Dodaj do ulubionych

U Napieralskiego Czarzasty w łososiowym polo

20.06.10, 21:21
Jeden wódz,jedna partia - to tak,jak w PiSsie...nie idzcie tą drogą:)
Obserwuj wątek
    • rotholc Re: U Napieralskiego Czarzasty w łososiowym polo 20.06.10, 21:26
      "Jeden wódz, jedna partia, jeden przekaz" - to hasła, które mają w SLD
      obowiązywać już od dzisiaj, no i oczywiście żadnych wewnętrznych dyskusji".


      ein Volk, ein Reich, ein Führer - to już wiadomo jaką drogą idą...
      • trasat Re: U Napieralskiego Czarzasty w łososiowym polo 20.06.10, 23:19
        Działacze lewicy nie róznią się od PO czy PIS sposobem działania,
        altruizmem, czy małą dbałósica o interesy osobiste. Ale równocześnie
        róznią się bardzo pozytywnie wartościami służącymi modernizacji
        kraju, laicyzacji, europeizacji. I dlatego są potrzebni w polityce.
        Bardzo pozytywnie wyróżniają się na tle nacjonalistów PISowskich i
        konserwatystów PO.
    • thefuzz U Napieralskiego Czarzasty w łososiowym polo 20.06.10, 21:35
      Jeszcze kilka tygodni temu myślałem, że komentarzem do wyniku
      Napieralskiego będzie "ciszej nad tą trumną", ale wygląda na to, że
      jednak etap przedśmiertnych drgawek i agonii SLD potrwa jeszcze
      dłużej. Wypowiedzi w stylu jak zatrzymać wyborców na dłużej są po
      porstu śmieszne. Bo co może im zaproponować Grzesio? Ostatnią
      senswowną ofertę dla wyborców miało SLD w 2001 roku. I od tej pory
      wielkie NIC. I wątpię, by coś miało się zmienić.
    • face42 U Napieralskiego Czarzasty w łososiowym polo 20.06.10, 21:49
      blisko mi do lewicy(np.Borowskiego), ale jak słyszę o tych Krzaczastych
      i podobnych w środowisku Napieralskiego, to mi się odechciewa...
    • embriao Napieralski weźmie buławę po Kwaśniewskim? 20.06.10, 22:11
      Ach ta Wyborcza - już nam zobrzydzić czarzastym chce Napieralskiego.
    • murad_rais Napieralski weźmie buławę po Kwaśniewskim? 20.06.10, 22:14
      "otworzy SLD na inne, lewicowe ugrupowania"

      Miałem się z początku przyczepić do błędnie postawionego przecinka. Ale w gruncie rzeczy jest on tu chyba na miejscu.
      • karol63 Re: Napieralski weźmie buławę po Kwaśniewskim? 20.06.10, 22:26
        Dobry żart, kilka lat wstecz SLD miało ponad 40 % dzisiaj maja 13 i
        się cieszą.
      • rs_gazeta_forum Re: Napieralski weźmie buławę po Kwaśniewskim? 20.06.10, 22:34
        :)
        Może SLD nie jest partią lewicową, ale tylko Napieralski jasno określił przed
        wyborami miejsce kościołów poza strukturami państwa.
        www.tvn24.pl/-1,1660869,0,1,usunac-religie-ze-szkol--wypowiedziec-konkordat,wiadomosc.html
        Mój głos zdobył tylko dzięki temu, a ten głos to jeszcze kilka innych głosów
        osób, jakie zachęciłem.
        • obiektywnyx Re: Napieralski weźmie buławę po Kwaśniewskim? 20.06.10, 23:29
          Jakby to powiedziec - za madry nie jestes. Albo masz krotka pamiec.
          Przypomnij sobie KTO WPROWADZIL konkordat. Nom, niespodzianka,
          ignorancie, wlasnie ci, na ktorych glosowales.
          • rs_gazeta_forum Re: Napieralski weźmie buławę po Kwaśniewskim? 21.06.10, 05:23
            obiektywnyx napisał:
            > Jakby to powiedziec - za madry nie jestes. Albo masz krotka pamiec.
            > Przypomnij sobie KTO WPROWADZIL konkordat. Nom, niespodzianka,
            > ignorancie, wlasnie ci, na ktorych glosowales.

            niemądry, krótka pamięć, ignorant:
            Konkordat podpisany 28 lipca 1993 w siedzibie Rady Ministrów przez arcybiskupa
            Józefa Kowalczyka, Nuncjusza Apostolskiego w Polsce, i Krzysztofa
            Skubiszewskiego, ówczesnego Ministra Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej
            Polskiej w rządzie Hanny Suchockiej.
            Ustawa o wyrażeniu zgody na ratyfikację konkordatu została uchwalona dopiero
            przez Sejm III kadencji w dniu 8 stycznia 1998 r.
            (Sejm III kadencji to Sejm zdominowany przez AWS, z premierem Jerzym Buzkiem na
            czele rządu, dla przypomnienia wyżej podpisanemu).
    • acqh Napieralski weźmie buławę po Kwaśniewskim? 20.06.10, 22:39
      Sprostowanie: Cimoszewicz nie należy już do lewicy, lecz do PO.
      Wyraźnie widać, że autorowi nie przypadł do gustu sukces Napieralskiego i robi
      wszystko, by umniejszyć znaczenie tego sukcesu.
      Podpowiadam autorowi, że zapomniał jeszcze przypomnieć o Rywinie i zamieścić
      zdjęcie Jakubowskiej w kajdankach. To przecież należy do kanonu artykułów o
      lewicy przed i w czasie wyborów.
    • oghana7 Napieralski weźmie buławę po Kwaśniewskim? 20.06.10, 22:45
      to nie bedzie lewica napieralskiego ,tylko stara lewica czarzastego i
      kwiatkowskiego i calej ordynackiej .ale polacy sie nabrali ! ten molody
      czlowiek to przykrywka dla starych wysluzonych towarzyszy tych z afery
      rywina ,ktora napieralski lekcewazy ,a wrecz jej zaprzecza .napieralski to
      taki tyminski bez pogladow i oblicza /
    • z.wyspy żalosny, naiwny komentarz gazety... 20.06.10, 22:51
      malo rozumiecie z tego kraju. za duzo kasy, za szybko...
    • pamejudd Czerwonka... 20.06.10, 22:56
      Eseldowskiej zarazie zwieracze puscily ze szczescia...
    • minasz niech sie napieralski i lewica tak nie cieszy 20.06.10, 23:12
      głosowałem na niego tylko dlatego ze ideały społeczne lewicy sa mi bliskie
      zrobiłem to z duzym oporem ktorego nie miałbym przy olejniczaku

      wiekszosc znanych gęb lewicy to polityczny beton na takich ludzi nie bede
      głosował w wyborach do parlamentu - na prezydenta mogłem bo prezydent ma inne
      zadania
    • ronin-teraz-zarejestrowany Do GW nie dotarły jeszcze instrukcje ze sztabu PO? 20.06.10, 23:21
      Rozumiem że płaszczenie się i dupowłstwo zacznie się od jutra a dziś jeszcze taki hobbystyczny atak na Napieralskiego;)Im bardziej wybiórcza uderza w kandydata lewicy tym bardziej zabawne będą wyglądały jej późnijsze podchody aby przeciągnąć ludzi do Komorowskiego...
    • epicki Re: U Napieralskiego Czarzasty w łososiowym polo 20.06.10, 23:31
      glosowalem na napieralskiego bo nie odpowiadaja mi poglady spoleczne prawicy.
      ale nie maja szans na moj glos w wyborach parlamentarnych jesli w pierwszej
      linii beda nadal stali oleksy, miler czy czarzasty.
    • pisdode Żadnych Nałęczów i Borowskich 21.06.10, 00:00
      Napieralski powinien teraz wysłać na zieloną trawkę zdrajców lewicy. Dla
      Nałęcza, Borowskiego, Cimoszewicza, Kalisza czy Olejniczaka nie ma miejsca na
      lewicy. To farbowane lisy, karierowicze. Może Platforma ich przygarnie, by
      zdrada dopełniła się ostatecznie.
    • neotehuana Napieralski weźmie buławę po Kwaśniewskim? 21.06.10, 00:25
      Gratulacje Panie Napieralski. Dobra robota! Miejmy nadzieje, ze to dopiero
      poczatek. Ja chcialabym miec w koncu normalnego prezydenta (bo oprocz
      Kwasniewskiego) to wladze dostaja same bufony.
      Ciesze sie,ze czesc Polakow uznala, ze warto glosowac na kandydata,
      ktorego sie ceni-nawet jesli nie nalezy do faworytow, a nie tylko wybierac
      pomiedzy wiekszym i mniejszym bufonem. Od tego jest II tura.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka