Dodaj do ulubionych

UE promuje dni bez samochodów

09.09.05, 18:03
No to mamy z głowy.

Euro-socjaliści, specjaliści od ustalania krzywizny banana niebawem zakażą
lub nakażą ustawowe ograniczenia. Nasi zaś spece jak zwykle wybiegną przed
orkiestrę i wprowadzą np. co drugi dzień bez samochodu i przymus jazdy na
rowerze nawet dla osób z rozedmą płuc. Żeby nie było potem że nie
ostrzegałem............
Obserwuj wątek
    • bartekpawel [...] 09.09.05, 18:46
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • losiu4 Re: UE promuje dni bez samochodów 09.09.05, 18:50
        bartekpawel napisał(a):

        > UE PROMUJE dni bez samochodów.

        > Nie odróżniasz idioto promocji od nakazu ?

        spoko, nie taki wygibasy UE wprowadzała... i faktycznie, zazwyczaj zaczynała
        od "promocji"

        Pozdrawiam

        Losiu
    • losiu4 Re: UE promuje dni bez samochodów 09.09.05, 18:48
      a moze tak zaczeliby promować dzień bez akcyzy na paliwo?

      Pozdrawiam

      Losiu
    • chaynik Czekam az kiedys 09.09.05, 18:50
      zaproponuja dzien bez kopulacji.
    • vinogradoff Bardzo sluszna akcja. 09.09.05, 18:53
      Rozwiazaniem problemow komunikacyjnych i ekologicznych najwiekszych aglomeracji
      miejskich jest sprawna i gesta siec komunikacji miejskiej a glownie szybkie
      tramwaje i trolejbusy.
      • partner27 Bardzo sluszna akcja ? Schizofrenia 09.09.05, 19:24
        zachecali mnie do kupna auta folderami, testami bezpieczenstwa, wolnoscia, korzystnym kredytem,
        nowym stylem zycia, przyjaznym dla srodowiska motorem etc.

        Co teraz jest nie tak ?

        Moga mnie pocalowac komunisci z Brukseli - niech zaproponuja dzien bez gazu z Rosji, dzien bez
        mycia - jeden dzien nikt nie zauwazy i nie poczuje, dzien bez diety dla eurodeputowanych itd

        mozna wpisywac nastepne propozycje
    • zigzaur srutututu!!! 09.09.05, 21:16
      Komunikacja publiczna mniej uciążliwa dla środowiska ????

      A widzieliście czarne chmury dymu z rur wydechowych autobusów?

      Słyszeliście hałas tramwaju?

      Samochód osobowy jest najbardziej ekologicznym środkiem transportu.
      • mg2005 A może "Dzień bez Unii"? 11.09.05, 07:08
        "Dzień Wolności od Dyrektyw"
        • zigzaur Re: A może jeszcze co innego? 11.09.05, 09:21
          1. Miesiąc bez płacenia VATu
          2. Miesiąc bez płacenia PITu
          3. Miesiąc bez płacenia ZUSu
          4. Miesiąc bez akcyzy na benzynę
          5. Miesiąc bez akcyzy na alkohol
          • losiu4 Re: A może jeszcze co innego? 12.09.05, 20:59
            masz łeb, chłopie... tylko który urzędas na to pójdzie :)

            Pozdrawiam

            Losiu
      • speedy13 Re: srutututu!!! 13.09.05, 12:43
        > Komunikacja publiczna mniej uciążliwa dla środowiska ????
        >
        > A widzieliście czarne chmury dymu z rur wydechowych autobusów?
        >
        > Słyszeliście hałas tramwaju?
        >
        > Samochód osobowy jest najbardziej ekologicznym środkiem transportu.

        He he no jednak nie.

        Autobus może i dymi ale przewozi 100-150 osób. A ma tylko jeden silnik tak ze
        250 KM. Żeby przewieźć tylu ludzi co 1 autobus potrzeba by 75-112 samochodów
        osobowych, przy średnim obsadzeniu 1,25 (typowe w Europie). Łącznie, przyjmując
        przeciętną moc silnika w samochodzie osobowym 50 KM trzeba by 3750-5600 KM,
        ponad 20 razy więcej! Tak że niestety, w przypadku komunikacji indywidualnej
        samochodami osobowymi zużywa się wiecej energii i wiecej też emituje
        zanieczyszczeń.

        Tramwaje hałasują bo są stare i dziadowskie i takież są tory. Posłuchaj jak
        cicho chodzą nowoczesne tramwaje na nowo wybudowanych liniach.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka