Dodaj do ulubionych

Rok na klęczkach

30.12.11, 11:54
Widać, że jak się ochrzani Monisię-Stokrotkę za grafomanię na kolanie, to się do roboty zabiera i przynajmniej cytaty stosowne pozbiera.

Ale nie widzi różnicy, kiedy się gada o kolanach jak Tusk, a osobiście przybija Konstytucję do krzyża jak Palikot. Nie wspominając o kiełbasach i flaszce dla znanego wszystkim brzuchacza-moczymordy.
Obserwuj wątek
  • tampa Re: Rok na klęczkach 30.12.11, 13:37
   haen2010 napisał:

   > Widać, że jak się ochrzani Monisię-Stokrotkę za grafomanię na kolanie, to się d
   > o roboty zabiera i przynajmniej cytaty stosowne pozbiera.
   >
   > Ale nie widzi różnicy, kiedy się gada o kolanach jak Tusk, a osobiście przybija
   > Konstytucję do krzyża jak Palikot. Nie wspominając o kiełbasach i flaszce dla
   > znanego wszystkim brzuchacza-moczymordy.

   Pierdolisz.
    • tampa Re: Rok na klęczkach 30.12.11, 16:59
     1ewkas napisała:

     > Nie ma to jak merytoryczny argument. To w rynsztokach też z internetu korzystaj
     > ą ?

     Sądząc po wpisie "haen2010" to tak, korzystają i w rynsztokach. Ale mimo to, z ludzkiej mowy niewiele rozumieją, więc "pie...sz" jest jak najbardziej na miejscu.
   • bezspokoju Re: Rok na klęczkach 30.12.11, 15:11
    Zakłamani hipokryci klęczących widzą jedynie przed sobą, lubią też wystawić im dłoń z pierścieniem do ucałowania i pieprzyć frazesy o miłości, pokorze, świętości i szlachetności życia w ubóstwie.
  • maritt.g Rok na klęczkach 30.12.11, 13:56
   Ciężko się żyje na klęczkach.
   Proponuję naszym wierzącym politykom, żeby zostali protestantami. Dalej będą mogli sobie wierzyć, a nikt ich nie będzie ekskomuniką straszył.
   Powstańcie z kolan!
   • antropoid Re: Rok na klęczkach 30.12.11, 14:22
    maritt.g napisała:

    > Ciężko się żyje na klęczkach.
    > Proponuję naszym wierzącym politykom, żeby zostali protestantami. Dalej będą mo
    > gli sobie wierzyć, a nikt ich nie będzie ekskomuniką straszył.

    Tak, ale o karierach wiecznych parlamentarzystów będą mogli zapomnieć...
  • nex_us Rok na klęczkach 30.12.11, 14:34
   Zabawne - jak tylko Olejnik coś napisze to od razu zbiega się PISiarnia z pianą na ryjach i zaczyna bluzgać... Powinien jakiś psycholog/ psychiatra opisać to zjawisko.

   • lech123456 Re: Rok na klęczkach 30.12.11, 16:30
    > Zabawne - jak tylko Olejnik coś napisze to od razu zbiega się PISiarnia

    jeszcze zabawniejsze jest zainteresowanie wyznawców Głosu Cadyka
    ojcem Dyrektorem... sami ateiści a ucho aż czerwone od słuchania RM


    • borsuk112 Re: Rok na klęczkach 30.12.11, 20:03
     lech123456 napisała:

     > > Zabawne - jak tylko Olejnik coś napisze to od razu zbiega się PISiarnia
     >
     > jeszcze zabawniejsze jest zainteresowanie wyznawców Głosu Cadyka
     > ojcem Dyrektorem... sami ateiści a ucho aż czerwone od słuchania RM
     >
     >

     jeszcze zabawniejsze jest zainteresowanie wyznawców Rydzyka Wyborczą. sami Prawdziwi Polacy, a palce aż czerwone od klikania w klawiaturę.
  • 123jna Rok na klęczkach 30.12.11, 15:40
   Jakie madres slowa o Kosciele wypowiedzial Niesiolowski (ktorego wielka sympatia nie obdarzam). Ten chrzescijanin jednak "glowkuje" i ma czesto trzezwy osad rzeczywistosci. Kosciol dzisiejszy wlasciwie sam sie skresla - nie jest w mej opinii dobrym przedstawicielem Chrystusa na ziemi. Coraz wiecej Polakow to rozumie ale Kosciol i jego hierarchowie - NIE.
   • jwasz1952 Re: Rok na klęczkach 30.12.11, 23:03
    123jna napisał:

    > Jakie madres slowa o Kosciele wypowiedzial Niesiolowski (ktorego wielka sympati
    > a nie obdarzam). Ten chrzescijanin jednak "glowkuje" i ma czesto trzezwy osad r
    > zeczywistosci. Kosciol dzisiejszy wlasciwie sam sie skresla - nie jest w mej op
    > inii dobrym przedstawicielem Chrystusa na ziemi. Coraz wiecej Polakow to rozumi
    > e ale Kosciol i jego hierarchowie - NIE.
    -to tak jak za komuny,wszyscy wiedzeli że komunę toczy choroba tylko partyjni bosowie o tym nie wiedzieli.
  • mustafa_0 Rok na klęcznikach w sejmie 30.12.11, 16:04
   uważam, że... nie trzeba kwękać ani klękać - tematem czytelnika nie nękać. Pozycja klęcząca opisuje też jedną z pozycji strzeleckich co bynajmniej nie musi oznaczać uległości wobec kogokolwiek przed wylotem lufy.
  • dzi1a cienki ten artykulik 30.12.11, 16:29
   w TV Monisia potrząsa farbowanymi włosami , zawija włosy za ucho , , buty po sam pępek a w gazecie to trzeba coś napisać z sensem i z tym ma kłopot

   --
   obnie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2150:tadeusz-olejnik&catid=96:sluzby&Itemid=27
  • kazimirz Pozdrowienia dla Monisi !! 30.12.11, 17:01
   Centralne Biuro Śledcze, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencja Wywiadu, Centralne Biuro Antykorupcyjne, Służba Wywiadu Wojskowego, Służba Kontrwywiadu Wojskowego, Wywiad Skarbowy, Platforma Obywatelska, byli funkcjonariusze i pracownicy Urzędu Bezpieczeństwa, Służby Bezpieczeństwa, ZOMO, ORMO, Milicji Obywatelskiej i PZPR oraz pracownicy Gazety Wyborczej z rodzinami.
   Precz z warchołami i innymi karłami reakcji!
   Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej!
   Niech jej świeci Słonce Peru, a woda spływa do Bałtyku!
   Wszystkie Ryśki to porządne chłopy
  • krzyslbl Rok na klęczkach 30.12.11, 17:38
   Słuchaczy Radia Maryja ocenia się często biorąc za stereotyp wkurzoną babcię w berecie wymachującą laską do kamery. To ja nie wiem w takim razie jaką etykietkę dać tym którzy podążają za słowem drużyny Szechtera. Gdy czytam te Wasze wypociny to mam wrażenie że tu gorsze oszołomstwo niż pod krzyżem.Nie chodzi tylko o komentarze pod tym artykułem ale ogólnie.
  • youngcontrarian Ponad 1000 lat na klęczkach 30.12.11, 18:08
   ....... $$........
   ....... $$........
   . $$$$$$$$$ .
   ....... $$........
   ....... $$........
   ....... $$........
   Niezależnie od samodestrukcyjnych poczynan KK i sukcesu wyborczego antyklerykalow wypada zapytac przedstawicieli rządu: kiedy skonczy sie to kleczenie przed tymi, skorumpowanymi hedonistami? Istnieje u nas powszechnie przestrzegany “kodeks”, ze “Kościołowi nie wolno się stawiać “ i nie zmienią tego ani kościelne afery ani jego komercjalizacja, protesty społeczeństwa przeciw nachalnej katolicyzacji przestrzeni publicznej.
   Bezkarność tzw. “pasterzy”, wykorzystujących swoje “stado baranów” do celów politycznych, materialnych i "intymnych" jest tylko jedna strona medalu. Menadżerowie KK Pty Ltd (towarzystwo starszych panów z nieograniczonymi przywilejami ale z ograniczoną odpowiedzialnością) niczym mafia są dobrze powiązani ze strukturami władzy. Atakowani – uciekają się oni do tzw.“obrony uczuć religijnych” a zapędzeni w róg zasłaniają się portretami Maryji Zawsze Dziewicy bądz chowają się za spódnicami zdewociałych staruszek. Stworzyli mit o bohaterskiej walce z komunizmem tymczasem kler również za komuny żył jak u pana Boga za piecem. Tak jak i teraz nasza hierarchia kościelna mieszkała w pałacach, rozbijała się zachodnimi wozami imiała dostęp do wyjazdów zagranicznych. Tempo budownictwa kościelnego na łeb iszyje biło tempo budownictwa mieszkaniowego. Liczni księża przez lata żyli wperwersyjnej symbiozie z SB a póżniej - jak Pan Wielgus - lali krokodyle łzy na pogrzebach górników z “Wujka” czy ks. Popiełuszki.
   Odnoszę wrażenie, że po Watykanie jesteśmy jedynym państwem teokratycznym w Europie. Te święte krowy w sutannach, które w KAŻDYM SYSTEMIE POLITYCZNYM zawsze spadają na cztery kopyta postawiły się w naszym kraju ponad PRAWEM. Skostniałe i archaiczne doktryny religijne nie dotrzymują kroku wymogom współczesnego, nowoczesnego społeczenstwa. Zacofanie religii wobec postępu naukowego i cywilizacyjnego symbolizują losy Sokratesa, Spinozy, Kopernika czy spalonego na stosie Giordano Bruno. Pytam was spadkobiercy duchowych tradycji judeo-chrzescijanskich, co religie wniosly/wnosza do walki z niewolnictwem, dyskryminacją kobiet, wykorzystywaniem dzieci, rasizmem, homofobią? Pojęcie oświaty w waszym wydaniu sprowadza się do zniewalania umysłu i to od najmłodszych lat pogłębiając cywilizacyjną infantylizację i zaściankowość naszego społeczeństwa. Nie rózni się to od totalitarnej indoktrynacji talibów, ortodoksyjnych żydów czy komuno-monarchistów z Korei Płn.
   Czyżbyśmy w 1989 zamienili jedna formę autorytaryzmu na kolejną? Doktryny KK posiadaja wszelkie atrybuty totalitarnej utopii. Propagandziści KK stosują stare metody socjo-techniczne oparte na: identifikowaniu ludzkich kompleksow i obaw, “empatii”, iluzorycznych obietnicach, podporządkowaniu, manipulowaniu i wykorzystywaniu ludzi niechcących albo nie zdolnych do racjonalnego i niezależnego myślenia. Nie chcę aby Nasz Kraj zamieniono na skomercjalizowany katolicki Dysnejland, gdzie bóg to nic innego jak Swięty Mikołaj w wydaniu dla dorosłych. Nie chcę aby Polska była dla świata eksporterem niewykwalifikowanej, taniej siły roboczej oraz pijaczkow, złodziei, religijnych świrów i księży pederastów. Nie chcę abyśmy nazawsze pozostali przedmiotem niewybrednych dowcipów, w kraju słynącym z “Polishjokes” i naszym nowym “Wielkim Bracie”- USA. O ile modły o deszcz podczas obradsejmu RP wywołały w Zachodnich mediach lekkie drwiny o tyle ogłoszenie Jesusa Chrystusa Królem Polski pobiło wszelkie rekordy absurdu.
   www.youtube.com/watch?v=fCBt21orGnE www.intronizacja.pl/https://www.youtube.com/watch?v=HDWsUHAjTkw
   A u nas poza malymi wyjatkami o kościele i klerze pisze się dobrze albo się milczy. Z reakcji propagandy KK w Polsce i zwłaszcza tej w Watykanie zauważam, że nastroje społeczne i opinie laickich mediów, nie mówiąc o lawinie pozwów sądowych o molestowanie seksualne, powoli zaczynają odnosić skutek. Te pierwsze od prawie 2000 lat publiczne przeprosiny i prośby o przebaczenie ze strony Kościoła nie są wynikiem ewolucji moralnej KK ale pierwszymi symptomami strachu czy nawet paniki. Czyżby zaczęli sobie oni zdawać sprawę z tego, że nie są już w stanie konkurować z realiami Swiata 21-go wieku na poziomie intelektualno-moralnym? Czyżby na smyczy Watykanu pozostały jedynie Afryka,Ameryka Lacińska i południowo-wschodnia Polska?
   Jak długo jeszcze będziemy tolerować w Polsce tych nadętych “nabożnościa” bufonów i sybarytów, którzy nieziszczalnymi, pustymi obietnicami jak pasożyty wykorzystują ludzką biedę,bezradność, łatwowierność, zacofanie i przede wszystkim brak wykształcenia? Kiedy skończy się to zastraszanie, ogłupianie i TO POZBAWIONE WSZELKICHSKRUPULOW WYZYSKIWANIE dobrych ale naiwnych ludzi, którzy cieżką pracą oszczedzają każdy grosz? Kiedy przestaniemy stawiać ponad prawem tą watykanską agenturę,której płacimy konkordatowy haracz? Czyżby KK w Polsce był niczym innym jeno państwem w państwie? Arogancja, pozerskie uduchowienie, to ślepe przekonanie oswojej moralnej i intelektualnej wyższości wynikajacej z domniemanej wszechwiedzy, nieomylności i mesjanizmiu, manifestowanie fałszywej skromności,pokory, ubóstwa połączone z demonstracyjną pogardą dla prawa i absolutnym poczuciem bezkarności budzą we mnie uczucia największego obrzydzenia.
   Większość z nas myśli o KK tosamo ale w obawie o reakcje rodziny i sąsiadów bezwolnie, jak zaprogramowane automaty datkami i darowiznami powiekszamy konta bankowe tej firmy. Przywiązanie tych faryzeuszy do dóbr i przyjemności na tym ziemskim padole przy jednoczesnej umiejętności przekonywania milionów prostych ludzi, że toprawdziwe, wieczne życie zaczyna się dopiero po ich śmierci jest blefem godnymNikodema Dyzmy.
   img.naszemiasto.pl/grafika2/nowy/f8/f5/4bf28d6d530f5_o.jpg
   www.youtube.com/watch?v=jp_sA2morfw&feature=player_embedded
   Panowie w sukienkach, nie wystawiajciedo całowania tych waszych pazernych łap, które nigdy nie parały się prawdziwą,uczciwą pracą? Realizujce w średniowiecznych skansenach swoje pomysly na “zycie” i dogmaty oparte na kulcie śmierci, patologicznej fascynacji ciężarnymi dziewicami i skrzydlatymi i rogatymi facetami(?). Bawcie sie w egzorcyzmy i religijny nekro-fetyszyzm. Do woli obrzucajcie sie wirtualnymi klątwami. Jestem gotów przymknać oczy na wasz “zgodny z bożą natura/wolą celibat” pod warunkiem, że przestaniecie się grzebać w organach rozrodczych kobiet. Zatrzymajcie te wasze wafelki i przepustki do nieba dla siebie. Trzymajcie się z dala odnaszych dzieci. Uznaję pewne wartości literackie Biblii (czy nawet Koranu) ale mitologia Grecka i Rzymska, bajki Ezopa, Andersena, Braci Grimm, Perrault’a, LaFontaine’a, Porazinskiej czy Brzechwy pod względem estetycznym imoralno-wychowawczym mają więcej do zaoferowania niż ten wasz traumatyzujący młode umysły pretensjonalny, do znudzenia powtarzany schizifreniczny bełkot pogłebiający poczucie strachu, winy i niedowartościowania.
   Jak można poważnie traktować niby dorosłych ludzi, ktorzy sprzedają nonsensowny religijny folklore o duchach, diabłach, piekle i gadąjących wężach za fasada bezpodmiotowej pseudo-nauki pretensjonalnie nazwanej “teologią”? Skoro boicie sie o utratę swoich synekurek ośmieszajcie się na swój własny rachunek. Wiecie dobrze, ze jestescie na krawedzi moralnego bankructwa i samodestrukcji. Nie macie juz argumentow ani mozliwosci aby ignorowac badz deprecjonowac
   • youngcontrarian Ponad 1000 lat na klęczkach - dokonczenie 30.12.11, 18:11
    Nie macie juz argumentow ani mozliwosci aby ignorowac badz deprecjonowac glosu milionow uczciwych, rozsądnych i krytycznie myślacych Polakow, ktorzy pragna cieszyć się życiem tu i teraz w światłym, NORMALNYM europejskim państwie w 21 w.


    “Religie to trujące chwasty i bajki wymyślone przez starożytnych,
    bez żadnej wartości poza tą, jaką mają dla tych,
    którzy wykorzystują łatwowierne masy.” Al-Ma’arri, (973-1057)
    --
    “Kler i Kościół zubożają społeczeństwo przez propagowanie ignorancji, przesądów i niewolnictwa. Ubóstwiają zaś siebie za swą piękną szlachetną działalność niesienia odruchów pomocy, nie ze swych własnych skarbców, lecz uzyskanych żebraniem z kieszeni stworzonych przez siebie biedaków”. (Mark Twain).
    --
    Rozmowa człowieka z "bogiem" określana jest jako "modlitwa"
    Jeżeli zaś "bóg" rozmawia z człowiekiem to już przypadek schizofrenii"
    --
    Totalitarianism – happiness by decree
    --
    "Jest ruiną chrześcijaństwa nastawianie się na pobożność ludzi wiernych, ale ciemnych". – Leszek Kolakowski
    --
    " Nie jest grzesznikiem ten, co grzeszy dyskretnie"– Molier (Swietoszek)
    --
    "...tow.Lenin przestancie narzekac na analfabetyzm...przeciez to wlasnie dzieki niemu rewolucja bolszewicka odniosla zwyciestwo... " – Klara Zetkin
    --
    "Tylko wiara w Jezusa prowadzi do wiecznego zbawienia. Wszystkie inne religie prowadza do piekla. " Ewangelia Sw.Jana 14:6
    --
    "Kościół bierze, nie kwituje, żąda więcej." - Józef Piłsudski
    --
    "Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga, powinni pokazać listy uwierzytelniające." (J.Tuwim)
    --
    "Religia jest bardzo pożyteczna, bo dzięki niej kobiety tak bardzo się nie
    puszczają a i służba mniej kradnie" (Winston Churchill)
    --
    “Alez Panie Hrabio...prosze nie mowic o teorii ewolucji przy sluzbie” – podsluchane na przyjeciu u biskupa
    --
    "Kult jednostki jest najskuteczniejszym systemem wladzy"
    "Szczesliwi sa wladcy, ktorych poddani nie mysla" – Adolf Hitler
    --
    Religia to zelazny gorset dla ludzkiej wyobrazni.
    --
    "Wodz jest najwazniejszy ale o wszystkim decyduje ja"– wyznanie plemiennego szamana
    --
    "poruszamy się na różnych poziomach racjonalności" – ks. Kloch do ateistow
    --
    "Te wszystkie bzdury o komunizmie to bajki na potrzeby ludu. Ludzie musza miec jakas wiare. Zabrano cerkwie... rozstrzelano cara. Przeciez to trzeba czyms zamienic. Wiec niech lud buduje sobie ten komunizm... "Leonid Brezniew – z rozmow w zamknietym kregu rodzinnym
    (Лaриca Вacильевa – "Дети Кремля")
    --
    “Realna wladze posiada ten, kto rzadzi ulica” – Joseph Goebbels
    --
    "JESUS LIVES" - so does Elvis - uzupelniony przeze mnie napis na pobliskim kosciele
    --
    “Szatan jest istotą inteligentną i człowiek nie jest w stanie go przechytrzyć. Dlatego właśnie najrozsądniejszą rzeczą jest dla katolika trzymać się z daleka od wszystkiego, co może mieć związek z jego działaniem – łącznie z wyłączeniem telewizora i nie kupowaniem żadnych publikacji, w których ludzie jawnie opowiadający się po stronie szatana zabierają głos w roli mistrzów i autorytetów. Nikt nigdy nie może odebrać Kościołowi prawa głosu i ostrzegania: uważajcie, bo cokolwiek szatan wam mówi – kłamie. Gdyby nie kłamał, nie byłby szatanem, ale nadal aniołem.” Abp Józef Kowalczyk – 2011
    --
    "Oświećcie głupków, a znikną oszuści" - Jean Eugène Robert-Houdin
    --
    "Dobrze jest, psiakrew, a kto powie, że nie, to go w mordę!" - Witkacy "Pożegnanie jesieni"
    --
    "Chryste, przebacz!" - ostatnie słowa Hansa Franka przed egzekucją w Norymberdze, 1946 roku.
    --
    "Lenin jest naszym Mojzeszem, ktory wyprowadzil nas z niewoli do Ziemi Obiecanej"- Karl Radek - zginal w stalinowskim lagrze w 1939
    --
    "Going to church doesn't make you a Christian any more than standing in a garage makes you a car."
    --
    “We want to stand upon our own feet and look fair and square at the world — its good facts, its bad facts, its beauties, and its ugliness; see the world as it is and be not afraid of it. Conquer the world by intelligence and not merely by being slavishly subdued by the terror that comes from it. The whole conception of a god is a conception derived from the ancient oriental despotisms. It is a conception quite unworthy of free men.”
    – Bertrand Russell
    This lecture by the legendary philosopher and pacifist Bertrand Russell, delivered on March 6, 1927 to the National Secular Society in London
    --
    Z rozmowy dwoch ksiezy.
    -Jak sadzisz czy doczekamy sie czasow kiedy Watykan zniesie celibat ?
    -My to chyba nie ...ale moze nasze wnuki ?
    -
    “ Dajcie mi dziecko zanim ukończy ono 7 lat a ja uczynię zeń człowieka" - Francis Xavier, uczen Loyoli, wspolzalozyciel Zakonu Jezuitow, inkwizytor ogloszony swietym (sic!) w 1622 roku.
    --
    "Zasługą Radia Maryja jest, że rozmodliło Polskę, pogłębiło modlitwę" - arcybiskup Józef Michalik
  • mamonalive Rok na klęczkach 30.12.11, 22:34
   Czy Pani potrafi napisac cokolwiek oryginalnego? Od dawna mam przeświadczenie, że Pani teksty nie wnoszą NICZEGO myślowo nowego do przestrzeni publicznej. Jeśli Gazeta za to płaci, widocznie bardzo chce znanego nazwiska, niewiele poza nim.
   • dzi1a Re: To jest oddana, pro-rezimowa 31.12.11, 20:21
    takie osoby umiały znaleść się na konferencjach prasowych rzecznika rządu Urbana robiąc za "głos z sali" a i teraz po liftingach też są w pierwszym szerego słusznego frontu prasowego

    --
    obnie.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=2150:tadeusz-olejnik&catid=96:sluzby&Itemid=27
  • k.janno Jest jeszcze klęczenie oralne 01.01.12, 15:01
   Ten rodzaj klęczenia uprawiali od zawsze polscy dziennikarze wobec władzy. Każdej władzy, w każdej pod-epoce minionych 60 lat naszej historii. Kto mówi, że jest inaczej, ten nie rozumie, co mówi. Polacy to w gruncie rzeczy wybitnie sprzedajny naród. Wiem, co mówię, jestem Polakiem.
  • wredny1 Rok na klęczkach 01.01.12, 18:39
   Wy wyznawcy jednej prawdy,prawdy objawionej przez J.Kaczyńskiego przytoczcie choćby jedną nieprawdę napisaną przez M.Olejnik.Jedną,czekam na wasze masowe wpisy!
   • k.janno Re: Rok na klęczkach 02.01.12, 11:55
    Olejnik, pseudonim operacyjny Stokrotka nie zajmuje się ani prawdą, ani nieprawdą, bo to dla niej za głębokie. Ona zajmuje się tym, co myśli pan A o tym, co powiedział pan B na wiadomość, że pan C powiedział, lub nie powiedział. Kiedyś do tego służył magiel, obecnie magiel stał się salonem, a dama o mentalności specjalistki od prężenia firan stała się najbardziej wpływową kobietą III RP. Kapujesz, w czym rzecz?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka