elerek tej kadencji sejmu szkody społeczne długo naprawia 23.03.06, 09:52 Naprawa szkód po tej ekipie bedzie długo i dużo kosztowała Odpowiedz Link Zgłoś
elerek Prezydencie jak długo to bedziesz tolerował 23.03.06, 09:55 nie uczyć dzieci pierwszej pomocy,brak pieniędzy na ratownictwo medyczne, na służbę zdrowia, pensje pielęgniarek ilekarzy... Odpowiedz Link Zgłoś
gagu Re: Prezydencie jak długo to bedziesz tolerował 23.03.06, 10:12 będzie takdługo tolerował, jak długo prezydentem będzie kaczyński. pamiętaj, że tak jak premier, jest tylko kukiełką sterowaną przez jarusia!!! poddał się (leszek) zupełnie woli swojego braciszka. to nie jest ten polityk, którego znamy z czasów niku czy ministerstwa (nie oceniam czy był dobrym czy złym politykiem. był po prostu innym politykiem). Odpowiedz Link Zgłoś
sekwana2005 co chceta... 23.03.06, 09:57 W myśl owsiakowego hasła "róbta co chceta" mozna zwolnić uczniów z obowiązku udzielania pierwszej pomocy posłom PiS, LPR, współpracownikom radiomaryjnym itd. Szczyt absurdu - utrudniać edukację mogącą ratować ludzi Mając 12 lat uratowałem życie bratu, próbującemu popełnić samobójstwo, gdy rozpadało mu się małżeństwo (to bylo prawie 40 lat temu, on dalej żyje), bo miałem jakąś podstawową edukację w zakresie pierwszej pomocy. Dziś w ramach takiej edukacji powinno się szkolić młodzież nawet w tak kontrowersyjnych sprawach, jak ratować kolegę, który nadużył narkotyków, koleżankę - której ktoś amatorsko próbował zrobić aborcję. Nawet takie nastolatki sa jednak ludźmi. Przede wszystkim jednak tysiace ludzi umierają w domach, w wypadkach samochodowych - bo nikt nie wie, jak ich ratować. Oczywiście zamiast ratowania życia mozna dzieciakom rozdawać telefony do ojca Rydzyka "udzielamy ostatniego namaszczenia szybko i nie tanio" Odpowiedz Link Zgłoś
gagu do GW!! 23.03.06, 10:00 Szanowna Redakcjo! Dlaczego skasowaliście pierwszą wypowiedź!!! Była ona kwintesencją tego co się dzieje w IV RP. Nie zawacham się ją zacytować "sk.....pisuarowe nienawidze was za to co robicie z tym krajem". Skasowaliście tą wypowiedź, ale inne gdzie została ona zacytowana już nie. brak konsekwencji. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
moon_nick A ja nie chcę PiS-u.... 23.03.06, 10:09 Takiej erupcji arogancji, złej woli i przede wszystkim ignorancji nigdy przedtem w III RP nie było. Odpowiedz Link Zgłoś
neel64 Re: A ja nie chcę PiS-u.... 23.03.06, 10:33 Teza naszych rządzących-wszystko co dobre płynie z ust RM i TRWAM oraz ND. Każde inne żródło informacji nie do przyjęcia.I dlatego w szkołach o.Rydzyk będzie organizował chórki szkolne.Potem przyjdzie kolej na "kółka różancowe". A jak ktoś z rodziny zasłabnie w domu niech dzwoni o pomoc do Radia Maryja. Odpowiedz Link Zgłoś
jagborisverige Polska, PiS i co jeszcze? 23.03.06, 11:19 Siedzę sobie na obczyźnie, studiując, mając nadzieję, że obczyzna mnie zaadoptuje i pozwoli na chleb spokojnie zarabiać. Za ojczyzną tęsknię i czytam sobie wiadomości z kraju Polanów (mych rodaków). Już nie raz miałam post na forum wysłać, ale po co (?). Całe to zachowanie PiS i RM i innych [cenzura] to .... czysta manipulacja mym ukochanym narodem. Naród niestety tego nie widzi, bo ogląda kolejną operę mydlaną (wykupioną za ich pieniądze przez telewizję publiczną = powiązaną w tą całą manipulację tłumem). I co z tego, że napiszę tu coś na forum, skoro nie zmienię nic? No może jedno, obecnie wolę moja obczyznę, która wad ma sporo (ale jeszcze wszystkich nie znam). Jeżeli jedynym sposobem aby zostać na obczyźnie będzie zmiana obywatelstwa lub azyl (polityczny ;) ), jako powód podaję PiS. pozdrawiam, szans na ratunek nie widzę. ... Odpowiedz Link Zgłoś
jakub53 Wstyd dla Polski 23.03.06, 11:08 Wstyd i dla tych co glosowali na PiS-uar, i dla tych co nie poszli na wybory. Macie nauczke zeby nie popierac 'zdornialych' kaczorow... Odpowiedz Link Zgłoś
pose.one galba gdzie jestes? 23.03.06, 11:58 ciekawe gdzie teraz jest Galba? nie ma jakies ciekawego komentarza na temat dzialalnosci PISowych aktywistow? a moze Owsiak i jego WOSP to wina PO? Odpowiedz Link Zgłoś
kundel_bury Re: galba gdzie jestes? 23.03.06, 12:07 po co galba? wystarczy poczekać, aż minie atak zbiorowej histerii Odpowiedz Link Zgłoś
gniewko_syn_ryba Trochę nie rozumiem o co ten cały hałas - 23.03.06, 12:10 - czyżby Owsiak był jedynym w Polsce zdolnym do nauczania pierwszej pomocy ???... I dlaczego musi to robić akurat w szkołach, które mają to chyba w normalnym programie nauczania (przynajmniej tak było za moich czasów szkolnych - zarówno w podstawówce, liceum jak i na studiach w ramach szkolenia wojskowego) ?... Skoro zebrał na to kasę, to może zorganizować gdziekolwiek przecież, zatrudnić kogo che itp. itd. ... Wg mnie to "mysz która ryknęła"... Odpowiedz Link Zgłoś
woytek78 Re: Trochę nie rozumiem o co ten cały hałas - 23.03.06, 12:48 ano o to, ze w szkole robia to na odpiepsz sie, ludzie ktorzy ledwo lizneli temat. A Owsiak: - ma sprzet ! - ma checi ! - ma wiedze poparta przez doswiadczonych ludzi pamietam jak mnie uczyli w szkole pierwszej pomocy to musialem tlumaczyc nauczycielowi, ze wg najnowszych zalecen juz sie nie robi rownoczesnie masazu serca i sztucznego oddychania przez 2 ratownikow rownoczesnie... Odpowiedz Link Zgłoś
wilmor1 Nowak!.. precz od naszych dzieci! 23.03.06, 12:26 Nie chcę by kobieta , o tak niskim morale, decydowała o edukacji moich wnuków!... popieranie przestępcy rydzyka, daje obraz zglinizny moralnej, tej kobiety.. Odpowiedz Link Zgłoś
mich1309 Nasz Dziennik to gadzinówka 23.03.06, 12:51 Prawda = Trybuna Ludu = Nasz Dziennik. NDz to współczesna gadzinówka. Przecież Fakt lub Super Express są już bardziej wiarygodnymi i wyważonymi źródłami informacji. I jeszcze pytanie: dlaczego na stronie NDz nie ma forum? Odpowiedz Link Zgłoś
makabi Dlaczego posłowie PiS nie chcą Owsiaka w szkołach? 23.03.06, 12:59 A co dobrego zrobił NASZ DZIENNIK? co dobrego zrobił Tadeusz Rydzyk lansujac swoje hasło: "Róbta co ja chce!"? Czy PiS nie stać na własne pomysły? A jak w takiej sytuacji NASZ DZIENNIK i bigotoryjni posłowie ustosuynkowaliby się do wydarzenia z New Jersey, gdzie skazany za 29 eutanazji pielęgniarz sam zadeklarował, że odda swoją nerkę do przeszczepu jeżeli sa na to wyrazi zgode? To pewnie tez by przerosło mozliwości legislatorów? Odpowiedz Link Zgłoś
tehinw www 23.03.06, 19:25 zakladam strone pod wszystko mowiacym tytulem "zaconienawidzepisu.pl" a co? mlody jestem moge se pozwolic :) Odpowiedz Link Zgłoś
arkalionxp Owsiak to SLD 23.03.06, 13:07 Więc to chyba normalne,że rządząca partia nie lubi takiej osoby.Owsiak przez całe lata był chołbiony przez lewice,ma ich poglądy,nie jest neutralny swiatopoglądowo ,iec nie wiem o co ten cały szum? Odpowiedz Link Zgłoś
onufry5 Śmierć jest apolityczna 23.03.06, 20:37 Ale PiSowcy myślą, że będą żyć wiecznie. Nie chciałbym być złośliwy ale ci ludzie sami się tego domagają aby ludzie przeszkoleni przez fundację Owsiaka omijali tych ze znaczkiem PiS-u w klapie naokoło, bo są nieczyści moralnie, niegodni i nie powinni tych jedynych słusznych dotykać. Hipokryzja do potęgi n-tej. Mam nadzieję, że na wiosnę (bo PiS chce wyborów wiosennych z uwagi na budżet) ale przyszłego roku przestaną nam narzucać swoją pseudomoralność ideologiczną. Odpowiedz Link Zgłoś
czerniakowianka Idioci... 23.03.06, 13:18 "Marian Piłka, poseł PiS, dodaje, że nauka pierwszej pomocy to nie zadanie dla WOŚP. - Powinny ją realizować inne organizacje." Panie Piłka! W tym kraju nic nie jest realizowane tak jak być powinno. Wystarczy spojrzeć na działania PiS, żeby to dostrzec. Odpowiedz Link Zgłoś
lindro Pokażcie mi takich oszołomów w jakimś 23.03.06, 13:32 innym kraju należącym do Unii. Precz z dyktatem braci i radia. Odpowiedz Link Zgłoś
cendrars co sie dzieje 23.03.06, 13:37 jednak ten incydent nawet mnie juz w pelni przekonal ze w parti Kaczynskich ze swieczka szukac racjonalnych ludzi guzik ich obchodzi ludzkie zycie a tylko szczekac potrafia Odpowiedz Link Zgłoś
szasza7 Nasz Dziennik jest teraz gazetą rządową 23.03.06, 14:23 i dlatego,co tam jest napisane jest stanowiskiem rządu.Podobnie tv trwam,tam bowiem przywódcy PIS występują i te dwa media + radjo Maryja wskazują jako standardowe.I tak już będzie.Teraz wyborcy widzą dokąd zmierzamy.I bardzo dobrze.PIS odsłania swoje prawdziwe oblicze.Wyborcy będą musieli wybrac albo Polskę średniowieczną,sarmacką albo nowoczesną europejską.Sądzę,że młodzi wyborcy będą wiedzieli jaką przyszłą Polskę wybrać. Odpowiedz Link Zgłoś
komentator15 Re: Nasz Dziennik jest teraz gazetą rządową 23.03.06, 14:32 Proponuję UWAGA 4 kwietnia - ma startować program Owsiaka -o godz. 12.00 (i/lub 18-ej)użycie klaksonów samochodowych (prywatnych, taksówek itd.). Kto nie ma klaksonu,używa czegokolwiek innego, co robi hałas. W ten sposób nasze poparcie dla Owsiaka będzie słychać, będzie wreszcie słychać także nasz protest przeciwko zamykaniu ust! 3 maja powtórka i protest pod Sejmem. Podaj dalej. Odpowiedz Link Zgłoś
piotr7777 Re: "Róbta co chceta" to nie jest "motto Owsiaka" 23.03.06, 14:47 ...tylko tytuł jego programu emitowanego w TVP 2 w latach 1991 - 94. Wcześniej Owsiak posługiwał sie zwrotami w rodzaju "uwolnić słonia" czy Towarzystwo Przyjaciół Chińskich Ręczników. Nikt rozsądny nie interpretuje tego dosłownie. Ale oczywiście mohery z uporem godnym lepszej sprawy lansują zwrot o którym sam Owsiak prawdopobnie dawno by zapomniał. W skandalicznym tekście w "ND" nie ma ANI SŁOWA nt. głównej działalności WOŚP czyli ratowania życia chorym dzieciom. Wiele jest natomiasto Owsiaku - moralnym permisywiście czy w tym stylu. Nie po raz pierwszy widać, że moherowe media (Radio Maryja, NAsz Dziennik czy Telewizja Trwam) zajmują się propagandą nie dziennikarstwem. Odpowiedz Link Zgłoś
ir3 Protest - podaj dalej! 23.03.06, 15:25 UWAGA 4 kwietnia - ma startować program Owsiaka -o godz. 12.00 (i/lub 18-ej)proponuję użyć klaksonów samochodowych (prywatnych, taksówek itd.). Kto nie ma klaksonu,używa czegokolwiek innego, co robi hałas. W ten sposób nasze poparcie dla Owsiaka będzie słychać, będzie wreszcie słychać także nasz protest przeciwko zamykaniu ust! 3 maja powtórka i protest pod Sejmem. Odpowiedz Link Zgłoś
terence Jurek Owsiak-Tadeusz Rydzyk 23.03.06, 15:26 Jurek Owsiak-Tadeusz Rydzyk pierwszy zbiera kase i pomaga ludziom, drugi zbiera kase i wydaje mu się że pomaga ludziom pierwszy działa dla ludzi, drugi ma pełną gębe frazesów ale pokażcie mi komu tak na prawde pomógł smutne jest że chce się udupić kogoś takiego jak Jurek Owsiak a Rydzol cały czas "mąci narodową kadź" (jak to było w Weselu) w tym kraju rozum zasypia?!rozsądek jest zmęczony, oddala się i znika?!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ajhbergen PiS dazy do dyktatury 23.03.06, 15:42 nad mediami, nad szkola. Oni beda decydowac czego dzieci sie ucza, co wolno pisac. Oni beda nas teraz inwigilowac, RPIV = PRLII. Odpowiedz Link Zgłoś
piss-on-pis4 Re: PiS dazy do dyktatury 23.03.06, 22:02 ajhbergen napisał: > nad mediami, nad szkola. Oni beda decydowac czego dzieci sie ucza, co wolno > pisac. Oni beda nas teraz inwigilowac, RPIV = PRLII. > Od początku było wiadomo. Taka wszelako byłą wola ludu. Niech więc lud teraz to gó.. żre, skoro chciał Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta Dlaczego posłowie PiS nie chcą Owsiaka w szkołach? 23.03.06, 16:43 Na tytułowe pytanie odpowiedź jest prosta: każdy kmiot i prostak oraz dewot i obłudnik nienawidzi i zwalcza lepszych oraz szlachetniejszych niż on sam! Odpowiedz Link Zgłoś
witchking34 A ja nie chcę 23.03.06, 17:31 PiS-u na tej planecie, cholerne oszołomy... Odpowiedz Link Zgłoś
tamniechodze wolno mi jeszcze gadoć, to jeszcze Polska czy już 23.03.06, 18:00 PISAŁEM TO PIĘĆ MINUT. KURNA Odpowiedz Link Zgłoś
tamniechodze mam was tam gdzie was mam 23.03.06, 18:01 mam was tam gdzie was mam, nic dodać nic ująć Odpowiedz Link Zgłoś
travel_wawa Łajdactwo PiS- walka z organizacjami pozarządowymi 23.03.06, 18:19 Jurek Owsiak zrobił wiele złego: np. zakupując inkubatory dla oddziałów noworodkowych małych szpitali w sposób istotny przyczynił się do zmniejszenia wskaźnika umieralności niemowląt. Zorganizował jedyny w Unii Europejskiej Program Powszechnych Badań Przesiewowych Słuchu Noworodków. Teraz chcę uczyć pierwszej pomocy, reanimacji, zasad udzielania pomocy przedlekarskiej. Zbrodniczość Jego działalności (jak i każdej organizacji pozarządowej polega na tym, że pod te spontaniczne obywatelskie działania nie może sie "podłaczyć" żaden polityk, żaden rząd nie może sobie przy pomocy tych organizacji "podpompować sondaży". Jurek Owsiak obnażył ponadto bolesna prawdę, że los najmłodszych Polaków ani polityków, ani rządzących nie obchodzi, a działania typu "becikowe" chcieliby robić tylko na pokaz i traktują jak kiełbasę wyborczą. SIEMA!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś