mr.bboy 11.09.05, 10:26 ja na pierwszym miejscu postawiłbym głupotę Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
elfhelm nietolerancja, chamstwo, 11.09.05, 11:47 akceptacja dla negatywnych zachowań, niechęć sąsiedzka, zawiść, teorie spisku... i w efekcie 75% miejsc w sejmie zajmują potworki SLD-LPR-PSL-Samoobrona z Pęczakami, Giertychami, Lepperami, Millerami, Odpowiedz Link Zgłoś
veglie Re: nietolerancja, chamstwo, 11.09.05, 12:36 + 25% to "wampiry" typu Tusk,Rokita,Miodowicz,Wasserman,Maciarewicz,Ziobro,KaczyńskiI,KaczyńskiII...itd.Dopisuję bo kolega nie dokończył! Odpowiedz Link Zgłoś
toyok Re: nietolerancja, chamstwo, 11.09.05, 12:51 veglie napisał: > + 25% to "wampiry" typu > Tusk,Rokita,Miodowicz,Wasserman,Maciarewicz,Ziobro,KaczyńskiI,KaczyńskiII...itd > .Dopisuję > bo kolega nie dokończył! a wszyscy to zydzi i masoni.. nie wspominajac o cyklistach.. Odpowiedz Link Zgłoś
kgniu Dobre :)))) 11.09.05, 12:52 "miejsca najbardziej wpływowych instytucji w Polsce zajmują: Parlament, Kościół i mafia" Mamy nową instytucję w Polsce :))) Odpowiedz Link Zgłoś
aturek2005 Re: Dobre :)))) 11.09.05, 12:53 kgniu napisał: > "miejsca najbardziej wpływowych instytucji w Polsce zajmują: Parlament, Kościół > i mafia" Mamy nową instytucję w Polsce :))) Liczy sie to, ze trojpodzial wladzy zostal zachowany ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Pentor: kto rządzi Polską? 11.09.05, 10:50 Ex aequo z bezinteresowną zawiścią. Odpowiedz Link Zgłoś
heartpumper Ponowny bullshit 11.09.05, 11:07 Kolejny sondaz ktory nic nie mowi o rzeczywistosci, tylko o tym jak rodacy "mysla" ze wyglada rzeczywistosc. Czyli mniej wiecej jak prawda i g. prawda. Bzdura poganiana manipulacją i wyscigiem szczurow z osrodkow badania "opinii". Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Ponowny bullshit 11.09.05, 11:19 Masz rację. Tylko, że siła tej manipulacji powoduje, że cyklicznie występuje ogólnonarodowa amnezja przemieszana z wyborem celów spełniających jedynie rolę maskującą. Odpowiedz Link Zgłoś
katolik_polski1 POLSKA POTRZEBUJE RZADOW A´LA PILSUDSKI 11.09.05, 11:13 Ten czlowiek znal mentalnosc Polakow. Wiedzial jak z narodem postepowac ! Polacy go uwielbiali i kochali ! Nie potrzeba nam demokracji ! Potrzeba nam WODZA !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jerry21 Re: POLSKA POTRZEBUJE RZADOW A´LA PILSUDSKI 11.09.05, 11:22 racja- z tym ze aktualnie nie ma u nas demokracji - jest atrapa - pseudodemokracja . nam potrzbny jest ktos taki jak pinochet - aktualnie- coby zrobil porzadek z komunistami i post- i wprowadzil prawdziwy ludzki kapitalizm. wtedy bylibysmy potega w europie - potega gospodarcza.teraz mamay kolumbie w srodku europy. Odpowiedz Link Zgłoś
wij.paszczak Re: POLSKA POTRZEBUJE RZADOW A´LA PILSUDSKI 11.09.05, 11:42 właśnie! Odpowiedz Link Zgłoś
aturek2005 Re: POLSKA POTRZEBUJE RZADOW A´LA PILSUDSKI 11.09.05, 12:25 Masz racje. Ktos taki na wskros uczciwy jak Pinochet. Ktos kto w dyskretny sposob pozbedzie sie przeciwnikow politycznych (operacja "Kondor" - chociaz w polskim wydaniu proponuje lepszy kryptonim ornitologiczny - operacja "Sep"). Ktos kto nie kradnie - tak samo jak Pinochet. Fakt, ze w samych Stanach suma na roznych kontach Pinochet'a doszla do 28 milionow zielonych papierkow (gdyby pochodzilo z pensji szefa armii, prezydenta, senatora musialby na nie pracowac wedlug wyliczen 520 lat) swiadczy tylko o tym, ze byl "zapobiegliwy" a nie o tym, ze z kazdego kontraktu na uzbrojenie musial dostac "dzialke". No ale wszystko to powyzej nie jest wazne - wazne jest, ze Pinochet byl antykomunista i katolikiem. Odpowiedz Link Zgłoś
jerry21 Re: POLSKA POTRZEBUJE RZADOW A´LA PILSUDSKI 12.09.05, 16:21 aturek2005 napisał: > Masz racje. Ktos taki na wskros uczciwy jak Pinochet. Ktos kto w dyskretny > sposob pozbedzie sie przeciwnikow politycznych (operacja "Kondor" - chociaz w > polskim wydaniu proponuje lepszy kryptonim ornitologiczny - operacja "Sep"). > Ktos kto nie kradnie - tak samo jak Pinochet. Fakt, ze w samych Stanach suma > na roznych kontach Pinochet'a doszla do 28 milionow zielonych papierkow (gdyby ktos kto zrobi porzadek w polsce i wprowadzi kraj na droge normalnosci - zasluguje na gaze -5 razy wieksza niz pinochet "nakradl". chile aktualnie to najnormalniejszy kraj amer. pol. z prezna gospodrka i stabilna sytuacja spoleczna. gdyby nie pinochet - dzisjaj chile byloby najbiedniejszym i zdstabilizowanym krajem... > pochodzilo z pensji szefa armii, prezydenta, senatora musialby na nie pracowac > wedlug wyliczen 520 lat) swiadczy tylko o tym, ze byl "zapobiegliwy" a nie o > tym, ze z kazdego kontraktu na uzbrojenie musial dostac "dzialke". No ale > wszystko to powyzej nie jest wazne - wazne jest, ze Pinochet byl antykomunista > i katolikiem. Odpowiedz Link Zgłoś
toyok Re: POLSKA POTRZEBUJE RZADOW A´LA PILSUDSKI 11.09.05, 12:52 jerry21 napisał: > racja- z tym ze aktualnie nie ma u nas demokracji - jest atrapa - > pseudodemokracja . kapitalizm z dazeniem do imperializmu :) Odpowiedz Link Zgłoś
toyok Re: POLSKA POTRZEBUJE RZADOW A´LA PILSUDSKI 11.09.05, 12:52 katolik_polski1 napisał: > Ten czlowiek znal mentalnosc Polakow. > Wiedzial jak z narodem postepowac ! > Polacy go uwielbiali i kochali ! > Nie potrzeba nam demokracji ! > Potrzeba nam WODZA !!!!!!!! "Polacy nie sa zdolni do demokracji" Chyba ten gosc mial racje... Odpowiedz Link Zgłoś
aturek2005 Re: POLSKA POTRZEBUJE RZADOW A´LA PILSUDSKI 11.09.05, 12:53 toyok napisał: > katolik_polski1 napisał: > > > Ten czlowiek znal mentalnosc Polakow. > > Wiedzial jak z narodem postepowac ! > > Polacy go uwielbiali i kochali ! > > Nie potrzeba nam demokracji ! > > Potrzeba nam WODZA !!!!!!!! > > "Polacy nie sa zdolni do demokracji" Chyba ten gosc mial racje... Nie generalizuj. W ten sam sposob opinia, ze wszyscy Polacy to pijacy i zlodzieje tez mialaby racje bytu. Odpowiedz Link Zgłoś
toyok Re: POLSKA POTRZEBUJE RZADOW A´LA PILSUDSKI 11.09.05, 12:55 aturek2005 napisał: > toyok napisał: > > > katolik_polski1 napisał: > > > > > Ten czlowiek znal mentalnosc Polakow. > > > Wiedzial jak z narodem postepowac ! > > > Polacy go uwielbiali i kochali ! > > > Nie potrzeba nam demokracji ! > > > Potrzeba nam WODZA !!!!!!!! > > > > "Polacy nie sa zdolni do demokracji" Chyba ten gosc mial racje... > > Nie generalizuj. W ten sam sposob opinia, ze wszyscy Polacy to pijacy i > zlodzieje tez mialaby racje bytu. generalizacja bierze sie z ogolnego trendu. Kto sie dorwie do wladzy o tym po jakims czasie slychac .. bynajmniej nie pozytywnie. Odpowiedz Link Zgłoś
aturek2005 Re: POLSKA POTRZEBUJE RZADOW A´LA PILSUDSKI 11.09.05, 13:00 > generalizacja bierze sie z ogolnego trendu. Kto sie dorwie do wladzy o tym po > jakims czasie slychac .. bynajmniej nie pozytywnie. Wbrew pozorom - aby sie dorwac do wladzy, trzeba miec glosy elektoratu. Kazdy narod ma taki rzad na jaki zasluguje (z wyjatkiem dyktatur). Odpowiedz Link Zgłoś
toyok Re: POLSKA POTRZEBUJE RZADOW A´LA PILSUDSKI 11.09.05, 13:04 aturek2005 napisał: > > generalizacja bierze sie z ogolnego trendu. Kto sie dorwie do wladzy o ty > m po > > jakims czasie slychac .. bynajmniej nie pozytywnie. > > Wbrew pozorom - aby sie dorwac do wladzy, trzeba miec glosy elektoratu. Kazdy > narod ma taki rzad na jaki zasluguje (z wyjatkiem dyktatur). To jest naprawde dziwne. Bo kogo ze pytam - ten nie glosowal za wejsciem do UE, nikt nie popiera cynicznego Tuska, nikt nie lubi Giertycha. Skad oni elektorat biora?? Czy moze mam za malo zroznicowanych znajomych... Odpowiedz Link Zgłoś
aturek2005 Re: POLSKA POTRZEBUJE RZADOW A´LA PILSUDSKI 11.09.05, 13:06 toyok napisał: > aturek2005 napisał: > > > > generalizacja bierze sie z ogolnego trendu. Kto sie dorwie do wladz > y o ty > > m po > > > jakims czasie slychac .. bynajmniej nie pozytywnie. > > > > Wbrew pozorom - aby sie dorwac do wladzy, trzeba miec glosy elektoratu. > Kazdy > > narod ma taki rzad na jaki zasluguje (z wyjatkiem dyktatur). > > To jest naprawde dziwne. Bo kogo ze pytam - ten nie glosowal za wejsciem do UE, > nikt nie popiera cynicznego Tuska, nikt nie lubi Giertycha. Skad oni elektorat > biora?? Czy moze mam za malo zroznicowanych znajomych... Zyjesz w matrixie Odpowiedz Link Zgłoś
toyok Re: POLSKA POTRZEBUJE RZADOW A´LA PILSUDSKI 11.09.05, 13:09 aturek2005 napisał: > > To jest naprawde dziwne. Bo kogo ze pytam - ten nie glosowal za wejsciem > do > UE, > > nikt nie popiera cynicznego Tuska, nikt nie lubi Giertycha. Skad oni elek > torat > > biora?? Czy moze mam za malo zroznicowanych znajomych... > > Zyjesz w matrixie Odpowiedz Link Zgłoś
aturek2005 Re: POLSKA POTRZEBUJE RZADOW A´LA PILSUDSKI 11.09.05, 14:09 toyok napisał: > aturek2005 napisał: > > > To jest naprawde dziwne. Bo kogo ze pytam - ten nie glosowal za wej > sciem > > do > > UE, > > > nikt nie popiera cynicznego Tuska, nikt nie lubi Giertycha. Skad on > i elek > > torat > > > biora?? Czy moze mam za malo zroznicowanych znajomych... > > > > Zyjesz w matrixie Odpowiedz Link Zgłoś
a856085 Re: POLSKA POTRZEBUJE RZADOW A´LA PILSUDSKI 11.09.05, 13:50 no ludzie , co wy !!! przeciez wodza to juz mamy ! nasz KWASNIEWSKI !!! on jest dobry ! kocha wodke i jest (pra)ruski !!! ok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
vinogradoff Postac typu Fryderyk II lepsza od demokracji 11.09.05, 13:54 Masz racje, ze Polsce nie jest potrzebna demokracja ( na obecnym etapie transformacji ustrojowej)z ktorej korzysta mniejszosc aktywna w wyborach, a doskonale madry wodz typu Fryderyk Wielki skutecznie zastepujacy cala demokracje i z wielokrotnie lepszymi efektami dla swego panstwa i poddanych. Moze wiec zdarzyc sie tak oswiecona monarchia jest lepsza od karlowatej , dewiatywnej demokracji. Zauwaz jednak, ze na to nie zgodza sie nasi sasiedzia szczegolnie Nowy Wielki Brat gdzie demokratyczny ustroj panstwowy jest jedynie dozwolona formacja a ci co go nie stosuja podlegaja ostrym sankcjom lacznie z wojna prewencyjna. Nie mamy wiec wyjscia jak doskonalenie naszej ulomnej , raczkujacej demokracji tak aby dawalo sie wybierac najlepszych do wladz a nie najaktywniejszych , najsprytniejszych i najcwanszych. Odpowiedz Link Zgłoś
aturek2005 Re: Postac typu Fryderyk II lepsza od demokracji 11.09.05, 14:07 vinogradoff napisał: > Masz racje, ze Polsce nie jest potrzebna demokracja ( na obecnym etapie > transformacji ustrojowej)z ktorej korzysta mniejszosc aktywna w wyborach, a > doskonale madry wodz typu Fryderyk Wielki skutecznie zastepujacy cala > demokracje i z wielokrotnie lepszymi efektami dla swego panstwa i poddanych. > Moze wiec zdarzyc sie tak oswiecona monarchia jest lepsza od karlowatej , > dewiatywnej demokracji. Zauwaz jednak, ze na to nie zgodza sie nasi sasiedzia > szczegolnie Nowy Wielki Brat gdzie demokratyczny ustroj panstwowy jest jedynie > dozwolona formacja a ci co go nie stosuja podlegaja ostrym sankcjom lacznie z > wojna prewencyjna. Nie mamy wiec wyjscia jak doskonalenie naszej ulomnej , > raczkujacej demokracji tak aby dawalo sie wybierac najlepszych do wladz a nie > najaktywniejszych , najsprytniejszych i najcwanszych. Masz racje. Fryderyk II tak bardzo zasluzyl sie sprawie polskiej, ze przydalby sie nowy. Odpowiedz Link Zgłoś
alkud Polską rządzą M E D I A 11.09.05, 11:22 :o) Do niedawna pewna Gazeta miała pełnię władzy, naszczęście teraz Układ powoli się sypie Klikken Sie Bitte Hier religiapokoju.blox.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
bestia81 nikt nie wymienił z nazwy masonerii, syjonistów? 11.09.05, 11:59 to dopiero sensacja. zapomnieli o nich czy poprawność polityczna zagnieździła się na dobre w świadomości naszych rodaków? Odpowiedz Link Zgłoś
toyok Re: nikt nie wymienił z nazwy masonerii, syjonist 11.09.05, 12:57 bestia81 napisał: > to dopiero sensacja. zapomnieli o nich czy poprawność polityczna zagnieździła > się na dobre w świadomości naszych rodaków? jakby zydomasonow usunanc od wladzy (czego sie nie da zrobic) to by nie mial nami kto rzadzic. A prawda jest taka ze zydomasonow nie da sie usunanc, poniewaz polacy to narod ktoremu najlepiej wychodzi kopanie dolkow.. pod soba... Odpowiedz Link Zgłoś
aturek2005 Re: nikt nie wymienił z nazwy masonerii, syjonist 11.09.05, 13:03 toyok napisał: > bestia81 napisał: > > > to dopiero sensacja. zapomnieli o nich czy poprawność polityczna zagnieźd > ziła > > się na dobre w świadomości naszych rodaków? > > jakby zydomasonow usunanc od wladzy (czego sie nie da zrobic) to by nie mial > nami kto rzadzic. A prawda jest taka ze zydomasonow nie da sie usunanc, poniewa > z > polacy to narod ktoremu najlepiej wychodzi kopanie dolkow.. pod soba... Mysle,ze Giertych tudziez inny Wrzodak powinien poruszyc ten problem na forum Knesetu... znaczy sie Sejmu. Proponuje tez, aby poslowie byli poddawani nie tylko lustracji ale takze obdukcji lekarskiej - to wykaze ktory jest obrzezany i pewnie zadowoli Ciebie. Odpowiedz Link Zgłoś
toyok Re: nikt nie wymienił z nazwy masonerii, syjonist 11.09.05, 13:07 aturek2005 napisał: > > polacy to narod ktoremu najlepiej wychodzi kopanie dolkow.. pod soba... > Mysle,ze Giertych tudziez inny Wrzodak powinien poruszyc ten problem na forum > Knesetu... znaczy sie Sejmu. Proponuje tez, aby poslowie byli poddawani nie > tylko lustracji ale takze obdukcji lekarskiej - to wykaze ktory jest obrzezany > i pewnie zadowoli Ciebie. Nie chodzi mi tutaj o Izraelitow (mieszkancow Izraela, ktorzy sa nazywani Zydami), tylko o masonstwo zydowskie (czesc z nich jest Izraelitami a czesc nie) nastawione na .. to na co masonstwo sie nastawia... Odpowiedz Link Zgłoś
aturek2005 Re: nikt nie wymienił z nazwy masonerii, syjonist 11.09.05, 13:15 toyok napisał: > aturek2005 napisał: > > > > polacy to narod ktoremu najlepiej wychodzi kopanie dolkow.. pod sob > a... > > Mysle,ze Giertych tudziez inny Wrzodak powinien poruszyc ten problem na f > orum > > Knesetu... znaczy sie Sejmu. Proponuje tez, aby poslowie byli poddawani > nie > > tylko lustracji ale takze obdukcji lekarskiej - to wykaze ktory jest obrz > ezany > > i pewnie zadowoli Ciebie. > > Nie chodzi mi tutaj o Izraelitow (mieszkancow Izraela, ktorzy sa nazywani > Zydami), tylko o masonstwo zydowskie (czesc z nich jest Izraelitami a czesc nie > ) > nastawione na .. to na co masonstwo sie nastawia... Typowe. Nie wiesz nawet (sam to przyznajesz) co to jest masoneria - ale jestes "przeciw". Polityczne "jaja" skoncza sie w tym kraju dopiero wtedy gdy ludzie przestana glosowac na kogos "bo sa przeciw czemus", a zaczna glosowac na kogos bo sa "za czyms". Odpowiedz Link Zgłoś
toyok Re: nikt nie wymienił z nazwy masonerii, syjonist 11.09.05, 13:23 aturek2005 napisał: > Typowe. Nie wiesz nawet (sam to przyznajesz) co to jest masoneria - ale > jestes "przeciw". Polityczne "jaja" skoncza sie w tym kraju dopiero wtedy gdy > ludzie przestana glosowac na kogos "bo sa przeciw czemus", a zaczna glosowac na > kogos bo sa "za czyms". a co sie dziwisz. Juz ktorys raz glosowalem "za czyms" i okazalo sie potem ze glosowalem "za czyms innym" albo co gorsza "przeciwko temu za czym mialem glosowac". Teraz sie glosuje "przeciw" zeby sie potem nie rozczarowac i nie powtarzac sobie "i ja na niego glosowalem ?? co ja takiego zrobilem". Odpowiedz Link Zgłoś
aturek2005 Re: nikt nie wymienił z nazwy masonerii, syjonist 11.09.05, 13:28 toyok napisał: > aturek2005 napisał: > > Typowe. Nie wiesz nawet (sam to przyznajesz) co to jest masoneria - ale > > jestes "przeciw". Polityczne "jaja" skoncza sie w tym kraju dopiero wted > y gdy > > ludzie przestana glosowac na kogos "bo sa przeciw czemus", a zaczna gloso > wac na > > kogos bo sa "za czyms". > > a co sie dziwisz. Juz ktorys raz glosowalem "za czyms" i okazalo sie potem ze > glosowalem "za czyms innym" albo co gorsza "przeciwko temu za czym mialem > glosowac". Teraz sie glosuje "przeciw" zeby sie potem nie rozczarowac i nie > powtarzac sobie "i ja na niego glosowalem ?? co ja takiego zrobilem". Jak to co zrobiles? Glosowales rozsadnie. W nastepnych wyborach karaj tych, ktorzy nie dotrzymali slowa - konsekwentnie. Pewnie i tak ponownie znajda sie w Sejmie, ale przynajmniej bedziesz mial czyste sumienie. Odpowiedz Link Zgłoś
toyok Re: nikt nie wymienił z nazwy masonerii, syjonist 11.09.05, 13:32 aturek2005 napisał: > Jak to co zrobiles? Glosowales rozsadnie. W naszym kraju rozsadnie ?? Czy ktokolwiek dotrzymal obietnic przedwyborczych?? > W nastepnych wyborach karaj tych, > ktorzy nie dotrzymali slowa - konsekwentnie. Wlasnie to zamierzam. Oddac niewazny glos.. > Pewnie i tak ponownie znajda sie > w Sejmie, ale przynajmniej bedziesz mial czyste sumienie. To mnie nie pociesza. I nikogo innego pewnie tez nie. Odpowiedz Link Zgłoś
aturek2005 Re: nikt nie wymienił z nazwy masonerii, syjonist 11.09.05, 13:42 toyok napisał: > aturek2005 napisał: > > Jak to co zrobiles? Glosowales rozsadnie. > > W naszym kraju rozsadnie ?? Czy ktokolwiek dotrzymal obietnic przedwyborczych?? > > > W nastepnych wyborach karaj tych, > > ktorzy nie dotrzymali slowa - konsekwentnie. > > Wlasnie to zamierzam. Oddac niewazny glos.. > > > Pewnie i tak ponownie znajda sie > > w Sejmie, ale przynajmniej bedziesz mial czyste sumienie. > > To mnie nie pociesza. I nikogo innego pewnie tez nie. Bo ludzie wciaz glosuja na "nazwiska", a nie na dotrzymanie obietnic. Odpowiedz Link Zgłoś
glos.ze.wsi Kapitał spekulacyjny i obce lobby rzadzą! 11.09.05, 12:23 Kto rządzi! Kapitał spekulacyjny i obce lobby rzadzą! Rzeczypospolita jest jak kawałek sukna, targany przez psy. Każdy ciągnie w swoją strone i stara się urwać jak największy kawałek. Dla dobra nas wszystkich, niezależnie od sympatii politycznych, skupmy się na wyborze właściwych reprezentantów. www.posel-wojcik.pl/ www.malgorzata.pelczar.com.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
aturek2005 Re: Kapitał spekulacyjny i obce lobby rzadzą! 11.09.05, 12:27 glos.ze.wsi napisała: > Kto rządzi! Kapitał spekulacyjny i obce lobby rzadzą! > > Rzeczypospolita jest jak kawałek sukna, targany przez psy. Każdy ciągnie w > swoją strone i stara się urwać jak największy kawałek. > > Dla dobra nas wszystkich, niezależnie od sympatii politycznych, skupmy się na > wyborze właściwych reprezentantów. > > www.posel-wojcik.pl/ > www.malgorzata.pelczar.com.pl/ Nawet jak sie skupimy to g...o z tego wyjdzie. Odpowiedz Link Zgłoś
toyok Re: Kapitał spekulacyjny i obce lobby rzadzą! 11.09.05, 12:58 glos.ze.wsi napisała: > Dla dobra nas wszystkich, niezależnie od sympatii politycznych, skupmy się na > wyborze właściwych reprezentantów. ktory raz wybieram juz "wlaciwych ". Zawsze wybiore wlasciwych, ktorzy potem okazuja sie portolami. Mam dosc - ide glosowac i oddam niewazny glos.. Odpowiedz Link Zgłoś
katrina_bush Re: Kapitał spekulacyjny i obce koncerny rzadzą! 12.09.05, 16:38 Kapitał spekulacyjny i obce koncerny rzadzą! O rzeczywiscie wolnej konkurencji nie ma mowy. To prawda. Tak jest w calym tzw. "kapitalistycznym" swiecie. Polska sie bardzo tanio sprzedala. To jest fakt dokonany. Stalo sie tak na wlasne zyczenie ! Inne kraje sie duzo bardziej cenia... Odpowiedz Link Zgłoś
schutzengel1 kościół i mafia. Jest jakaś różnica ? 11.09.05, 12:55 chyba tylko z nazwy Odpowiedz Link Zgłoś
aturek2005 Re: kościół i mafia. Jest jakaś różnica ? 11.09.05, 13:31 schutzengel1 napisał: > chyba tylko z nazwy Jest roznica. Kosciol nie placi podatkow zgodnie z prawem. Odpowiedz Link Zgłoś
t-800 Re: Pentor: kto rządzi Polską? 11.09.05, 13:13 No jak to kto? SLD, Prezio, Kulczyk i cała GTW. Odpowiedz Link Zgłoś
apen43 Re: Pentor: kto rządzi Polską? 11.09.05, 14:21 no to powiedz mi kto rzadzil przed nimi,gdy bylo dobrze. jest to wazne dla mnie przed wrzuceniem kartki do urny. ale tez,czy w Polsce bylo kiedykolwiek dobrze? nas zamartwia jak to bylo,a jak bedzie to nie jest istotne. zostawmy rozliczenia na po wyborach. teraz skupmy sie na wlasciwym wyborze,jesli takowy istnieje. Odpowiedz Link Zgłoś
aniaczepiel Przecież to jasne, że rządzi rząd 11.09.05, 14:29 "Kolejne miejsca najbardziej wpływowych instytucji w Polsce zajmują: Parlament, Kościół i mafia" Kościół wraz z mafią (czyli Ruchem Patriotycznym?)... Odpowiedz Link Zgłoś
mmap3 Re: PO - pytaj on-line 11.09.05, 14:41 Ciekawie sie robi -- www.scholastyka.pl Miejsce 20, Lista WARSZAWSKA Platforma Sprawdz!!! Odpowiedz Link Zgłoś