Dodaj do ulubionych

Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: R...

    • flyb52 Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: R... 27.05.10, 14:48
      "Rzad niewiele wie...". No bo rzad nie jest Duchem Swietym.Niech
      Kaczynski zapyta Pospieszalskiego albo Rydzyka. Oni juz wiedza, od
      dawna.
    • jan_sobczak1 Ten rząd naewt nie wie co się dzieje w rządzie 27.05.10, 14:52
      Co się dzieje w kraju to im zupełnie wisi, ważne żeby znajomi królika
      wygrywali przetargi
      • kroliklesny Re: Ten rząd naewt nie wie co się dzieje w rządzi 27.05.10, 18:57
        jan_sobczak1 napisał:
        "ważne żeby znajomi królika wygrywali przetargi"-
        Przez grzecznosc nie przecze!
    • puchacz_sceptyk Czy Jankesi mają zapis rozmów LK z bratem? 27.05.10, 15:02
      Dla nich podsłuchy wszelkiej maści i dowolnej liczby ludzi na świecie
      (zwłaszcza polityków) to przecież mały pryszcz.
      Niewątpliwie, ich szpiegowskie instalacje nad tamtym terytorium monitorują
      wszelką korespondencję drogą bezprzewodową.

      Czy w ramach przyjacielskiej pomocy i bratniej opieki nie mogliby udostępnić
      tych danych?
      Odpadłoby nietrudne do przewidzenia wycie ciemnego motłochu o spreparowaniu
      przez Ruskich zapisów czarnych skrzynek, a do tego istotne dla śledztwa
      informacje o treści rozmowy bliźniaków.
      A może już to zrobili, tylko ciemnogrodzki ludek nie ma prawa o tym wiedzieć?
    • stararobota Troche taktu 27.05.10, 15:11
      Rzecz nie tyle w tym, ze rzad nie wie co sie stalo. Szanuje takt rzadu w tej
      sprawie. Przeciez general Blasik nie poszedl do kabiny dlatego, ze sam za
      wszelka cene chcial wyladowac. Pilot nie zrobil tego co zrobil bez zgody
      Blasika, ten zas bez zgody, aprobaty, sugestii, zachety, czy nakazu
      prezydenta. Przeciez piloci nie powinni byc LEKLIWI.

      Zastanowmy sie kogo w takim razie polozyl kardynal Dziwisz na Wawelu.
      Natomiast, ze strony p. Jaroslawa, ktory rowniez doskonale wie co sie stalo w
      czasie ladowania - obecne uwagi sa gleboko nietaktowne.
    • mm-18 Rząd niewiele wie... 27.05.10, 15:12
      Za to Jaro wiedział, nie powiedział, a to było tak...
      Ktokolwiek będzie coś wiedział, a będzie to odmienne od tego, co uważa Jaro,
      to będzie to nieprawdziwa wersja. To niezwykle układny gość. Jest gotowy
      zawrzeć kompromis w każdej sprawie i z KAŻDYM, jeżeli będzie to na jego
      warunkach. I to jest sztuka negocjacji na wzór wujka Adolfa. Rośnie nam jego
      żałosna podróba.
      • korngold dlaczego obrażasz kolego Polaku ? 27.05.10, 17:43
        nauczmy sie rozmawiać normalnie !
        smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.html

        mm-18 napisał:

        > Za to Jaro wiedział, nie powiedział, a to było tak...
        > Ktokolwiek będzie coś wiedział, a będzie to odmienne od tego, co
        uważa Jaro,
        > to będzie to nieprawdziwa wersja. To niezwykle układny gość. Jest
        gotowy
        > zawrzeć kompromis w każdej sprawie i z KAŻDYM, jeżeli będzie to na
        jego
        > warunkach. I to jest sztuka negocjacji na wzór wujka Adolfa.
        Rośnie nam jego
        > żałosna podróba.
    • marti.333 Matko Boska chron nas przed jego "aktywnoscia"!!! 27.05.10, 15:17
      "...chciałbym mieć wpływ na naszą przyszłą prezydencję w UE,
      abyśmy więcej uwagi poświęcali kwestiom energetycznym oraz
      prowadzili bardziej realistyczną politykę wschodnią i politykę
      spójności..."
      ... no to Unia ma przechlapane, Polska ma
      przechlapane... siara! rozpad Unii znaczy koniec doplat, czyli
      logicznie rzecz biorac rolnicy juz powinni zaczac protestowac i
      mozemy juz wlasciwie wstrzymac rozbudowe autostrad, bo przeciez i
      tak nikt kasy na na nie nie da... Przykre, ze po trupach Jarek
      probuje swe utopie wcielac...

      A wlasciwie... po co sie martwic, jak tak dalej bedzie podskakiwal
      to nam Rosja w koncu sie podkurwi i bombka przypieprzy...

      Pajac!!! cwany, zwichrowany pajac...
      • korngold to język nienawiści ! 27.05.10, 17:45
        czy nie możesz wyrażać się bez obrażenia innych ?

        smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.html

        marti.333 napisał:

        > "...chciałbym mieć wpływ na naszą przyszłą prezydencję w UE,
        > abyśmy więcej uwagi poświęcali kwestiom energetycznym oraz
        > prowadzili bardziej realistyczną politykę wschodnią i politykę
        > spójności..."
        ... no to Unia ma przechlapane, Polska ma
        > przechlapane... siara! rozpad Unii znaczy koniec doplat, czyli
        > logicznie rzecz biorac rolnicy juz powinni zaczac protestowac i
        > mozemy juz wlasciwie wstrzymac rozbudowe autostrad, bo przeciez i
        > tak nikt kasy na na nie nie da... Przykre, ze po trupach Jarek
        > probuje swe utopie wcielac...
        >
        > A wlasciwie... po co sie martwic, jak tak dalej bedzie podskakiwal
        > to nam Rosja w koncu sie podkurwi i bombka przypieprzy...
        >
        > Pajac!!! cwany, zwichrowany pajac...
        • kroliklesny Re: to język nienawiści ! 27.05.10, 18:59
          Nie przesadzaj. Toczy sie walka o wolnosc w Polsce. Dozwolone
          wszystkie oblapki- ponizej pepka tez!
    • konsulhonorowypernambuco Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: R... 27.05.10, 15:17
      Dlaczego Jarkacz twierdzi, że Tbilisi i Smoleńsk to różne sytuacje. Przecież w Smoleńsku też wcześniej wylądował samolot i to w dodatku polski. Dalej Jarkacz ceni inteligencję Polaków. A bliski współpracownik hodowcy zwierząt futerkowych co mówił o kupowani przez ciemny lud? Może inteligencję lud miał kupować?
    • 4.bonton Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: R... 27.05.10, 15:17
      Od tego są eksperci żeby dojść do prawdy.Od nich dopiero się może dowiedzieć
      rząd. Sprawy takie trwają latami i nie zawsze da się je wyjaśnić. Po co
      zresztą wyjaśniać jak największy ekspert od wszystkiego Jarosław Kaczyński wie
      swoje i zdania nie zmienia choć sam się chce zmienić. Daliby już z tym
      wszystkim sobie spokój bo życia im już nikt nie wróci.
    • marti.333 Re: Jarosław Kaczyński - porazka bis!!! 27.05.10, 15:22
      Dokladnie! swietnie to ujales!

      Juz wraca do starej piesni: "...chciałbym mieć wpływ na naszą
      przyszłą prezydencję w UE, abyśmy więcej uwagi poświęcali kwestiom
      energetycznym oraz prowadzili bardziej realistyczną politykę
      wschodnią i politykę spójności..."
      ... no to Unia ma
      przechlapane, Polska ma przechlapane... siara! rozpad Unii znaczy
      koniec doplat, czyli logicznie rzecz biorac rolnicy juz powinni
      zaczac protestowac i mozemy juz wlasciwie wstrzymac rozbudowe
      autostrad, bo przeciez i tak nikt kasy na na nie nie da... Przykre,
      ze po trupach najblizszych Jarek probuje swe utopie wcielac...

      A wlasciwie... po co sie martwic, jak tak dalej bedzie podskakiwal
      to nam Rosja w koncu sie podkurwi i bombka przypieprzy...

      Pajac!!! cwany, zwichrowany pajac...
    • starduster Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: R... 27.05.10, 15:32
      A ja i tak bedę głosować na JK i nic do tego trzodzie z tego forum
      i reszcie polszewików...
      • newira Re: Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: 27.05.10, 16:06
        starduster napisał:

        > A ja i tak bedę głosować na JK i nic do tego trzodzie z tego forum
        > i reszcie polszewików...

        To sobie głosuj, to twoja sprawa na kogo, tylko dlaczego obrażasz innych?
        • starduster Re: Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: 27.05.10, 16:13
          "Obrazam"tych którzy obrażają innych...trudno skumać?
          Wolno mi odpłacać pięknym za nadobne nieprawdaż?
          • newira Re: Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: 27.05.10, 16:29
            starduster napisał:

            > "Obrazam"tych którzy obrażają innych...trudno skumać?
            > Wolno mi odpłacać pięknym za nadobne nieprawdaż?

            Widać reprezentujesz ten sam poziom.
            • starduster Re: Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: 27.05.10, 16:53
              No właśnie..Dostosowuję się do poziomu "młodego,kulturalnego,wykształconego"elektoratu po...
              którego posty możesz sobie jeszcze raz przeczytać..
              Miłej lektury...
      • kroliklesny Re: Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: 27.05.10, 19:01
        No to glosuj! Ale przedtem sie dobrze rozpedz, i dowal ze lba temu
        wstretnemu murowi naprzeciwko.
    • yanfhowah Rząd niewiele wie o tym, co się stało 27.05.10, 15:32
      tak to prawda ,bo Jarek ukrywa komorke na ktorej wydal
      o s t a t n i e ,polecenia dla brata dla tego jest pewny ze rzad
      nie wiele wie,,,logiczne
    • puchacz_sceptyk JK powiedziałby może coś więcej 27.05.10, 15:38
      i usartysfakcjonował swój ciemnogrodzki elektorat.
      Ale widać poczuł się czymś obrażony i wypiął się na ekipę przeprowadzającą
      wywiad.
      Szkoda, byłoby jeszcze weselej i tragikomedia nabrałaby świeżych barw ku
      uciesze przytomnie myślących.
      Motłoch by miał o czym mieleć jęzorami i bezkarnie bluzgać na Rosjan, co jest
      tak miłe poetosowym elytom z ich pasterzami przebranymi w sukienki.
    • maureen2 Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: R... 27.05.10, 15:40
      tak,tak, a przecież w Smoleńsku Jak wylądował,czyli inni też lądowali
    • jamgawel2 Jaro wiec niech zlozy zeznania 27.05.10, 15:57
      a jesli jest wspolwinny, to do odpowiedzialnosci karnej.
      Jaro sie zmienil i takie teksty wali...to jaki bylby przed zmiana?
      Ano taki jakiego pamietaja wszyscy, ktorzy obserwuja scene
      polityczna o lat.
      Zadna partia go nie chciala wiec zakladal coraz to inne...swoje i
      blizniaka.
      Jak go Polska nie wybierze na prezydenta to zalozy sobie nowy kraj i
      narod i bedzie wodzen.
      Mysle ze ksiezyce Jowisza sa niezamieszkale.
      • jamgawel2 Jaro wie, niech zlozy zeznania 27.05.10, 15:59
        Ja ro Ja ro Ja ro!
        wszystko wie.
        Wie co inni wiedza,
        co mysla.
        Wie czego nie wiedza,
        o czym tylko on pomyslal.
        (ale typ!)
    • jantos51 Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: R... 27.05.10, 16:00
      Jak rząd nie wie to niech J. Kaczyński wytłumaczy.
    • doxy Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: R... 27.05.10, 16:10
      A Pan Jarek wie co było przyczyną?
      Czyżby wielki rosyjski magnes podciągnięty do smoleńskiego lasu? Albo atak
      sowietów przebranych za żurawie?
    • tadjan Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: R... 27.05.10, 16:17
      intligent Kaczyński wie wszystko nalepiej ale przyznanie się do
      tego co zrobił skończyłoby się więzieniem....... obstawił się więc
      takimi Jakubiakami, które pierniczą o jakiejś podróży statkiem z
      Ameryki południowej króla Lecha... same intligenty w tym pisie.
      • starduster Re: Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: 27.05.10, 16:23
        A co zrobił JK mędrcze?Podziel się tajemną"wiedzą"...
    • 0ffka zapewne na koniec dowiemy się 27.05.10, 16:18
      od Rosjan i ich braci z PO, że samolot być pilotowany przez samego Prezydenta RP.
      • m4t Re: zapewne na koniec dowiemy się 27.05.10, 19:56
        Mało prawdopodobne pilot konunikował się po rosyjsku i angielsku...
    • jubiler70 Analiza przyczyn i przebiegu katastrofy 27.05.10, 16:19
      sites.google.com/site/katynii/
      • radon13 Re: Analiza przyczyn i przebiegu katastrofy 27.05.10, 17:13
        Za pomnailes o smoku Gorynyczu który bardzo często pojawia sie nad tym
        lotniskiem, generuje mgłę a zderzenie z nim powoduje urwanie skrzydła.
        Mozna dowolne bzdury wymyslac zestawiając różne niesprawdzone informacje. Tyle
        że mamy te sprawdzone i te podał Edmund Klich na podstawie tego co dotad wie bo
        odsłuchiwął nagrania i wie co robili plioci.
    • pj.pj Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: R... 27.05.10, 16:29
      J. Kaczyński o bracie: Nie mógł zachować się samobójczo. Nie, nie
      samobójczo. Zabójczo.
    • tetradrachma "brat nie był samobójcą" ! Oczywiście, że nie! 27.05.10, 16:42
      Gdyby był to można by powiedzieć, ze "zwariował". Gorzej, Panie
      prezesie, panski brat, był ignorantem. A będąc zwierzchnikiem sił
      zbrojnych powinien mieć przynajmniej elementarną wiedzę, że we mgle
      nawet Archanioł Gabriel mógłby połamać skrzydła. Ale pański brat kochał
      Pana. Kochał PiS. Chciał pańskiego sukcesu. I wie Pan co, Panie
      prezesie, przez to znajduję w nim "coś ludzkiego" ! Tylko to "coś"
      kurna, stanowczo za mało aby być moim i w ogóle prezydentem.
    • hetman131 Re: Jarosław Kaczyński o katastrofie smoleńskiej: 27.05.10, 16:48
      "arosław Kaczyński zaprzeczył, by jego brat, prezydent Lech Kaczyński, mógł
      zachowywać się w samolocie lecącym do Smoleńska "w sposób samobójczy lub
      irracjonalny".

      Interesujace to stwierdzenie.... Dla psychologa wiele warte


      Czekamy na dalszy ciag..
      Kiedys powiesz ale to nie bedzie za miesiac rok czy 3 ...ktos sie kiedys
      dowie... nosic TO na "karku" moze przygiac cie nisko...

      Taka to juz cena...za male umiejetnosci i ZDOLNOSCI na taka miare..

      "Wiekszosc nigdy nie ma racji" - mowia wieki
      inaczej bolszewia dawno by dominowala a wszyscy byliby milionerami na wakacjach...
    • nerudo Wpiszcie w wyszukiwarce.... WAŻNE 27.05.10, 16:51
      wpiszcie w wyszukiwarce np. w google "incydent Gruzińwski" a
      zobaczycie czy napewno nie wpływał na decyzje pilotów.
    • mineyko Ciekawa rozmowa 27.05.10, 16:53
      J. Kaczyński: Rząd niewiele wie o tym, co się stało, ja wiem więcej ale nie
      powiem.
      Lud: Dlaczego? Prosimy o więcej!
      J. Kaczyński: Brat nie był samobójcą, no może w Gruzji tak troszeczkę!
      Lud: Podzielamy ten pogląd!
    • 12345janka Lech samobójca 27.05.10, 16:54
      Jeżeli chodzi o Lecha, to był przecież Polski bohater, który nie
      stracił życia w Gruzji. Chyba, że był zakonspirowanym terorystą
      islamistów. Ale czy to możliwe ?
      Odpowiedź zna braciszek, jednak uchyla się od takich zapytań i w
      związku z tym nie udziela odpowiedzi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka