Dodaj do ulubionych

Kaczyńscy bawią się w politykę

    • arian3 Re: Kaczyńscy bawią się w politykę 01.03.06, 18:48
      Nie mogłem słowa powiedzieć ani napisac czytając wywiad z tym
      pajacem,komuchowskim pieszczochem.Dopiero po dłuższej chwili mogłem skorzystać
      z klawiatury.Daj boże, aby Kaczyńscy w swojej walce o Polskę napotykali tylko
      takich przeciwników,a Ich walka jest bardzo ciężka i długa.Są Oni wyjątkowo
      sprytnymi politykami i w swej inteligentnej trudnej grze politycznej mają szanse
      rozwalić ten postkomunistyczny blok żerujący i utrudniający reformy,które by
      oderwały Ich od koryta.Najtrudniejszym przeciwnikiem są oczywiście media.Wielu
      młodych dziennikarzy nie rozumie sytuacji,inni są oportunistami i po drodze im
      z postkomuną.Wierzę jednak w Kaczyńskich i ludzi ,których sobie dobrali.arian3
      • doktor.1 Do arian3 ! 01.03.06, 19:48
        Nie wiem ile masz lat, nie wiem jakie jest Twoje doświadczenie
        życiowe, ale jedno wiem na pewno, - Twoja ocena rzeczywistości,
        w jakiej Ci przyszło żyć, jest prawidłowa. Właśnie tak jest,
        jak piszesz.
        Możemy tylko mieć nadzieję, iż zmiany Kodeksu karnego, cywilnego
        i Prawa prasowego pokażą cwaniaczkom i specjalistom
        od psychosocjotechniki, gdzie jest ich miejsce w szeregu.

        Pozdrawiam.

        _____________

        qvovadis,eblog.pl
      • gogol66 Re: Kaczyńscy bawią się w politykę 01.03.06, 21:00
        arian3 napisał:
        > Nie mogłem słowa powiedzieć ani napisac czytając wywiad z tym
        > pajacem,komuchowskim pieszczochem.Dopiero po dłuższej chwili mogłem skorzystać
        >z klawiatury.Daj boże, aby Kaczyńscy w swojej walce o Polskę napotykali tylko
        >takich przeciwników,a Ich walka jest bardzo ciężka i długa.Są Oni wyjątkowo
        sprytnymi politykami i w swej inteligentnej trudnej grze politycznej mają szanse
        > rozwalić ten postkomunistyczny blok żerujący i utrudniający reformy,które by
        > oderwały Ich od koryta.Najtrudniejszym przeciwnikiem są oczywiście media.Wielu
        > młodych dziennikarzy nie rozumie sytuacji,inni są oportunistami i po drodze im
        > z postkomuną.Wierzę jednak w Kaczyńskich i ludzi ,których sobie dobrali.arian3

        masz rację bo:
        bo wszędzie na świecie
        gdze bruździ UB-śmiecie
        tam obłuda i kłamstwa
        i wyzysk społeczeństwa
        ludzki głód i cierpienie
        i zamach na ich mienie
    • zarys50 Re: Kaczyńscy bawią się w politykę 03.03.06, 19:39
      Jak zapobiec dominacji bogatych posiadaczy mediów nad ubogą większością?

      McLuhan: „W jaki sposób większość obroni się przed nieuczciwymi "ekspertami od
      sondaży", cynicznymi manipulatorami? Jak zapobiec dominacji bogatych posiadaczy
      mediów nad ubogą większością?
      Wedle kanadyjskiego guru mediów Marshalla McLuhana kształt historii określany
      jest przez metodę komunikacji właściwą każdej z epok. Dziś to media
      elektroniczne wywierają ogromny wpływ na społeczeństwo informacyjne i ustroje
      państw.”

      IMPERIUM ZŁA KONTRATAKUJE !!!

      PO majac monopol medialny moze wcisnac ludziom bezmyslnym kazde klamstwo, kazde
      pomowienie... a nasze media to totalitarna i bezwzgledna wladza... w lapach
      klamcow, picerow i zlodziei majatku narodowego...

      To klika powiazana interesami z lewica wszelkiej masci... w calej europie... By
      rozwalic kraj, wykorzystuja do swoich celow media zachodnie... nie cofna sie
      przed niczym... zniszcza kraj byleby tylko dorwac sie do koryta...

      To ojciec Michnik pociaga za wszystkie sznurki... do tego to on wyksztalcil te
      elyte dziennikarska jaka mamy... wystarczy poczytac, czy posluchac tych
      obludnikow i hipokrytow.. a szybko sie przekonacie kim oni tak naprawde sa...

      Dzieki ostatnim wyborom wyszla z nich prawda... ale dzieki temu bedziemy
      wiedziec kto jest kim... i jak wielkim smieciem...
      ------
      Media robia wszystko by siac nienawisc i sklocac spoleczenstwo. Jad i
      chorobliwa wrecz nienawisc do ludzi inaczej myslacych jest wrecz porazajaca,
      zas pycha jaka wyziera z wiekszosci wypowiedzi niektorych redaktorow,
      przykladowo Janiszewskiego z TOK-FM przypomina wystapienia Geobelsa.

      Ci ludzie uwazaja sie za nieomylnych wszystkowiedzacych nadludzi.. nowa lepsza
      rase panow majaca monopol na prawde i wiedze, przez co niejako uzurpuja sobie
      cechy boskie... i na wszelkie sposoby chca narzucic ludziom swoj system
      wartosci..

      Robia wszystko by zohydzic, jak najbardziej ponizyc ludzi myslacych inaczej, i
      ciagle jatrza, by wywolac nienawisc pomiedzy roznymi grupami spolecznymi...

      Dla lewicy wszystko co napisze ojciec Michnik, GW itp. media jest swiete.
      Dzieki temu moga przemycic kazde klamstwo, kazde oszczerstwo niszczac
      niewygodnych im ludzi.

      I co ciekawe, to to, ze lewicowe i lewackie media opanowaly okolo 95% rynku
      mediow i jeszcze im malo.. Atakuja z najwieksza zacietoscia nie przebierajac w
      srodkach by zniszczyc inne niezalezne media.

      Glosza swoje prawdy objawione przez prawie 24h na dobe, zas gdy jakis ksiadz w
      kosciele raz w tyg. podczas kazania cos powie na tematy spoleczne to wrecz wyja
      z oburzenia ze ksiadz cos tam powiedzial, zas oni moga serwowac te opiumowa
      papke dla oswieconych oslow na okraglo i jest OK..

      To jest ta ich sprawiedliwosc, rownosc i TOLERANCJA, ale tylko dla swoich, zas
      wierzacych traktuja jak 5 kategorie ludzi, ktorzy stoja im kloda na drodze do
      tego zapowiadanego przez lewackich prorokow raju na ziemi.

      W mediach pracuja najlepsi spece od socjotechniki od manipulowania masami,
      podobnie zreszta jak na zachodzie europy, i gdy wezmie sie pod uwage ze lewacke
      media opanowaly swiat zachodni, latwo zauwazyc, ze to one decyduja jak czlowiek
      powinien myslec i co robic...

      Wspolczesne lewackie media obiecuja, jak kiedys komuna, raj na ziemi, wystarczy
      tylko bezkrytycznie lykac te opiumowa papke i postepowac zgodnie z ich
      katechizmem..

      Wmawiaja ludziom ze kazdy kto sie stosuje do ich zalecen jest czlowiekiem
      otwartym, nowoczesnym... a ci inni to dno... motloch bezmyslny... zas ONI to
      rasa nieomylnych panow, wizjonerzy ktorzy za friko zapewnia nam ten od tak
      dawana zapowiadany raj na ziemi i to bez wysilku..

      Wystarczy tylko ich czytac i stosowac sie do ich zalecen... tych nieomylnych i
      wszystkowiedzacych pyszalkow uzurpujacych sobie boska nieomylnosc i
      wszechwiedze... tylko oni wiedza, tylko oni znaja, tylko oni sa w stanie
      spelnic nasze marzenia...

      A pomimo ich zalecen, mimo rozkladu moralnego, bezwstydu, coraz mniej
      szczesliwych zwiazkow... choc ludzie prawie juz wszystko wiedza o pozycjach
      seksulanych... nawet dzieci od malego zaczynaja sie dopasowaywac seksulanie...

      A dalej coraz wiecej niespelnionych ludzi, a ponoc raj mial byc juz tak
      blisko... to sa ci klamcy, ci obludnicy robiacy ludziom wode z mozgow... chca
      calkowicie wyprac nasze mozgi i nas ubezwasnowolnic, pozbawic samodzielnego
      logicznego myslenia.

      Przygladam się tym dominujacym mediom by wiedziec w jaki sposob robi sie
      ludziom wode z mozgu i do jakich to klamstw, isynuacji, potwarzy czy podlosci
      zdolni sa ludzie ktorych korzenie siegaja niedawnych ponurych czasow.

      Spadkobiercow tych ktorzy kiedys widzieli nieomylnego boga na wschodzie, a
      teraz nagle zrozumieli ze ich prawdziwy bog jest na zachodzie i znow jak ich
      ojcowie glosza nowe prawdy objawione i w podobny sposob wciskaja ludziom te
      kaszanke, obiecujac raj na ziemi..

      A wszystko to opiera sie na jednym, czyli lewackim podlozu, wiec dlatego
      stosowane sa te same metody przez potomkow i dziedzicow najwiekszych ludobojcow
      w dziejach swiata.

      Ludzie w Polsce boja sie przyznac, ze wierza w Boga, bo natychmiast zostana
      wysmiani, wyszydzeni.. takich ludzi uwaza sie i traktuje jako 5 kategorie,
      ludzi ktorych nalezy sie pozbyc za wszelka cene, dlatego wyszydza sie w mediach
      wszelkie wartsci chrzescijanskie, wysmiewa sie tradycje, i za wszelka cene chce
      sie nas pozbawic korzeni, ubezwlasnowolnic...

      Ci obludnicy beda podziwiac inne kultury, beda podziwiac mnichow buddyjskich
      ktorzy jak i nasi ksieza zyja w celibacie... zas wiare naszych ojcow wysmiewac
      na kazdym kroku..

      Na zyda nie mozna nic powiedziec bo kazdy zyd i pedal sa ludzmi idealnymi i od
      razu przykleja ci etykietke... zas mozna bezkarnie jezdzic po katolikach, bo
      dla tej rasy panow katolik to bydlo... bez zadnych praw.. i co dziwne nikt nie
      prostestuje uwazajac to za normalne..

      Wystarczy wejsc na obojetnie jaki czat by sie przekonac co sie wygaduje o
      katolikach, jak sie ubliza symbolom religijnym najgorszymi slowy.. a skad to
      sie bierze?? kto jest temu winien?? kto ciagle judzi?? kto sieje nienawisc??

      Mysle, ze np. radio TOK-FM, kolejne dziecko ojca Michnika jest w czolowce tych
      naganiaczy, siepaczy zionacy neiskrywana neinawiscia i saczaca przez lata ten
      jad nienawisci w umysly tzw oswieconych ludzi, ktorzy nie mysla tylko
      bezkrytycznie lykaja co im podadza te ich lewackei media.
      • doktor.1 Do zarys50 ! 03.03.06, 22:49
        Dziękuję za ten tekst, za to przesłanie, które myślący człowiek
        wyczyta między wierszami.
        Szkoda, że zdecydował się Pan na tak późne zamieszczenie tego tekstu
        w komentarzach na tym forum. Miałby on inny wydźwięk, gdyby Pan
        go zamieścił w czasie, gdy artykuł jeszcze nie został "zdjęty"
        przez "michnikowskich redachtorów".

        Dobrze, że obnażył Pan mechanizmy, jakimi posługują się antypolskie
        libertyńskie media.
        Nic nie stoi na przeszkodzie, by dokładnie taki sam tekst zamieścił Pan
        w komentarzach pod innymi artykułami, w których deprecjonuje się katolika,
        patriotę czy też "niepoprawnego politycznie" adwersarza na forum.

        Serdecznie pozdrawiam,

        doktor.1
        qvovadis.eblog.pl

        P.S.

        Dziękuję za wsparcie na tym forum i .... proszę o jeszcze.
    • hummer Jakiez to aktualne po orzeczeniu TK 12.05.07, 19:21
      mundo.v napisał:

      > Ja naprawde lubie tego Hanysa...
      > Czy mozna lepiej i trafniej opisac kacza rzeczywistosc???
      > Brawo Panie Kazimierzu!!!!

      Taka intryga i nie wypał.
      • ruban Re: Jakież to aktualne !!!! 01.07.07, 00:21
        Panie Kutz - czy pan jest jasnowidzem ???
    • hummer Niestety dalej to aktualne. 02.07.07, 12:28

    • hummer PiS 16% :) 04.03.08, 09:18
      www.rp.pl/artykul/101364.html
      Tak trzymać Wodzu.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka