konwalia_1984 08.07.10, 20:41 Czy ktoś wie co dzieje się z J.Kaczyńskim po przegranych wyborach. Nikt go nie widział od ogłoszenia wyników w niedzielę. Czyżby opuścił swój elektorat i udał się na emigrację ? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
konwalia_1984 Re: J.Kaczyński Prezes PIS 08.07.10, 21:01 A jednak prezes nie wyemigrował, odnalazł się w sejmie. Sejm wybrał dziś marszałka i wicemarszałka Sejmu. Jarosławowi Kaczyńskiemu udało się zamanifestować swój stosunek do kandydatury Grzegorza Schetyny: na głosowanie ws. marszałka Sejmu się nie pofatygował. Niecałą godzinę później głosował już za kandydaturą Jerzego Wenderlicha na wicemarszałka Sejmu, chwilę po tym gratulował mu nawet wyboru. Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: J.Kaczyński Prezes PIS 08.07.10, 21:19 jak widać bolszewik głosuje na bolszewika. Odpowiedz Link Zgłoś
tomaszszyfr nie błaznuj, chyba,że to twoje najlepsze wcielenie 08.07.10, 22:12 To nie masz wyjścia Odpowiedz Link Zgłoś
tomaszszyfr Re: J.Kaczyński Prezes PIS 08.07.10, 22:05 nie dla psa kiełbasa, ciesz się ,że masz Palikota. Ja wolę kota. Odpowiedz Link Zgłoś
heofon Re: J.Kaczyński Prezes PIS 08.07.10, 22:54 tomaszszyfr napisała: > nie dla psa kiełbasa, ciesz się ,że masz Palikota. Ja wolę kota. Nie dla psa Kaczyński! Odpowiedz Link Zgłoś