gogol66 Re: Prokurator Bartnik nie awansuje do ministerst 19.02.06, 10:26 Kiedy PiS zyskiwał w sondażach, posłowie wielkiej koalicji strachu, zgodnie alarmowali opinię publiczną, że prezes Kaczyński szykuje zamach stanu i kompromituje elity polityczne. Czyż to nie najlepszy kabaret polityczny? Posłowie w oczach opinii kompromitowali się już tysiąckrotnie pojedynczo, grupami i całymi ugrupowaniami. Potwierdzają to sondaże opinii publicznej i frekwencja wyborcza. Natomiast w mediach zapowiedzi naprawy państwa wywołują kociokwik. Stacje telewizyjne, gazety, czasopisma o dużym nakładzie bez żenady uprawiają indoktrynację polityczną. Serwisy informacyjne w połowie "wzbogacone" są komentarzami i opiniami, z których łatwo odczytać dla kogo pracują dziennikarze. Beneficjenci gnijącej demokracji bronią jej dużo sprytniej i z większą determinacją niż Jaruzelski bronił socjalizmu. Straszą chaosem, rozkładem państwa i... demonem z nahajką. Tak, tak, lider PiS-u, który mówił o potrzebie przeprowadzenia nowych wyborów stał się osobistym wrogiem większości posłów i śmiertelnym zagrożeniem dla środowisk "Gazety Wyborczej", mafijnego biznesu i establishmentu III RP. To wielka armia ludzi; wcześniej wspierali SLD, a teraz postawili na PO i bronić będą do upadłego anarchii demokratycznej. Odpowiedz Link Zgłoś
dziadek544 Re: Prokurator Bartnik nie awansuje do ministerst 19.02.06, 10:32 gogol66 napisał: To wielka armia ludzi; wcześniej wspierali SLD, a teraz > postawili na PO i bronić będą do upadłego anarchii demokratycznej. Co to takiego ANARCHIA DEMOKRATYCZNA? Odpowiedz Link Zgłoś
rafvonthorn Re: Prokurator Bartnik nie awansuje do ministerst 19.02.06, 10:48 Brzmi całkiem nieźle jak dla mnie... Odpowiedz Link Zgłoś
betsy12 Re: Prokurator Bartnik nie awansuje do ministerst 19.02.06, 10:29 Wierze, ze Ziobro mowi prawde Odpowiedz Link Zgłoś
rsrh "Strzał" GW znowu chybiony? Czego sie tak boicie? 19.02.06, 10:34 Co tyle lat ukrywacie? Kogo chronicie? (To akurat wiemy) czemu idzxiecie "w zaparte" w oczywistych sprawach np ujawnienia teczek? Jutro znowu zaczniecie serial "Ziobro"??? Odpowiedz Link Zgłoś
more.words Re: Prokurator Bartnik nie awansuje do ministerst 19.02.06, 10:38 super.... Zioro - jest prawnikiem tylko z wykształcenia !!! oblał w katowicach egzamin na aplikacje - i teraz sie mści na wszystkich, którzy cos osągneli!! facet z kompleksami, żle mu z oczu nawet patrzy !! poza tym głosi populistyczne hasła: zaostrzenia kar !! ooo tak - nie ma co - iech kary beda wyzsze!! hihi - dobre - to nic nie da - nie nalezy podnosic golrnej granicy tylko dolna !! <doh> Odpowiedz Link Zgłoś
maureen2 Re: Prokurator Bartnik nie awansuje do ministerst 19.02.06, 11:18 rzeczywiście wystarczy podnieść dolne,albo je ustanowić i będzie skutek,zamiast popagandowego "zaostrzania kar" - bo teraz prawo działa,są wysokie spektakularne i głośne wyroki, tłumy klaszczą, witaj ministrze nasz wybawco. Odpowiedz Link Zgłoś
mg2005 Zlustrować sędziów , prokuratorów, adwokatów 19.02.06, 11:22 - najwyzszy czas, skoro środowisko prawnicze przez 15 lat nie potrafiło samo sie oczyścić z 'czarnych owiec'. Odpowiedz Link Zgłoś
morfeusz_1 Re: Prokurator Bartnik nie awansuje do ministerst 19.02.06, 11:54 Pajace! Odpowiedz Link Zgłoś
survival1 Re: Prokurator Bartnik nie awansuje do ministerst 19.02.06, 12:18 Minister Ziobro to konkretny facet trzeba scigać prokuratorów z rodowodem komunistycznym Wielkie brawa panie Ministrze niech pan dokładnie sie rozejrzy jakich kolegów miała pani Bartnik i jakich ona miała przełożonych Odpowiedz Link Zgłoś
klef Re: Prokurator Bartnik nie awansuje do ministerst 19.02.06, 12:41 ludzie przeczytalam wszystko czy wy nie widzicie ze naprawa pisuarow to wedlug jasia leczenie syfa raispudrem to jest na pokaz groze budzi to czego nie widac i nie slychac Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 BRAWO ZBYSZEK! FORUMOWICZE GW SĄ Z TOBA! BRAWO! 19.02.06, 13:11 PRZECIEZ CHYBA WSZYSCY CHCEMY PRAWEGO I SPRAWIEDLIWEGO PAŃSTWA, CZYŻ NIE? Odpowiedz Link Zgłoś
mikeangelo a niby Ziobro taki mądry miał być a tu czytać nie 19.02.06, 13:22 umie życiorysów przed powołaniem na stanowisko,. oj pisssss Odpowiedz Link Zgłoś
strong7 Re: Prokurator Bartnik nie awansuje do ministerst 19.02.06, 13:36 Czyli krytyka GW odniosła pozytywny skutek,a p.Ziobro - przynajmniej teraz podjął właściwą decyzję. Odpowiedz Link Zgłoś
tomekjeden DWA CYTATY 19.02.06, 13:49 1. "- Pamiętam ją doskonale - opowiada Wacław Holewiński, dawny współpracownik KOR-u, w stanie wojennym szef podziemnego "Przedświtu".- W 1984 r. zatrzymała mnie milicja. W samochodzie miałem 20 książek, może też jakieś matryce. Zawieźli mnie do "mostowa" (Pałacu Mostowskich, wówczas siedziby MO i SB). Pani Bartnik przy otwartych drzwiach wypytywała się jakiegoś esbeka, co ma ze mną zrobić. Dostałem trzy miesiące sankcji [czyli aresztu]. Moją rodzinę, która próbowała przekazać mi jakąś paczkę, uzyskać widzenie, traktowała gorzej niż psa. O ile wiem, była od Bardonowej. Po latach, w 1995 r., gdy sam robiłem prokuratorską aplikację, trafiłem na nią w wydziale sądowym. Proszę sobie wyobrazić, że stawała m.in. w sprawach o odszkodowania dla dawnej opozycji - nie kryje oburzenia Holewiński. Dodaje, że opisał tę historię w 1996 r. w "Gazecie Polskiej". - Miałem nadzieję, że mnie pozwie do sądu. Reakcji nie było - dodaje." 2. "Minister Ziobro zwrócił uwagę, że w aktualnym stanie prawnym nie ma żadnej możliwości, by zmienić tę sytuację. "Jedyną drogą zmiany jest propozycja zawarta w projekcie nowej Konstytucji przygotowanym przez PiS, który mówi o ponownej weryfikacji prokuratorów i sędziów z uwagi na kwalifikacje natury moralnej" - dodał. XXXXXXXXXXXXXXXX Trudno nie zgodzić się z panem Ministrem Ziobrą. Ci prokuratorzy i sędziowie, którzy byli dyzpozycyjni wobec systemu komunistycznego, zwłaszcza poprzez bezpośrednie posłuszeństwo nakazom komunistycznych służb specjalnych, nie mają racji bytu w państwie europejskim. Sytuacja, którą opisał Pan Wacław Holewiński jest haniebna. Odpowiedz Link Zgłoś
eat.pussy Ziobro na prezydenta.... 19.02.06, 14:15 zanim sie zepsuje, coś mi mówi, że jeszcze jest szczery i może to jest Polski szansą! Odpowiedz Link Zgłoś
jurcio Podziękujmy Mazowieckiemu 19.02.06, 14:38 To właśnie takie pomysły, jak gruba kreska doprowadziły do nieszczęść wielu ludzi. Powstały układy szkodliwe dla Polski związki bandytów, ubeków, sędziów, prokuratorów i policji. Mają rację liderzy i ministrowie PiSu - ten układ trzeba zniszczyć a winnych w więzieniach osadzić. Takich nieuczciwych prokuratorów jest więcej, choćby z przykładu mojej tragedii, Niejaka prokurator Dorota Wróbel z Prokuratury Warszawa Wola celowo nie reagowała, jak mnie okradano przy pomocy łobuzów ubranych w policyjne mundury z Komendy Policji Warszawa Wola: Marcina Szustera, Jacka Błachnio, Moniki Marszałek i ich ówczesnego szefa, a dziś Komendanta Komendy Policji Warszawa Śródmieście – Marka Maruchniaka, który sprawę nadzorował. Jak wygląda Maruchniak można zobaczyć na oficjalnej stronie Policji: srodmiescie.policja.waw.pl/?page=Structure&id=4 Zapraszam do bloga: jurcio.blox.pl/html a zrozumiecie, jak wielkie jest moje rozgoryczenie, że pozwalam sobie wymienić ich z nazwiska i przekonacie się, jakie bagno zostawiły po sobie wszystkie rządzące po 89’ ekipy. Odpowiedz Link Zgłoś
inkwizytor_inkwizytor jedyny sprawiedliwy 19.02.06, 19:23 Minister odwolal nominacje. Znajac, przynajmniej z mediow, pana Ziobro, mozna sie bylo takiej decyzji spodziewac. Minister Ziobro rzeczywiscie nie ma pelnych szans, by sledzic wszystkie nominacje w podleglym sobie resorcie. A dziala w ludzkim bagnie. Moze jednak interesujacym szczegolem w sprawie pani Bartnik bylo to, ze trafila do pionu nadzorowanego i kierowanego przez wiceministra Kryze. Czy pan wiceminister tez sie nie orientowal, ze bierze sobie dawna pupilke Bardonowej? Ten watek wydal mi sie interesujacym. Bo, poza krotka wzmianka o tymze pionie i jego szefie, nikt, ani wnikliwi dziennikarze, ani super krytyczni i podejrzliwi internauci, nie zastanowili sie nad stopniem swiadomosci i odpowiedzialnosci pana wiceministra za decyzje personalne. Przypadek? Celowosc?.. Pana wiceministra sie nie atakuje klopotliwymi pytaniami. Pan wiceminister wydaje sie byc poza podejrzeniami i krytyka. Pan wiceminister jest przeciez tym, nie tak znowu dawnym sedzia Kryze, "jedynym sprawiedliwym", ktory wbrew wszystkiemu i wszystkim doprowadzil do rozliczenia "najwiekszej nierozliczonej afery III RP". Osadzil i skazal kilka plotek i sprawe skutecznie zamknal, a tlumowi dal poczucie, ze stala sie sprawiedliwosc, ze wymierzyl ja w naszym imieniu. Ze "najwieksza nierozliczona..." zostala wreszcie rozliczona. Wyobrazmy sobie to uczucie ulgi, jakiego po "skutecznym rozliczeniu" doznali ci, ktorzy byli rzeczywistymi sprawcami i beneficjentami FOZZ. Wiec awansowal na wiceministra. Zastanowcie sie ... I bylbym bardzo ciekaw, co na ten temat powiedzialby minister Ziobro, ktory wciaz jednak cieszy sie moja sympatia, bo lubie i zawsze lubilem mlodych "pistoletow", nawet jezeli zdarzalo im sie strzelac za czesto i czasami niezbyt celnie. Odpowiedz Link Zgłoś
antyantyliberal Re: jedyny sprawiedliwy 19.02.06, 20:23 przypomnij mi proszę co za lewicowo-liberalno-różowozboczona hiena mianowała Kryże na wiceministra ? Ziobro nie musi śledzić wszystkich nominacji wystarczy iż wyznaczy człowieka odpowiedzialnego za sprawy kadrowe i weźmie PEŁNĄ odpowiedzialnością za jego działania - tak się bowiem składa iż obowiązujące również pana ZZ prawo to MINISTRA czyni centralnym organem państwa a MINISTERSTWO to tylko twór pomocniczy i to MINISTER jest tym który odpowiada za podejmowane przez pracowników ministerstwa decyzje. Odpowiedz Link Zgłoś
cy24 Ależ on to lubi - powoływać i odwoływać 19.02.06, 20:29 Może się młodzieniec wyżyć. Oczywiście lewica i mafia są wszystkiemu winne. Odpowiedz Link Zgłoś