allspice 20.06.10, 21:21 Jeden wódz,jedna partia - to tak,jak w PiSsie...nie idzcie tą drogą:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rotholc Re: U Napieralskiego Czarzasty w łososiowym polo 20.06.10, 21:26 "Jeden wódz, jedna partia, jeden przekaz" - to hasła, które mają w SLD obowiązywać już od dzisiaj, no i oczywiście żadnych wewnętrznych dyskusji". ein Volk, ein Reich, ein Führer - to już wiadomo jaką drogą idą... Odpowiedz Link Zgłoś
trasat Re: U Napieralskiego Czarzasty w łososiowym polo 20.06.10, 23:19 Działacze lewicy nie róznią się od PO czy PIS sposobem działania, altruizmem, czy małą dbałósica o interesy osobiste. Ale równocześnie róznią się bardzo pozytywnie wartościami służącymi modernizacji kraju, laicyzacji, europeizacji. I dlatego są potrzebni w polityce. Bardzo pozytywnie wyróżniają się na tle nacjonalistów PISowskich i konserwatystów PO. Odpowiedz Link Zgłoś
thefuzz U Napieralskiego Czarzasty w łososiowym polo 20.06.10, 21:35 Jeszcze kilka tygodni temu myślałem, że komentarzem do wyniku Napieralskiego będzie "ciszej nad tą trumną", ale wygląda na to, że jednak etap przedśmiertnych drgawek i agonii SLD potrwa jeszcze dłużej. Wypowiedzi w stylu jak zatrzymać wyborców na dłużej są po porstu śmieszne. Bo co może im zaproponować Grzesio? Ostatnią senswowną ofertę dla wyborców miało SLD w 2001 roku. I od tej pory wielkie NIC. I wątpię, by coś miało się zmienić. Odpowiedz Link Zgłoś
face42 U Napieralskiego Czarzasty w łososiowym polo 20.06.10, 21:49 blisko mi do lewicy(np.Borowskiego), ale jak słyszę o tych Krzaczastych i podobnych w środowisku Napieralskiego, to mi się odechciewa... Odpowiedz Link Zgłoś
embriao Napieralski weźmie buławę po Kwaśniewskim? 20.06.10, 22:11 Ach ta Wyborcza - już nam zobrzydzić czarzastym chce Napieralskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
murad_rais Napieralski weźmie buławę po Kwaśniewskim? 20.06.10, 22:14 "otworzy SLD na inne, lewicowe ugrupowania" Miałem się z początku przyczepić do błędnie postawionego przecinka. Ale w gruncie rzeczy jest on tu chyba na miejscu. Odpowiedz Link Zgłoś
karol63 Re: Napieralski weźmie buławę po Kwaśniewskim? 20.06.10, 22:26 Dobry żart, kilka lat wstecz SLD miało ponad 40 % dzisiaj maja 13 i się cieszą. Odpowiedz Link Zgłoś
rs_gazeta_forum Re: Napieralski weźmie buławę po Kwaśniewskim? 20.06.10, 22:34 :) Może SLD nie jest partią lewicową, ale tylko Napieralski jasno określił przed wyborami miejsce kościołów poza strukturami państwa. www.tvn24.pl/-1,1660869,0,1,usunac-religie-ze-szkol--wypowiedziec-konkordat,wiadomosc.html Mój głos zdobył tylko dzięki temu, a ten głos to jeszcze kilka innych głosów osób, jakie zachęciłem. Odpowiedz Link Zgłoś
obiektywnyx Re: Napieralski weźmie buławę po Kwaśniewskim? 20.06.10, 23:29 Jakby to powiedziec - za madry nie jestes. Albo masz krotka pamiec. Przypomnij sobie KTO WPROWADZIL konkordat. Nom, niespodzianka, ignorancie, wlasnie ci, na ktorych glosowales. Odpowiedz Link Zgłoś
rs_gazeta_forum Re: Napieralski weźmie buławę po Kwaśniewskim? 21.06.10, 05:23 obiektywnyx napisał: > Jakby to powiedziec - za madry nie jestes. Albo masz krotka pamiec. > Przypomnij sobie KTO WPROWADZIL konkordat. Nom, niespodzianka, > ignorancie, wlasnie ci, na ktorych glosowales. niemądry, krótka pamięć, ignorant: Konkordat podpisany 28 lipca 1993 w siedzibie Rady Ministrów przez arcybiskupa Józefa Kowalczyka, Nuncjusza Apostolskiego w Polsce, i Krzysztofa Skubiszewskiego, ówczesnego Ministra Spraw Zagranicznych Rzeczypospolitej Polskiej w rządzie Hanny Suchockiej. Ustawa o wyrażeniu zgody na ratyfikację konkordatu została uchwalona dopiero przez Sejm III kadencji w dniu 8 stycznia 1998 r. (Sejm III kadencji to Sejm zdominowany przez AWS, z premierem Jerzym Buzkiem na czele rządu, dla przypomnienia wyżej podpisanemu). Odpowiedz Link Zgłoś
acqh Napieralski weźmie buławę po Kwaśniewskim? 20.06.10, 22:39 Sprostowanie: Cimoszewicz nie należy już do lewicy, lecz do PO. Wyraźnie widać, że autorowi nie przypadł do gustu sukces Napieralskiego i robi wszystko, by umniejszyć znaczenie tego sukcesu. Podpowiadam autorowi, że zapomniał jeszcze przypomnieć o Rywinie i zamieścić zdjęcie Jakubowskiej w kajdankach. To przecież należy do kanonu artykułów o lewicy przed i w czasie wyborów. Odpowiedz Link Zgłoś
oghana7 Napieralski weźmie buławę po Kwaśniewskim? 20.06.10, 22:45 to nie bedzie lewica napieralskiego ,tylko stara lewica czarzastego i kwiatkowskiego i calej ordynackiej .ale polacy sie nabrali ! ten molody czlowiek to przykrywka dla starych wysluzonych towarzyszy tych z afery rywina ,ktora napieralski lekcewazy ,a wrecz jej zaprzecza .napieralski to taki tyminski bez pogladow i oblicza / Odpowiedz Link Zgłoś
z.wyspy żalosny, naiwny komentarz gazety... 20.06.10, 22:51 malo rozumiecie z tego kraju. za duzo kasy, za szybko... Odpowiedz Link Zgłoś
pamejudd Czerwonka... 20.06.10, 22:56 Eseldowskiej zarazie zwieracze puscily ze szczescia... Odpowiedz Link Zgłoś
minasz niech sie napieralski i lewica tak nie cieszy 20.06.10, 23:12 głosowałem na niego tylko dlatego ze ideały społeczne lewicy sa mi bliskie zrobiłem to z duzym oporem ktorego nie miałbym przy olejniczaku wiekszosc znanych gęb lewicy to polityczny beton na takich ludzi nie bede głosował w wyborach do parlamentu - na prezydenta mogłem bo prezydent ma inne zadania Odpowiedz Link Zgłoś
ronin-teraz-zarejestrowany Do GW nie dotarły jeszcze instrukcje ze sztabu PO? 20.06.10, 23:21 Rozumiem że płaszczenie się i dupowłstwo zacznie się od jutra a dziś jeszcze taki hobbystyczny atak na Napieralskiego;)Im bardziej wybiórcza uderza w kandydata lewicy tym bardziej zabawne będą wyglądały jej późnijsze podchody aby przeciągnąć ludzi do Komorowskiego... Odpowiedz Link Zgłoś
epicki Re: U Napieralskiego Czarzasty w łososiowym polo 20.06.10, 23:31 glosowalem na napieralskiego bo nie odpowiadaja mi poglady spoleczne prawicy. ale nie maja szans na moj glos w wyborach parlamentarnych jesli w pierwszej linii beda nadal stali oleksy, miler czy czarzasty. Odpowiedz Link Zgłoś
pisdode Żadnych Nałęczów i Borowskich 21.06.10, 00:00 Napieralski powinien teraz wysłać na zieloną trawkę zdrajców lewicy. Dla Nałęcza, Borowskiego, Cimoszewicza, Kalisza czy Olejniczaka nie ma miejsca na lewicy. To farbowane lisy, karierowicze. Może Platforma ich przygarnie, by zdrada dopełniła się ostatecznie. Odpowiedz Link Zgłoś
neotehuana Napieralski weźmie buławę po Kwaśniewskim? 21.06.10, 00:25 Gratulacje Panie Napieralski. Dobra robota! Miejmy nadzieje, ze to dopiero poczatek. Ja chcialabym miec w koncu normalnego prezydenta (bo oprocz Kwasniewskiego) to wladze dostaja same bufony. Ciesze sie,ze czesc Polakow uznala, ze warto glosowac na kandydata, ktorego sie ceni-nawet jesli nie nalezy do faworytow, a nie tylko wybierac pomiedzy wiekszym i mniejszym bufonem. Od tego jest II tura. Odpowiedz Link Zgłoś