"wiedzą"... Odpowiedz Link Zgłoś
0ffka zapewne na koniec dowiemy się 27.05.10, 16:18 od Rosjan i ich braci z PO, że samolot być pilotowany przez samego Prezydenta RP. Odpowiedz Link Zgłoś
m4t Re: zapewne na koniec dowiemy się 27.05.10, 19:56 Mało prawdopodobne pilot konunikował się po rosyjsku i angielsku... Odpowiedz Link Zgłoś
jubiler70 Analiza przyczyn i przebiegu katastrofy 27.05.10, 16:19 sites.google.com/site/katynii/ Odpowiedz Link Zgłoś
radon13 Re: Analiza przyczyn i przebiegu katastrofy 27.05.10, 17:13 Za pomnailes o smoku Gorynyczu który bardzo często pojawia sie nad tym lotniskiem, generuje mgłę a zderzenie z nim powoduje urwanie skrzydła. Mozna dowolne bzdury wymyslac zestawiając różne niesprawdzone informacje. Tyle że mamy te sprawdzone i te podał Edmund Klich na podstawie tego co dotad wie bo odsłuchiwął nagrania i wie co robili plioci. Odpowiedz Link Zgłoś
pj.pj Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: R... 27.05.10, 16:29 J. Kaczyński o bracie: Nie mógł zachować się samobójczo. Nie, nie samobójczo. Zabójczo. Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma "brat nie był samobójcą" ! Oczywiście, że nie! 27.05.10, 16:42 Gdyby był to można by powiedzieć, ze "zwariował". Gorzej, Panie prezesie, panski brat, był ignorantem. A będąc zwierzchnikiem sił zbrojnych powinien mieć przynajmniej elementarną wiedzę, że we mgle nawet Archanioł Gabriel mógłby połamać skrzydła. Ale pański brat kochał Pana. Kochał PiS. Chciał pańskiego sukcesu. I wie Pan co, Panie prezesie, przez to znajduję w nim "coś ludzkiego" ! Tylko to "coś" kurna, stanowczo za mało aby być moim i w ogóle prezydentem. Odpowiedz Link Zgłoś
hetman131 Re: Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: 27.05.10, 16:48 "arosław Kaczyński zaprzeczył, by jego brat, prezydent Lech Kaczyński, mógł zachowywać się w samolocie lecącym do Smoleńska "w sposób samobójczy lub irracjonalny". Interesujace to stwierdzenie.... Dla psychologa wiele warte Czekamy na dalszy ciag.. Kiedys powiesz ale to nie bedzie za miesiac rok czy 3 ...ktos sie kiedys dowie... nosic TO na "karku" moze przygiac cie nisko... Taka to juz cena...za male umiejetnosci i ZDOLNOSCI na taka miare.. "Wiekszosc nigdy nie ma racji" - mowia wieki inaczej bolszewia dawno by dominowala a wszyscy byliby milionerami na wakacjach... Odpowiedz Link Zgłoś
nerudo Wpiszcie w wyszukiwarce.... WAŻNE 27.05.10, 16:51 wpiszcie w wyszukiwarce np. w google "incydent Gruzińwski" a zobaczycie czy napewno nie wpływał na decyzje pilotów. Odpowiedz Link Zgłoś
mineyko Ciekawa rozmowa 27.05.10, 16:53 J. Kaczyński: Rząd niewiele wie o tym, co się stało, ja wiem więcej ale nie powiem. Lud: Dlaczego? Prosimy o więcej! J. Kaczyński: Brat nie był samobójcą, no może w Gruzji tak troszeczkę! Lud: Podzielamy ten pogląd! Odpowiedz Link Zgłoś
12345janka Lech samobójca 27.05.10, 16:54 Jeżeli chodzi o Lecha, to był przecież Polski bohater, który nie stracił życia w Gruzji. Chyba, że był zakonspirowanym terorystą islamistów. Ale czy to możliwe ? Odpowiedź zna braciszek, jednak uchyla się od takich zapytań i w związku z tym nie udziela odpowiedzi. Odpowiedz Link Zgłoś