Dodaj do ulubionych

J.Kaczyński Prezes PIS

08.07.10, 20:41
Czy ktoś wie co dzieje się z J.Kaczyńskim po przegranych wyborach.
Nikt go nie widział od ogłoszenia wyników w niedzielę.
Czyżby opuścił swój elektorat i udał się na emigrację ?
Obserwuj wątek
    • konwalia_1984 Re: J.Kaczyński Prezes PIS 08.07.10, 21:01
      A jednak prezes nie wyemigrował, odnalazł się w sejmie.

      Sejm wybrał dziś marszałka i wicemarszałka Sejmu. Jarosławowi Kaczyńskiemu udało
      się zamanifestować swój stosunek do kandydatury Grzegorza Schetyny: na
      głosowanie ws. marszałka Sejmu się nie pofatygował. Niecałą godzinę później
      głosował już za kandydaturą Jerzego Wenderlicha na wicemarszałka Sejmu, chwilę
      po tym gratulował mu nawet wyboru.
      • venus99 Re: J.Kaczyński Prezes PIS 08.07.10, 21:19
        jak widać bolszewik głosuje na bolszewika.
        • tomaszszyfr Re Widać? 08.07.10, 22:15
          współczuję ślepoty, szczerze....
      • tomaszszyfr nie błaznuj, chyba,że to twoje najlepsze wcielenie 08.07.10, 22:12
        To nie masz wyjścia
    • tomaszszyfr Re: J.Kaczyński Prezes PIS 08.07.10, 22:05
      nie dla psa kiełbasa, ciesz się ,że masz Palikota. Ja wolę kota.
      • heofon Re: J.Kaczyński Prezes PIS 08.07.10, 22:54
        tomaszszyfr napisała:

        > nie dla psa kiełbasa, ciesz się ,że masz Palikota. Ja wolę kota.

        Nie dla psa Kaczyński!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka