Dodaj do ulubionych

Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura PO

05.08.10, 14:18
śledzę z zapartym tchem rozgrywające się w mediach zawody : kto otrzyma
tytuł najbardziej chamskiego parlamentarzysty ?
Jak Samoobrona została "wyautowana" myślałem , że ich posłów nikt nie
przelicytuje.
A tu proszę : codziennie jakiś nowy lub stary zawodnik podnosi
poprzeczkę !
Obserwuj wątek
    • jacmenos Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura PO 05.08.10, 14:20
      śledzę z zapartym tchem rozgrywające się w mediach zawody : kto otrzyma
      tytuł najbardziej chamskiego parlamentarzysty ?
      Jak Samoobrona została "wyautowana" myślałem , że ich posłów nikt nie
      przelicytuje !
      A tu proszę : codziennie jakiś nowy lub stary zawodnik podnosi
      poprzeczkę !
    • 1zorro-bis Re: Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura P 05.08.10, 14:24
      cco za durne, spasione babsko....
    • zuza.pomponik Re: Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura P 05.08.10, 14:28
      Tytuł najbardziej CHAMSKIEGO i nieuczciwego członka tej komisji dostaje
      bezkonkurencyjnie Mirosław SEKUŁA!
      czegoś takiego dawno nie widziałam...
      Arłukowiczowi i Kempie się nie dziwię, oni byli i tak dla p. Sekuły delikatni.
      • fr_ee Re: Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura P 05.08.10, 21:19
        czegoś takiego dawno nie widziałam...

        Zapewne jesteś przyślepa.

        A widziałaś chmówę PIS-u wobec Katarasińskiej?
        • zuza.pomponik Re: Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura P 05.08.10, 22:33
          Katarasińskiej? tej która w 68 pisała antystudenckie i antyżydowskie
          teksty? jeśli tej to widziałam przede wszystkim JEJ chamstwo wobec
          posła PiSu i wyborców.. ma babka tupet!
          i widziałam też jej zaciśnięte zęby jak syczała że wypowiedź posła
          Girzyńskiego to było chamstwo! hehehe, świetny widok, przypominała
          mi jakąś taką złośliwą postać z kreskówki.. ;)
          • fr_ee Re: Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura P 05.08.10, 23:18
            Katarasińskiej? tej która w 68 pisała antystudenckie i
            antyżydowskie
            teksty?


            Tu akurat kłamiesz. Pewnie jesteś tak samo głupia ja ten cham.


            jeśli tej to widziałam przede wszystkim JEJ chamstwo wobec
            posła PiSu i wyborców.. ma babka tupet!


            Ona zareagowała na chmówę gó...arza a ty jestes za głupia aby to
            zauważyć. Współczuję ci.
          • fr_ee Re: Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura P 05.08.10, 23:23
            i widziałam też jej zaciśnięte zęby jak syczała że wypowiedź
            posła
            Girzyńskiego to było chamstwo! hehehe, świetny widok, przypominała
            mi jakąś taką złośliwą postać z kreskówki.. ;)


            A gybym ja ci nakłamał, że jesteś kurwą, to byś przez otwarte usta
            niewysyczała, że wypowiedź to chamstwo, tylko przyznałabyś rację?
            • zuza.pomponik Re: Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura P 06.08.10, 16:08
              Oj, no i od razu po stylu wypowiedzi widać poziom (co utwierdza mnie tylko w
              przekonaniu, ze niektórzy komentujący na GW są milion razy gorsi od najbardziej
              oszołomskich babć spod krzyża...) Aż odechciewa się odpowiadać, ale jednak -
              czysto merytorycznie - polecam dwa artykuły na temat Śledzińskiej - Katarasińskiej :

              girzynski.salon24.pl/215069,tym-ktorzy-zapomnieli-iwona-sledzinska-katarasinska-w-roku-1
              conservativeblog.salon24.pl/215623,iwona-sledzinska-katarasinska-1968-skan-z-dziennika-lodzkiego
    • prusak2 Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura PO 05.08.10, 14:29
      Nie zaczęła dyktatura PO, a skończyło panoszenie pisu. Poza tym spadająca gwiazda komisji Greta Garbata Kempa winna teraz zostać prezesem pisu, testosteronu ma wszak więcej od obecnego prezia. No i ten czar osobisty....
      • khaczynski Re: Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura P 05.08.10, 14:36
        "Beata Kempa atakowała śledczych z PO: - Chyba przeszliście szkolenia pod
        tytułem "Odwracanie kota ogonem".

        hmm, ciekawe czy szkolił ich sam miszcz tow.Kłamczyński?
    • jorgus737 Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura PO 05.08.10, 14:51
      w tej komisji chodziło tylko o jedno,o kompromitację idei komisji,teraz
      pozostaje tylko jedno,sejm likwiduje na przyszłość wszelkie komisje,już nie
      będą miały racji bytu,bo i po co?dla kompromitacji?ale właśnie o to Tuskowi
      chodziło,by nikt nigdy nie próbował wyjaśniać afer partii miłości
    • freeskawiniak Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura PO 05.08.10, 15:46
      Mam pytanie czy w Sejmie RP jest zatrudniony psycholog ?
      • crouch3r Re: Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura P 05.08.10, 16:05
        Daleki jestem od popierania jakiejkolwiek opcji politycznej w tej chwili, ale to
        co sie dzieje w tej komisji za sprawa Sekuly to zwyczajne sku...synstwo i
        sabotaz dochodzenia.
        • kicior99 Re: Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura P 06.08.10, 20:29
          A po cholerę komisja? Od takich rzeczy jest prokuratura.
      • imie_jaszczomp Re: Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura P 05.08.10, 16:16
        >Mam pytanie czy w Sejmie RP jest zatrudniony psycholog ?<
        Tam psychiatra by się przydał. Albo dwóch psychiatrów.
      • fr_ee Re: Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura P 05.08.10, 23:33
        Mam pytanie czy w Sejmie RP jest zatrudniony psycholog ?

        Nie, ale na prawo od Jareczka "PierdołaCoZawszePrzegrywa" Kaczyński
        masz masę psycholi. W końcu dlatego przegrywaja ;)
    • paulhandyman posłanka KEMPA to święta osoba !!! 05.08.10, 16:12
      Źle się dzisiaj czułem, było mi niedobrze, pewnie się zatrułem...
      Próbowałem wziąć jakieś tabletki ale nic nie pomagało. Nagle....
      chwyciłem pilota od telewizora i odruchowo wcisnąłem przycisk ON.. Moim
      oczom ukazała się posłanka kempa pracująca w komisji śledczej,
      wyłączyłem dzwięk w TV, przyjżałem się jej przez jakieś 2 sekundy i
      .... pomogło.. Zwymiotowałem się bez jakichkolwiek problemów, poczułem
      dużą ulgę i do tej pory czuję się znacznie lepiej.
      DZIĘKUJE CI BEATO !!! Jesteś skuteczniejsza niż Kaszpirowski
      • asmad75 Re: posłanka KEMPA to święta osoba !!! 05.08.10, 22:06
        Paulahndyman wystarczylo spojrzec w lustro:))))
    • anna12-3 Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura PO 05.08.10, 17:02
      Z niektorych wpisow wnosze,ze wszystko jest ok.tylko Kempa wybija sie na
      negatywna bohaterke.Jej zachowanie w niektorych momentach bylo
      skandaliczne,powiedziala o wiele za duzo zlych slow,ale trzeba pamietac,ze
      kazda akcja wywoluje kontrakcje.Najbardziej rzeczowym i pracowitym poslem byl
      niewatpliwie posel Arlukowicz.Jego uwagi,poprawki,pytania dowodza wielkiej
      pracy wlozonej w ta komisje.Jego winą jest jego naiwnosc,ze w tak niepowaznej
      komisji,tak na serio potraktowal swoj udzial.Sekula nie wiem dlaczego kojarzy
      mi sie z gnidą,czy jakims innym stworem bez rozumu,emocji z zaszufladkowanymi
      pojeciami.O poslach PO nie wspomne,bo oni mieli okreslone zadanie wyznaczone
      przez kierownictwo partii i wszelkimi srodkami je wypelnili.Natomiast
      najwiekszym rozczarowaniem napawa mnie Stefaniuk.Zeby dac tak sie upodlic,dla
      zwyklego wlazidupstwa koalicjantowi....To jest tyle bolesniejsze,ze znajac go
      tyle lat mialam o nim zupelnie inne, lepsze zdanie.Reasumujac-Platforma
      zrobila cyrk z Komisji.Czy jednak uda jej sie jeszcze raz oszukac
      spoleczenstwo-watpie.
      • paulhandyman Re: Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura P 05.08.10, 17:15
        anna12-3 napisała:

        > Z niektorych wpisow wnosze,ze wszystko jest ok.tylko Kempa wybija sie na
        > negatywna bohaterke.Jej zachowanie w niektorych momentach bylo
        > skandaliczne,powiedziala o wiele za duzo zlych slow,ale trzeba pamietac,ze
        > kazda akcja wywoluje kontrakcje.Najbardziej rzeczowym i pracowitym poslem byl
        > niewatpliwie posel Arlukowicz.Jego uwagi,poprawki,pytania dowodza wielkiej
        > pracy wlozonej w ta komisje.Jego winą jest jego naiwnosc,ze w tak niepowaznej
        > komisji,tak na serio potraktowal swoj udzial.Sekula nie wiem dlaczego kojarzy
        > mi sie z gnidą,czy jakims innym stworem bez rozumu,emocji z zaszufladkowanymi
        > pojeciami.O poslach PO nie wspomne,bo oni mieli okreslone zadanie wyznaczone
        > przez kierownictwo partii i wszelkimi srodkami je wypelnili.Natomiast
        > najwiekszym rozczarowaniem napawa mnie Stefaniuk.Zeby dac tak sie upodlic,dla
        > zwyklego wlazidupstwa koalicjantowi....To jest tyle bolesniejsze,ze znajac go
        > tyle lat mialam o nim zupelnie inne, lepsze zdanie.Reasumujac-Platforma
        > zrobila cyrk z Komisji.Czy jednak uda jej sie jeszcze raz oszukac
        > spoleczenstwo-watpie.

        Mysle PIS-o misio, ze wybralas nieodpowiednie forum by "wyrzucic z siebie" twoj bol i rozczarowanie. Powinnas lepiej odwiedzic forum "Naszego Nocnika" (jesli takie tam maja) albo zadzwonic do jakiegos ojca z radia Ma ryja. Z twojej wypowiedzi wynika, ze cierpisz na bardzo powazna chorobe zwana "zespolem Maciarewicza" - niestety niuleczalne, prowadzace do obledu a w konsekwencji do smierci
        • anna12-3 Re: Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura P 05.08.10, 18:19
          Strzal kulą w płot.Nigdy nie bylam w PiS-ie,ani tez jej zwolenniczka.Jak mniemam
          Tobie podobalo sie zakonczenie Komisji,wiec gratuluje.Tacy jak Ty, nie widza nic
          zlego w cmentarnych konszachtach Zbycha i Rycha,ani w innych dzialaniach
          Mira,Grzecha itp.Gratuluje!Mnie sie to nie podoba,ale sa gusta i gusciki.Ty
          wolisz zapyziala prawice,ja nowoczesna lewice.Szkoda tylko,ze taka roznica
          pogladow,nie moze sie obyc bez obelg.
          • fr_ee Re: Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura P 05.08.10, 23:25
            Strzal kulą w płot.Nigdy nie bylam w PiS-ie,ani tez jej
            zwolenniczka


            Ale w psychiatryku byłaś! Dam sobie rękę uciąć. A to w zasadzie
            jedno :)
            • anna12-3 Re: Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura P 06.08.10, 10:38
              Prawda boli?Nie szafuj swoja reka,bo moze nikt Ci jej nie utnie,ale cos innego
              zlego moze sie przytrafic.Czy my naprawde nie mozemy obejsc bez obelg?Raczej
              oczekiwalabym rzeczowej dyskusji.Obelgi sa wtedy,gdy sie nie ma argumentow.
    • ossi-pol Kempa: Na tej komisji... 05.08.10, 17:33
      Forumowicze, nie oglądałem relacji z posiedzenia komisji. Moja małżonka tylko
      fragmenty.Powiedziała mi o skandalicznej (jej zdaniem), wypowiedzi posłanki
      Kempy. Mianowicie, ta pani powiedziała, że "ludzie przy krzyżu pokazały, co
      myślą o PO, za kim jest Polska... itp.
      Żona niestety, nie zapamiętała dosłownej wypowiedzi... Może ktoś z
      Forumowiczów wyjaśni, o co chodziło?
    • antropoid Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura PO 05.08.10, 17:43
      "Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura PO"
      ---------------------------------------------------
      Jedyna dyktatura, jaka rzuca się w oczy podczas posiedzeń-przedstawień tej
      komisji, to jest dyktatura bezdennej głupoty i braku wychowania reprezentowana
      w pełnej krasie przez Beatę Kempę. Trzeba mieć naprawdę wyjątkowy tupet i być
      pozbawionym zdrowego dystansu do własnej osoby, żeby w jej sytuacji porównywać
      samą siebie do Grety Garbo, albo Marylin Monroe. Z wymienionymi paniami,
      posłankę PiS łączy chyba tylko biologia...
      • asmad75 Antropoid 05.08.10, 17:53
        A Ciebie nie wkurzało by gdyby ktos Ci probowal wmowic ze czarne jest biale?
        Stary , zastanow i badz obiektywny choc raz.
        • antropoid Re: Antropoid 05.08.10, 20:28
          easy.teraz napisał:

          > Kempa ma rację. Problem w tym że PiS był parlamentrnym prekursorem
          tego rodzaju taktyki, gdy dobry kolega podejrzanego sam prowadzi
          śledztwo... i sam daje wyroki.

          -------------------------------------
          I niech to będzie dla Ciebie odpowiedź @asmad75, bo nie o mój obiektywizm tu
          chodzi. Gdybyż te wszystkie żale i lamenty wznosili jeszcze ludzie choć w miarę
          wiarygodni. Kiedy jednak ze swoim świętym oburzeniem obnoszą się obłudnicy z
          PiS, to szlag człowieka trafia i zaraz przychodzi na myśl powiedzenie :
          "przyganiał kocioł garnkowi". Oni przeważnie piętnują innych za coś, czego sami
          wcześniej dopuszczali się niejednokrotnie i to w dużo gorszy sposób.
          • asmad75 Re: Antropoid 05.08.10, 22:00
            Stary powiedz mi w cyzm byla wina PiSu? CBA, IPN, koalicja z Lepperem? Twoja
            partyjka pod płaszczykiem usmieszku Tuska robi takie wały ze Ci sie w głowie nie
            miesci..Ludzie czemu Wy na to nie spojrzycie obiektywnie?
            • fr_ee Re: Antropoid 05.08.10, 23:27
              Stary powiedz mi w cyzm byla wina PiSu? CBA, IPN, koalicja z
              Lepperem? Twoja
              partyjka pod płaszczykiem usmieszku Tuska robi takie wały ze Ci sie
              w głowie nie
              miesci..


              A jakieś przykłady? Bo pie...ć to sobie możesz w domu.
            • antropoid Re: Antropoid 06.08.10, 23:50
              asmad75 napisał:

              > Stary powiedz mi w cyzm byla wina PiSu? CBA, IPN, koalicja z Lepperem? Twoja
              > partyjka pod płaszczykiem usmieszku Tuska robi takie wały ze Ci sie w głowie ni
              > e miesci.


              Ty kpisz, czy o drogę pytasz? A może urwałeś się z choinki? Wały robią wszyscy
              łącznie z PiSem, który jeszcze na dodatek zgrywając świętoszka próbuje -
              zasłaniając się wiarą i krzyżem - rozpętać jakąś bzdurna wojnę domową i w tym
              jest jego największa wina, bo wojen starczyłoby tu już na sto pokoleń do przodu.

              I nie nazywaj PO moją partią.
        • bombencja50 Re: Antropoid 05.08.10, 23:55
          To Ty bądz obiektywny.Taki jeden pan powiedział kiedyś:"nikt nam nie
          wmówi, że czarne jest czarne, a białe jest białe".Jednym słowem, sam
          uważał, że czarne jest białe.Nikt nie musiał mu tego wmawiac.
        • bombencja50 Re: Antropoid 06.08.10, 00:01
          To Ty bądz obiektywny.Kiedyś pan prezes powiedział:"nikt nam nie
          wmówi, że czarne jest czarne, a białe jest białe".On zawsze uważał,
          że czarne jest białe i nikt mu tego nie musiał wmawiac.
    • easy.teraz Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura PO 05.08.10, 18:28
      Kempa ma rację. Problem w tym że PiS był parlamentrnym prekursorem
      tego rodzaju taktyki, gdy dobry kolega podejrzanego sam prowadzi
      śledztwo... i sam daje wyroki.

      Prawdę mówiąc jestem zniesmaczony niskim poziomem intelektualnym i
      merytorycznym przwodniczącego komisji. Jeśli tacy ludzie prezesują
      NIKiem to co mamy o tym wszystkim sądzić. Można byłoby wybrać
      jednego z tysięcy utalenotowanych polskich absolwentów i byłoby
      pewnie o wiele lepiej i to bez tej całej bufonady.

    • wlekawa Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura PO 05.08.10, 18:54
      Spoko! Arlukowicz walczy o rozpoznawalność - chce kandydować na
      prezydenta Szczecina. Podobnie Kempa. Gotowi są połknąć każdą żabę,
      aby o nich media buczały.
      • wdakra Re: Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura P 05.08.10, 19:12
        Arłukowicz jest od dawna rozpoznawalny. A postawa Sekuły jest skandaliczna i
        niewątpliwie świadczy o skłonności do dyktatury. Podobne ciągoty można
        zaobserwować również u innych polityków PO i to jest bardzo niepokojące.
      • bigark Re: Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura P 05.08.10, 19:32
        POPIERAM
        Już dwukrotnie odpowiadałem - nie ukazało się, bo to pewnie forum PiSu?
        bigark
    • 4dagome1 Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura PO 05.08.10, 19:10
      Sekuła to dobry żołnierz .Wykonuje wszystkie polecenia ,Nawet potrafi
      rozmawiać z krzesłami ,Typowy przykład jarzyny w PO .Teraz pewnie nadstawi
      karczycho do pochwałki .
    • bigark Już dodałem swoją opinię, ale sie nie ukazała... 05.08.10, 19:17
      Komisja to casting dla nie wyżytych "aktorów": Kempy i Arłukowicza?

      Cierpią oni na słowotok (logorrhoea) - jak zaczną gadać, to nie potrafią zakończyć, bo upajają się dźwiękiem swojego głosu,

      Nie nadają się jako statyści do opery PAJACE Leoncavallo, ale w swoich partiach mogą pretendować na funkcje wiec eprzewodniczących - i może tylko o to im chodzi???

      bigark
    • wronskipacewicz a co na to "autorytety' moralne PO ? 05.08.10, 19:30
      Bartoszewski , Gowin , Wałęsa ?
      a bezstronni redaktorzy ?
      smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-13-05-2010.html
      • fr_ee Re: a co na to "autorytety' moralne PO ? 05.08.10, 23:29
        a bezstronni redaktorzy ?
        smolensk-2010.pl/2010-05-14-54-pytania-nadal-aktualne-aktualizacja-
        13-05-2010.html


        Dlaczego wklejąc linka piszesz "bezstronni redaktorzy" kiedy to pary
        debilów tylko?
    • opinia-pollpressagency Sekcio pO to klepsydra Komisji Knesetowej 05.08.10, 20:02
      Izraelici mieji sympatycznego Prezydenta Kucwaja, ktory w 100-
      osobowym Kneseciku wylewnie i uczuciowo zaszczycil grubo ponad 200-
      pracowniczek Izraelek (pOdobno nie dotykal sie do Monsiow
      zwiernikow). Inne panstwa i panstewka maja swoje malostki lacznie z
      przesympatycznym Bilem Saksofonista i antycznym afrykanczykiem
      Obuchem (fakt). My mamy milosnikow hazardusiow z Klepsydra Sekciem i
      tumofackim Ludojadem. pOdobno Kukurowski zalozy i wciagnie niedlugo
      nalesnik na makowke i bedzie a to ci przepysznie dzis wygladam jak
      hrabia austryjacki z pelna geba. BONAWENTURA.
      • fr_ee Re: Sekcio pO to klepsydra Komisji Knesetowej 05.08.10, 22:01
        Izraelici mieji sympatycznego Prezydenta Kucwaja, ktory w 100-
        osobowym Kneseciku wylewnie i uczuciowo zaszczycil grubo ponad 200-
        pracowniczek Izraelek


        A sto pińdzisiąt z nich to twoja matka, nie?
    • fr_ee Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura PO 05.08.10, 21:17
      Na tej komisji krowa przeszła siebie :)
      • asmad75 free 05.08.10, 22:03
        Ty za to nie mozesz przejsc samego siebie, bo jestes małym zakompleksionym
        pokurczem..Mozesz tylko wystukiwac swoje zale na takich forach:))
        • fr_ee Re: free 05.08.10, 23:38
          Ty za to nie mozesz przejsc samego siebie, bo jestes małym
          zakompleksionym
          pokurczem..Mozesz tylko wystukiwac swoje zale na takich forach:))


          Nie. Tylko fajnie się bawię. Wsród różnych krów (asmad to jakaś
          rasa?).

          A może masz coś merytorycznego, krowo?
    • fr_ee Re: Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura P 05.08.10, 21:20
      śledzę z zapartym tchem rozgrywające się w mediach zawody : kto
      otrzyma
      tytuł najbardziej chamskiego parlamentarzysty ?


      To już dawno i zbiorowo dostali chamy z PIS-u.
      • oghana7 Re: Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura P 06.08.10, 00:39
        tam nie ma normalnych ludzi -codziennie wszyscy dostaja porcje jadu
        jarkacza .KACZYNSKICH MATKA NIE KARMILA MLEKIEM ,TYLKO ZOLCIA,OCTEM I
        JADEM. JAK NIE ZAMKNIEMY JARKACZA W TWORKACH ZWARIUJEMY WSZYSCY .
    • oghana7 Kempa: Na tej komisji zaczęła się dyktatura PO 06.08.10, 00:36
      nie pokazujcie juz tej przekupy kempy bo naprawde przestaniemy kupowac
      gazety .rzygamy tez juz na zdjecia kaczynskich i opowiesci o ich
      trupach ..czy naprawde musimy wszyscy zwariowac?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka