arian3 Re: Kaczyńscy bawią się w politykę 01.03.06, 18:48 Nie mogłem słowa powiedzieć ani napisac czytając wywiad z tym pajacem,komuchowskim pieszczochem.Dopiero po dłuższej chwili mogłem skorzystać z klawiatury.Daj boże, aby Kaczyńscy w swojej walce o Polskę napotykali tylko takich przeciwników,a Ich walka jest bardzo ciężka i długa.Są Oni wyjątkowo sprytnymi politykami i w swej inteligentnej trudnej grze politycznej mają szanse rozwalić ten postkomunistyczny blok żerujący i utrudniający reformy,które by oderwały Ich od koryta.Najtrudniejszym przeciwnikiem są oczywiście media.Wielu młodych dziennikarzy nie rozumie sytuacji,inni są oportunistami i po drodze im z postkomuną.Wierzę jednak w Kaczyńskich i ludzi ,których sobie dobrali.arian3 Odpowiedz Link Zgłoś
doktor.1 Do arian3 ! 01.03.06, 19:48 Nie wiem ile masz lat, nie wiem jakie jest Twoje doświadczenie życiowe, ale jedno wiem na pewno, - Twoja ocena rzeczywistości, w jakiej Ci przyszło żyć, jest prawidłowa. Właśnie tak jest, jak piszesz. Możemy tylko mieć nadzieję, iż zmiany Kodeksu karnego, cywilnego i Prawa prasowego pokażą cwaniaczkom i specjalistom od psychosocjotechniki, gdzie jest ich miejsce w szeregu. Pozdrawiam. _____________ qvovadis,eblog.pl Odpowiedz Link Zgłoś
gogol66 Re: Kaczyńscy bawią się w politykę 01.03.06, 21:00 arian3 napisał: > Nie mogłem słowa powiedzieć ani napisac czytając wywiad z tym > pajacem,komuchowskim pieszczochem.Dopiero po dłuższej chwili mogłem skorzystać >z klawiatury.Daj boże, aby Kaczyńscy w swojej walce o Polskę napotykali tylko >takich przeciwników,a Ich walka jest bardzo ciężka i długa.Są Oni wyjątkowo sprytnymi politykami i w swej inteligentnej trudnej grze politycznej mają szanse > rozwalić ten postkomunistyczny blok żerujący i utrudniający reformy,które by > oderwały Ich od koryta.Najtrudniejszym przeciwnikiem są oczywiście media.Wielu > młodych dziennikarzy nie rozumie sytuacji,inni są oportunistami i po drodze im > z postkomuną.Wierzę jednak w Kaczyńskich i ludzi ,których sobie dobrali.arian3 masz rację bo: bo wszędzie na świecie gdze bruździ UB-śmiecie tam obłuda i kłamstwa i wyzysk społeczeństwa ludzki głód i cierpienie i zamach na ich mienie Odpowiedz Link Zgłoś
zarys50 Re: Kaczyńscy bawią się w politykę 03.03.06, 19:39 Jak zapobiec dominacji bogatych posiadaczy mediów nad ubogą większością? McLuhan: „W jaki sposób większość obroni się przed nieuczciwymi "ekspertami od sondaży", cynicznymi manipulatorami? Jak zapobiec dominacji bogatych posiadaczy mediów nad ubogą większością? Wedle kanadyjskiego guru mediów Marshalla McLuhana kształt historii określany jest przez metodę komunikacji właściwą każdej z epok. Dziś to media elektroniczne wywierają ogromny wpływ na społeczeństwo informacyjne i ustroje państw.” IMPERIUM ZŁA KONTRATAKUJE !!! PO majac monopol medialny moze wcisnac ludziom bezmyslnym kazde klamstwo, kazde pomowienie... a nasze media to totalitarna i bezwzgledna wladza... w lapach klamcow, picerow i zlodziei majatku narodowego... To klika powiazana interesami z lewica wszelkiej masci... w calej europie... By rozwalic kraj, wykorzystuja do swoich celow media zachodnie... nie cofna sie przed niczym... zniszcza kraj byleby tylko dorwac sie do koryta... To ojciec Michnik pociaga za wszystkie sznurki... do tego to on wyksztalcil te elyte dziennikarska jaka mamy... wystarczy poczytac, czy posluchac tych obludnikow i hipokrytow.. a szybko sie przekonacie kim oni tak naprawde sa... Dzieki ostatnim wyborom wyszla z nich prawda... ale dzieki temu bedziemy wiedziec kto jest kim... i jak wielkim smieciem... ------ Media robia wszystko by siac nienawisc i sklocac spoleczenstwo. Jad i chorobliwa wrecz nienawisc do ludzi inaczej myslacych jest wrecz porazajaca, zas pycha jaka wyziera z wiekszosci wypowiedzi niektorych redaktorow, przykladowo Janiszewskiego z TOK-FM przypomina wystapienia Geobelsa. Ci ludzie uwazaja sie za nieomylnych wszystkowiedzacych nadludzi.. nowa lepsza rase panow majaca monopol na prawde i wiedze, przez co niejako uzurpuja sobie cechy boskie... i na wszelkie sposoby chca narzucic ludziom swoj system wartosci.. Robia wszystko by zohydzic, jak najbardziej ponizyc ludzi myslacych inaczej, i ciagle jatrza, by wywolac nienawisc pomiedzy roznymi grupami spolecznymi... Dla lewicy wszystko co napisze ojciec Michnik, GW itp. media jest swiete. Dzieki temu moga przemycic kazde klamstwo, kazde oszczerstwo niszczac niewygodnych im ludzi. I co ciekawe, to to, ze lewicowe i lewackie media opanowaly okolo 95% rynku mediow i jeszcze im malo.. Atakuja z najwieksza zacietoscia nie przebierajac w srodkach by zniszczyc inne niezalezne media. Glosza swoje prawdy objawione przez prawie 24h na dobe, zas gdy jakis ksiadz w kosciele raz w tyg. podczas kazania cos powie na tematy spoleczne to wrecz wyja z oburzenia ze ksiadz cos tam powiedzial, zas oni moga serwowac te opiumowa papke dla oswieconych oslow na okraglo i jest OK.. To jest ta ich sprawiedliwosc, rownosc i TOLERANCJA, ale tylko dla swoich, zas wierzacych traktuja jak 5 kategorie ludzi, ktorzy stoja im kloda na drodze do tego zapowiadanego przez lewackich prorokow raju na ziemi. W mediach pracuja najlepsi spece od socjotechniki od manipulowania masami, podobnie zreszta jak na zachodzie europy, i gdy wezmie sie pod uwage ze lewacke media opanowaly swiat zachodni, latwo zauwazyc, ze to one decyduja jak czlowiek powinien myslec i co robic... Wspolczesne lewackie media obiecuja, jak kiedys komuna, raj na ziemi, wystarczy tylko bezkrytycznie lykac te opiumowa papke i postepowac zgodnie z ich katechizmem.. Wmawiaja ludziom ze kazdy kto sie stosuje do ich zalecen jest czlowiekiem otwartym, nowoczesnym... a ci inni to dno... motloch bezmyslny... zas ONI to rasa nieomylnych panow, wizjonerzy ktorzy za friko zapewnia nam ten od tak dawana zapowiadany raj na ziemi i to bez wysilku.. Wystarczy tylko ich czytac i stosowac sie do ich zalecen... tych nieomylnych i wszystkowiedzacych pyszalkow uzurpujacych sobie boska nieomylnosc i wszechwiedze... tylko oni wiedza, tylko oni znaja, tylko oni sa w stanie spelnic nasze marzenia... A pomimo ich zalecen, mimo rozkladu moralnego, bezwstydu, coraz mniej szczesliwych zwiazkow... choc ludzie prawie juz wszystko wiedza o pozycjach seksulanych... nawet dzieci od malego zaczynaja sie dopasowaywac seksulanie... A dalej coraz wiecej niespelnionych ludzi, a ponoc raj mial byc juz tak blisko... to sa ci klamcy, ci obludnicy robiacy ludziom wode z mozgow... chca calkowicie wyprac nasze mozgi i nas ubezwasnowolnic, pozbawic samodzielnego logicznego myslenia. Przygladam się tym dominujacym mediom by wiedziec w jaki sposob robi sie ludziom wode z mozgu i do jakich to klamstw, isynuacji, potwarzy czy podlosci zdolni sa ludzie ktorych korzenie siegaja niedawnych ponurych czasow. Spadkobiercow tych ktorzy kiedys widzieli nieomylnego boga na wschodzie, a teraz nagle zrozumieli ze ich prawdziwy bog jest na zachodzie i znow jak ich ojcowie glosza nowe prawdy objawione i w podobny sposob wciskaja ludziom te kaszanke, obiecujac raj na ziemi.. A wszystko to opiera sie na jednym, czyli lewackim podlozu, wiec dlatego stosowane sa te same metody przez potomkow i dziedzicow najwiekszych ludobojcow w dziejach swiata. Ludzie w Polsce boja sie przyznac, ze wierza w Boga, bo natychmiast zostana wysmiani, wyszydzeni.. takich ludzi uwaza sie i traktuje jako 5 kategorie, ludzi ktorych nalezy sie pozbyc za wszelka cene, dlatego wyszydza sie w mediach wszelkie wartsci chrzescijanskie, wysmiewa sie tradycje, i za wszelka cene chce sie nas pozbawic korzeni, ubezwlasnowolnic... Ci obludnicy beda podziwiac inne kultury, beda podziwiac mnichow buddyjskich ktorzy jak i nasi ksieza zyja w celibacie... zas wiare naszych ojcow wysmiewac na kazdym kroku.. Na zyda nie mozna nic powiedziec bo kazdy zyd i pedal sa ludzmi idealnymi i od razu przykleja ci etykietke... zas mozna bezkarnie jezdzic po katolikach, bo dla tej rasy panow katolik to bydlo... bez zadnych praw.. i co dziwne nikt nie prostestuje uwazajac to za normalne.. Wystarczy wejsc na obojetnie jaki czat by sie przekonac co sie wygaduje o katolikach, jak sie ubliza symbolom religijnym najgorszymi slowy.. a skad to sie bierze?? kto jest temu winien?? kto ciagle judzi?? kto sieje nienawisc?? Mysle, ze np. radio TOK-FM, kolejne dziecko ojca Michnika jest w czolowce tych naganiaczy, siepaczy zionacy neiskrywana neinawiscia i saczaca przez lata ten jad nienawisci w umysly tzw oswieconych ludzi, ktorzy nie mysla tylko bezkrytycznie lykaja co im podadza te ich lewackei media. Odpowiedz Link Zgłoś
doktor.1 Do zarys50 ! 03.03.06, 22:49 Dziękuję za ten tekst, za to przesłanie, które myślący człowiek wyczyta między wierszami. Szkoda, że zdecydował się Pan na tak późne zamieszczenie tego tekstu w komentarzach na tym forum. Miałby on inny wydźwięk, gdyby Pan go zamieścił w czasie, gdy artykuł jeszcze nie został "zdjęty" przez "michnikowskich redachtorów". Dobrze, że obnażył Pan mechanizmy, jakimi posługują się antypolskie libertyńskie media. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dokładnie taki sam tekst zamieścił Pan w komentarzach pod innymi artykułami, w których deprecjonuje się katolika, patriotę czy też "niepoprawnego politycznie" adwersarza na forum. Serdecznie pozdrawiam, doktor.1 qvovadis.eblog.pl P.S. Dziękuję za wsparcie na tym forum i .... proszę o jeszcze. Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Jakiez to aktualne po orzeczeniu TK 12.05.07, 19:21 mundo.v napisał: > Ja naprawde lubie tego Hanysa... > Czy mozna lepiej i trafniej opisac kacza rzeczywistosc??? > Brawo Panie Kazimierzu!!!! Taka intryga i nie wypał. Odpowiedz Link Zgłoś
ruban Re: Jakież to aktualne !!!! 01.07.07, 00:21 Panie Kutz - czy pan jest jasnowidzem ??? Odpowiedz Link Zgłoś
hummer PiS 16% :) 04.03.08, 09:18 www.rp.pl/artykul/101364.html Tak trzymać Wodzu. Odpowiedz Link Zgłoś