Dodaj do ulubionych

SLD - stabilizacja

23.11.10, 07:45
"Stabilizacja motylka to szpilka!"
Obserwuj wątek
    • anna12-3 SLD - stabilizacja 23.11.10, 07:49
      SLD-pomału pnie się do góry i to dzięki Napieralskiemu.Gdy obejmował kierownictwo,sondaże dla SLD-były jednocyfrowe.To,że Napieralski stawia na młodych,mądrych ludzi-jest bardzo dobre.Zadna partia nie ma tylu nowych,młodych twarzy w polityce jak SLD,a to świadczy o świeżości partii,odejściu od politycznych steerotypow,którymi Polacy są już zmęczeni.Wieloletnie bycie w opozycji,pozwala tym ludziom okrzepnąc w polityce i widziec sprawy Polski z drugiej strony "brzegu".Pozwala na rzeczywiste wyrobienie sobie drogi do rozwiązania najwazniejszych dla Polski problemów z uwzględnieniem lewicowych pryncypiów w zakresie polityki spolecznej,światopoglądowej i gospodarczej.Nie jest obojętne też,że SLD-jest partią "drugiego wyboru"-dla elektoratów wszystkich niemal ugrupowan,a Napieralski jest politykiem o największym zaufaniu społecznym.Reasumując-SLD,jako jedyna licząca się lewicowa partia w Polsce-ma wszelkie szanse,by w przyszłych wyborach w sposób znaczący poprawic swoje notowania.
    • prawdziwy_dobrze_poinformowany Mecz: prawiczki - 85, lewiczki - 15 - zaiste stabi 23.11.10, 09:27
      lizacja ...

      DNO TOTALNE !!!

      Bardzo krótka jesta lewa ... NÓŻKA !!!

      Przyjdzie Partia Palikota i zabierze sld CAŁY jej elektorat !!!

      No i nie można zapominać o Polskiej Partii Internetowej, która wystartowała w ubiegłym tygodniu - to ONA w/g mnie JEST BIAŁYM KONIEM - PRZYSZŁOŚCIĄ POLSKI !!!

      • makoshika Podziękujcie Millerowi. To on rozłożył SLD po 2001 23.11.10, 09:50
        Cygarka z Kulczykiem, koniaczki z Pieronkiem i... podwyżki cen biletów na przejazdy dla studentów! Plus uderzenie w samotne matki z dziećmi. Pogratulować "lewicowości". SLD teraz to korporacja cwaniaczków. Do piachu!
    • andrzej.ak SLD - stabilizacja 23.11.10, 12:41
      kiedyś pan Kik wydawał rozsądne opinie,teraz jakby działał na zapotrzebowanie mediów
    • volim SLD - stabilizacja 23.11.10, 13:00
      Słaby wynik, ale, niestety, partia jest bezbarwna, stary elektorat się zmęczył, nowy ma wiele innych opcji do wyboru. Brakuje kogoś błyskotliwego – jak kiedyś Leszka Millera.
    • stivi47 SLD - stabilizacja 23.11.10, 13:17
      Ten Napireldalski to jest nic tylko nowy Stalinowiec PZPR cocby niewiem jak Polakom Dupe lizali to i tak tych swoch zbrodni poelnionych na swoich Rodakch nie zmyja te zbrodnie benda zawsze tym nowym Stlinowca towarzyszy<c jak Niemca zbrodnie Hitlerowski .
    • pregierz SLD - stabilizacja 23.11.10, 15:35
      Spadek tępa poparcia zalezy od tepa wymierania komuchów.
      Czerwone sztandary trzeba zamienic, moze na różowe, to teraz modne.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka