mniejwiecej 16.12.05, 17:01 najpierw glosuje za przyjeciem rzadu teraz jest przeciwny... zdecyduj sie amatorze Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
suco Chytry Romuś 16.12.05, 17:03 ... robi wszystko, by prasa o nim pisała, a Wy sie na to dajecie nabrać i robicie mu darmową reklamę... Odpowiedz Link Zgłoś
pozlotemu Dobrze, ze chce sprawdzac. Unikniemy korupcji. 16.12.05, 17:36 W kraju tak zepsutym jak SLD, nie mozna byc za bardzo podejrzliwym. JESTEM ZA LUSTRACJA WSZYSTKICH POLITYKOW. Odpowiedz Link Zgłoś
uchachany Utajnienie obrad jest słuszne. Przypadkowe 16.12.05, 19:07 społeczeństwo nie powinno się mieszać w szlachetną krucjatę Pana Giertycha i jego ubogaconą Wartościami Partyję.i Odpowiedz Link Zgłoś
zhk Re: Giertych chce utajnienia obrad Sejmu 16.12.05, 17:11 Znowu jakieśbzdury mająbyćtajne. Poidiocieli z tą tajnością. Z resztąGiertych nie musiał idiocieć. Zawsze był idiotą. Odpowiedz Link Zgłoś
anooonim Re: Giertych chce utajnienia obrad Sejmu 16.12.05, 17:12 Zaczyna robic sie niebezpiecznie. Giertych chce coraz wiecej utajniac. Najpierw hotel teraz obrady. Zawsze zaczyna sie od rzeczy malo waznych, a jak sie uda to znak ze mozna wiecej. Poza tym co to bedzie za tajemnica jak bedzie o niej wiedzialo 460 osob, wsrod ktorych jest wielu nieodpowiedzialnych. I na pewno jakis zechce zablysnac przed kamera, a potem jeszcze sie z niego zrobi meczennika za wolnosc slowa i prawo do dostepu do informacji. Nie powinno sie utajniac zadnych posiedzen sejmu! Co najwyzej mozna utajniac posiedzenia komisji sejmowych. A poza tym po co mowic wszystkim poslom o szczegolach skoro oni i tak sie na tym nie znaja! Odpowiedz Link Zgłoś
mangold Utajnia się po to, żeby z obłędem w oczach 16.12.05, 17:27 można było powiedxzieć: Te informacje są porażające i cichcem upierdzielić niewygodnego przeciwnika..... Odpowiedz Link Zgłoś
chris12 Utajnić fakt, że poseł Giertych 16.12.05, 17:17 to imbecyl podobnie jak i całe prezydiun LPR. Odpowiedz Link Zgłoś
kkss2 Re: Utajnić fakt, że poseł Giertych 16.12.05, 17:29 mial go kto urodzic ale nie ma niestety kto go zabic... Odpowiedz Link Zgłoś
padliniarz [...] 16.12.05, 17:24 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
mangold Utajnić Giertycha !!! Głęboko żeby wstydu 16.12.05, 17:26 -nie było- PODMIOT-drugi z bliźniaków.... Odpowiedz Link Zgłoś
idiotyzmy-kacze Chodzi jak zwykle o kasę 16.12.05, 17:27 Najwyraźniej się kualicjanty nie dogadały Odpowiedz Link Zgłoś
yorik Re: Giertych chce utajnienia obrad Sejmu 16.12.05, 17:28 Panie Giertych nie wiem, kto Pana operował, ale zrobił to niedokładnie Tumor Mózgowicz Odpowiedz Link Zgłoś
1tadeusz1 Porąbany Giertych !!! 16.12.05, 17:33 A może by tak komisję śledczą !!! Odpowiedz Link Zgłoś
patman Po co? 16.12.05, 20:16 I tak komisja śledcza nie wyśledziłaby ani jednej szarej komórki w mózgu LPR. Tam są tylko mohery. Chyba się mu te mohery przemieszały, bo ta jego tajność pachnie esbeckimi metodami. Ale w końcu to ten sam typ myślenia - moheryzm, komunizm - bez różnicy. Odpowiedz Link Zgłoś
mamgotamgo Re: Giertych chce utajnienia obrad Sejmu 16.12.05, 17:37 Romuś! Czy Ty jeszcze jesteś potrzebny komuś? Nawet Pan Rydzyk Cię olewa. Czego Ci się zachciewa? Odpowiedz Link Zgłoś
the.gypsy Re: Giertych chce utajnienia obrad Sejmu 16.12.05, 17:41 czy on jest wlascicielem elektrowni? niech spada na pysk ten "konski lep". Odpowiedz Link Zgłoś
skuti Romuś walnij se czerwone wlosy jak Michas W. wtedy 16.12.05, 17:54 ...w przyjaciołce beda o tobie nawet pisali he he he Odpowiedz Link Zgłoś
tztz3 Nie przesadzacie ? 16.12.05, 17:54 Mimo, że nie przepadam za Giertychem to obelżywe inwektywy pod jego adresem które można wyczytać w postach powyżej mojego, świadczą tylko o ich autorach i generalnie są żenujące. Nie zgadzacie się w czymś z Giertychem ? To napiszcie rzeczowo dlaczego, zamiast robić z forum śmietnik i umacniać poczucie zaszczucia i strachu u zwolenników "moherowych beretów". Odpowiedz Link Zgłoś
aga1000 Re: Giertych chce utajnienia obrad Sejmu 16.12.05, 17:55 A czy ktoś mógłby utajnić Romana? Tak, zeby go nie było widać ani słychać. Ani czuć? Odpowiedz Link Zgłoś
fan.club1 Re: Giertych chce utajnienia obrad Sejmu 16.12.05, 17:59 Utajnić najważniejszy organ demokracji??? Czegoś takiego nie wymyśliły ani bananowe republiki, ani Korea Północna, ani żaden inny afrykański kacyk. Odpowiedz Link Zgłoś
yanca3 Re: Giertych chce utajnienia obrad Sejmu 16.12.05, 18:12 LPR chce po cihu ? może jeszcze po ciemku!@ kurde!!! Odpowiedz Link Zgłoś
yarixch p.Romanie znowu kombinujecie, rozumie was, moze je 16.12.05, 18:26 stem dziwny, ale to przypomina mi komune, Oni wiedzieli od czego mnie chronic, dziekuje, dwa razy nie wchodzi sie do tej samej rzeki, c....e Odpowiedz Link Zgłoś
arahat1 jak slucham czy czytam tego faceta to jedna mam 16.12.05, 18:52 mysl: to znerwicowany, chory psychicznie czlowieczek + problemy seksualne? Odpowiedz Link Zgłoś
premier_pacynka Wogole obrady sejmu powinny byc tajne i w sklad 16.12.05, 18:56 sejmu powienien wchodzic tylko LPR/PIss/Samoobrona oraz Krol Kaczor I! J Odpowiedz Link Zgłoś
x-y-z NIE ! ! ! !!!! SPRZEDAWAĆ ELEKTROWNI ! ! !!!!!!!!! 16.12.05, 18:58 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEEEEE NIEEENIEEEEEEEEEEEEE NIEEE KONIEC !!!!!! Z prywatyzacjami dokonywanymi w pośpiechu !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
polakmoronslayer Re: Giertych chce utajnienia obrad Sejmu 16.12.05, 19:07 Giertych -sznur i na drzewo-wez sie powies zasrancu Odpowiedz Link Zgłoś
tom202 Re: Nawet Newsweek 16.12.05, 19:21 ... w artykule o dominikaninie Ojcu Wojciechu Giertychu (stryju Romana) w związku z nominowaniem przez papierza Benedykta XVI na głownego Teologa Domu Papieskiego, ze wrogowie będą teraz odnosić się z większym szacunkiem, ale jak widać na tym forum wrogowie LPR i zasłużonej dla Polski Rodziny Giertychów pozwalają sobie dalej na inwektywy. PRYWATYZACJA TAK DUŻEJ ELEKTROWNI TO NIE SPRZEDAŻ PIETRUSZKI NA BAZARZE, SĄ PEWNE TAJEMNICE HANDLOWE. Odpowiedz Link Zgłoś
opt Re: Nawet Newsweek 16.12.05, 19:33 tom202 napisał: > ... w artykule o dominikaninie Ojcu Wojciechu Giertychu (stryju Romana) w > związku z nominowaniem przez papierza Benedykta XVI na głownego Teologa Domu > Papieskiego, ze wrogowie będą teraz odnosić się z większym szacunkiem, ale jak > widać na tym forum wrogowie LPR i zasłużonej dla Polski Rodziny Giertychów > pozwalają sobie dalej na inwektywy. PRYWATYZACJA TAK DUŻEJ ELEKTROWNI TO NIE > SPRZEDAŻ PIETRUSZKI NA BAZARZE, SĄ PEWNE TAJEMNICE HANDLOWE. A ty pseudokatoliku wiedz,że papież pisze się przez "ż" a nie "rz". Odpowiedz Link Zgłoś
uchachany Masz rację - są tajemnice handlowe... I dlatego 16.12.05, 22:45 najlepiej je omawiać w sejmie, gdzie jest 460 Mężów (w tym parę żon) Sprawiedliwych i Wielce Dyskretnych ... Odpowiedz Link Zgłoś
opt Re: Giertych chce utajnienia obrad Sejmu 16.12.05, 19:29 Tak,najlepiej sejm otoczyć wysokim murem i zasiekami.Poseł powinien zwrócić się do Izraela o pmoc,tam mają już takie doświadczenmia w odgradzaniu się. Odpowiedz Link Zgłoś
puuchatek Re: Giertych chce utajnienia obrad Sejmu 16.12.05, 21:10 A jakim prawem?! Co to za tajemnice przed Narodem?! Jak ktoś jedst uczciwy, to tajemnic nie ma! I nie opowiadajcie tu o :tajemnicyhandlowej", bo to jest Parlament RP, a nie bazar! Odpowiedz Link Zgłoś
uchachany Re: Giertych chce utajnienia obrad Sejmu 17.12.05, 04:46 puuchatek napisał: > > A jakim prawem?! Co to za tajemnice przed Narodem?! Jak ktoś jedst uczciwy, to > tajemnic nie ma! > > I nie opowiadajcie tu o :tajemnicyhandlowej", bo to jest Parlament RP, a nie ba > zar! Jeśli chodzi o wyciekanie tajemnic - to jednak raczej bazar... Odpowiedz Link Zgłoś