Dodaj do ulubionych

Posłowie Prawa i Sprawiedliwości nie chcą Owsia...

    • elerek tej kadencji sejmu szkody społeczne długo naprawia 23.03.06, 09:52
      Naprawa szkód po tej ekipie bedzie długo i dużo kosztowała
    • elerek Prezydencie jak długo to bedziesz tolerował 23.03.06, 09:55
      nie uczyć dzieci pierwszej pomocy,brak pieniędzy na ratownictwo medyczne, na
      służbę zdrowia, pensje pielęgniarek ilekarzy...
      • gagu Re: Prezydencie jak długo to bedziesz tolerował 23.03.06, 10:12
        będzie takdługo tolerował, jak długo prezydentem będzie kaczyński. pamiętaj, że
        tak jak premier, jest tylko kukiełką sterowaną przez jarusia!!! poddał się
        (leszek) zupełnie woli swojego braciszka. to nie jest ten polityk, którego
        znamy z czasów niku czy ministerstwa (nie oceniam czy był dobrym czy złym
        politykiem. był po prostu innym politykiem).
    • sekwana2005 co chceta... 23.03.06, 09:57
      W myśl owsiakowego hasła "róbta co chceta" mozna zwolnić uczniów z obowiązku
      udzielania pierwszej pomocy posłom PiS, LPR, współpracownikom radiomaryjnym itd.
      Szczyt absurdu - utrudniać edukację mogącą ratować ludzi
      Mając 12 lat uratowałem życie bratu, próbującemu popełnić samobójstwo, gdy
      rozpadało mu się małżeństwo (to bylo prawie 40 lat temu, on dalej żyje), bo
      miałem jakąś podstawową edukację w zakresie pierwszej pomocy.
      Dziś w ramach takiej edukacji powinno się szkolić młodzież nawet w tak
      kontrowersyjnych sprawach, jak ratować kolegę, który nadużył narkotyków,
      koleżankę - której ktoś amatorsko próbował zrobić aborcję. Nawet takie
      nastolatki sa jednak ludźmi. Przede wszystkim jednak tysiace ludzi umierają w
      domach, w wypadkach samochodowych - bo nikt nie wie, jak ich ratować.
      Oczywiście zamiast ratowania życia mozna dzieciakom rozdawać telefony do ojca
      Rydzyka "udzielamy ostatniego namaszczenia szybko i nie tanio"
    • gagu do GW!! 23.03.06, 10:00
      Szanowna Redakcjo!

      Dlaczego skasowaliście pierwszą wypowiedź!!! Była ona kwintesencją tego co się
      dzieje w IV RP. Nie zawacham się ją zacytować

      "sk.....pisuarowe nienawidze was za to co robicie z tym krajem".

      Skasowaliście tą wypowiedź, ale inne gdzie została ona zacytowana już nie. brak
      konsekwencji.

      Pozdrawiam
    • moon_nick A ja nie chcę PiS-u.... 23.03.06, 10:09
      Takiej erupcji arogancji, złej woli i przede wszystkim ignorancji nigdy
      przedtem w III RP nie było.
      • neel64 Re: A ja nie chcę PiS-u.... 23.03.06, 10:33
        Teza naszych rządzących-wszystko co dobre płynie z ust RM i TRWAM oraz ND.
        Każde inne żródło informacji nie do przyjęcia.I dlatego w szkołach o.Rydzyk
        będzie organizował chórki szkolne.Potem przyjdzie kolej na "kółka różancowe". A
        jak ktoś z rodziny zasłabnie w domu niech dzwoni o pomoc do Radia Maryja.
        • jagborisverige Polska, PiS i co jeszcze? 23.03.06, 11:19
          Siedzę sobie na obczyźnie, studiując, mając nadzieję, że obczyzna mnie
          zaadoptuje i pozwoli na chleb spokojnie zarabiać.
          Za ojczyzną tęsknię i czytam sobie wiadomości z kraju Polanów (mych rodaków).
          Już nie raz miałam post na forum wysłać, ale po co (?). Całe to zachowanie PiS
          i RM i innych [cenzura] to ....
          czysta manipulacja mym ukochanym narodem. Naród niestety tego nie widzi, bo
          ogląda kolejną operę mydlaną (wykupioną za ich pieniądze przez telewizję
          publiczną = powiązaną w tą całą manipulację tłumem).
          I co z tego, że napiszę tu coś na forum, skoro nie zmienię nic? No może jedno,
          obecnie wolę moja obczyznę, która wad ma sporo (ale jeszcze wszystkich nie
          znam). Jeżeli jedynym sposobem aby zostać na obczyźnie będzie zmiana
          obywatelstwa lub azyl (polityczny ;) ), jako powód podaję PiS.
          pozdrawiam, szans na ratunek nie widzę.
          ...
    • jakub53 Wstyd dla Polski 23.03.06, 11:08
      Wstyd i dla tych co glosowali na PiS-uar, i dla tych co nie poszli na wybory.
      Macie nauczke zeby nie popierac 'zdornialych' kaczorow...
    • wilmor1 PISokomuna+Rydzyk=faszyzm 23.03.06, 11:17
    • pose.one galba gdzie jestes? 23.03.06, 11:58
      ciekawe gdzie teraz jest Galba? nie ma jakies ciekawego komentarza na temat
      dzialalnosci PISowych aktywistow? a moze Owsiak i jego WOSP to wina PO?
      • kundel_bury Re: galba gdzie jestes? 23.03.06, 12:07
        po co galba?
        wystarczy poczekać, aż minie atak zbiorowej histerii
    • gniewko_syn_ryba Trochę nie rozumiem o co ten cały hałas - 23.03.06, 12:10
      - czyżby Owsiak był jedynym w Polsce zdolnym do nauczania pierwszej pomocy
      ???... I dlaczego musi to robić akurat w szkołach, które mają to chyba w
      normalnym programie nauczania (przynajmniej tak było za moich czasów szkolnych -
      zarówno w podstawówce, liceum jak i na studiach w ramach szkolenia wojskowego)
      ?... Skoro zebrał na to kasę, to może zorganizować gdziekolwiek przecież,
      zatrudnić kogo che itp. itd. ... Wg mnie to "mysz która ryknęła"...
      • woytek78 Re: Trochę nie rozumiem o co ten cały hałas - 23.03.06, 12:48
        ano o to, ze w szkole robia to na odpiepsz sie, ludzie ktorzy ledwo lizneli
        temat.
        A Owsiak:
        - ma sprzet !
        - ma checi !
        - ma wiedze poparta przez doswiadczonych ludzi

        pamietam jak mnie uczyli w szkole pierwszej pomocy to musialem tlumaczyc
        nauczycielowi, ze wg najnowszych zalecen juz sie nie robi rownoczesnie masazu
        serca i sztucznego oddychania przez 2 ratownikow rownoczesnie...
    • wilmor1 Nowak!.. precz od naszych dzieci! 23.03.06, 12:26
      Nie chcę by kobieta , o tak niskim morale, decydowała o edukacji moich
      wnuków!... popieranie przestępcy rydzyka, daje obraz zglinizny moralnej, tej
      kobiety..
    • mich1309 Nasz Dziennik to gadzinówka 23.03.06, 12:51
      Prawda = Trybuna Ludu = Nasz Dziennik. NDz to współczesna gadzinówka. Przecież
      Fakt lub Super Express są już bardziej wiarygodnymi i wyważonymi źródłami
      informacji. I jeszcze pytanie: dlaczego na stronie NDz nie ma forum?
    • makabi Dlaczego posłowie PiS nie chcą Owsiaka w szkołach? 23.03.06, 12:59
      A co dobrego zrobił NASZ DZIENNIK? co dobrego zrobił Tadeusz Rydzyk lansujac
      swoje hasło: "Róbta co ja chce!"?

      Czy PiS nie stać na własne pomysły? A jak w takiej sytuacji NASZ DZIENNIK i
      bigotoryjni posłowie ustosuynkowaliby się do wydarzenia z New Jersey, gdzie
      skazany za 29 eutanazji pielęgniarz sam zadeklarował, że odda swoją nerkę do
      przeszczepu jeżeli sa na to wyrazi zgode? To pewnie tez by przerosło
      mozliwości legislatorów?
      • tehinw www 23.03.06, 19:25
        zakladam strone pod wszystko mowiacym tytulem "zaconienawidzepisu.pl" a co?
        mlody jestem moge se pozwolic :)
    • arkalionxp Owsiak to SLD 23.03.06, 13:07
      Więc to chyba normalne,że rządząca partia nie lubi takiej osoby.Owsiak przez
      całe lata był chołbiony przez lewice,ma ich poglądy,nie jest neutralny
      swiatopoglądowo ,iec nie wiem o co ten cały szum?
      • onufry5 Śmierć jest apolityczna 23.03.06, 20:37
        Ale PiSowcy myślą, że będą żyć wiecznie. Nie chciałbym być złośliwy ale ci
        ludzie sami się tego domagają aby ludzie przeszkoleni przez fundację Owsiaka
        omijali tych ze znaczkiem PiS-u w klapie naokoło, bo są nieczyści moralnie,
        niegodni i nie powinni tych jedynych słusznych dotykać.
        Hipokryzja do potęgi n-tej. Mam nadzieję, że na wiosnę (bo PiS chce wyborów
        wiosennych z uwagi na budżet) ale przyszłego roku przestaną nam narzucać swoją
        pseudomoralność ideologiczną.
    • czerniakowianka Idioci... 23.03.06, 13:18
      "Marian Piłka, poseł PiS, dodaje, że nauka pierwszej pomocy to nie zadanie dla
      WOŚP. - Powinny ją realizować inne organizacje."
      Panie Piłka! W tym kraju nic nie jest realizowane tak jak być powinno.
      Wystarczy spojrzeć na działania PiS, żeby to dostrzec.
    • lindro Pokażcie mi takich oszołomów w jakimś 23.03.06, 13:32
      innym kraju należącym do Unii. Precz z dyktatem braci i radia.
    • cendrars co sie dzieje 23.03.06, 13:37
      jednak ten incydent nawet mnie juz w pelni przekonal ze w parti Kaczynskich ze
      swieczka szukac racjonalnych ludzi
      guzik ich obchodzi ludzkie zycie a tylko szczekac potrafia
    • skin.polski yes! yes! yes! 23.03.06, 13:50
    • szasza7 Nasz Dziennik jest teraz gazetą rządową 23.03.06, 14:23
      i dlatego,co tam jest napisane jest stanowiskiem rządu.Podobnie tv trwam,tam
      bowiem przywódcy PIS występują i te dwa media + radjo Maryja wskazują jako
      standardowe.I tak już będzie.Teraz wyborcy widzą dokąd zmierzamy.I bardzo
      dobrze.PIS odsłania swoje prawdziwe oblicze.Wyborcy będą musieli wybrac albo
      Polskę średniowieczną,sarmacką albo nowoczesną europejską.Sądzę,że młodzi
      wyborcy będą wiedzieli jaką przyszłą Polskę wybrać.
      • komentator15 Re: Nasz Dziennik jest teraz gazetą rządową 23.03.06, 14:32
        Proponuję UWAGA 4 kwietnia - ma startować program Owsiaka -o godz. 12.00 (i/lub
        18-ej)użycie klaksonów samochodowych (prywatnych, taksówek itd.). Kto nie ma
        klaksonu,używa czegokolwiek innego, co robi hałas. W ten sposób nasze poparcie
        dla Owsiaka będzie słychać, będzie wreszcie słychać także nasz protest przeciwko
        zamykaniu ust!
        3 maja powtórka i protest pod Sejmem.
        Podaj dalej.
        • piotr7777 Re: "Róbta co chceta" to nie jest "motto Owsiaka" 23.03.06, 14:47
          ...tylko tytuł jego programu emitowanego w TVP 2 w latach 1991 - 94. Wcześniej
          Owsiak posługiwał sie zwrotami w rodzaju "uwolnić słonia" czy Towarzystwo
          Przyjaciół Chińskich Ręczników. Nikt rozsądny nie interpretuje tego dosłownie.
          Ale oczywiście mohery z uporem godnym lepszej sprawy lansują zwrot o którym sam
          Owsiak prawdopobnie dawno by zapomniał.
          W skandalicznym tekście w "ND" nie ma ANI SŁOWA nt. głównej działalności WOŚP
          czyli ratowania życia chorym dzieciom. Wiele jest natomiasto Owsiaku -
          moralnym permisywiście czy w tym stylu.
          Nie po raz pierwszy widać, że moherowe media (Radio Maryja,
          NAsz Dziennik czy Telewizja Trwam) zajmują się propagandą nie
          dziennikarstwem.
      • ir3 Protest - podaj dalej! 23.03.06, 15:25
        UWAGA 4 kwietnia - ma startować program Owsiaka -o godz. 12.00 (i/lub
        18-ej)proponuję użyć klaksonów samochodowych (prywatnych, taksówek itd.). Kto
        nie ma klaksonu,używa czegokolwiek innego, co robi hałas. W ten sposób nasze
        poparcie
        dla Owsiaka będzie słychać, będzie wreszcie słychać także nasz protest przeciwko
        zamykaniu ust!
        3 maja powtórka i protest pod Sejmem.
    • terence Jurek Owsiak-Tadeusz Rydzyk 23.03.06, 15:26
      Jurek Owsiak-Tadeusz Rydzyk
      pierwszy zbiera kase i pomaga ludziom, drugi zbiera kase i wydaje mu się że pomaga ludziom
      pierwszy działa dla ludzi, drugi ma pełną gębe frazesów ale pokażcie mi komu tak na prawde pomógł
      smutne jest że chce się udupić kogoś takiego jak Jurek Owsiak a Rydzol cały czas "mąci narodową kadź" (jak to było w Weselu)
      w tym kraju rozum zasypia?!rozsądek jest zmęczony, oddala się i znika?!!!
    • ajhbergen PiS dazy do dyktatury 23.03.06, 15:42
      nad mediami, nad szkola. Oni beda decydowac czego dzieci sie ucza, co wolno
      pisac. Oni beda nas teraz inwigilowac, RPIV = PRLII.

      • piss-on-pis4 Re: PiS dazy do dyktatury 23.03.06, 22:02
        ajhbergen napisał:
        > nad mediami, nad szkola. Oni beda decydowac czego dzieci sie ucza, co wolno
        > pisac. Oni beda nas teraz inwigilowac, RPIV = PRLII.
        >

        Od początku było wiadomo.
        Taka wszelako byłą wola ludu.
        Niech więc lud teraz to gó.. żre, skoro chciał
    • dzakarta Dlaczego posłowie PiS nie chcą Owsiaka w szkołach? 23.03.06, 16:43
      Na tytułowe pytanie odpowiedź jest prosta: każdy kmiot i prostak oraz dewot i
      obłudnik nienawidzi i zwalcza lepszych oraz szlachetniejszych niż on sam!
    • witchking34 A ja nie chcę 23.03.06, 17:31
      PiS-u na tej planecie, cholerne oszołomy...
    • tamniechodze wolno mi jeszcze gadoć, to jeszcze Polska czy już 23.03.06, 18:00
      PISAŁEM TO PIĘĆ MINUT. KURNA
    • tamniechodze mam was tam gdzie was mam 23.03.06, 18:01
      mam was tam gdzie was mam, nic dodać nic ująć
      • olek.komsomolec Towarzysz Owsiak jest synem milicjanta. 23.03.06, 18:02
    • travel_wawa Łajdactwo PiS- walka z organizacjami pozarządowymi 23.03.06, 18:19
      Jurek Owsiak zrobił wiele złego: np. zakupując inkubatory dla oddziałów
      noworodkowych małych szpitali w sposób istotny przyczynił się do zmniejszenia
      wskaźnika umieralności niemowląt.

      Zorganizował jedyny w Unii Europejskiej Program Powszechnych Badań
      Przesiewowych Słuchu Noworodków.

      Teraz chcę uczyć pierwszej pomocy, reanimacji, zasad udzielania pomocy
      przedlekarskiej.

      Zbrodniczość Jego działalności (jak i każdej organizacji pozarządowej polega na
      tym, że pod te spontaniczne obywatelskie działania nie może sie "podłaczyć"
      żaden polityk, żaden rząd nie może sobie przy pomocy tych
      organizacji "podpompować sondaży".

      Jurek Owsiak obnażył ponadto bolesna prawdę, że los najmłodszych Polaków ani
      polityków, ani rządzących nie obchodzi, a działania typu "becikowe" chcieliby
      robić tylko na pokaz i traktują jak kiełbasę wyborczą.

      SIEMA!!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka