lippincott Ha,ha,ha i na co się zdała agitacja "GW"...? 23.10.05, 20:32 Polacy wybrali-brawo! Odpowiedz Link Zgłoś
funia81 Re: Ha,ha,ha i na co się zdała agitacja "GW"...? 23.10.05, 20:53 > Polacy wybrali-brawo! Nie wiem, moze to i Polacy go wybrali, ale na pewno idioci. Wciaz maja wiekszosc w naszym pieknym kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
exitek Re: Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki 23.10.05, 20:32 Trudno.. ale w sumie co za roznica. Tak i tak Kaczka :/ Odpowiedz Link Zgłoś
mandaryna65 Zamieńcie ten znak zapytania na wykrzyknik!!!! 23.10.05, 20:33 Na nic zdały sie manipulacje GW! Prawdziwa Polska triumfuje!!! Jeszcze Polska nie zginęła!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kragg Re: Zamieńcie ten znak zapytania na wykrzyknik!!! 23.10.05, 20:39 mandaryna65 napisała: > Na nic zdały sie manipulacje GW! Prawdziwa Polska triumfuje!!! Jeszcze Polska > nie zginęła!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze nie. Ale ma sporą szansę przez najbliższe 5 lat Odpowiedz Link Zgłoś
michnix2 [...] 23.10.05, 20:33 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
tfurca CZWARTA RZESZA 23.10.05, 20:44 polacy wybrali leppera, rydzyka, ich troje, pudzianowskiego i obietnice socjalistycznej prawicy ... Odpowiedz Link Zgłoś
michnix2 Re: CZWARTA RZESZA 23.10.05, 20:51 tfurca napisał: > polacy wybrali leppera, rydzyka, ich troje, pudzianowskiego i obietnice > socjalistycznej prawicy ... Nie istnieje cos takiego jak "socjalistyczna prawica". To zwyczajne lewactwo - komunisci i socjalisci. Odpowiedz Link Zgłoś
michnix2 Cenzor w GW juz dziala- widac IV Rzesza nadchodzi 23.10.05, 23:14 Cenzor wycial moja wypowiedz, bo wedlug niego byla niezgodna z regulaminem. A co napisalem? Ze Kaczynski jest narodowym socjalista - juz jednego takiego w historii swiata mielismy. Nazywal sie na "H", mial specyficzna grzywke i wasik pod nosem. Nosil sie na brutnatno. Ale pomiedzy tymi dwoma panami jest pare roznic. Jedna z nich jest np. to, ze Kaczynski jest zdecydowanie bardziej prosocjalistyczny niz tamten niemily pan, co oznacza, ze polska gospodarka bedzie w bardziej oplakanym stanie. I to dla Gazety Wybiorczej jest naruszeniem regulaminu. Ciekawe, co tez cenzorowi sie nie spodobalo? Moze to, ze napisalem, ze Kaczynski nie jest prawicowcem? A moze to, ze narodowy socjalizm jest zly? A moze to, ze im wiecej socjalizmu w narodowym socjalizmie, tym wieksza nedza? Slowem: gazeta wybiorcza: mocno wybiorcza. Odpowiedz Link Zgłoś
darren.p Re: Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki 23.10.05, 20:33 Boże, spraw aby te wyniki sie odmieniły!!! On juz sra z radości Odpowiedz Link Zgłoś
llama23 O dwóch takich co ukradli Polskę 23.10.05, 20:33 Tandeta, jedynie mozna sie pocieszac ze Kaczynski sie skompromituje i nastepnym razem bedzie lepiej Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
kicius50 Re: O dwóch takich co ukradli Polskę 23.10.05, 22:03 Zgadzam sie..jeszcze sie oszukaja.. Odpowiedz Link Zgłoś
madine1 Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki 23.10.05, 20:33 Wynoszę się z Polski. Niech mnie Kaczory pocałują w d... Nie będę płacił co roku 25 tys. złotych PITu na państwo rządzone przez tych małych, mieszczańskich, nacjonalistycznych, zaściankowych ksenofobów. Odpowiedz Link Zgłoś
chmur Re: Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki 23.10.05, 20:33 to wygrał lepper Odpowiedz Link Zgłoś
filut69 No kaczor za rok zaczynamy rozliczać 23.10.05, 20:35 Ile to jest trzy miliony na osiem??? Odpowiedz Link Zgłoś
piekna_remedios Re: Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki 23.10.05, 20:39 Jest źle, bardzo źle... Odpowiedz Link Zgłoś
docuk Jak dobrze 23.10.05, 20:33 że mnie Tu nie będzie . Za 4 lata koalicja Lepper-Liga Polskich Rodzin. Wtedy wracam nieodwołanie, będzie na co popatrzeć. Mniam. Odpowiedz Link Zgłoś
battosai Re: Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki 23.10.05, 20:33 KUŹWA MAĆ! Dziś wieczór kaczyzm zatriumfował :( Odpowiedz Link Zgłoś
read1 GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 23.10.05, 20:33 Lech Kaczyński Prezydentem !!! Odpowiedz Link Zgłoś
alles25 Re: To tylko sondaz. Zaczekajmy na wyniki ! 23.10.05, 20:42 Ratunku, trzeba zbierać manatki i uciekać stąd jak najdalej :| najlepiej do Nowej Zelandii .... Odpowiedz Link Zgłoś
moki1 HURA !!! 23.10.05, 20:33 Manipulacje i naciski mediów poniosły totalną klęskę. Hura! Dokonaliśmy wyboru wbrew wszystkim naciskom. Odpowiedz Link Zgłoś
funia81 Re: HURA !!! 23.10.05, 20:55 > Hura! Dokonaliśmy wyboru wbrew wszystkim naciskom. I wbrew logice. I wbrew zdrowemu rozsadkowi. I wbrew Polsce. Ale co tam, grunt to niezaleznosc pogladow, prawda? Przeciez Polak wie lepiej... Odpowiedz Link Zgłoś
moki1 Re: HURA !!! 23.10.05, 21:30 > I wbrew logice. Jestem informatykiem. Nie ma takiej logiki, która wskazywałaby jaki wybór jest lepszy. > I wbrew zdrowemu rozsadkowi. Wbrew Twojemu zdrowemu rozsadkowi. Zgodnie jednak z moim. > I wbrew Polsce. Obrażasz mnie, ale dzisiaj nie mogę się gniewać. Odpowiedz Link Zgłoś
eyeofbeholder [...] 23.10.05, 22:52 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
kubajaw Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 20:34 Nie moge tego pojac, jak mozna bylo glosowac na Kaczynskiego! Kto na niego glosowal? Odpowiedz Link Zgłoś
kubajaw ale dlaczego?! 23.10.05, 20:39 Moje pytanie mialo sprowokowac do przedstawieniem argumentow ktore dowodzilyby ze Kaczynski jest lepszym kandydatem od Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś
moki1 Re: ale dlaczego?! 23.10.05, 20:43 Chętnie przedstawię argumenty. Ale nie teraz. Teraz sie cieszę. Większość głosujących się cieszy. Nie negujcie demokracji. Od jutra jestem do dyspozycji. Odpowiedz Link Zgłoś
kubajaw Re: ale dlaczego?! 23.10.05, 20:57 Bardzo jestem zobowiazany, ze jutro bedzie Pan do dyspozycji, ale bynajmniej nikt tego od Pana nie wymaga. Poza tym, nikt z nas, przeciwnikow Kaczynskiego nie neguje demokracji. Jestemy po prostu niezadowoleni z wyniku wyborow. Ot, co. Odpowiedz Link Zgłoś
carlitos35 I ja - też ! 23.10.05, 21:42 kubajaw napisał: (...) Poza tym, nikt z nas, przeciwnikow Kaczynskiego > nie neguje demokracji. Jestemy po prostu niezadowoleni z wyniku wyborow. Ot, co > . Odpowiedz Link Zgłoś
zbikwi Re: Np Ja 23.10.05, 21:58 No to Ci współczuję. I logiki, i "zdrowego" rozsądku. Odpowiedz Link Zgłoś
idiotyzmy-kacze Re: Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 20:35 Podobnie zastanawiali się niedawno Amerykanie - kto głosował na tego wsioka Busha. Odpowiedź ta sama - wsioki i fanatycy religijni Odpowiedz Link Zgłoś
moki1 Re: Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 20:38 Napewno takie komentarze utwierdzją mnie, że dobrze głosowałem. Odpowiedz Link Zgłoś
karolina782 moki1 23.10.05, 20:53 podpisuję się pod tymi słowami. gratulacje dla Kaczyńskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
funia81 Re: Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 20:57 > Napewno takie komentarze utwierdzją mnie, że dobrze głosowałem. Czujesz, ze nalezysz do elity, prawda? Nareszcie... Dla kogos, kto glosowal na Kaczynskiego, to musi byc niezwykle uczucie. Odpowiedz Link Zgłoś
moki1 Re: Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 21:15 Tę nieprzyjazną mi wypowiedź położę na karb emocji. Nie chowam urazy. Nigdy nie czułem i teraz też nie czuję, że należę do elity. Gdybym czuł silną potrzebę należenia do elity to raczej powininem głosować odwrotnie, prawda? Odpowiedz Link Zgłoś
funia81 Re: Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 21:33 > Tę nieprzyjazną mi wypowiedź położę na karb emocji. Jak chcesz. ALe przyjazniejszych sie nie spodziewaj. > Nie chowam urazy. Wisi mi to, laskawco. > Gdybym czuł silną potrzebę należenia do elity to raczej powininem głosować > odwrotnie, prawda? Chyba nie rozumiesz znaczenia slowa 'elita'. A moze zlozymy to na karb emocji? Odpowiedz Link Zgłoś
tad9 Re: Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 20:36 kubajaw napisał: > Nie moge tego pojac, jak mozna bylo glosowac na Kaczynskiego! Kto na niego > glosowal? Ja - między innymi. I doprawdy dziwi mnie histeria niektórych bywalców FK. Jest nieźle, a - gdyby okazało się, że słupki się zmienią na korzyść Tuska - też nie będzie tragedii. Odpowiedz Link Zgłoś
usiruf Re: Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 20:36 Starzy, niewyedukowani, zradiomaryjowani, smakosze kaszanki znikajacej z lodowki. troche ich niestety jest Odpowiedz Link Zgłoś
karolina782 Re: Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 21:02 głosowałam na Kaczyńskiego. nie jestem stara. nie jestem niewyedukowana. nie mam nic wspólnego z radiem maryja. nie jem kaszanki. po wpisach na forum mozna pogratulowac Tuskowi wyborców - kulturalnych, inteligentnych. brawo. Odpowiedz Link Zgłoś
usiruf Re: Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 21:18 Bardzo mi przykro ze znalazlas sie w takim towarzystwie, ale rozbicie wyborcow na grupy wiekowe i srodowiskowe pokazuje to co napisalem. Jak Ci sie towarzysto nie podoba to trzeba bylo sobie zmienic. Teraz za pozno. Odpowiedz Link Zgłoś
moki1 Re: Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 21:32 Pozostając w Twojej konwencji wybór towarzystwa był następujący. Wsioki lub kryminaliści. Ja jednak nie oglądałem się na towarzystwo. Odpowiedz Link Zgłoś
beata.tr Re: Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 20:38 Ko głosował na Kaczyńskiego?????? Kto???? To porażka. Nasza porażka. Odpowiedz Link Zgłoś
piekna_remedios Re: Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 20:41 Ci, którzy dają się nabierać na chwytliwe hasła.... Odpowiedz Link Zgłoś
thomas_x Re: Kto glosowal na Kaczynskiego? 23.10.05, 21:30 co do chwytliwych hasel to chyba najlepsze miala platforma o utopji jakim jest podatek liniowy, stosowany np. w Rosji tylko po to aby "zalegalizowac" majatki oligarchow. mieszkalem kilka lat w usa i rozwiazania podatkowe tego kraju bardzo mi odpowiadaly. tam nikt przy zdrowych zmyslach nie zaproponowalby podatku liniowego.smiesza mnie te historyjki, ze jak sie bogatym obnizy podatki to beda inwestowac na potege. jestem za obnizeniem i uproszczeniem podatkow ale nie w ten sposob co proponuje platforma. to moim zdaniem utopia. Odpowiedz Link Zgłoś
stephen_s Polsko, kogo sobie wybrałaś?????? 23.10.05, 20:35 Jesteśmy załatwieni :((((((((((((((((((((( Odpowiedz Link Zgłoś
hernandez o zeszzzzzzzzz kurrrrrrrrr*************** nie ma 23.10.05, 20:35 nawet co komentowac:((((((((((9 Gielda w dol, zlotowka w dol rzady PIS/LPR/Samoobrona/PSL nie bedzie nawet z czym wyjezdzac z kraju.... Wspolczujee Odpowiedz Link Zgłoś
cozano Re: Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki 23.10.05, 20:35 Zjednoczone siły Kaczorów, LPR, Samoobrony i Radia Maryja wygrały. Znowu będzie się sprawdzało przekleństwo "obyś żył w ciekawych czasach", a czasy zapowiadają się wyjątkowo ciekawie Odpowiedz Link Zgłoś
kristof29 Re: Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki 23.10.05, 20:35 no to mamy kaczpospolitą :/ Odpowiedz Link Zgłoś
bydgosc Re: Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki 23.10.05, 20:35 wcale nie trudno stalo sie, tylko to narodowa tragedia Odpowiedz Link Zgłoś
nfn Re: Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki 23.10.05, 20:36 brawo ludzie. jak dobrze , ze w Polsce juz nie mieszkam. Odpowiedz Link Zgłoś
minty Re: Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki 23.10.05, 20:36 Niech to diabli wezmą, niech to licho weźmie, dwie sromotne porażki po pięknym początku!!! Ale może to i dobrze. Niech będzie dobrym Prezydentem. Odpowiedz Link Zgłoś
booroo TO EFEKT PRACY SZTABU TUSKA ! 23.10.05, 20:36 Sztab Tuska był beznadziejny. To byli ludzie, którzy oczekiwali na stołki. Gotowi do rządzenia, ale nie do pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
pyt99 Re: TO EFEKT PRACY SZTABU TUSKA ! 23.10.05, 20:49 booroo napisał: > Sztab Tuska był beznadziejny. To byli ludzie, którzy oczekiwali na stołki. > Gotowi do rządzenia, ale nie do pracy. Głupi jesteś! Sztab Tuska i sam Tusk nie zniżył się do poziomu bruku, z czym problemu nie miał Kaczyński. Polacy to za głupi naród, by mieć prezydenta, który nie obiecuje, nie grzmi, nie łasi się na tanie chwyty populistyczne. Strasznie głupim jesteśmy narodem. Smutne to. A Tusk przegrał wybory, ale przynajmniej zachował godność, klasę. Nie zrobił z siebie politycznej (niecenzuralne słowo na "k"). Czy tak się uprawia politykę? Pewnie nie, przynjamniej tak długo, jak o takich wyborach decyduje społeczeństwo kretynów i ciemniaków. Jeszcze raz to powtórzę: głupim jesteśmy narodem, oj głupim. Odpowiedz Link Zgłoś
swmikus Re: TO EFEKT PRACY SZTABU TUSKA ! 23.10.05, 20:57 dodałbym, że jesteśmy BARDZO GŁUPIM narodem, nie tyle, że wygrał Kaczor - bo prawie połowa Polski była za PO, ale jak GŁUPIM narodem jesteśmy - wystarczy spojrzeć na wyniki 1-wszej tury wyborów prezydenckich. No ale, że Polska to jest dziwny kraj, to ogólnie wiadomo, wiec wynik na korzysc blizniaków, którzy ukradli ksiezyc, a teraz beda okradac Polske mnie zasmucil, ale nie zaskoczył. Odpowiedz Link Zgłoś
pogromca_mrowek Tak jak pieniądz nie śmierdzi tak i głos... 23.10.05, 21:46 Idealistyczni Tusko-Geremkowo-Mazowiecko-Rokickie osobniki muszą pamietac ze w polityce jak na wojnie - nie bierze sie jeńcow A im ciemniejsza masa tym wiecej obietnic bez pokrycia trzeba dawac. Tylko na co te wsioki liczą? Teraz Kaczka powie ze owszem, bardzo by chciala ale nie moze, bo te paskudne liberały jej przeszkadzaja. Niech rozdadza wszystko górnikom rolnikom. Brawo, jeszcze raz brawo brawo brawo. Odpowiedz Link Zgłoś
dc99 To efekt idiotycznego pomysłu na kampanię 24.10.05, 11:56 > To byli ludzie, którzy oczekiwali na stołki. Gotowi do rządzenia, ale nie do > pracy. To byli ludzie zaślepieni ideologią, tylko idiota albo fundamentalista mógł oprzeć kampanię wyborczą na podatku liniowym. Gdyby konkurentem nie był Kaczyński z ogromnym elektoratem negatywnym to PO i Tusk przegrali by 15%:85% (zwolenników liniowego jest w Polsce około 10-15%, patrz notowania PO przed popisami Rokity i dodaj do tego popłuczyny po UW). Odpowiedz Link Zgłoś
popex Re: Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki 23.10.05, 20:36 Wstyd. Cała Polska powinna się wstydzić takiego prezydenta. Na szybki postęp gospodarczy i mentalny przyjdzie nam jeszcze poczekać. Odpowiedz Link Zgłoś
cmouse Re: Prezydent Lech Kaczyński - sondażowe wyniki 23.10.05, 20:39 A więc totalne dno. Bedzie to co było..."Naszego" nowego prezydenta poparły samoobrona i psl. Co tu więcej mówić. Więc jaka nas Polska czeka przez następne 5 lat? Zastanówcie sie ludzie. Odpowiedz Link Zgłoś