Dodaj do ulubionych

Hasło wyborcze Rokity: "Premier z Krakowa"

    • sendivigius Rokita klamie 03.09.05, 17:09
      Byl juz premier z Krakowa - Cyrankiewicz. Przetrwal Bieruta, Gomulke i kawalek
      Gierka. Rzadzil ze hej. W jego dorobku mysli politycznej mozna wymienic
      powiedzenie ze jak ktos podniesie reke na wladze to wladza mu ta reke utnie.
      Praktyka jest bardziej obfita.

      Nawet fryzura ta sama.
      • tomekjeden Re: Rokita klamie 03.09.05, 17:34
        sendivigius napisał:

        > Byl juz premier z Krakowa - Cyrankiewicz. Przetrwal Bieruta, Gomulke i kawalek
        > Gierka. Rzadzil ze hej. W jego dorobku mysli politycznej mozna wymienic
        > powiedzenie ze jak ktos podniesie reke na wladze to wladza mu ta reke utnie.
        > Praktyka jest bardziej obfita.
        >
        > Nawet fryzura ta sama.

        xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

        Cyrankiewicz nie był premierem z wolnego wyboru. O czym Ty, na miły Bóg, mówisz?
        Porównania masz niespójne. Leczysz się?
        • pawel_451 Re: Rokita klamie 04.09.05, 12:00
          A Rokita to niby z wolnego wyboru? Chyba imć Tuska :)
      • vitek25 Re: Rokita klamie 03.09.05, 17:50
        Cyrankiewicz i Rokita IQ tez chyba maja podobne..hehe...
        a ciekawe, czemu TVN nie ujawniło IQ pana Rokity w czasie słynnego testu? wyniki
        wszystkich innych były jawne, np. Borowski miał chyba 128...a o Rokicie
        cisza...gdzieś w necie potem była informacja o IQ 95...to za dobrze nie jest z
        panem (p)osłem o spojrzeniu przytomnego inaczej! ;DD
        • wycizana_lipka znam takich 03.09.05, 17:55
          co mają IQ na jakieś 25 centymetrów. No ale oni zajmują się czym innym:)
          • vitek25 Re: inicjatywa 3/4 ;D 03.09.05, 18:08
            tutaj chyba przeceniłaś "Premiera z Krakowa" przynajmniej o jakieś 3/4
            długości... ;D
        • piotr228 Cyrankiewicz byl premierem PRL 03.09.05, 18:13
          PRL tylko z nazwy byla Polską. Rządzili sowieccy namiestnicy zgodnie z zasadą
          im gorzej tym lepiej. Kraj zniszczyli i doprowadzili do bankructwa. Wreszcie
          oddali wladze. Od tej pory liczymy premierow, prezydentow itp. Poprzednia epoka
          to czas stracony. Roztrwonione (autentyczne) wysilki ludzi, bieda i niewola.
          Nie wracajmy do tego.
          Co do inteligencji Rokity, to ja zastrzezen nie mam. Napewno bedzie umial
          wypelnic oswiadczenie majatkowe w terminie. Gdyby sie jednak pomylil, to
          pomylke swą zrozumie i poprawi.
          • cyklista Re: Inteligencja Rokity 03.09.05, 22:33
            > Co do inteligencji Rokity, to ja zastrzezen nie mam. Napewno bedzie umial
            > wypelnic oswiadczenie majatkowe
            Taa, z jego inteligencjią nie będzie miał wiele do pisania - to się pewnie nie
            pomyli.
          • pawel_451 Re: Cyrankiewicz byl premierem PRL 04.09.05, 12:02
            Jeśli PRL tylko z nazwy była Polską to Rokita tylko z nazwy jest Polakiem.
        • michael_fahrael Re: Rokita klamie 03.09.05, 22:45
          Hmmm... Może krótki wykład na temat IQ i testów byłby do rzeczy?

          Po pierwsze - test urządzany przez TVN miał nieco wyższy poziom trudności od testów wykonywanych przez psychologów.
          Po drugie - IQ zmienia się w zależności od warunków przeprowadzania testu i zmęczenia testowanego. Polityk też ma do tego prawo...
          Po trzecie - limity czasowe postawione przez TVN były co najmniej dziwne - nie stosuje się czasu na rozwiązanie jednego zadania, ale na rozwiązanie wszystkich. Ale w końcu ktoś mógłbyu oszukać na teście telewizyjnym...
          Po czwarte - IQ nie jest tak istotne, jak Tobie się wydaje (sądząc po Twojej wypowiedzi). Dużo ważniejsza u polityka jest inteligencja emocjonalna i społęczna. Może wyższy jej poziom u Ciebie nieco by stępił tą dziwną pewność o nieomylności swoich poglądów...

          Pozdrawiam ;)
    • zegmarek Re: Hasło wyborcze Rokity: "Premier z Krakowa" 03.09.05, 17:17
      Boże chroń Kraków i Polske od takiego premiera
    • tlumok Re: Hasło wyborcze Rokity: "Premier z Krakowa" 03.09.05, 17:17
      e.v.q.a napisała:

      > no po prostu 'poezja' zeby nie powiedziec TRAGEDIA!! program platformy jest
      > chyba najmozliwszy ze wszystkich, ale to co wyprawiaja jej liderzy zakrawa dla
      > mnie na kpine. Tusk nazywa sie na billboard'ach prezydentem a teraz do
      > kompanii samozwanczych dolacza Rokita nazywajac sie premierem - czyzby okazalo
      > sie ze ta strategia przynosi efekty? na szczescie tylko w zacofanych
      > srodowiskach (wiekszosc Polski??)

      Czyżbyś chciała, żeby połączyła nas Polska w której niczego nie załatwimy bez
      łapówki, a o karierze nie decydują kwalifikacje lecz pochodzenie i przynależność
      partyjna?
      • michael_fahrael Re: Hasło wyborcze Rokity: "Premier z Krakowa" 03.09.05, 22:55
        A czy strategia PSLu albo samoobrony - obsmarowywanie wszystkich bogatych jest dobra? A działa...

        Wybory to walka, wszystkie chwyty są dozwolone. A nazywanie ludzi "zacofanymi", raczej nie zmieni ich poglądów... ;)
      • pawel_451 Re: Hasło wyborcze Rokity: "Premier z Krakowa" 04.09.05, 12:04
        "Czyżbyś chciała, żeby połączyła nas Polska w której niczego nie załatwimy bez
        łapówki, a o karierze nie decydują kwalifikacje lecz pochodzenie i przynależność
        partyjna?"

        Nie, ona tego nie chce, więc nie zagłosuje na PO
    • jasiuf I po co to larum ? 03.09.05, 17:21
      Jaka gorliwość w opluwaniu :)

      Wygląda na to, że przez najbliższe 4 lata będzie rządzić koalicja PO i PiS.
      Sami ich sobie zresztą wybieramy (wiem, wiem - sondaże to jeszcze nie wybory).
      A 90% postów na tym forum jest pisane tylko i wyłącznie po to żeby opluć tego
      czy tamtego.

      W wątku obok Kaczyński dostaje takie same baty jak tu Rokita. Na Tusku już
      suchej nitki nie zostawiliści, że o Cimoszewiczu nie wspomne - temu z szamba już
      nawet czuprynka nie wystaje :)

      I jaki to ma sens ?

      Założe się że jakiego hasła by sobie Rokita nie wymyślił to i tak byście go
      zmieszali z błotem.
      Kaczyński (J.) powiedział, że jeśli to ma w czymś pomóc to nie będzie premierem
      - źle.
      Rokita mówi, ze jak PO wygra wybory to bedzie premierem - też źle.

      Pamietacie ten kawał o kotle z napisem POLAND w piekle ?
      Nie potrzebny był strażnik, bo jak któryś próbował się wydostać to go reszta za
      nogi spowrotem ściągła.
      To o Was :)
      • cyklista Re: I po co to larum ? 03.09.05, 22:26
        > Pamietacie ten kawał o kotle z napisem POLAND w piekle ?
        Przesada.
        Tu jest Forum GW, a nie Polska. A forum to ostatnio takie bezmózgie
        intelektualne szambo. Struktura całkowicie alogiczne, zbiorowiska przeciwników
        GW którzy piszą na Forum GW. Argumentów nie uświadczysz, kiedyś próbowałem
        zrobić statystykę, wychodziło, że 1 na 100 postów jest dyskutowalny, reszta to
        bluzgi, odreagowanie stresów, trochę grafomanii niespełnionych dziennikarzy,
        kilku maniaków z poczuciem misji.
        • pawel_451 Re: I po co to larum ? 04.09.05, 12:06
          Ciekaw więc jestem, co tu robisz.
    • wycizana_lipka Mam bazrdzo ważne pytanie. 03.09.05, 17:34
      Z tego co pamiętam, a działam w reklamie, aby uzyć nazwę własną miasta w celu
      dopełnienia nazwy firmy lub promowania produktu (jakim niewątpliwie jest polityk
      opętany żądzą władzy)należy postarać się o odpowiednie zezwolenie władz miasta i
      na dodatek jeszcze coś tam "wpłacić".
      • chateau Re: Mam bazrdzo ważne pytanie. 03.09.05, 17:44
        W Krakowie jesteś spalona ;)
        • wycizana_lipka Re: Mam bazrdzo ważne pytanie. 03.09.05, 17:49
          chateau napisał:

          > W Krakowie jesteś spalona ;)
          Tak, masz rację... To już jest koniec!! Ja już nie mogę występować!!!
    • krakowiak47 Reinkarnacja Cyrankiewicza 03.09.05, 17:47
      Brawo! Rokita zaprezentował się w roli, w jakie go jeszcze nie znamy - nawiązał
      do najlepszych tradycji PRL-u, kiedy to długoletnim premierem był Józef
      Cyrankiewicz, chluba PPS-u, poseł z Krakowa.
      Młodszym internautom przypomnę, że to ten sam polityk, który po Wydarzeniach
      Poznańskich obiecywał, że "rękę podniesioną na władzę ludową odrąbiemy".
      Jakie jeszcze "zasady" ujawni krąg polityczny Tuska?
      • qc Re: Reinkarnacja Cyrankiewicza 03.09.05, 18:03
        z bolszewizmu sie nie wyrasta.
        A ten zakompleksiony pan Dulski na razie bedzie ciagnal za cugle o rabaniu
        bedzie potem.
    • edi54 Re: Hasło wyborcze Rokity: "Premier z Krakowa" 03.09.05, 17:49

      Sny Rokity o stolcu Prezydenta Stolecznego Krolewskiego Miasta Krakowa
      pierzchly jak banka mydlana.Krakowianie zachowali trzezwosc i jasnosc
      umyslu.Ufam ,ze i teraz nie ulegna malignie i odrzuca w wyborach
      rojenia Rokity o premierostwie.Tego typu facet ma wyrazne preferencje
      w wypadku powolania w IV RP Urzedu Inkwizytora (choc konkurenci
      tez tedzy: Giertych ,Miodowicz).Brzmi to pewnie sarkastycznie ,ale
      w moim odczuciu Rokita z wyraznymi wodzowskimi ciagotkami, pyszalkowatoscia,
      podejrzliwoscia , wcale nie szerokimi horyzontami intelektualnymi ,
      nie wolny od roznej natury uprzedzen,wyraznie konfrontacyjny , bez
      sklonnosci koncyliacyjnych jest fatalnym kandydatem na Urzad Premiera.
      Od dluzszego juz czasu zastanawiam sie ( nawet publicznie)dlaczego
      PO (ktorej nota bene oredownikiem nie jestem) nie potrafi siegnac
      po Bogdana Borusewicza w walce o najwyzsze urzedy w Panstwie.
      Mam na mysli nie tyle Jego zyciorys ,ile wlasnie osobowosc i kompetencje.
      Borusewicz ,jak rzadko kto obecnie ,moglby stac sie mocnym spoiwem
      dla narodowego rozbicia.To jest warunek sine qua non powodzenia
      Polski w najblizszych latach.Ani Tusk,ani Rokita ,ani Kaczynscy
      nie daja zadnej rekojmi scalania rozbitego politycznie i spolecznie
      Narodu.Calej tej Trojce brakuje elementarnego instynktu politycznego.
      Zdaje im sie,ze stana sie zaklinaczami wlasnych idei i jak za dotknieciem
      magicznej rozdzki poprawia los Polakow i umocnia pozycje Polski na
      arenie miedzynarodowej.Niestety,sa to tylko pobozne zyczenia.




      • zygmunt55 Re: Hasło wyborcze Rokity: "Premier z Krakowa" 03.09.05, 20:47
        Nic dodać nic ująć. Może jedynie to, że to nie wina Rokity czy Kaczyńskich, że
        będą rządzić w Polsce. I to jest smutne.
    • wycizana_lipka Jeszcze jedno pytanie: 03.09.05, 17:53
      Czy w krakowie mieszka i żyje jakiś polityk o orientacji gejowskiej? Bo lata
      temu pamiętam jak zamykali jedną knajpę na potrzeby takiego jednego i nie
      potrafię sobie przypomnieć. A, byłbym zapomniał, czy to prawdfa że pan hausner
      ma lub miał żonę z rumunii?
    • qc Wole LEPPERA 03.09.05, 17:56
      Ten mowi: patrzcie jestem zwykly cham, koniec wersalu ale i tak mnie
      wybierzecie bo jestescie tak glupi przed jak i po szkodzie.

      Prawicowa konserwa i inne typy z zasadami mowia bedzie wersal i koniec chamstwa
      a ja wiem co widze.
      • xxara Re: Wole LEPPERA 03.09.05, 22:45
        no pewnie premier z pipidówy i wszystko jasne, tylKO trudno odróżnic ktory jest
        skąd :)
    • jakarta Re: Hasło wyborcze Rokity: "Premier z Krakowa" 03.09.05, 18:13
      Każdy z Krakówka, byle nie Maryśka!
    • feliks-50 No nie, chyba z piekla !! 03.09.05, 18:26
      Watpie czy ktos z Krakowa przyznaje sie do tego pajaca.
    • evelyyna Re: Hasło wyborcze Rokity: "Premier z Krakowa" 03.09.05, 18:40
      te hasla liderow platformy dzialaja i bardzo dobrze. chyba bardziej liczy sie
      to ze najwieksze poparcie zdobedzie wlasnie ta partia i jej liderzy, hasla sa
      mniej wazne, i uwierz mi ewcia, ze to dziala nie tylko w zacofanych regionach
      polski. pewnie napisalas to bo uwazasz ze z takiego zacofanego regionu polski
      nie jestes? tutaj nie o to chodzi, czy region jest zacofany czy nie! tusk to
      madry czlowiek i to sie liczy. tak samo jego partia.
    • zuluseq KRAKÓW PRZEPRASZA ZA ROKITE ! 03.09.05, 18:44
      Obciach - tego gościa w krakowie i tak nigdy nie widać. to hasło to populizm, on
      jest z warszawy, choć nie rodem - tak jak 2/3 warszawiaków
      • zygmunt55 Też bym przepraszał 03.09.05, 20:49
    • mateusz7 Re: Hasło wyborcze Rokity: "Premier z Krakowa" 03.09.05, 18:45
      Panie Rokita!Ratuj pan PO przed miodoustymi durniami z otoczenia Tuska, bo
      pociągną was w dół!A kaczory gęgają z zachwytu!
    • uu1 Re: Hasło wyborcze Rokity: "Premier z Krakowa" 03.09.05, 18:58
      Klituś, bajduś, centuś
      to krakowscy święci
      w kalendarzu nie wiem
      czemu pominięci.
    • marc1951 Re: Hasło wyborcze Rokity: "Premier z Krakowa" 03.09.05, 18:59
      Rokita ma calkowita racje,on jest centus,sam siebie mianowal premierem,Tuska
      prezydentem koalicyjne Kaczory maja juz ministerialne teki,oszczednosci ogromne
      na kampani wyborczej,a z nadwyzkami sie podziela,ze spoleczenstwem,tworzac
      oczywiscie fundacje rodzinne.Sammmmmmme korzysci.
    • tomek9991 Ten pajac rozwali koalicję PO i PiS w drzazgi ! 03.09.05, 19:29
      Jak nie pogrzebie szans Tuska na prezydenta, będzie cud.
      • uu1 Re: Ten pajac rozwali koalicję PO i PiS w drzazgi 03.09.05, 19:51
        Ja w cuda nie wierzę ale się zdarzają.
      • xxara Re: Ten pajac rozwali koalicję PO i PiS w drzazgi 03.09.05, 21:02
        Łoj wielki cud, panocku
    • vitek25 O PODATKU LINIOWYM WG PO.... 03.09.05, 20:16
      Od 1 stycznia 2004 osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą mogą wybrać
      pomiędzy dwoma rodzajami opodatkowania: podatkiem progresywnym (według ogólnych
      zasad) i podatkiem liniowym (19 %, bez ulg).

      Ta prosta informacja, chociaz dotyczy milionów ludzi, jakos sztabowcom Tuska nie
      wydaje się godna uwagi - bo oto podatek liniowy dla przedsiębiorców FUNKCJONUJE,
      wprowadzony przez rząd SLD, a propagandowy bełkot platformiarzy o przyszłym
      rozwoju nie pasuje do rzeczywistości...ich zdaniem objęcie podatkiem liniowym
      ich kumpli , "menadżerów" na etatach doprowadzi do CUDU gospodarczego...oni
      chyba naprawde sądzą że cały elektorat to bezmyślna trzoda chlewna, ktorą
      cynicznie karmi się idiotyzmami?....


      • piotr228 CIT to nie PIT 04.09.05, 10:27
        Niestety ale osoby fizyczne nie mogą się rozliczać wg CIT. Muszą się rozliczać
        wg PIT. To jest problem dla wszystkich małych firm, które nie mają osobowości
        prawnej. Reforma CIT przyniosła bardzo pozytywne skutki. Teraz czas na PIT.
      • meteorr Re: O PODATKU LINIOWYM WG PO.... 04.09.05, 13:03
        I zdaje sie ze po wprowadzeniu CIT-liniowca wzrosly sporo wplywy z tego podatku.
        A przedsiebiorcy mieli wiecej kasy na inwestycje - z czego mamy wzrost
        gospodarczy i spadajace bezrobocie.

        W tym kontekscie krytyka liniowego PITu jest raczej chybiona.

        Aczkolwiek jestem zwolenniiem pogladu ze lepsze byloby 13% niz 15%...
        • jasiuf Re: O PODATKU LINIOWYM WG PO.... 04.09.05, 13:16
          meteorr napisał:

          > Aczkolwiek jestem zwolenniiem pogladu ze lepsze byloby 13% niz 15%...

          Ale na to nas nie stać.
          Z garbem ZUS'u, KRUS'u, i paru artafektów PRL'u nie można od razu tak
          drastycznie obniżyć podatków. IMHO 3x15% to już jest na granicy bezpieczeństwa.
          Tyle, że dla odmiany wyższe (18% ?) mogłyby nie wpłynąć znacząco na gospodarkę.

          PS. Ja bym to 3x15% bardziej traktował jako zapowiedź kierunku zmian (celu
          strategicznego), niż obietnicy natychmiastowego wprowadzenia. W parlamencie
          większość będzie się rękami i nogami przed tym bronić. Może być z tym jak z
          planem Hausnera - zanim doszło do głosowania to już niewiele z niego pozostało.
    • xxara krewny z prowincji 03.09.05, 20:48
      Jak można opierać kampanię na animozjach miedzymiastowych i to w dodatku
      odwołując się do mniejszosci? Błąd panowie, ABC PR się kłania. ja naprawde
      jestem za PO, ale oni oni to przerżną. Małomiasteczkowe kompleksy. No i co z
      tego, że z Krakowa? Ja jestem z Warszawy, a moja babuszka pochazi z Chrzanowa, a
      krakowskie darcie nosa poza Krakowem jest odbierane jak gadanie krewnego z prowincji
      • cyklista Re: krewny z prowincji 03.09.05, 22:09
        > Jak można opierać kampanię na animozjach miedzymiastowych
        TY nie poniał. Jan Marja wykombinował, że to brzmi jak Król z Krakowa, a nie
        cienias z Małopolski.
    • stachu44 "Premier z Krakowa" jesli AGORA Marii pozwoli? 03.09.05, 21:12
      A Maria sobie nabrechtala, oj nabrechtala!
    • eleiko Re: Hasło wyborcze Rokity: "Premier z Krakowa" 03.09.05, 21:43
      nigdy nie lubiłem tych arogantów z krakówka
    • heraldek Lepiej "Jeszcze jeden gadula z Krakowa" 03.09.05, 22:40
      ...po JPII....
      • michael_fahrael Re: Lepiej "Jeszcze jeden gadula z Krakowa" 03.09.05, 22:48
        Szacunkiem dla zmarłych to Ty nie grzeszysz ;)
    • me-e PREMIER Z GDANSKA... 03.09.05, 22:52
      ...lubie krakow jednak to gdansk zacznie zmiany...rokita juz pokazal co potrafi
      jak obalal razem z lsd i walesa oszczedny i bez deficytu rzad premiera
      olszewskiego...
    • jakeww Re: Hasło wyborcze Rokity: "Premier z Krakowa" 03.09.05, 23:11
      powiem szczerze - po ch hasło
      bardzo lubie Kraków lecz ta fraza kojarzy sie np. ze sztukmistrzem z Lublina
      i jest raczej pusta jesli chodzi o programowa zawartosc; brzmi jak cytat z
      dowodu osobistego - a to obywatel z Krakowa, hę?

      tym niemniej PO nie jest too bad
    • stefaan Re:Zupełnie pogieło Bufona 03.09.05, 23:38
      Daj sobie spokój chopcze.Rzadzic to ty mozes Grodziskiem Maz..ale nie Polska

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka