util Dlaczego Kaczyński skupia się na PO? 19.01.06, 17:16 Bo znalazł się w narożniku, nie potrafi przekonać do porozumienia żadnej partii w Sejmie i jego rządy kończą się w tempie ekspresowym. A społeczeństwo musi dostać winnego. Pewnych cech charakterologicznych Jarosław Kaczyński obejść nie jest w sposób - to przyczyna jego sukcesów wyborczych i dokonującej się obecnie klęski. Przywoływany przez wielu jego geniusz polityczny tak naprawde polegał na tym, że jako pierwszy bez ogródek siegnął po kłamstwo, obłudę i jawną zdradę przedwyborczych obietnic. Mówił jedno - robił drugie. Nie oglądał się na zasady, polityczne sentymenty, zdrowy rozsądek czy przywoitość. Trudno winić innych polityków, że nie przewidzieli, że piewca odnowy moralnej potrafi dokonywać w pełnym świetle rzeczy tak niegodnych. Dokonywać bezkarnie i tu oddać honor trzeba mu w jednym - umiał tłumaczyć swoje posunięcia w mediach. Dostrzegł, że niewykształcona większość naszego społeczeństwa oczekuje czytelnego komunikatu: to jest białe - to czarne. Wyprzedzając przeciwników objaśniał w mediach swoje poczynania zmuszając przeciwników do działań wtórnych, dementowania, odkręcania i tłumaczenia. Kaczyński w ofensywie, reszta na pozycjach obronnych. Kaczyński nie przewidział tylko jednego i to poddaje w zapytanie jego jakąkolwiek sprawność polityczną. Wygrywając wybory z przewagą niecałych 3 punktów procentowych nad drugą partią, zdobywając niecałe 30% mandatów w Sejmie, nie da sie sprawować rządów z pozycji siły!!! Zwyczajnie niewykonalne! Prędzej czy później musi dojść do zwarcia. Kaczyński parł do tego momentu jak leming do morza - z podobnie mocną wiarą o swojej niezniszczalności. Podobnie jak PO w kampanii wyborczej, Kaczyński zachłysnął się własną doskonałością - nie dopuścił PO do rządu, wybrał swego marszałka, rząd dostał poparcie Sejmu, ustawa medialna zagrała na nosie przeciwnikom - chulaj dusza! Gdy okazało się to, co arytmetyka wiedziała od początku, że jest na łasce i niełasce reszty partii w Sejmie, że to on musi prosić, negocjować, proponować a w razie fałszywego ruchu ma przeciwko sobie przeszło 300 posłów - postanowił wycofac się z tego układu. Przekonał się, że 155 posłow i nijakiego marszałka opozycja sie nie boi, a w razie ostatecznosci potrafi sie szybko jednoczyć. Jarosław Kaczyński nie chce brać udziału w grze, w której nie on ustala zasady. Stąd wziął się pomysł z nowym terminem budżetu. Nie premier jest tu winny, tylko doraźna potrzeba nowych wyborów. To nie premier kłamał, to tylko bracia Kaczyńscy wybrali nowy, korzystny dla PiS termin zakończenia prac nad budżetem. Trzeba tylko przekonać obywateli, kto jest winny całego zamieszania. I wmówić, że wybory to ostatnia rzecz, której chce PiS. Witamy ponownie w grze, panie Kaczyński! Odpowiedz Link Zgłoś
marianna_777 31 stycznia na budzet - termin niekonstytucyjny 19.01.06, 17:33 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=35230010&a=35254292 Odpowiedz Link Zgłoś
mjotka Re: Dlaczego Kaczyński skupia się na PO? 19.01.06, 17:23 Gratuluję Ci tej bardzo sensownej analizy. Nic tu dodać - po prostu podpisuję się obiema rękami. Oczywiście poziom Twojej wypowiedzi znacznie przewyższa to, co prezentują tu pisowscy zwolennicy, ale jak rozumiem nie do nich kierujesz swoje słowa, a do ludzi myślących. Jestem pewna, że przeczytają. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
marianna_777 _____ Czy jest naruszenie zasad Konstytucji? _____ 19.01.06, 17:35 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=35230010&a=35250103 mjotka napisała: > Gratuluję Ci tej bardzo sensownej analizy. Nic tu dodać - po prostu podpisuję s > ię obiema rękami. Oczywiście poziom Twojej wypowiedzi znacznie przewyższa to, c > o prezentują tu pisowscy zwolennicy, ale jak rozumiem nie do nich kierujesz swo > je słowa, a do ludzi myślących. Jestem pewna, że przeczytają. > Pozdrawiam! > Odpowiedz Link Zgłoś
big23 Re: Dlaczego Kaczyński skupia się na PO? 19.01.06, 17:28 Racja, cały problem obecnej sytuacji to osoba i osobowość J.Kaczyńskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
marianna_777 Oto scenariusz - do 20 lutego 19.01.06, 17:36 forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=35230010&a=35253327 big23 napisał: > Racja, cały problem obecnej sytuacji to osoba i osobowość J.Kaczyńskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
mario.osh bardzo rzeczowo ujęte, util 19.01.06, 17:37 zdadzam się całkowicie. niestety, tylko do rozumnych docierasz. to mniejszość. Odpowiedz Link Zgłoś
marianna_777 Kiedy mozna usunac prezydenta RP? 19.01.06, 17:56 jak naruszy Konstytucje. Pan Lech Kaczynski jest na najlepszej drodze do tego. Odpowiedz Link Zgłoś
mario.osh dyktatorzy 19.01.06, 17:21 a w zasadzie dykciarze. "macie siedzieć cicho i robić jak każemy albo was zniszczymy" tak w skrócie brzmi propozycja dykciarza starszego. juz myslałem że rządów olszewskiego i millera nikt nie przescignie. nie doceniłem tych karłowatych gó..arzy z manią wielkości. Odpowiedz Link Zgłoś
rafal.badowski Kaczor - czyli po trupach do władzy. 19.01.06, 17:27 Kaczyński, ty populisto, co z Lepperem rozmawia, odwal się od jedynej partii, która ma w miarę rozsądne pomysły na gospodarkę! Odwal się od Polski, zakompleksiony tyci-tyci polityczku z mega żądzą władzy! Ty chcesz Polskę z tymi burakami z Samoobrony i fanatykami z Radia Maryja modernizować? Z nimi chcesz budować konkurencyjną gospodarkę?! Prędzej się tu wszyscy przekręcimy od Twojej i braciszka chłopięcej choroby władzy, z której jeszcze nie wyrośliście i chyba nigdy nie wyrośniecie . Prawo i Sprawiedliwość z Andrzejem Lepperem? Gdzie tu szacunek dla prawa i bezwzględne jego respektowanie?! Idźcie do diabła, razem z tym motłochem co Was do władzy wyniósł. Odpowiedz Link Zgłoś
langston POLSCE POTRZEBA DE-DONALDYZACJI!!!!!!!!!!!!!! 19.01.06, 17:30 Urazone "ego" Tusia i brak zaplacza politycznego Rokity doprowadzily do tego kryzysu. Widza to juz maedia nawet sprzyjajace PO www.przekroj.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=951&Itemid=48&limit=1&limitstart=0 Odpowiedz Link Zgłoś
mjotka Polsce potrzeba dekterynizacji 19.01.06, 17:33 langston napisał: > Urazone "ego" Tusia i brak zaplacza politycznego Rokity doprowadzily do tego > kryzysu. > Nabrałeś się - to stara gierka kaczorów - winnego szukać na zewnątrz. Całą odpowiedzialność za sytuację w kraju bierze partia rządząca. Zadaniem opozycji nigdy nie było i nie jest wspieranie poczynań władzy, której nie popiera. Zadaniem PO jest przejęcie władzy - taka jest rola opozycji w demokratycznych krajach. Poczytaj lepiej jakąś książkę...A linków poszukamy sobie sami! Odpowiedz Link Zgłoś
langston Polsce potrzeba dekterynizacji pseudo-inteligen 19.01.06, 17:38 Polsce potrzeba dekterynizacji pseudo-inteligencji to sie zgodze. Partia rzadzaca dazy do zapenienia wiekszosci dla rzadu jesli nie jest w stanie -nowe wybory...a obrazonym chlopcom w krotkich majtkach ktorzy moga pochwalic sie jedynie rozwlaniem partii w kroeych do tej pory byli (KLD, UD, UW,SKL) i tak zle i tak niedobrze. Co do roli rzadzacy-opozycja to spojrz na Niemcy po ostatnich wyborach, ale obawiam sie ze tego twoj XIXwieczny rozumek nie pojmie. Odpowiedz Link Zgłoś
mjotka Re: Polsce potrzeba dekterynizacji pseudo-intelig 19.01.06, 17:42 langston napisał: > Co do roli rzadzacy-opozycja to spojrz na Niemcy po ostatnich wyborach, ale > obawiam sie ze tego twoj XIXwieczny rozumek nie pojmie. Ejże, aż tylu lat jeszcze nie przeżyłam... :) Niemcy po ostatnich wyborach pokazali klasę i zrobili coś, co w kaczej główce nijak się nie mieści: dogadali się! A wiesz dlaczego? Bo dla dobra państwa tego chcieli. Wiele można kaczorom zarzucić, ale nie to, aby dla dobra Polski chcieli się dogadać z kimkolwiek. Chcą rządzić niepodzielnie - a Niemcy się z nas śmieją. Czyli nic się nie zmieniło od kilkuset lat... Odpowiedz Link Zgłoś
langston Re: Polsce potrzeba dekterynizacji pseudo-intelig 19.01.06, 17:49 Calkowicie sie z toba zgdza z jednym wyjatkiem: to PO a raczej urazona duma Tusia(a moze czyjes podszepty) niechcialo koalicji i to PO a raczej Tusio dziala na szkode naszego panstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
mjotka PO powinna przejąć władzę - dla dobra Polski! 19.01.06, 17:54 langston napisał: > Calkowicie sie z toba zgdza z jednym wyjatkiem: to PO a raczej urazona duma > Tusia(a moze czyjes podszepty) niechcialo koalicji i to PO a raczej Tusio > dziala na szkode naszego panstwa. Powtarzam, bo może wcześniej nie zrozumiałeś: PO jest opozycją i nie powinno w żadnym wypadku przystać na warunki pis - tylko przejąć władzę. Dla dobra Polski! Nie zwalaj winy za stan rzeczy na PO - wystarczy, że kaczor pluje o tym przed każdą kamerą. Taka taktyka - nie chcieć się dogadać i znaleźć winnego. Ale są ludzie, którzy potrafią samodzielnie wyciągać wnioski - niezależnie od tego, co kaczki wyplują przed kamerami. Pis chce władzy absolutnej. A kto chce za dużo z reguły nic nie dostaje... Nie da się samodzielnie rządzić Polską nie uzyskawszy w wyborach nawet 40, nie mówiąc o 50 procent.... Odpowiedz Link Zgłoś
langston Re: PO powinna przejąć władzę - dla dobra Polski! 19.01.06, 17:58 Rzad nie ma wiekszosci, nie da sie rzadzic kaczynski proponuje koalicje albo wybory i to nazywa sie "dazeniem do wladzy absolutnej" Ze tez tacy jak ty maja prawo glosu... Juz wiem dlaczego Korwin-Mikke nazwya demokracje -du...kracja Odpowiedz Link Zgłoś
mjotka Re: PO powinna przejąć władzę - dla dobra Polski! 19.01.06, 18:03 langston napisał: > Ze tez tacy jak ty maja prawo glosu... > Juz wiem dlaczego Korwin-Mikke nazwya demokracje -du...kracja Wiem, wiem, nie podoba ci się, że inni niż ty mają prawo głosu... Ano mają i mieć będą zawsze, czy się kaczym kuprom to podoba czy nie... Słowa Koriwna każdy może odczytać na swój sposób - mnie się jawi, że opisał stan faktyczny, kaczych pseudorządów... Demagogia i sofistyka - to pisuarczyków pomysł na dotarcie do motłochu. Do mnie nie trafiasz - więc daj sobie spokój. A w razie wątpliwości polecam tekst poniżej... Odpowiedz Link Zgłoś
langston Re: PO powinna przejąć władzę - dla dobra Polski! 19.01.06, 18:06 Korwin tak okresla demokracje od czasow gdy zajal sie polityka-dyktatura ciemniakow -to zebys wiedzial/ala. Karmienie trolli ile ty dzieko masz lat. Odpowiedz Link Zgłoś
silcsius.monachijski masz na mysli pucz i wsadzenie Pisiakow do ciupy? 19.01.06, 18:23 Odpowiedz Link Zgłoś
langston Re: masz na mysli pucz i wsadzenie Pisiakow do ci 19.01.06, 18:29 Nie mam na mysli stan umyslow forumowiczow ktorzy tu pisza. (jasnym tego dowodem jest sonda: ...komu najmniej zalezy na... i motloch platformerski glosuje "PIS" co przedstawia PIS w dobrym swietle a chcieli odwrotnie... hihihihi) Odpowiedz Link Zgłoś
czerwonymsmierc Re: Kaczyński: liderzy PO całkowicie nieodpowiedz 19.01.06, 17:33 JK ma całkowitą racje i to jak widać wnerwia najbardziej PO-wski beton Odpowiedz Link Zgłoś
rafal.badowski Populizm i Socjalizm zabija gospodarkę 19.01.06, 17:36 Kaczyński, ty populisto, co z Lepperem rozmawia, odwal się od jedynej partii, która ma w miarę rozsądne pomysły na gospodarkę! Odwal się od Polski, zakompleksiony tyci-tyci polityczku z mega żądzą władzy! Ty chcesz Polskę z tymi burakami z Samoobrony i fanatykami z Radia Maryja modernizować? Z nimi chcesz budować konkurencyjną gospodarkę?! Prędzej się tu wszyscy przekręcimy od Twojej i braciszka chłopięcej choroby władzy, z której jeszcze nie wyrośliście i chyba nigdy nie wyrośniecie . Prawo i Sprawiedliwość z Andrzejem Lepperem? Gdzie tu szacunek dla prawa i bezwzględne jego respektowanie?! Idźcie do diabła, razem z tym motłochem co Was do władzy wyniósł. Odpowiedz Link Zgłoś
langston PO+LPR+SAMOOBRONA =BECIKOWE 2TYS? 19.01.06, 17:39 Juz zapomniales te koalicje? Odpowiedz Link Zgłoś
rafal.badowski Re: PO+LPR+SAMOOBRONA =BECIKOWE 2TYS? 19.01.06, 17:47 Nie można być w nieskończoność dżentlemenem, kiedy ktoś (PiS) gra perfidnie non-stop. Więc nie podawaj takiego śmiesznego argumentu, kiedy Twoi ulubieńcy, właśnie ten ukochany JK, właśnie z takimi i innymi hasłami na sztandarach doszli do władzy. Ciemny lud jeszcze to odczuje. I to właśnie on w pierwszej kolejności odczuje opłakane skutki dla gospodarki po wcieleniu w życie księżycowych obietnic dla motłochu. Także nie ciesz się tak. To liberalizm i konkurencja jest motorem postępu, a nie populistyczne obietnice. Odpowiedz Link Zgłoś
mjotka Re: PO+LPR+SAMOOBRONA =BECIKOWE 2TYS? 19.01.06, 17:50 rafal.badowski napisał: Ciemny lud jeszcze to odczuje. I to właśnie on w pierwszej kolejnośc > i odczuje opłakane skutki dla gospodarki po wcieleniu w życie księżycowych obie > tnic dla motłochu. Także nie ciesz się tak. To liberalizm i konkurencja jest mo > torem postępu, a nie populistyczne obietnice. Tyle, że ciemnogród nie zrozumie, jak po d..ie nie dostanie. Mimo wszystko - gratuluję Ci konsekwencji i wytrwałości w głoszeniu prawdy. Te słowa czytają myślący ludzie - mam nadzieję, że są tutaj, na tym forum w większości. Tylko wielu z nich siedzi cichutko, aby nie narażać się na ataki pisuarczyków. Oni powiedzą, co myślą przy urnach wyborczych. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
langston Re: PO+LPR+SAMOOBRONA =BECIKOWE 2TYS? 19.01.06, 17:53 Papier cierpliwy i wszysko wytrzyma-kazda bzdure ktora napiszesz gorzej z budzetem. Poki co koalicja dwoch populistow Lepper (chlopi)+ Tusk(pseudo-inteligencja) przeglosowala ta szkodliwa ustawe. (Oczywiscie na zlosc PISowi-bo tego wymagala "demokracja") Odpowiedz Link Zgłoś
langston Re: PO+LPR+SAMOOBRONA =BECIKOWE 2TYS? 19.01.06, 17:50 ...no tak tylko ze PO miala na sztandarach "liberalizm i konkurencje" a tu koalicja z Lepperem? Jak to pogodzic? ...a ja sie wcale nie ciesze raczej przeciwnie. Odpowiedz Link Zgłoś
mjotka Re: PO+LPR+SAMOOBRONA =BECIKOWE 2TYS? 19.01.06, 17:57 langston napisał: > ...no tak tylko ze PO miala na sztandarach "liberalizm i konkurencje" a tu > koalicja z Lepperem? > Jak to pogodzic? > Mylisz pojęcia - koalicja opozycji to nie to samo, co koalicja rządowa. I właśnie po tym jednorazowym głosowaniu, o którym piszesz, kaczor się przestraszył i chciał leppera do rządu zapraszać... Opozycja ma prawo nawiązywać dowolone, chwilowe sojusze - aby obalić rząd. Z kolei koalicja rządowa - to zaproszenie do współrządzenia Polską ... Inna waga, inna liga. Odpowiedz Link Zgłoś
langston Re: PO+LPR+SAMOOBRONA =BECIKOWE 2TYS? 19.01.06, 18:01 Kaczynski Leppera nie zaprasza powiedzial mu to wyraznie: "jestes banita i tak pozostanie" ...czyli wg ciebie bedac w opozycji nalezy wyrzec sie swoich pogladow i przyzwoitosci oraz dzialac na szkode panstwa byle tylko dokopac rzadowi. Zle ksiazki czytales/as - XIXwieczne Odpowiedz Link Zgłoś
mjotka Kaczorom mówimy papa... 19.01.06, 18:07 langston napisał: > Kaczynski Leppera nie zaprasza powiedzial mu to wyraznie: > "jestes banita i tak pozostanie" Nie zapraszał? Rany boskie, jak wy potraficie kłamać... Przypomnij sobie historię rozmów koalicyjnych pis, so i psl - a nie tylko ostatnie słowa kaczki... To nie było w XIX wieku, jeszcze znajdziesz odpowiednie linki... Zdradź mi, co to znaczy "czytać dobrze"? Może jakiś okólnik partyjny dostanę, co czytać i jak czytać? Już z tobą kończę - patrz niżej, trollu :))) Odpowiedz Link Zgłoś
mjotka Re: nie "papa" tylko kopa w d... im przywalic! 19.01.06, 18:10 Racja - chciałam być uprzejma :))) Ale niepotrzebnie... No to ko-papa! Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski ZNOW GEKON Z ORELKA HARCUJA (TZW.SILCSIUS) 19.01.06, 18:31 Ostrzegma kazdego, kto z tym stowrem dyskutuje, ze na koncu tzw "rozmowy" zostanie obrzucany najgorszymi i wulgarnymi epitetami; podkreslam tez, ze to stworzenie nie ma nic wspolnego z panem silesiusem monachijskim Odpowiedz Link Zgłoś
silcsius.monachijski ZNOW GEKON Z ORELKA HARCUJA (CZYLI JA, SILESIUS) 19.01.06, 18:35 gratuluje pieknych wypowiedzi dzisiaj.... masz wielu nowych przyjaciol!! Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski Tylko czlowiek chory umyslow nabierze sie na taka 19.01.06, 18:41 pokrake, jak gekon + orelka (czyli silcsius); prosze wiec forumowiczow o pamietanie o tym, ze to biedne chore stworzonko, to nie silesius.monachijski silcsius.monachijski napisał: > gratuluje pieknych wypowiedzi dzisiaj.... masz wielu nowych przyjaciol!! Odpowiedz Link Zgłoś
mjotka Re: ZNOW GEKON Z ORELKA HARCUJA (TZW.SILCSIUS) 19.01.06, 18:35 silesius.monachijski napisał: > Ostrzegma kazdego, kto z tym stowrem dyskutuje, ze na koncu tzw "rozmowy" > zostanie obrzucany najgorszymi i wulgarnymi epitetami; podkreslam tez, ze to > stworzenie nie ma nic wspolnego z panem silesiusem monachijskim A to się nabrałam... a to gekon, żmija jedna... No to ja dla gekona mam tylko poniższe zdanie: Odpowiedz Link Zgłoś
xpander Re: ...zapraszal Samoobrone- dzieko drogie. 19.01.06, 22:07 Langstonie, coz za wywyzszanie sie. Do innych mowic 'dziecko'? Wiesz, ile ma lat? Odpowiedz Link Zgłoś
send_me Wybory? Jarek, raz ci nie wystarczy? 19.01.06, 17:41 Jarek, co ty z narodu robisz maszynę losującą? Co, na twoje żądanie ma naród biegać do urn? Ogłoś od razu monarchię, koronuj się na cara, zdekapituj opozycję. Napoleon od siedmiu boleści. Ultrastrateg z piaskownicy. Ja długo mamy wybierać, aż poczujesz się szczęśliwy? Odpowiedz Link Zgłoś
mjotka Re: Wybory? Jarek, raz ci nie wystarczy? 19.01.06, 17:44 send_me napisała: > Ja długo mamy wybierać, aż poczujesz się szczęśliwy? Być może następnym ruchem będzie sfałszowanie wyników wyborów... "Tradycje" Busha zamarzyły się zakompleksionym kurduplom... Odpowiedz Link Zgłoś
afik42 Demokracja wedlug prezesa Jaroslawa 19.01.06, 17:41 "Według J.Kaczyńskiego, nie należy zwoływać Sejmu w najbliższy piątek, po to by umożliwić przyjęcie ustawy budżetowej w terminie." Innymi slowy, jezeli wynik glosowania nie podoba sie PiS nalezy do glosowania nie dopuscic. Jeszcze innymi slowy: jezeli wszyscy zdecyduja sie glosowac demokratycznie na "Tak", bez poprawek, przeprowadzimy glosowanie. Odpowiedz Link Zgłoś
2kaczorki Kaczor kłamie! 19.01.06, 17:42 Kaczor kłamie, musi odejść! Trzeba nie mieć godności aby wygadywać takie głupoty panie Kaczy. Prawo i Samozniszczenie :-) Odpowiedz Link Zgłoś
2kaczorki Re: Kaczor kłamie! 19.01.06, 17:47 Jest dokładnie odwrotnie czyli Kaczor a nie PO doprowadza do obciachu na skale międzynarodową! W polityce trzeba byc wizjonerem takim jak Tusk czy Rokita, aby zadać pytanie o wcześniejsze wybory przed tym nim będzie to ogłoszone. i tak będzie po ptakach! Odpowiedz Link Zgłoś
werbus Czy już mamy vicePrezydenta 19.01.06, 17:48 Bloźniaki są jak dwie połówki całości,rozwiązanie pata jest proste stworzyć urząd Vice Prezydenta i będziemy mieli wreszcie kompletnego Prezia. Odpowiedz Link Zgłoś
yarixch blizniak daje slowo, a zapytal JK. orkiestra gra w 19.01.06, 17:49 najlepsze na Titanicu, o... w Polsce, a statek jak tonal tak tonie, Populizm i Socjalizm doprowadzi do kolejnego rozbioru tego pieknego acz glupiego kraju Odpowiedz Link Zgłoś
silcsius.monachijski Jarek K. to jest szuja i szachraj, Tusk zapanuje! 19.01.06, 18:07 Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski Sanitariusze na forum! lapac silcsiusa" dopiero co 19.01.06, 18:59 uciekla z domu wariatow Odpowiedz Link Zgłoś
veglie Re: Jarek K. to jest szuja i szachraj, Tusk zapan 19.01.06, 20:12 Cześć silesius!!!!Opcję zmieniłeś po najnowszych sondażach!!!!To dobrze....lepiej niż dobrze;D Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski Re: Jarek K. to jest szuja i szachraj, Tusk zapan 19.01.06, 21:33 "silcsius" to Ty? no iwezs veglie? a juz podejrzewalem gekona i orelke; veglie napisał: > Cześć silesius!!!!Opcję zmieniłeś po najnowszych sondażach!!!!To > dobrze....lepiej niż dobrze;D Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski A gdzie wczorajsze bluzgi? jaszcze sie nie napiles 19.01.06, 21:49 albo nacpales? poczekam silesius.monachijski napisał: > "silcsius" to Ty? no iwezs veglie? a juz podejrzewalem gekona i orelke; > > veglie napisał: > > > Cześć silesius!!!!Opcję zmieniłeś po najnowszych sondażach!!!!To > > dobrze....lepiej niż dobrze;D Odpowiedz Link Zgłoś
silcsius.monachijski A juz zlizales wczorajsza porcje z buzi... 19.01.06, 22:35 slicznotko? robak to polubil! Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski Poczytaj post x. robaka; ale ci dowalil 19.01.06, 22:51 silcsius.monachijski napisał: > slicznotko? robak to polubil! Odpowiedz Link Zgłoś
mazurek221 Re: Kaczyński: liderzy PO całkowicie nieodpowiedz 19.01.06, 18:06 Przyganial kociol garnkowi a sam smoli. Prezes PiSi jest nie tylko nieodpowiedzialny ale do kreci, klamie. Przeciez sam o sobie Kaczynski powiedzial: /cytuje jego wlasne slowa/ " jestem politykiem przewrotnym". Nareszcie, raz powiedzial prawde! Odpowiedz Link Zgłoś
jl234 Re: Kaczyński: liderzy PO całkowicie nieodpowiedz 19.01.06, 20:20 mazurek221 napisała: > Przeciez sam o sobie Kaczynski powiedzial: > /cytuje jego wlasne slowa/ " jestem politykiem przewrotnym". > Nareszcie, raz powiedzial prawde! I tu go mamy: Przewrotność i (do wyboru: Sumienie, Skrucha, Sciemnianie, Samouwielbienie, może jeszcze coś?) Pozdrawiam JL Odpowiedz Link Zgłoś
politologist Akurat nikt bardziej nie może już Polski.... 19.01.06, 18:09 skompromitować na arenie międzynarodowej (w rozumieniu oczywiscie państw rozwinietych, bo w Albanii, Gwatemali, Burkina Faso, Rosjii etc. nasza obecna sytuacja wewnętrzna może być uznana za całkiem normalna ;) ) jak to się udało tym dwum prymitywom, na klęczkach błagających Rydzyka o błogoslawieństwo Odpowiedz Link Zgłoś
joanna2909 Re: Kaczyński: liderzy PO całkowicie nieodpowiedz 19.01.06, 18:09 Gdzie się dwóch bije tam trzeci korzysta Oj wszyscy mogą się zdziwić wyborczym wynikiem Odpowiedz Link Zgłoś
mjotka Re: Kaczyński: liderzy PO całkowicie nieodpowiedz 19.01.06, 18:11 joanna2909 napisała: > Gdzie się dwóch bije tam trzeci korzysta > Oj wszyscy mogą się zdziwić wyborczym wynikiem > Ja się nie zdziwię - wygra sld... Proste i jasne jak słońce... Odpowiedz Link Zgłoś
mr_paulo Re: Kaczyński: liderzy PO całkowicie nieodpowiedz 19.01.06, 18:14 Tak????Jaruś K.pobił w destrukcji samego MISTRZA-kiedyś nam panującego Lecha z Gdańska!!!!!!!!Wmawianie Polakom, że wszystkiemu winna jest PO to szczyt arogancji i hamstwa.Gdzie Wasze PiS-owców WILKIE obietnice????Macie wszystkich Polaków za głupków????Ta bezczelność i pazerność na władzę Was pożre. Odpowiedz Link Zgłoś
sopocianin Re: Kaczyński: liderzy PO całkowicie nieodpowiedz 19.01.06, 18:23 O ile nie dojdzie do porozumienia, to nowe wybory beda konieczne. Jakie sa wyniki rzadzenia przez pietnascie lat, kazdy widzi na codzien. Czerwoni sie sprywatyzowali, i maja sie dobrze. Autostrad jakos nie widac. Bezrobocie 20% (lub wiecej) i nie widac perpektyw na polepszenie sytuacji. Kraj prowadzi na listach najbardziej skorumpowanych na swiecie, a instytucje odpowiedzialne za zwalczanie tej plagi nic nie robia. Za to jest becikowe, euro-osiol, co gwalci bez spadochronu, i kupa szumowin w parlamencie i senacie, ktorzy dostali sie tam z "listy", aby nie powiedziec nomenklatury. Odpowiedzia i proba wyjscia z tego marazmu jest tylko stworzenie silnego rzadu, czyli wiekszosci w sejmie, i sprawne przeprowadzenie uchwal, ktore pozwola to zmienic. Kaczynscy sie nie "prywatyzowali", nie sa w tych ukladach, wiec moze to zrobia. Czego im serdecznie zycze. Odpowiedz Link Zgłoś
mjotka Re: Kaczyński: liderzy PO całkowicie nieodpowiedz 19.01.06, 18:26 sopocianin napisał: Kaczynscy sie nie "prywatyzowali", nie sa w tych ukladach, wiec moze > to zrobia. Czego im serdecznie zycze. Jasne, to teraz się "sprywatyzują"... Ja im, ani sobie, ani nam wszystkim tego nie życzę. TKM jest niebezpieczne niezależnie od konfiguracji na scenie politycznej. Odpowiedz Link Zgłoś
sopocianin Re: Kaczyński: liderzy PO całkowicie nieodpowiedz 19.01.06, 19:02 Czemus te oswiadzenia majatkowe maja sluzyc - i dotyczy to wszystkich w rzadzie i sejmie. I aby sie wypowiadac na tematy prywatyzacji, trzeba cos wiedziec o mechanizmach tego procesu. Znikomy procent spoleczenstwa bral w tym udzial, a prywatyzujacy sie zagarneli wszystko, a reszta ma glodowe pensje, emerytury, czy tez renty. I to wszystko dzieki ukladom.. Odpowiedz Link Zgłoś
xpander Re: Kaczyński: liderzy PO całkowicie nieodpowiedz 19.01.06, 22:22 1)To wg Ciebie prywatyzacja= przestepstwo? 2) kazdego, ktory posiada jakis majatek uwazasz za przestepce? kazdy wg Ciebie dorobil sie na prywatyzacji? Ja bym sie raczej bal ludzi, ktorzy nic nie maja, ktorzy pobierajac duze pensje za zasiadanie w Sejmie, niczego sie nie dorobili. nawet wlasnego mieszkania. To nie swiadczy o nich dobrze. A tym bardziej o ich mozliwosci rzadzenia 38milionowym krajem Odpowiedz Link Zgłoś
klex1 Re: Kaczyński: liderzy PO całkowicie nieodpowiedz 19.01.06, 18:35 I jakbys nie argumentowal, zawsze znajdzie sie jakas (z)mjotka, ktora wie lepiej. Odpowiedz Link Zgłoś
mjotka Re: Kaczyński: liderzy PO całkowicie nieodpowiedz 19.01.06, 19:30 klex1 napisał: > I jakbys nie argumentowal, zawsze znajdzie sie jakas (z)mjotka, ktora wie > lepiej. A po cóż to mnie zaczepiasz? Chcesz na forumowiczach zrobić wrażenie, że tylko ja myślę inaczej, niż pisuary? A to ludziska oczu nie mają? Daj sobie spokój, jest nas wielu... Odpowiedz Link Zgłoś
xpander Re: Kaczyński: liderzy PO całkowicie nieodpowiedz 19.01.06, 22:23 Ze slepymi na argumenty nie dyskutuj. Czego bys nie napisala on i tak wie, ze to wina PO... bo Wodz tak mowil;) Odpowiedz Link Zgłoś
magdunia75 Re: Kaczyński: liderzy PO całkowicie nieodpowiedz 19.01.06, 18:30 Oj, bo się rozpłaczę z żalu nad tym, jak to wspaniały rząd pana Kaczyńskiego nie może rządzić... Tak bardzo chciałoby się mieć wszystko, a tu się nie da... Polacy są taaacy wredni... Monika Olejnik wczoraj w TVP 1 tez była taka niewdzieczna.. ojojojojoj.... żałość ściska! Odpowiedz Link Zgłoś
mjotka Re: Kaczyński: liderzy PO całkowicie nieodpowiedz 19.01.06, 18:32 magdunia75 napisała: > Oj, bo się rozpłaczę z żalu nad tym, jak to wspaniały rząd pana Kaczyńskiego ni > e > może rządzić... Tak bardzo chciałoby się mieć wszystko, a tu się nie da... > Polacy są taaacy wredni... Monika Olejnik wczoraj w TVP 1 tez była taka > niewdzieczna.. ojojojojoj.... żałość ściska! Też łezkę wczoraj uroniłam... Biedne kaczuszki... Nikt ich nie kocha, nikt ich nie rozumie... A powinno być w dwójnasób pięknie, wszak są podwójni... Odpowiedz Link Zgłoś
klex1 Re: Kaczyński: liderzy PO całkowicie nieodpowiedz 19.01.06, 18:37 Madziu, a czy moglabys mi wytlumaczyc, dlaczego tak naprawde w Polsce tylko Kaczynscy nie obawiaja sie wyborow, skoro sa, tak jak szczesliwa twierdzisz tak nie lubiani przez Polakow. Odpowiedz Link Zgłoś
klex1 Proste pytania 19.01.06, 18:31 Jeszcze troche, a pytania w sondazach GieWu beda brzmialy mniej wiecej tak: "Komu najmniej zalezy na wywieraniu wrazenia ze nie chce sie nie przyczynic do stworzenia negatywnego wizerunku odpowiadajac na pytanie, czy prezydent Kaczynski w rzeczywistosci zamierza nie rozwiazywac Sejm ?" No i odpowiedzcie na takie pytanie zgodnie z Waszym sumieniem czytelnicy. Ale cel uswieci GieWu wszystkie srodki :-))) Odpowiedz Link Zgłoś
kaczory11 Obled Wodza Jaroslawa !!!! 19.01.06, 18:34 Kto jeszcze wierzy w szczere intencje Wodza Jaroslawa ?? Chyba jedynie sfanatyzowane PiSiorki. Wyszlo szydlo z worka. W moim odczuciu PiS = faszyzm. Wszystko bylo zaplanowane juz wiele miesiecy temu i konsekwentnie realizowane. WAAADZY, my chcemy wadzy, a Polske mamy w d..... Oto przewodnie haslo Braci Blizniakow. Ich obled siegnal zenitu. Odpowiedz Link Zgłoś
mjotka Re: Obled Wodza Jaroslawa !!!! 19.01.06, 18:36 kaczory11 napisał: > WAAADZY, my chcemy wadzy, a Polske mamy w d..... Oto przewodnie haslo Braci > Blizniakow. Ich obled siegnal zenitu. Zgadza się! Pozdrawiam :) Odpowiedz Link Zgłoś
kaczory11 Re: Obled Wodza Jaroslawa !!!! 19.01.06, 18:40 Czesc Mjotka. Tez pozdrawiam. Wspolczuje Ci, ze zyjesz pod "opiekunczymi skrzydlami" Braci Blizniakow psychopatow. Obawiam sie, ze gdy Sejm nie da sie zastraszyc, do "podwojni psychopaci" przeprowadza "wariant jaruzelski". Ja to przezylem juz w Polsce swego czasu, Tobie "powtorki z historii" nie zycze. Pozdrawiam - Kaczory 11 Odpowiedz Link Zgłoś
mjotka Re: Obled Wodza Jaroslawa !!!! 19.01.06, 18:42 Spokojnie, ja nie żyję pod ich skrzydłami... W razie czego pojadę do Ciebie - żyjesz w najbardziej wolnym kraju na świecie. Mnie kaczory nie dotyczą - a jak zaczną, to zacznę ich zwalczać. I już. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
klex1 Re: Obled Wodza Jaroslawa !!!! 19.01.06, 18:39 Dokladnie tak jest. Chyba bedziesz musial zwijac swoj interesik i szukac wolnosci, takiej prawdziwej, wschodniej. Szczesc Boze. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski Obled pewnych forumowiczow 19.01.06, 19:02 Pisanie takich chamskich bredni : "PiS = faszyzm" powinno byc prawnie scigane; to juz nie jest wolnosc wypowiedzi, to bezczelne i chamskie deptanie godnosci czlonkow i sympatykow PiS-u; a cobys "madry czlowieku" powiedzial, gdybym nazwal ciebie i wszytskich po-owcow = tuskowcow, bachorami z nieprawego loza wehrmachtowego tuskowego dziadka? milo by cie bylo? kaczory11 napisał: > Kto jeszcze wierzy w szczere intencje Wodza Jaroslawa ?? Chyba jedynie > sfanatyzowane PiSiorki. Wyszlo szydlo z worka. W moim odczuciu PiS = faszyzm. > Wszystko bylo zaplanowane juz wiele miesiecy temu i konsekwentnie realizowane. > > WAAADZY, my chcemy wadzy, a Polske mamy w d..... Oto przewodnie haslo Braci > Blizniakow. Ich obled siegnal zenitu. Odpowiedz Link Zgłoś
czat-man Re: Obled pewnych forumowiczow 19.01.06, 20:10 silesius.monachijski napisał: > Pisanie takich chamskich bredni : "PiS = faszyzm" powinno byc prawnie scigane; > to juz nie jest wolnosc wypowiedzi, to bezczelne i chamskie deptanie godnosci Calkowicie sie zgadzam. Oto jaki elektorat ma PO! Biedni ludzie, nie zdaja sobie sprawy z tego, co mowia. Moze ktos im podpowiada i tylko bezmyslsnie powtarzaja? Chyba najlepszym wyjsciem jest CALKOWITE ignorowanie takich postow i osob. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski Re: Obled pewnych forumowiczow 19.01.06, 20:49 ja rozumiem, ze liderom PO jest coraz trudniej, i ze zwolennicy Tuska i Rokity coraz bardziej sa przerazeni tym, co ich "wodzowie" wyprawiaja: poslowie odchodza do PiS-u, kola regionalne protestuja, Zyta Gilowska i Zbigniew Religa w rzadzie Mracinkiewicza; slowem: Wielka Klapa! a le to nie powod, zeby wchamski sposob obrazac innych! czat-man napisał: > silesius.monachijski napisał: > > Pisanie takich chamskich bredni : "PiS = faszyzm" powinno byc prawnie sci > gane; > > to juz nie jest wolnosc wypowiedzi, to bezczelne i chamskie deptanie godn > osci > > Calkowicie sie zgadzam. > Oto jaki elektorat ma PO! > Biedni ludzie, nie zdaja sobie sprawy z tego, co mowia. Moze ktos im podpowiada > i tylko bezmyslsnie > powtarzaja? > Chyba najlepszym wyjsciem jest CALKOWITE ignorowanie takich postow i osob. Odpowiedz Link Zgłoś
kaczory11 Re: Obled pewnych forumowiczow - czyli twoj..... 19.01.06, 20:53 PiSiorku. Powtorze jeszcze raz - PiS = faszyzm. Ta sama ideolodia ( narodowy socjalizm z domieszka dewockiego katolizyzmu), nieomylny Wodz ( Jaroslaw Kaczynski ), nienawisc do wszystkich myslacych samodzielnie i inaczej niz nakazuje Wodz, ten sam elektorat czyli tak zwany "lumpelproretariat" ( w wiekszosci) i chorobliwa zadza wladzy. Europa przerabiala to juz w osobach Mussoliniego, Salazara i Hitlera. Teraz mamy "polska wersje" czyli "kaczyzm". Twoich pogrozek "o sciganiu" nie boje sie, bo mieszkam w Holandii, do ktorej macki i chlopcy policmajstra Wasserwanny jeszcze nie dotarli. Czekam na nowe wybory, w ktorych dostaniecie tak po d....., ze az milo bedzie patrzec....... Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski Obled pewnych forumowiczow - czyli twoj..... 19.01.06, 21:36 tak, jestes oblakany; ale to nie powod, zeby nie zaskarzyc twojej chamskiej i obrazliwej odzywki do sadu (pis=faszyzm); nie jestem czlonkiem pisu; zachecam jednak wszytskim czlonkow i zwolennikow tej partii do zgloszenia prokuraturze o twojej wypowiedzi; przekroczyles wszelkie granice kaczory11 napisał: > PiSiorku. Powtorze jeszcze raz - PiS = faszyzm. Ta sama ideolodia ( narodowy > socjalizm z domieszka dewockiego katolizyzmu), nieomylny Wodz ( Jaroslaw > Kaczynski ), nienawisc do wszystkich myslacych samodzielnie i inaczej niz > nakazuje Wodz, ten sam elektorat czyli tak zwany "lumpelproretariat" ( w > wiekszosci) i chorobliwa zadza wladzy. Europa przerabiala to juz w osobach > Mussoliniego, Salazara i Hitlera. Teraz mamy "polska wersje" czyli "kaczyzm". > Twoich pogrozek "o sciganiu" nie boje sie, bo mieszkam w Holandii, do ktorej > macki i chlopcy policmajstra Wasserwanny jeszcze nie dotarli. > Czekam na nowe wybory, w ktorych dostaniecie tak po d....., ze az milo bedzie > patrzec....... Odpowiedz Link Zgłoś
kaczory11 Re: Obled pewnych forumowiczow - czyli twoj..... 19.01.06, 21:45 zachecam > jednak wszytskim czlonkow i zwolennikow tej partii do zgloszenia prokuraturze Och, och PiSiorku. Juz zaczynam sie bac. Jakos nie balem sie przesluchujacych mnie w 1981 roku UB-owcow, to tym bardziej nie bede bal sie "chlopcow do bicia" policmajstra Wasserwanny. Idz na skarge, idz. Adres znasz ??????? Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski Re: Obled pewnych forumowiczow - czyli twoj..... 19.01.06, 21:50 Jakos nie balem sie przesluchujacych > mnie w 1981 roku UB-owcow, przeciez to ty zachowujesz sie jak typowy ubek kaczory11 napisał: > zachecam > > jednak wszytskim czlonkow i zwolennikow tej partii do zgloszenia prokurat > urze > > Och, och PiSiorku. Juz zaczynam sie bac. Jakos nie balem sie przesluchujacych > mnie w 1981 roku UB-owcow, to tym bardziej nie bede bal sie "chlopcow do bicia" > > policmajstra Wasserwanny. Idz na skarge, idz. Adres znasz ??????? Odpowiedz Link Zgłoś
kaczory11 Re: Obled pewnych forumowiczow - czyli twoj..... 19.01.06, 22:00 Oj PiSiorku, PiSiorku, zal mi ciebie. Czyli kazdy kto potepia faszyzujacy PiS i Wodza Jaroslawa to dla ciebie UB-owiec. Ciasna twoja mozgownica. Tak sie sklada, ze moja najblizsza i nieco dalsza rodzina ( i rowniez ja sam ) az zbyt dobrze poznaly metody UB-owskich "manikurzystow'. Dlatego nie chce "powtorki z historii" i jestem wrogiem PiS-u. Jasne ???? Na tym koncze rozmowe z toba. Nie sprawia mi zadnej przyjemnosci. Zreszta wszelkie dyskusje z PiSiurkami sprawiaja mi taka "przyjemnosc" jak roztrzasanie gnoju, czyli napawaja mnie obrzydzeniem. Bez pozdrowien - Kaczory11 Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski Re: Obled pewnych forumowiczow - czyli twoj..... 19.01.06, 22:09 RP jest panstwem praworzadnym, i za swoja chamska wypowiedz (pis=faszyzm) powinienes poniesc konsekwencje; wolnosc slowa tak, ale takie porownania nie! kaczory11 napisał: > Oj PiSiorku, PiSiorku, zal mi ciebie. Czyli kazdy kto potepia faszyzujacy PiS i > > Wodza Jaroslawa to dla ciebie UB-owiec. Ciasna twoja mozgownica. Tak sie > sklada, ze moja najblizsza i nieco dalsza rodzina ( i rowniez ja sam ) az zbyt > > dobrze poznaly metody UB-owskich "manikurzystow'. Dlatego nie chce "powtorki z > historii" i jestem wrogiem PiS-u. Jasne ???? > Na tym koncze rozmowe z toba. Nie sprawia mi zadnej przyjemnosci. Zreszta > wszelkie dyskusje z PiSiurkami sprawiaja mi taka "przyjemnosc" jak roztrzasanie > > gnoju, czyli napawaja mnie obrzydzeniem. > Bez pozdrowien - Kaczory11 Odpowiedz Link Zgłoś
kaczory11 Re: Obled pewnych forumowiczow - czyli twoj..... 19.01.06, 22:19 Jeszcze jednak musze wrocic i odpowiedziec. Nie uwazam swej wypowiedzi za "chamska" jak piszesz, bo to prawda, szczera prawda. Poucz sie nieco historii Europy pierwszej polowy XX wieku. A ze was PiSiorkow prawda w oczy kole, to ja nic na to nie poradze. I tak u was od dawna obowiazuje nowy "slownik pis-owskiej polszczyzny", gdzie cnota oznacza klamstwo, falsz uczciwosc, a zadza wladzy to sluzba publiczna. Cos jak u Orwela w ksiazce "1984". Ja waszej "nowomowy" nie zamierzam sie uczyc. Niedoczekanie wasze. Idz na skarge, juz robi sie ciemno. To jest moj OSTATNI post adresowany do ciebie. Bez pozdrowien - Kaczory11 Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski To idz w objecia "silcsiusa momachijskiego" 19.01.06, 22:30 on cie zrozumie; na mnie nie licz kaczory11 napisał: > Jeszcze jednak musze wrocic i odpowiedziec. Nie uwazam swej wypowiedzi > za "chamska" jak piszesz, bo to prawda, szczera prawda. Poucz sie nieco > historii Europy pierwszej polowy XX wieku. A ze was PiSiorkow prawda w oczy > kole, to ja nic na to nie poradze. I tak u was od dawna obowiazuje > nowy "slownik pis-owskiej polszczyzny", gdzie cnota oznacza klamstwo, falsz > uczciwosc, a zadza wladzy to sluzba publiczna. Cos jak u Orwela w > ksiazce "1984". > Ja waszej "nowomowy" nie zamierzam sie uczyc. Niedoczekanie wasze. Idz na > skarge, juz robi sie ciemno. > To jest moj OSTATNI post adresowany do ciebie. > Bez pozdrowien - Kaczory11 Odpowiedz Link Zgłoś
xpander Re: Obled pewnych forumowiczow - czyli twoj..... 19.01.06, 22:43 Skoro jest panstwem praworzadnym, to rowniez powinienes poniesc konsekwencje za wiele wypowiedzi odnoszacych sie do Tuska i Rokity, na ktore nie masz zadnych dowodow. Nazywanie kogos aferalem jest pomowieniem. No ale, Wy mozecie. W koncu to WY jestescie prawi i sprawiedliwi i macie monopol na wszystko co dobre i uczciwe. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski Re: Obled pewnych forumowiczow - czyli twoj..... 19.01.06, 22:50 Rokite nigdy nie nazwalem aferalem; tuska owszem; przypomnij sobie sprawe z dziadkiem (klamstwo kandydata na prezydenta - ewidentne); a lewandowski? a jacek merkel? a schetyna? a palikot i szef RN PR? itd., itp xpander napisał: > Skoro jest panstwem praworzadnym, to rowniez powinienes poniesc konsekwencje za > wiele wypowiedzi odnoszacych sie do Tuska i Rokity, na ktore nie masz zadnych > dowodow. Nazywanie kogos aferalem jest pomowieniem. > > No ale, Wy mozecie. W koncu to WY jestescie prawi i sprawiedliwi i macie monopo > l na wszystko co dobre i uczciwe. Odpowiedz Link Zgłoś
sisius.monachomachijski Re: Obled pewnych forumowiczow - czyli twoj..... 19.01.06, 23:31 nie było mnie trochę a tu si(le)siuś znów harcuje. Tym razem to ukryty jacek kurskij (równolegle na forum i w Polsacie - brawo!!!) Odpowiedz Link Zgłoś
piotrpsp nieodpowiedzialni Kaczyńscy 19.01.06, 18:55 Kaczynski zapomnial o dosyc brutalnej kampanii wyborczej takich samych negocjacjach po wyborach. A teraz demonstruje swoja oczywista wyzszosc intekektualna. I, jak Busz, nie ma zadnych watpliwosci odnosnie swoich watpliwych "oczywistosci". Czy dorowna Buszowi rowniez i intelektualnie? Odpowiedz Link Zgłoś
pis_gniety Re: Kaczyński: liderzy PO całkowicie nieodpowiedz 19.01.06, 19:01 A dlaczego Prezydent nie odwola rzadu ktory nie moze uzyskac wiekszosci parlamentarnej i nie powierzy proby utworzenia Rzadu przez drugie co do wielkosci ugrupowanie? Moze oni beda zdolni utworzyc koalicje wiekszosciowa. Po co nam nowe wybory? Odpowiedz Link Zgłoś
signal a kto jest odpowiedzialny ? 19.01.06, 19:10 czy odpowiedzialnością jest szantażowanie wystraszonych partii politycznych, niezezwalanie na obrady Sejmu, podkupywanie posłów z PO. Czy to jest odpowiedzialność za państwo i jego obywateli ? Odpowiedz Link Zgłoś