arkalionxp
22.03.05, 18:15
Szybkowar na prąd jest bardzo drogi.W Polsce ludzie uciekają już od czajników
bezprzewodowych ,piecyków na prąd,itp.Na Kubie powinien być w użyciu gaz w
butlach i do tego dostosowany szybkowar,ale Fidela już chyba to też nie
uratuje.