Dodaj do ulubionych

Giertych chce utajnienia obrad Sejmu

16.12.05, 17:01
najpierw glosuje za przyjeciem rzadu teraz jest przeciwny... zdecyduj sie amatorze
Obserwuj wątek
    • suco Chytry Romuś 16.12.05, 17:03
      ... robi wszystko, by prasa o nim pisała, a Wy sie na to dajecie nabrać i
      robicie mu darmową reklamę...
      • pozlotemu Dobrze, ze chce sprawdzac. Unikniemy korupcji. 16.12.05, 17:36
        W kraju tak zepsutym jak SLD, nie mozna byc
        za bardzo podejrzliwym.
        JESTEM ZA LUSTRACJA WSZYSTKICH POLITYKOW.
        • uchachany Utajnienie obrad jest słuszne. Przypadkowe 16.12.05, 19:07
          społeczeństwo nie powinno się mieszać w szlachetną krucjatę Pana Giertycha i
          jego ubogaconą Wartościami Partyję.i
    • zhk Re: Giertych chce utajnienia obrad Sejmu 16.12.05, 17:11
      Znowu jakieśbzdury mająbyćtajne. Poidiocieli z tą tajnością. Z resztąGiertych
      nie musiał idiocieć. Zawsze był idiotą.
    • anooonim Re: Giertych chce utajnienia obrad Sejmu 16.12.05, 17:12
      Zaczyna robic sie niebezpiecznie. Giertych chce coraz wiecej utajniac. Najpierw
      hotel teraz obrady. Zawsze zaczyna sie od rzeczy malo waznych, a jak sie uda to
      znak ze mozna wiecej. Poza tym co to bedzie za tajemnica jak bedzie o niej
      wiedzialo 460 osob, wsrod ktorych jest wielu nieodpowiedzialnych. I na pewno
      jakis zechce zablysnac przed kamera, a potem jeszcze sie z niego zrobi
      meczennika za wolnosc slowa i prawo do dostepu do informacji. Nie powinno sie
      utajniac zadnych posiedzen sejmu! Co najwyzej mozna utajniac posiedzenia komisji
      sejmowych. A poza tym po co mowic wszystkim poslom o szczegolach skoro oni i tak
      sie na tym nie znaja!
      • mangold Utajnia się po to, żeby z obłędem w oczach 16.12.05, 17:27
        można było powiedxzieć: Te informacje są porażające i cichcem upierdzielić
        niewygodnego przeciwnika.....
    • chris12 Utajnić fakt, że poseł Giertych 16.12.05, 17:17
      to imbecyl podobnie jak i całe prezydiun LPR.
      • kkss2 Re: Utajnić fakt, że poseł Giertych 16.12.05, 17:29
        mial go kto urodzic ale nie ma niestety kto go zabic...
    • padliniarz [...] 16.12.05, 17:24
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • mangold Utajnić Giertycha !!! Głęboko żeby wstydu 16.12.05, 17:26

      -nie było-
      PODMIOT-drugi z bliźniaków....
    • idiotyzmy-kacze Chodzi jak zwykle o kasę 16.12.05, 17:27
      Najwyraźniej się kualicjanty nie dogadały
    • yorik Re: Giertych chce utajnienia obrad Sejmu 16.12.05, 17:28
      Panie Giertych
      nie wiem, kto Pana operował, ale zrobił to niedokładnie

      Tumor Mózgowicz
    • 1tadeusz1 Porąbany Giertych !!! 16.12.05, 17:33
      A może by tak komisję śledczą !!!
      • patman Po co? 16.12.05, 20:16
        I tak komisja śledcza nie wyśledziłaby ani jednej szarej komórki w mózgu LPR. Tam są tylko mohery. Chyba się mu te mohery przemieszały, bo ta jego tajność pachnie esbeckimi metodami. Ale w końcu to ten sam typ myślenia - moheryzm, komunizm - bez różnicy.
    • mamgotamgo Re: Giertych chce utajnienia obrad Sejmu 16.12.05, 17:37
      Romuś! Czy Ty jeszcze jesteś potrzebny komuś? Nawet Pan Rydzyk Cię olewa. Czego
      Ci się zachciewa?
    • the.gypsy Re: Giertych chce utajnienia obrad Sejmu 16.12.05, 17:41
      czy on jest wlascicielem elektrowni? niech spada na pysk ten "konski lep".
      • skuti Romuś walnij se czerwone wlosy jak Michas W. wtedy 16.12.05, 17:54
        ...w przyjaciołce beda o tobie nawet pisali he he he
    • tztz3 Nie przesadzacie ? 16.12.05, 17:54
      Mimo, że nie przepadam za Giertychem to obelżywe inwektywy pod jego adresem
      które można wyczytać w postach powyżej mojego, świadczą tylko o ich autorach i
      generalnie są żenujące.

      Nie zgadzacie się w czymś z Giertychem ? To napiszcie rzeczowo dlaczego,
      zamiast robić z forum śmietnik i umacniać poczucie zaszczucia i strachu u
      zwolenników "moherowych beretów".
    • aga1000 Re: Giertych chce utajnienia obrad Sejmu 16.12.05, 17:55
      A czy ktoś mógłby utajnić Romana? Tak, zeby go nie było widać ani słychać. Ani czuć?
    • fan.club1 Re: Giertych chce utajnienia obrad Sejmu 16.12.05, 17:59
      Utajnić najważniejszy organ demokracji??? Czegoś takiego nie wymyśliły ani
      bananowe republiki, ani Korea Północna, ani żaden inny afrykański kacyk.
    • yanca3 Re: Giertych chce utajnienia obrad Sejmu 16.12.05, 18:12
      LPR chce po cihu ? może jeszcze po ciemku!@ kurde!!!
    • yarixch p.Romanie znowu kombinujecie, rozumie was, moze je 16.12.05, 18:26
      stem dziwny, ale to przypomina mi komune, Oni wiedzieli od czego mnie chronic,
      dziekuje, dwa razy nie wchodzi sie do tej samej rzeki, c....e
    • mrlusiek Romuś w ciucubabkę chcesz zagrać 16.12.05, 18:43
    • arahat1 jak slucham czy czytam tego faceta to jedna mam 16.12.05, 18:52
      mysl: to znerwicowany, chory psychicznie czlowieczek + problemy seksualne?
    • premier_pacynka Wogole obrady sejmu powinny byc tajne i w sklad 16.12.05, 18:56
      sejmu powienien wchodzic tylko LPR/PIss/Samoobrona oraz Krol Kaczor I! J
    • x-y-z NIE ! ! ! !!!! SPRZEDAWAĆ ELEKTROWNI ! ! !!!!!!!!! 16.12.05, 18:58
      !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NIEEEEE NIEEENIEEEEEEEEEEEEE NIEEE
      KONIEC !!!!!! Z prywatyzacjami dokonywanymi w pośpiechu !!!!!!
    • polakmoronslayer Re: Giertych chce utajnienia obrad Sejmu 16.12.05, 19:07
      Giertych -sznur i na drzewo-wez sie powies zasrancu
      • tom202 Re: Nawet Newsweek 16.12.05, 19:21
        ... w artykule o dominikaninie Ojcu Wojciechu Giertychu (stryju Romana) w
        związku z nominowaniem przez papierza Benedykta XVI na głownego Teologa Domu
        Papieskiego, ze wrogowie będą teraz odnosić się z większym szacunkiem, ale jak
        widać na tym forum wrogowie LPR i zasłużonej dla Polski Rodziny Giertychów
        pozwalają sobie dalej na inwektywy. PRYWATYZACJA TAK DUŻEJ ELEKTROWNI TO NIE
        SPRZEDAŻ PIETRUSZKI NA BAZARZE, SĄ PEWNE TAJEMNICE HANDLOWE.
        • opt Re: Nawet Newsweek 16.12.05, 19:33
          tom202 napisał:

          > ... w artykule o dominikaninie Ojcu Wojciechu Giertychu (stryju Romana) w
          > związku z nominowaniem przez papierza Benedykta XVI na głownego Teologa Domu
          > Papieskiego, ze wrogowie będą teraz odnosić się z większym szacunkiem, ale
          jak
          > widać na tym forum wrogowie LPR i zasłużonej dla Polski Rodziny Giertychów
          > pozwalają sobie dalej na inwektywy. PRYWATYZACJA TAK DUŻEJ ELEKTROWNI TO NIE
          > SPRZEDAŻ PIETRUSZKI NA BAZARZE, SĄ PEWNE TAJEMNICE HANDLOWE.
          A ty pseudokatoliku wiedz,że papież pisze się przez "ż" a nie "rz".
        • uchachany Masz rację - są tajemnice handlowe... I dlatego 16.12.05, 22:45
          najlepiej je omawiać w sejmie, gdzie jest 460 Mężów (w tym parę żon)
          Sprawiedliwych i Wielce Dyskretnych ...
        • kaczkadziwaczka7 Jakie "Pewne tajemnice" to sa? 17.12.05, 05:40
    • opt Re: Giertych chce utajnienia obrad Sejmu 16.12.05, 19:29
      Tak,najlepiej sejm otoczyć wysokim murem i zasiekami.Poseł powinien zwrócić się
      do Izraela o pmoc,tam mają już takie doświadczenmia w odgradzaniu się.
    • puuchatek Re: Giertych chce utajnienia obrad Sejmu 16.12.05, 21:10

      A jakim prawem?! Co to za tajemnice przed Narodem?! Jak ktoś jedst uczciwy, to tajemnic nie ma!

      I nie opowiadajcie tu o :tajemnicyhandlowej", bo to jest Parlament RP, a nie bazar!
      • uchachany Re: Giertych chce utajnienia obrad Sejmu 17.12.05, 04:46
        puuchatek napisał:

        >
        > A jakim prawem?! Co to za tajemnice przed Narodem?! Jak ktoś jedst uczciwy,
        to
        > tajemnic nie ma!
        >
        > I nie opowiadajcie tu o :tajemnicyhandlowej", bo to jest Parlament RP, a nie
        ba
        > zar!

        Jeśli chodzi o wyciekanie tajemnic - to jednak raczej bazar...
    • uchachany :-)))) Zdjątko boskie !!! 16.12.05, 22:41

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka