Dodaj do ulubionych

USA/Pentagon przyznał, że w Guantanamo dochodzi...

04.06.05, 02:16
Big deal.
Obserwuj wątek
    • pocalujta_wujta Big deal to dopiero moze byc 04.06.05, 02:49
      Jak arabi sie wkur... i obetna nastepne lby niewinnym obcokrajowcom w tym
      amerykanowm. Nie wspominam juz o uspionej obecnie atmosferze w USA ktora latwo
      pograzyc w nastepnej tragedii. Na ulicach nie ma juz tyle policji aa kontrole
      ciezarowek juz sa tylko rutynowe i prowadzone przez firmy ochroniarskie
      zatrudniane przez duze korporacje. Coraz czesciej na ulicy widac znowu beztroska
      glupote...
      • snaphot Re: Big deal to dopiero moze byc 04.06.05, 04:13
        Tak to jest jak parti demokratyczna (czytaj: socjalistyczna) razem z IP
        Reuters,abc,cbs,nbc,cnn, new york times chca za wszelka cene dobrac sie do
        Busha nawet kosztem bezpieczenstwa kraju...
        • ekumenon Tez mi afera...Jak mozna "znieważyć 04.06.05, 09:27
          • ekumenon PAPIER? 04.06.05, 09:27
            • pandada Re: PAPIER? 04.06.05, 09:38
              A jak można znieważyć materiał, z którego jest uszyta flaga, czy też mąkę z której upieczono hostię?
              • dark-crusader Dobre pytanie! 04.06.05, 09:51
                No wlasnie, dobre pytanie.
                Jak mozna?
                • maruda.r Re: Dobre pytanie! 04.06.05, 11:44
                  dark-crusader napisał:

                  > No wlasnie, dobre pytanie.
                  > Jak mozna?

                  ****************************

                  Bo to symbole. Resztę pojmiesz(?) w następnej klasie podstawówki.



                  • indianski Re: Dobre pytanie! 04.06.05, 11:45
                    A koran ?
        • mis22 Bush robi swiat mniej bezpiecznym 04.06.05, 13:42
          snaphot napisał:
          > abc,cbs,nbc,cnn, new york times chca za wszelka cene dobrac sie do
          > Busha nawet kosztem bezpieczenstwa kraju...

          Bush ma dobrych specow od propagandy, a na trzecie 4 lata prezydentury nie ma
          szansy. Czyli nikt mu nie zagraza ani do skory sie nie dobiera. New York Times
          3 lata temu popieral Busha i wojska wyslane do Iraku aby tam szukac mitycznej
          Broni Masowego Razenia. Potem troche NYT zalowal uczestniczenia w masowym
          oszukiwaniu Amerykanow i uczestnictwa w propagandzie zorganizowanej przez
          specow Busha.

          Teraz Newsweek pospiesznie odwolal artykul, w ktory napisal prawde. Czyli media
          w Stanach przez ostatnie kilka lat zaczynaja powtarzac klamstwa propagandy
          Busha, a odwolywac prawde jesli ona wchodzi w konflikt z propaganda Bialego
          Domu. Przykro, ze Polacy tez w ta propagande wierza. Gebbels wiecznie zywy -
          jesli Bush powtorzyl sto razy, ze Irak zagrazal Stanom, to wiekszosc ludzi w to
          wierzy. Niewielu juz pamieta, ze jest w Iraku ropa naftowa i Bush i Cheney
          buduja tam stale bazy wojskowe aby wojska amerykanskie tej ropy pilnowaly.
          • snaphot Re: Bush robi swiat mniej bezpiecznym 04.06.05, 17:35
            mowisz 3 lata temu go popierali?- bo musieli , po 9/11 zaczeli myslec nad
            bezpiecenstwem kraju przez jakis czas a z czasem wrocili do swojej rutyny a co
            do iraku to NYT i inni staraja sie poronac ta wojne do Wietnamu gdzie dzieki
            ich liburalnym pogladom udalo im sie upokorzyc ameryke chociaz wcale nie
            przegrala tej wojny militarnie a co do ropy buchaaaaaaaaaa, ceny wcale u nas
            nie spadly wrecz przeciwnie paliwo zdrozalo o kilkadziesiac centow
            • chestburster Jedz walczyc i ( ginac ) do Iraku 04.06.05, 18:19
              Smieszy mnie iz najwieksi zwolennicy wojny w Iraku nigdy tam nie pojada (
              walczyc oczywiscie ).
      • zulus3 Re: Big deal to dopiero moze byc 04.06.05, 13:35
        Nie zesraj sie ze strachu.Muzulmanie zyja bo im na to pozwalamy, narazie.
        Przewaga militarna i techniczna po stronie USA jest tak wielka, ze kiedy znudzi
        sie amerykanom zabawa w kotka i myszke z ta zgraja bandytow to opinia publiczna
        nie bedzie miala nic do powiedzenia i pewne panstwa moga zniknac z mapy
        kontynentu.A Putin bedzie sie przygladal.
        • boorza Re: Big deal to dopiero moze byc 04.06.05, 15:48
          Haha, my im pozwalamy. Jasne. Skąd wogóle taki to rozumowania...
    • tppiotr Re: USA/Pentagon przyznał, że w Guantanamo dochod 04.06.05, 08:23
      Cholerni bezbożnicy.
    • kumpel_wielkiego_komucha no i za to zginelo 16 osob 04.06.05, 08:49
      mam pytanie. czy jak w arabii saudyjskiej policja aresztuje ludzi ktorzy w
      swoich prywantych domach modla sie po chrzescijansku to ktos na zachodzie
      demonstruje???

      a jak policja konfiskuje i pali egzemplarze bilii (za posiadanie biblii tez do
      mamra - co prawda wg islamu biblia tez powinna byc swieta ksiega ale o tym juz
      nikt nie mysli) ktos protestuje???

      a ktos protestowal jak w palestynie bodajze 2 lata temu terrorysci
      zabarykadowali sie w chrzescijanskiej swiatyni i zrobili z niej chlew ktos
      protestowal???

      a moze ktos protestuje jak w darfurze i indonezji regularnie milicje islamskie
      (oczywiscie w darfurze na ogromnie wieksza skale) masakruja sobie chrzescijan to
      ktos protestuje??

      www.eurojihad.org/displayarticle505.html
      skandaliczna hipokryzja swiata islamu
      • pandada Re: no i za to zginelo 16 osob 04.06.05, 09:41
        No to protestuj, jeśli czujesz, że musisz. Kto ci zabrania?
        • zulus3 Pandada nie o to chodzilo prostaku. 04.06.05, 14:07
      • funia81 Re: no i za to zginelo 16 osob 04.06.05, 10:25
        > mam pytanie. czy jak w arabii saudyjskiej policja aresztuje ludzi ktorzy w
        > swoich prywantych domach modla sie po chrzescijansku to ktos na zachodzie
        > demonstruje???

        Nikt nie demonstruje, bo to, co napisales o Arabii S. to klamstwo. Za PRYWATNE
        praktyki chrzescijanskie nie zamykaja tam do pierdla. CO innego np. obnoszenie
        sie z krzyzykiem na ulicy. Ale to inna sprawa.
        • szopspacz Re: no i za to zginelo 16 osob 04.06.05, 11:02
          > Nikt nie demonstruje, bo to, co napisales o Arabii S. to klamstwo. Za PRYWATNE
          > praktyki chrzescijanskie nie zamykaja tam do pierdla. CO innego np. obnoszenie
          > sie z krzyzykiem na ulicy. Ale to inna sprawa.

          Zaje.. niebezbieczne jest takie obnoszenie się z krzyżykiem. Ja jednak słyszałem
          o czymś na kształt policji religijnej. I chyba tam wylatywali przez okno
          nauczyciele, mówiący coś co nie podeszło radykałom ?
        • marcus_crassus sama klamiesz - jak nie wiesz to nie mow 04.06.05, 12:45
          w AS nie mozna ani stawiac swiatyn chrzescijanskich ani nawet nie mozna PRYWATNIE ORGANIZOWAC MODLITW.

          OCZYWISCIE - JAK ROBI TO JEDNA OSOBA to sie jej nie udowodni. ale jesli kilka osob zbierze sie w PRYWATNEJ POSESJI - to trafia do mamra.

          lokalna sluzby bezpieczenstwa bezceremonialnie robia naloty na takie mieszkania a ludzie uczestniczacy w nich wedruja do ciupy.

          10 lat temu zas odbyla sie ostatnia egzekucja za apostazje - faceta scieli bo znaleziono u niego w domu biblie.teraz dzikusy sie powstrzymuja...

          praktykowanie innej religii niz islam w AS jest zakazane - i nie chodzi tylko o krzyze na ulicy...

          natomiast to co piszesz to szczyt hipokryzji - znaczy sie ze gdyby mozna bylo sie modlic w domach to byloby wszystko ok???

          to czemu w europie nie zburzymy meczetow i nie kazemy muzulmanom modlic sie w domach???

          ale to bylaby NIETOLERANCJA

          a to co oni robia to jest ODMIENNOSC KULTUROWA.

          czlowieka krew zalewa jak swiat pozwala na takie cos.ale juz niedlugo skonczy sie ropa i wtedy swiat sie zmieni :)
      • jolkak11 Re masz racje a dodam jeszcze... 04.06.05, 13:35
        jak w Kosowie w ubiegłym roku zdewastowano w odrażający sposób klasztory
        średniowieczne, bezczeszczono obrazy, a w koncu zrównano je z ziemią (coś około
        trzydziestu miejsc świętych dla chrześcijan) to ktoś protestował przeciwko
        muzułmanom?
    • rsrh TTo dopiero skandal? Podać dokładniej czy 04.06.05, 09:24
      musieli jeść "Sztańskie Wersety" czy uzywać ich do jeszcze innych celów. Ten
      przerost demokracji i "tolerancji" wobec bandytów - jest po prostu śmieszny!
      • 48matrix Re: TTo dopiero skandal? Podać dokładniej czy 04.06.05, 23:40
        Podinspektor Jan Hajdukiewicz z Centralnego Biura Śledczego:
        Swego czasu wszystkich zbulwersowała gra "Operacja Glemp". Trzeba było strzelać
        do uciekającego prymasa. Gazety podniosły krzyk. Okazało się, że to była gra na
        serwerze amerykańskim. Gdy zgłosiliśmy to do przedstawicieli policji
        amerykańskiej powiedzieli "Wyluzujcie się! Przecież to nie jest żadne
        przestępstwo. Wszyscy się z tego śmieją, a wy nie macie poczucia humoru." Taka
        gra nie przynosi nikomu wymiernej krzywdy.
        I jak wam w gębie!
        Drodzy bracia i siostry w Chrystusie, jak Amerykanie robią sobie jaja z Prymasa
        Glempa?
        Czy już zrozumieliście, co czują muzułmanie, gdy żołdactwo spuszcza ich świętą
        księgę do sracza?
    • jacek.69 No, to teraz jankesi zobaczą cyrki... 04.06.05, 09:50
    • dark-crusader A "Basni z 1001 nocy" przypadkiem nie zniewazali? 04.06.05, 09:53
      To by byl dopiero news!
      • 48matrix Re: A "Basni z 1001 nocy" przypadkiem nie zniewaz 04.06.05, 23:37
        Podinspektor Jan Hajdukiewicz z Centralnego Biura Śledczego:
        Swego czasu wszystkich zbulwersowała gra "Operacja Glemp". Trzeba było strzelać
        do uciekającego prymasa. Gazety podniosły krzyk. Okazało się, że to była gra na
        serwerze amerykańskim. Gdy zgłosiliśmy to do przedstawicieli policji
        amerykańskiej powiedzieli "Wyluzujcie się! Przecież to nie jest żadne
        przestępstwo. Wszyscy się z tego śmieją, a wy nie macie poczucia humoru." Taka
        gra nie przynosi nikomu wymiernej krzywdy.
        I jak wam w gębie!
        Drodzy bracia i siostry w Chrystusie, jak Amerykanie robią sobie jaja z Prymasa
        Glempa?
        Czy już zrozumieliście, co czują muzułmanie, gdy żołdactwo spuszcza ich świętą
        księgę do sracza?
    • komzik Re: USA/Pentagon przyznał, że w Guantanamo dochod 04.06.05, 10:10
      Straszna afera. Podestano stek bzdur.
      Na www.orgish.com mozna zobaczyc bogobojnych czytelnikow tej ksiegi
    • katolik_polski1 DOSLOWNIE OLEWALI KORAN 04.06.05, 10:42
      I to bynajmniej nie woda !
      Takie sa wyniki sledztwa !
      Zobaczymy jak teraz zareaguje swiat islamski !
      • indianski Re: DOSLOWNIE OLEWALI KORAN 04.06.05, 11:47
        Bedzie lal katolikow(polskich) . I bardzo dobrze
    • r.p.mcmurphy roznica miedzy demokracja a islamskim motlochem 04.06.05, 10:48
      w demokracji prawda wychodzi na jaw, i to z inicjatywy wladz, a jak nie to sa od
      tego wolne media.

      w islamie nie istnieje prawda, tylko nienawisc.
      • borrka1 Re: roznica miedzy demokracja a islamskim motloch 04.06.05, 12:17



        r.p.mcmurphy napisał:

        > w demokracji prawda wychodzi na jaw, i to z inicjatywy wladz, a jak nie to sa
        o
        > d
        > tego wolne media.
        >
        > w islamie nie istnieje prawda, tylko nienawisc






        Tygodnik później wycofał się z tych oskarżeń, jednak sprawa odbiła się szerokim
        echem na świecie a w Afganistanie była powodem rozruchów, podczas których
        zginęło co najmniej 16 osób.

        no wlasnie,wycofalo sie pod naciskiem wladz("demokratycznych"),ot i cala
        demokracja!
        • r.p.mcmurphy Re: roznica miedzy demokracja a islamskim motloch 04.06.05, 12:22
          > no wlasnie,wycofalo sie pod naciskiem wladz("demokratycznych"),ot i cala
          > demokracja!
          wycofalo sie, bo nie mialo twardych dowodow a dba o swoja wiarygodnosc ( w
          odroznieniu do niektorych gazet)

          a Twoim zdaniem jak prawda wyszla na jaw? sama wypelzla? czy moze stalo sie do
          dzieki sledztwu Dowodztwa Poludniowego sil USA, ktore oczywiscie W OGOLE NIE
          PODLEGA WLADZOM DEMOKRATYCZNYM, jest kompletnie niezaleznym tworem i dzieki temu
          nie musialo sie obawiac naciskow tychze wladz (co innego niezalezne, prywatne
          media). czlowieku, pomysl czasami, albo czytaj uwaznie, bo rece opadaja.
      • yarecki21 Re: roznica miedzy demokracja a islamskim motloch 04.06.05, 17:01
        Nowoczesna demokracja to sztuka ukrywania i manipulowania "prawdą" przez
        oligarchów wobec motłochu po to żeby tenże motłoch nie dokonał rewolucji, a
        Islam nie jest religią nienawiści - w każdej religii są fanatycy i
        odszczepieńcy, nawet w polskim katolicyźmie.
        • qso A zabijanie córek, co niby sie "puscily" ? 04.06.05, 21:31
          Bicie kobiet takze jest zapisane w Koranie jako prawo mężczyzny.
          Ja bym tam swoja chetnie zdzielił czasem ,ale nie moge bo mi odda. Takie
          katolickie wychowanie, niestety.
    • szopspacz Wzruszające. 04.06.05, 10:59
      Nie wiem czemu ma służyć propagowanie tych wiadomości: chyba tylko wywołaniu
      reakcji odwetowych. W tych klatkach nie siedzą zasłużeni intelektualiści tylko
      potencjalni mordercy, którzy na mój gust mogli by już zginąć przy próbie
      ucieczki. Nikogo przypadkiem nie oburzał ten islamista wojujący który pozywa do
      sądu Fallci a sam zrywa krzyże w szpitalach?
      • indianski Re: Wzruszające. 04.06.05, 11:48
        A u was bija murzynow .
      • maruda.r Re: Wzruszające. 04.06.05, 11:49
        szopspacz napisał:

        > Nie wiem czemu ma służyć propagowanie tych wiadomości: chyba tylko wywołaniu
        > reakcji odwetowych. W tych klatkach nie siedzą zasłużeni intelektualiści tylko
        > potencjalni mordercy,

        **************************

        Tak hitlerowcy mówili o Żydach trzymanych w obozach.



        • katolik_polski1 Re: Wzruszające. 04.06.05, 12:10
          maruda.r napisał:

          > szopspacz napisał:
          >
          > > Nie wiem czemu ma służyć propagowanie tych wiadomości: chyba tylko wywoła
          > niu
          > > reakcji odwetowych. W tych klatkach nie siedzą zasłużeni intelektualiści
          > tylko
          > > potencjalni mordercy,
          >
          > **************************
          >
          > Tak hitlerowcy mówili o Żydach trzymanych w obozach.
          > ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
          Tak mowia Zydzi o Palestynczykach trzymanych bez procesu
          w obozach !
          >
          >
          • peacemaker2 Re: Wzruszające. 06.06.05, 04:54
            Odpowiadasz na :
            katolik_polski1 napisał:

            > maruda.r napisał:
            >
            > > szopspacz napisał:
            > >
            > > > Nie wiem czemu ma służyć propagowanie tych wiadomości: chyba tylko
            > wywoła
            > > niu
            > > > reakcji odwetowych. W tych klatkach nie siedzą zasłużeni intelektua
            > liści
            > > tylko
            > > > potencjalni mordercy,
            > >
            > > **************************
            > >
            > > Tak hitlerowcy mówili o Żydach trzymanych w obozach.
            > > ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
            > Tak mowia Zydzi o Palestynczykach trzymanych bez procesu
            > w obozach !
            > >


            A muzulmanie nic nie mowia tylko glowy obcinaja.
        • ronlen2 Re: Wzruszające. 04.06.05, 20:33
          Tak maruda mowi o wszystkich, co nie sa zachwyceni Islamem.
        • login89 Z tym, że Żydzi nie obwieszali się ładunkami wybuc 04.06.05, 20:41
          howymi, nie obcinali głów innowiercom i nie porywali ludzi. Czym innym jest
          propaganda mająca na celu mordowanie (jak w przypadku hitlerowców), a czym innym
          zamykanie w więzieniach realnych morderców. Tam nie siedzą pacyfiści, to chyba
          oczywiste.
      • borrka1 Re: Wzruszające. 04.06.05, 12:19
        szopspacz napisał:

        > Nie wiem czemu ma służyć propagowanie tych wiadomości: chyba tylko wywołaniu
        > reakcji odwetowych. W tych klatkach nie siedzą zasłużeni intelektualiści tylko
        > potencjalni mordercy, którzy na mój gust mogli by już zginąć przy próbie
        > ucieczki. Nikogo przypadkiem nie oburzał ten islamista wojujący który pozywa
        do
        > sądu Fallci a sam zrywa krzyże w szpitalach?


        Jezeli na ich miejsce nie wiesza polksiezyca,to dobrze robi!
      • ronlen2 Re: Wzruszające. 04.06.05, 20:32
        A gdzie tam, ten co wzywa pod sad Fallaci to wielki bohater lewicy, Gejzety
        Wybiorczej na pewno nie bedzie oburzal.
    • janekskalski patrzcie co tam jest napisane w koranie!!!!!!!!!!! 04.06.05, 13:04
      5.38
      Koran nakłania do stosowania barbarzynskich metod karania

      Złodziejowi i złodziejce
      obcinajcie ręce
      w zapłatę za to, co oni popełnili.
      To jest przykładna kara od Boga.
      Bóg jest potężny, mądry!

      2.194
      Koran nawołuje do wojny z nie-muzułmanami

      Miesiąc święty za miesiąc święty.
      Rzeczy święte podlegają talionowi.
      A jeśli kto odnosi się wrogo do was,
      to i wy odnoście się wrogo do niego,
      podobnie jak on odnosi się wrogo do was.
      I bójcie się Boga!
      I wiedzcie, że Bóg jest z bogobojnymi!

      2.244
      Koran nawołuje do Jihadu (swiętej wojny)

      Walczcie na drodze Boga
      i wiedzcie, że Bóg jest słyszący, wszechwiedzący!


      2.223
      Koran nakazuje ponizac kobiety

      Wasze kobiety są dla was polem uprawnym.
      Przychodźcie więc na wasze pole,
      jak chcecie,
      i czyńcie pierwej coś dobrego dla samych siebie.
      Bójcie się Boga
      i wiedzcie, że się spotkacie z Nim!
      A ty głoś radosną wieść dla wierzących!

      9.111
      Koran nawołuje do Jihadu (swiętej wojny)

      Zaprawdę, Bóg kupił u wiernych
      ich dusze i ich majątki,
      w zamian za co otrzymają Ogród.
      Oni walczą na drodze Boga
      i zabijają, i są zabijani,
      zgodnie z Jego prawdziwą obietnicą
      w Torze, Ewangelii i w Koranie.
      A kto wierniej wypełnia swoje przymierze
      aniżeli Bóg?
      Cieszcie się więc z handlu,
      jaki z Nim zrobiliście!
      To jest osiągnięcie ogromne!

      8.55
      Koran zabrania muzułmanom wyrzeczenia sie Islamu

      Zaprawdę, gorsi od zwierząt u Boga
      są ci, którzy odrzucili wiarę
      i nie wierzą;

      4.34
      Koran zachęca do znęcania sie nad kobietami.

      Mężczyźni stoją nad kobietami
      ze względu na to, że Bóg dał wyższość jednym nad drugimi,
      i ze względu na to,
      że oni rozdają ze swojego majątku.
      Przeto cnotliwe kobiety są pokorne
      i zachowują w skrytości
      to, co zachował Bóg.
      I napominajcie te,
      których nieposłuszeństwa się boicie,
      pozostawiajcie je w łożach
      i bijcie je!
      A jeśli są wam posłuszne,
      to starajcie się nie stosować do nich przymusu.
      Zaprawdę, Bóg jest wzniosły, wielki!

      2.178-179
      Koran uznaję zemstę za prawo

      O wy, którzy wierzycie!
      Zostało wam przepisane prawo talionu
      w wypadku zabójstwa:
      "Człowiek wolny za człowieka wolnego,
      niewolnik za niewolnika,
      kobieta za kobietę."
      A wobec tego, komu będzie nieco wybaczone
      przez jego brata,
      należy zastosować postępowanie
      według uznanego zwyczaju
      i wyznaczyć mu odszkodowanie
      w najodpowiedniejszy sposób.
      To jest ulga i miłosierdzie
      od waszego Pana.
      A ten, kto potem popełni jeszcze przestępstwo,
      otrzyma karę bolesną.
      179 W talionie jest dla was życie,
      o wy, obdarzeni rozumem!
      Być może, będziecie bogobojni!


      według Józefa Bielawskiego [źródło: PIW, Warszawa 1986]



      99,8 % mieszkanców Turcjii to muzułmanie !!!

    • zygfryd.okrutny Rosja wzorem demokracji 04.06.05, 13:15
      to dobrze swiadyczy o UZA, umieja sie przyznac do lamania praw czlowieka.
      Do tego barbazynstwa trudno cos dodac, brak slow, jak moga sie zmienic ludzie w w zwierzeta. To nowy przyklad amerykanskiej demokracji, ktora w porownaniu z Rosja czy Bialorusia nie moze nic dac ludziom jak pohnbienie swiatych pism.

      Ostatni bastion bedzie niezdobyty, ani przez sorosowcow, ani przez buszewkiow, a to jest Rosja, z ktora jest wzorem wolnosci dla kazdego prawdziwego Polaka.
      • jankowski1960 Re: Rosja wzorem demokracji 04.06.05, 14:08
        czy Ruscy daja azyl?
    • drooker "ODLEWANIE WODA" :) 04.06.05, 14:41
      "Oblewanie woda" dlaczego gadzinowka manipuluje informacja, przeciez wszyscy
      wiedza ze to oblewanie polegalo na spuszczaniu wyrwanych kart w muszli
      klozetowej vel kiblu
    • tishbite Nie dochodzilo - arab zawsze podciera ksiazka... 04.06.05, 16:07
      ... od kiedy to arab traktowal sie papierem toaletowym?

      Zobaczy kawalek gazety to... sruuu i do kibelka - a potem krzyk, ze znalezli
      nie to co trzeba nie tam gdzie trzeba...
      • kygel2 [...] 04.06.05, 17:05
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • chestburster A Wy to wielce cywilizowani ludzie????? 04.06.05, 17:20
          W kazdej religii sa fanatycy i w kazdej stanowia mniejszosc.
          • tishbite Re: A Wy to wielce cywilizowani ludzie????? 04.06.05, 19:47
            chestburster napisał:

            > W kazdej religii sa fanatycy i w kazdej stanowia mniejszosc.


            ...no tak, tylko ze "w innej religii" mniejszoscia jest te kilka procent co
            nie wsadza sobie w d... laski dynamitu i nie rozrywaja sie (wraz z otoczeniem)
            w imie Allacha.
            ... mozna byc wyrozumialym i tolerancyjnym do momentu w ktorym ktos przestaje
            ciebie sluchac i ma tylko wlasny poglad na swiat. Poglad w ktorym "bezbozni"
            i "psy niewierne" (to ty i ja - aby nie bylo watpliwosci) sa skazani na smierc
            bo wierza w cos innego niz islamisci...

            ... albo sprobuj sobie pogadac z takim, co jedzie ciezarówka wypelniona
            materialami "rozrywkowymi" - przekonaj go, ze sie myli.
            A moze mu po prostu powiesz, ze jestes "wielce cywilizowanym czlowiekiem" ???
            Sadzisz, ze ciebie poslucha... ???
            • chestburster Przeciez wiekszosc muzulmanow sie nie wysadza!! 04.06.05, 20:14
              Ludzie!!! przeciez wystarczy kilkaset tysiecy fanatykow ( a nawet kilkuset ) by
              w dobie globalnej cywilizacji nadac islamowi taki wizerunek...

              A islam liczy 1.5 mld ludzi...wiec ci fanatycy to znikoma czesc ale glosna i
              wplywowa dlatego wiekszosc z Was ma taki obraz islamu ( religia mordercow etc. )
    • chris12 Chyba nie ma adekwatnej kary za to? 04.06.05, 18:28
      Należy ustalić dokładną liczbę znieważeń: pięć czy może sześć. Należy ukarać
      winowajców ich rodziny i znajomych. Nazwiska podać w tygodniku "Newsweek".
    • ronlen2 A w czasie demonstracji muzulmanskiej np. w Londyn 04.06.05, 20:25
      ie Islamisci spalili przywiazana do krucyfiksa kukla przedstawiajaca Blair`a,
      oprocz tego spalili brytyjskie i amerykanskie flagi i nawolywali do zabicia
      Prez. Busha.
      Podsumujmy: obrazili uczucia nie tylko religijne (krucyfiks) ale i narodowe
      (flagi)!!! I to nie gdzies w toalecie, tylko w miejscu publicznym. A pozatym
      nawolywali do mordowania. Dlaczego Wybiorcza o tym nie pisze???? ILEZ W TYM
      ZLOSLIWOSCI I OBLUDY!!!!! GW stala sie tuba propagandowa islamistow. Nigdy
      wiecej juz nie wydam na nia ani grosza. NIGDY!
    • mietowe_loczki Re: USA/Pentagon przyznał, że w Guantanamo dochod 04.06.05, 20:39
      Koran został znieważony. Winni powinni zostać ukarani.

      Natomiast osoba która pozwoliła na opublikowanie tego w Newsweeku powinna być
      pociągnięta do odpowiedzialności za krótkowzroczność i nieumiejętność
      przewidywania konsekwencji - w wyniku rozruchów zginęło 16 osób. Ich rodzinom
      nie zostanie to nigdy zrekompensowane, nawet finansowo. Nienawiść do Ameryki
      wzrośnie choćby z tego powodu, o ile większa nienawiść jest w ogóle jeszcze
      możliwa. Redaktorzy postawili wolność słowa ponad zdrowy rozsądek, a szkoda, bo
      wolność wypowiedzi polega również na tym, że z publikacji pewnych materiałów,
      nawet tych prawdziwych, powinno się w określonych przypadkach
      z r e z y g n o w a ć.

      Dziwi mnie, że Gazeta te informacje powiela.

    • refleksyjny KORAN 04.06.05, 20:40
      Poje..ło ich
    • 48matrix A co Polactwo na tym FORUM napisze o USA? Po.. 04.06.05, 23:14
      przeczytaniu tego co poniżej:
      Jak CBŚ czuwa nad internetem.
      Internet Standard 03-06-2005, odpowiada na pytanie o oszustwach na aukcjach
      podinspektor Jan Hajdukiewicz z Centralnego Biura Śledczego.
      Swego czasu wszystkich zbulwersowała gra "Operacja Glemp". Trzeba było strzelać
      do uciekającego prymasa. Gazety podniosły krzyk. Okazało się, że to była gra na
      serwerze amerykańskim. Gdy zgłosiliśmy to do przedstawicieli policji
      amerykańskiej powiedzieli "Wyluzujcie się! Przecież to nie jest żadne
      przestępstwo. Wszyscy się z tego śmieją, a wy nie macie poczucia humoru." Taka
      gra nie przynosi nikomu wymiernej krzywdy.
      I jak wam w gębie!
      Drodzy bracia i siostry w Chrystusie, jak Amerykanie robia sobie jaja z Prymasa
      Glempa?
      Czy już zrozumieliscie co czują muzułmanie gdy żołdactwo spuszcza ich świętą
      księgę do sracza?
      Amerykanie to taki znakomity naród, który posiadając totalna przewagę nad
      każdym karjem świata (z wyłączeniem Chin i Rosji) wynalazł znakomitą metodę jak
      w nowoczesny sposób przegrać wojnę na Bliskim Wschodzie.
      Gratulacje i kondolencje dla Ami.
      ps. sposób postępowania Amerykanów przypomina mnie do złudzenia postępowanie
      polskiej prawicy w UE. Jest to ekwilibrystyczna sztuczka wyrzucania siebie za
      drzwi własnym kopniakiem w zadek. Do opanowania jej wystarczy być idiotą.
      Ewentualnie Kaczorem z PiS-uaru. Kwalifikacje Wrzodaka w tym względzie są w
      zupełności wystarczające.
    • 48matrix Re: USA/Pentagon przyznał, że w Guantanamo dochod 04.06.05, 23:42
      Podinspektor Jan Hajdukiewicz z Centralnego Biura Śledczego:
      Swego czasu wszystkich zbulwersowała gra "Operacja Glemp". Trzeba było strzelać
      do uciekającego prymasa. Gazety podniosły krzyk. Okazało się, że to była gra na
      serwerze amerykańskim. Gdy zgłosiliśmy to do przedstawicieli policji
      amerykańskiej powiedzieli "Wyluzujcie się! Przecież to nie jest żadne
      przestępstwo. Wszyscy się z tego śmieją, a wy nie macie poczucia humoru." Taka
      gra nie przynosi nikomu wymiernej krzywdy.
      I jak wam w gębie!
      Drodzy bracia i siostry w Chrystusie, jak Amerykanie robią sobie jaja z Prymasa
      Glempa?
      Czy już zrozumieliście, co czują muzułmanie, gdy żołdactwo spuszcza ich świętą
      księgę do sracza?
    • zasaniak Re: USA/Pentagon przyznał, że w Guantanamo dochod 05.06.05, 10:52
      Należy przyznać, że nasi "polscy stratedzy wojskowi" ( czyt.amerykańskie
      podnóżki, czy liżyłapki) nie do końca przyswoili sobie lekcje od swoich
      "demokratycznych"
      guru.
      Dzięki temu nie słyszelisy w Polsce o obsikaniu któregoś z chrześcijańskich
      testamentów.
      • maksimum DLATEGO MILOSCIWIE NAM PANUJACY ORAZ SWITA 06.06.05, 02:00
        zygfryd.okrutny napisał:

        > to dobrze swiadyczy o UZA, umieja sie przyznac do lamania praw czlowieka.
        > Do tego barbazynstwa trudno cos dodac, brak slow, jak moga sie zmienic ludzie
        w zwierzeta. To nowy przyklad amerykanskiej demokracji, ktora w porownaniu z R
        > osja czy Bialorusia nie moze nic dac ludziom jak pohnbienie swiatych pism.
        > Ostatni bastion bedzie niezdobyty, ani przez sorosowcow, ani przez
        buszewkiow,
        > a to jest Rosja, z ktora jest wzorem wolnosci dla kazdego prawdziwego Polaka.

        Dlatego milosciwie nam panujacy pan Prezydent Kwasniewski razem z Generalem
        Jaruzelskim pojechali do Moskwy swietowac,ze to niby Rosjanie wygrali II wojne
        swiatowa.
        A ci sami Rosjanie po 10 latach walk wycofali sie pokonani z Afganistanu.
        Czy znajdzie sie jeszcze taki glupi,ktory uwierzy,ze Rosjanie bez niczyjej
        pomocy pokonali Niemcow a przegrali z Afganczykami?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka