nonieee 27.06.06, 07:56 "Kremlowscy ochroniarze kazali więc zabrać z trasy przejazdu najwyższej osoby wszystkie auta - nawet te, które były zaparkowane absolutnie prawidłowo" Jak papiez jechal to tez samochody usuwano i wyborcza nie robila afery. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lupus2 pewnie wycieczka z Polski przyjechala 27.06.06, 08:09 przyjechali autobusem, wrocili autami Odpowiedz Link Zgłoś
eileen1x Re: Rosyjska bogini sprawiedliwości nie jest ślep 27.06.06, 08:18 A ja myślę, ze Rosjanie się szybko uczą i nie popełniają dwa razy tych samych błędów. Odpowiedz Link Zgłoś
elephant_tusk Błędy i wypaczenia 27.06.06, 08:37 Gratuluję szybkiej reakcji. Wygląda na to, że popełniają błędy - za każdym razem inne. Dobrze, ze tym razem chociaż obyło się bez ofiar. Jeśli nie liczyć straty czasu. Co prawda - time is money, ale wygląda na to, że wriemia eto nie dieńgi. A stress mobilizuje. A gdzie Eva15? Pracuje od 9.00? Pozdrowienia dla Nikołuszki. Odpowiedz Link Zgłoś
calcinus Eva15 zaraz wytlumaczy ze sie bardzo dobrze stalo 27.06.06, 09:26 I niech zyje Putin, Wyzwoliciel Czeczenii i Krysztalowo Czysty Demokrata! Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Swego czasu.... 27.06.06, 09:39 eva15 pisała o tym jak w Moguncji (chyba Moguncji) Putin szedł sobie po ulicy z Gerhardem i nie widać było jakichś ekstraostrych środków bezpieczeństwa. Za to jak był Bush, to "nawet studzienki zaspawali". Może to jednak nie był Putin? I może nawet nie Gerhard? A może Putin po prostu czuje się w Niemczech dużo bezpieczniej niż we własnej stolicy? Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Swego czasu.... 27.06.06, 09:42 A może Radziwinowicz bełkocze? Czy też może jesteś z frakcji tych, którzy we wszystko wierzą, co GW wypisuje? Odpowiedz Link Zgłoś
niazapomnijokubliku Nienawidze polski!!! 27.06.06, 19:30 Za to, ze wyborcza pisze takie brednie propagandowe. Za to, ze Kublik z wyborczej byl w stanie wymusic na rzadzie podatek ekologiczny. Za Giertycha. Za Rydzyka. Za to wszystko nienawidze polski. I dziekuje ci Wlk. Brytanio, ze mnie przyjelas i uwolnilas od tego gnoju! Odpowiedz Link Zgłoś
funia81 Re: Nienawidze polski!!! 27.06.06, 23:59 Po tym "nienawidze Polski" dziekuje ci, Wielka Brytanio, ze uwolnilas nas od tego gnoja. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejbj Re: Nienawidze polski!!! 28.06.06, 13:53 hej funia, alez on ma duzo racji. ja mam podobne odczucie odnosnie polski. ale to wina nie samej polski, tylko tych polakow ktorzy oddzialywuja na innych (media) oraz tych ktorzy bezkrytycznie przyjeli tą nowa propagande (niestety chyba wiekszosc). to jest tak dalece obrzydliwe ze wzrasta w czlowieku niechec do wlasnego kraju. To straszne ale gdy sie patrzy na to zaklamanie to wlasnie takie mozna miec odczucia. To jest przykre gdy trzeba sie wstydzic za wlasny kraj, na pewno nie przyjemne. jesli ktos mowi ze czegos nienawidzi i podaje powody za co nienawidzi, trzeba te powody rozpatrzyc a nie go wyzywac. milosc nawet do ojczyzny nie powinna byc slepa. A ta nasz ojczyzna niestety zaklamana. Najpierw komunistycznie, teraz niby demokratycznie, rusfofobia i amerykanofilia w jednym. Do tego wypatrzanie historii jak tylko sie da by udowodnic pewne tezy. Odpowiedz Link Zgłoś
gdzies_czyli_wewpolsce Re: Swego czasu.... 27.06.06, 21:23 Adasiu, sciemniaczu, te zaspawy zazyczył sobie Jerzy W. Krzak, a nie p. Putin. Odpowiedz Link Zgłoś
vaclavnewyork Re: Błędy i wypaczenia 28.06.06, 04:40 Nie oczekuj Evy 15.Dzisiaj przepustka z Tworek byla poza Jej zasiegiem. Odpowiedz Link Zgłoś
gdzies_czyli_wewpolsce Jest roznica pomiedzy Justictią a Temidą!!!! 27.06.06, 21:21 Pan Radziwanowicz pisze pod publiczke nienawidzącą rosji i Rosjan (niby Putina), ale choc troche obiektywizmu potrzeba. Temida ma opaske na oczaach i wage oraz miecz - jej zadaniem jest wywazeniem pomiedzy dobrem a zlem. Justitia nie ma opaski na oczach i moze miec tarcze i miecz. Justitia patrzy na wszystkich i uwaznie przyglądając sie, wyszukuje przestepcow. Pan Radziwanowicz oczywiscie nie jest szkolony w mitologii, bo i skąd. Podobny przypadek z pomyłką zaistniał jakis czas temu we Wrocławiu. Tam tez pomylono Justitie z Temidą. A porownywanie Dubrowki z przejazdem Putina jest lekko socjotechniczne, ale gawiedz ma zabawe, jacy ci Russcy wredni..... Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: Jest roznica pomiedzy Justictią a Temidą!!!! 28.06.06, 08:33 Tak jak krytyka rządu Polski przez UE nie była krytyka Polski tak i krytyka rządów Putina nie jest krytyką Rosji i Rosjan. Tylko "paPUTczicy" PUTina chca wmawiać Polakom że brak miłości do Kremla jest nienawiścią do Rosji i do Rosjan. Teraz co do Justiti... Mógłbym prosić o źródła tej wiedzy? Z tego co znalazłem w necie to poprostu Rzymska odpowiedniczka Greckiej Temidy - tak samo często przedstawiana z opaską na oczach. Odpowiedz Link Zgłoś
naf-naf Re: Jest roznica pomiedzy Justictią a Temidą!!!! 28.06.06, 20:48 Chyba potrafie odtworzyc "metode tworcza" pana Redaktora.Obie rewelacje- o posagu bez opaski i usunietych samochodach pochodza z komentarzy radio "Echo Moskwy"-Mam powazne watpliwosci, by pan Dziennikarz zmuszal siebie do ogladania tego w terenie.Mamy wiec mieszanke wiadomosci porannych z dodaniem wszystkich banalow, ktore w momencie psucia papieru przyszly mu do glowy- Czeczenia,Dubrowka...I mamy forum na 130 postow!Czy nie geniusz?! Odpowiedz Link Zgłoś
maxlowe Re: Rosyjska bogini sprawiedliwości nie jest ślep 28.06.06, 02:17 Rosjan uczyc niczeg ni trzeba - oni wszystko robia najlepiej, i dlatego caly swiat peka przed nimi! Odpowiedz Link Zgłoś
puuchatek Re: Rosyjska bogini sprawiedliwości nie jest ślep 27.06.06, 08:40 nonieee napisała: > Jak papiez jechal to tez samochody usuwano i wyborcza nie robila afery. "Jak papież jechał", to było wiadomo ładne parę tygdoni wcześniej, gdzie nie wolno pozostawiać zaparkowanych samochodów. A ci, którzy je tam zostawili, byli po odholowaniu powiadomieni o tym fakcie. To jest właśnie ta subtelna różnica. Odpowiedz Link Zgłoś
stagaz Chcieli mieć cara... 27.06.06, 08:56 ...to trzeba poświęcić te parę aut. Za to mają sprawnego dzierżymordę upozowanego na szczerą rosyjską duszę...czyli kogoś, o kim w gruncie rzeczy Rosjanie zawsze marzyli. Odpowiedz Link Zgłoś
janma46 Rosyjska bogini sprawiedliwości nie jest ślep 27.06.06, 10:08 To jest super temat na pierwszą stronę.Ludzie czym wy się pasjonujecie.Ten temat powinien pozostać bez jednego postu.Może przestali by nas karmić takimi głupimi sensacyjkami.Niech się zabiorą za polepszanie bytu naszego społeczeństwa,a nie piszą takich dupereli.Co mnie obchodzą jakieś auta w Moskwie.Ja mam na głowie jak przeżyć dzisiejszy i jutrzejszy dzień i to jest dla mnie ważne.Mam wrażenie że przez takie i podobne wiadomości poważne gazety stają się zwykłymi brukowcami. Odpowiedz Link Zgłoś
iskaszym Re: Rosyjska bogini sprawiedliwości nie jest śle 29.06.06, 22:56 sprzedaj komputer Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur No proszę! To w Moskwie są samochody. 27.06.06, 09:07 Łatwo przyszło, łatwo poszło. Większość z tych "moskiewskich samochodów" zapewne jeszcze niedawno była zarejestrowana w Polsce, Niemczech i gdzie indziej. Odpowiedz Link Zgłoś
borrka1 Re: No proszę! To w Moskwie są samochody. 27.06.06, 09:22 zigzaur napisał: > Łatwo przyszło, łatwo poszło. > > Większość z tych "moskiewskich samochodów" zapewne jeszcze niedawno była > zarejestrowana w Polsce, Niemczech i gdzie indziej. cale szczescie dla ciebie ze nie mozesz byc w Moskwie,bo bys uwidzial prawdziwe samochody,nie ten zlom co w Polsce,ktory nazywasz samochodem! A to jeszcze bardziej poglebiloby twoja rusofobie. Odpowiedz Link Zgłoś
borrka Po polsku nie mowi sie "uwidzial". 27.06.06, 09:33 Radziecki, przeciez oficer prowadzacy zwracal ci uwage na rusycysmy, pilnuj sie, bo z roboty wylecisz. Co do samochodow. W latach 90-siatych rzeczywiscie duza czesc samochodow w Moskwie pochodzila z kradziezy. To nie ulega watpliwosci. Dzis w Moskwie jezdza na ogol samochody nowszej generacji, tandeta z rosyjskich montowni plus sporo rodzynkow w rodzaju umilowanych przez gangsterow jeepow i limuzyn klasy mercedesa. Oczywiscie na prowincji dominuja sprowadzany przez Pribaltyke zlom z Niemiec. Nie bral starych sowieckich wozow. Kradzionych samochodow mniej, bo podaz mniejsza. Lepiej pilnuja na granicach. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Re: No proszę! To w Moskwie są samochody. 27.06.06, 09:40 A czym jeżdzą mieszkańcy: - Irkucka - Jakucka - Poljarnego - Kamczatki - Czeczenii? Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: No proszę! To w Moskwie są samochody. 27.06.06, 10:10 adas313 napisał: > A czym jeżdzą mieszkańcy: > - Irkucka > - Jakucka > - Poljarnego > - Kamczatki > - Czeczenii Czym leprzym - niz polacy Odpowiedz Link Zgłoś
borrka Re: No proszę! To w Moskwie są samochody. 27.06.06, 10:16 Klamiez przyjacielu. To jest wlasnie ta wasza niemoznosc powiedzenia prawdy. Prowincja jezdzi ladami, wolgami plus zlom sprowadzany z Niemiec i troche nowych samochodow niskiej klasy. Najgorsze, ze ty doskonale wiesz, iz lzesz. Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: No proszę! To w Moskwie są samochody. 27.06.06, 10:30 A co ja wiem? Ja wiec co widze. A widze czym jezza na prowincji w Sochi, Rostowie, Riazaniu czy Petersburgu. W Czeczenii nie bylem, ale podobno to tez maja ROZNE samochody. W prowincji duzo jest lada. Ale nowych. Bo sa tanie, i co wazne dla nich, nie ma problemow z remontem. Po co im jakis bmw, skoro, jak cos nie bedzie dzialalo - nie zremontuja??? A w miastach park samochodow rosnie. www.autoreview.ru/new_site/year2006/n02/stat/1.htm To za 2005 rok. W tej chwili jusz wszystcy pobili rekord, bo sprzedali tyle samo co za przeszly rok. Kolejki po samochody. A co Pan-rusofob nazywa "nowych samochodow niskiej klasy."??? JA bym porownal ilu nowych samochodow "wysokiej klasy" sprzedajesie w Rosji i Polsce. Rozumiem ze w Polsce to sa takie "rozne" samochody, z czemna przeszloscia. Bo w Moskwie (nie pisze o calej Rosji) to bardzo trudno takimi jezdzic. Sa wszedzie kamery systemu Potok, ktore odrazu sprawdzaja po tablicy wlasnosc i badaja po VIN na wszystko. A przerabiac vin tez trudno, bo jak rejestrujesz - sprawdza obowiazkowo kryminalista samochod. I to sczegolowo. Odpowiedz Link Zgłoś
borrka Re: No proszę! To w Moskwie są samochody. 27.06.06, 10:45 Zapewne samochodow luksusowej klasy jest wiecej w Rosji, bo typowa dla nuworyszy chec pokazanie swego bogactwa, nie ma w Rosji umiaru. To jest raczej godne pogardy, niz stanowi powod do dumy. A to, ze diadia Wania z miedwiedowki nie ma na chleb, nikogo nie obchodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: No proszę! To w Moskwie są samochody. 27.06.06, 11:04 > Zapewne samochodow luksusowej klasy jest wiecej w Rosji, bo typowa dla > nuworyszy chec pokazanie swego bogactwa, nie ma w Rosji umiaru. Ale moze to zazdrosc??? Wania z MedwedKOWO jak chce pracowac kupi sobie samochod. Ale PAn nie odpowiedzial na pytanie. Odpowiedz Link Zgłoś
efg chłopaki dejcie se luz... 27.06.06, 12:12 w Polsce ruskie auta to tylko stoja u kolekcjonerów,nawet Tavrii juz nie widać. Co do jakości aut - bogacze sa wszędzie i mają super auta.Moda jest na 4x4. Biedni w Polsce jeżdża Oplami i Fordami-Escortami. Młodzi oszaleli na tle japońskich motocykli. A Radziwonowicz nie pisze o autach tylko o głupocie czynowników. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejbj Re: chłopaki dejcie se luz... 27.06.06, 13:56 nie uwazam sie za biednego patrzac na okolo ale na auto mnie jeszcze nie stac. Wiec nie pisz ze biedni jezdza... bo nie jezdza. A radzilowicz robi to co umie najlepiej- obraca kotka ogonkiem. Odpowiedz Link Zgłoś
efg hm, ja mysle ze to sprawa nastawienia 27.06.06, 20:04 gdyby cie motoryzacja "kreciła" to bys wział jakąś tam pozyczke ze 4000 i kupił cosik na 4 kołach, widocznie jesteś outsaiderem... i malkontentem ;) TA zak postkomuny też nic ci sie nie udało ? Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur "nie uważa się za biednego ale na auto go nie stać 27.06.06, 20:08 Gdzie on żyje? W Timbuktu czy w Boliwii? A może w Moskwie jednak? A na buty cię stać, średnia klaso? Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejbj Re: "nie uważa się za biednego ale na auto go nie 28.06.06, 13:45 ty, przeciez zigzaury wyginely? mieszkam na dolnym slasku, a to zdaje sie polska?W polsce niestety bida az piszczy i nie ma co udawac ze jest inaczej.Auto ma co 4 rodzina i taka jest prawda. do przedmowcy idioty zigzaura: auto to nie tylko jego poczatkowy zakup ale i koszty utrzymania, czyli oc, koszty paliwa i koszty napraw ktore w przypadku auta za 4000 zl bedzie trzeba czesto ponosic.Tyle na razie w temacie auta. Odpowiedz Link Zgłoś
elephant_tusk Re: No proszę! To w Moskwie są samochody. 27.06.06, 11:47 A przerabiac vin tez trudno, bo jak rejestrujesz - sprawdza > obowiazkowo kryminalista samochod. I to sczegolowo. > Wygląda na to, że kryminaliści mają u Was w ogóle dużo do powiedzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
r306 Chooolera..:) 27.06.06, 12:44 > Sa wszedzie kamery > systemu Potok, ktore odrazu sprawdzaja po tablicy wlasnosc i badaja po VIN na > wszystko. A przerabiac vin tez trudno, bo jak rejestrujesz - sprawdza > obowiazkowo kryminalista samochod. I to sczegolowo. No i przy tej kosmicznej technice tak trudno bylo dotrzec do ludzi parkujacych samochody i poinformowac o ich przestawieniu? :) Ehhhhhhh :) Odpowiedz Link Zgłoś
funia81 Re: No proszę! To w Moskwie są samochody. 28.06.06, 00:04 Sadzac po ortografii, to ani z ciebie kacap, ani z Moskwy. Kto pisze "Sochi"? Ktos, kto na co dzien mowi po angielsku. Kto pisze "duzo jest lada"? Ktos, kto na codzien mowi na przyklad po angielsku, ale raczej nie po slowiansku (fleksja!) Z drugiej strony "przeszly rok" wyszedl ci pieknie - czysty rusycyzm. No i "kryminalista", ktory sprawdza samochody. Uciekaj na jakies niepolskojezyczne forum, bo tu smiech pusty czlowieka ogarnia, jak cie czyta. Odpowiedz Link Zgłoś
johnny-kalesony Re: No proszę! To w Moskwie są samochody. 28.06.06, 00:25 kacap_z_moskwy napisał: > A co Pan-rusofob nazywa "nowych samochodow niskiej klasy."??? JA bym porownal > ilu nowych samochodow "wysokiej klasy" sprzedajesie w Rosji i Polsce. Rozumiem > ze w Polsce to sa takie "rozne" samochody, z czemna przeszloscia. Bo w Moskwie > (nie pisze o calej Rosji) to bardzo trudno takimi jezdzic. Sa wszedzie kamery > systemu Potok, ktore odrazu sprawdzaja po tablicy wlasnosc i badaja po VIN na > wszystko. A przerabiac vin tez trudno, bo jak rejestrujesz - sprawdza > obowiazkowo kryminalista samochod. I to sczegolowo. > Ja mogę odpowiedzieć - z doświadczenia. Honda accord moich rodziców, która "zniknęła" w 1995, znalazła się później w okolicach Petersburga. Niestety - na tym się sprawa zakończyła, ponieważ nie było jakiś tam umów międzypaństwowych, regulujących zwrot przywłaszczonej, cudzej własności. Dlatego też jakoś nie chce mi się wierzyć w tą przejrzystość rosyjskiego prawa. Zresztą - co ja będę pisać. Detektyw, z którym wówczas rozmawialiśmy nie takie rzeczy o Rosji opowiadał ... Pozdrawiam Keep Rockin' Odpowiedz Link Zgłoś
pm7303 Moskwa to najdrozsze miasto swiata 27.06.06, 09:33 matole. Wiec na samochody tez ich stac. Swoja droga Rollce-Royce'a mozna kupic w salonie w Moskwie, przy czym mysl o otwarciu takiego salonu w Warszawie, musialaby wywolac niezly napad smiechu wsrod menedzerow firmy. Odpowiedz Link Zgłoś
borrka Re: Moskwa to najdrozsze miasto swiata 27.06.06, 10:20 To ze Moskwa jest droga, swiadczy jedynie o rospasanym bogactwie noworuskich i ubostwie przecietnych zjadaczy chleba. Zaproponuj Wani z Miedwiedkowa, by kupil se roysa. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejbj Re: Moskwa to najdrozsze miasto swiata 27.06.06, 13:58 nie, o ubostwie nie swiadczy, chyba ze ktos ma rusofobiczna logike. Pojedz do moskwy (jesli cie stac a watpie) i zobacz jakie tam ubostwo. Goraco polecam, ale ostrzegam ze zburzy to twoj wypatrzony swiatopoglad i bedziesz musial bzdury pisac na inne tematy.Moze to byc dla ciebie ciezkie doznanie, moze sie zalamiesz psychicznie, wiec w sumie nie wiem czy warto./ Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Moskwa to najdrozsze miasto swiata 27.06.06, 20:14 W skorumpowanych krajach trzeciego świata, jak Nigeria czy Rosja, miejscowa oligarchia lubi obnosić się z bogactwem. Co pożyją (krótko!), to ich. Zdarzenie autentyczne: Lata siedemdziesiąte XIX wieku. Car Aleksander II jedzie powozem przez Petersburg. Nagle na wystawie widzi bajeczną suknię wysadzaną drogimi kamieniami. Każe zatrzymać i w asyście fligeladjutantów wchodzi do sklepu. Pyta o cenę. Sklepikarz z uniżeniem podaje cenę. Car przeklina pod nosem i rzuca uwagę, że go nie stać. Następnego dnia posyła fligeladjutanta do sklepu, aby sprawdził, czy suknia nadal wisi i czy cena nie zmieniła się. Fligeladiutant wraca i raportuje, że suknię zaraz po odjeździe cara kupił jakiś skromny urzędnik od wydawania koncesji na budowę linii kolejowych. Właśnie dlatego, że cara nie było stać. Czy z tej historii wynika, że ówczesna Rosja była krajem bogatym? Była bogatsza od dzisiejszej: miała lasy, żyzne pola, zwierzęta futerkowe. To wszystko jest już przeszłością. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 zigzaur historyk 27.06.06, 09:47 a zigzaur znów nan nowo pisze historię, tym razem współczesną. I wychodzi mu, że masowe kradzieże aut w Niemczech to sprawka Rosjan. Jeszcze tylko musi do tego przekonać niemiecką policję i sądy oraz zamkniętych złodziei szybko nauczyć rosyjskiego(dość łatwe zadanie ze wzgl. na pokrewieństwo języków). No i wtedy wyjdzie na jego. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: zigzaur historyk 27.06.06, 20:15 Oj, evciu niebogo! Niemiecki policjant jest odporny na jakiekolwiek perswazje i argumenty, także pochodzące od przełożonych. Pokrewieństwo języków? Czyżby to Czukcze, Buriaci i Czuwasze rejwodzili w kradzieżach samochodów w Niemczech? Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 ty potrzebujesz prosto z mostu, ibo nie dociera? 27.06.06, 22:35 Tobie to trzeba naprawdę kawę na ławę - no więc masz, biedaku: rej wodzą Polacy, choć największe nasilenie, trzeba przyznać, już minęło. I nie pleć mi głupstw, że było inaczej, bo tak się składa, że mam w rodzinie tłumacza przysięgłego. W 2. połowie lat 90. i na początku aktualnego wieku latał z wywieszonym językiem ledwie nadążając od jednego sądu do drugiego i stamtąd na policję. Dzień i noc był wzywany do tłumaczenia z polskiego nie z rosyjskiego na niemiecki a złodzieje nijak nie wyglądali na Czuwaszów. Nigdy nie pojmę, czemu w PL jest oburzenie odnośnie dowcipów o polskich kradzieżach a nie ma żadnego oburzenia odnośnie kradzieży. Ba, jest nawet odwrotnie. Gdy włamano mi się do auta w W-wie milicja bezczelnie stwierdziła, że nie ma sprawy - przecież dostanę odszkodowanie. Dość jasno dano mi do zrozumienia, że skoro ja nie mam strat, to powinnam dać innym zarobić zamiast zgłaszać przypadek, tym bardziej, że sprawca i tak się nie znajdzie. Tu mieli rację. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: ty potrzebujesz prosto z mostu, ibo nie doci 28.06.06, 07:50 Oj, evciu, niebogo! Czy naprawdę sądzisz, że siedemnastolatek z wioski pod Słupskiem czy Niemodlinem tak sam z siebie nauczy się otwierania najnowszych zabezpieczeń Mercedesów, BMW czy Audi? Że wsiądzie w busika, dojedzie do jakiegoś np. Dortmundu czy Stuttgartu i na parkingu supermarketu otworzy w ciągu dnia 10 samochodów i jeszcze przerzuci je do Polski? W tej "branży" panuje ścisły podział ról. Kto inny otwiera i odjeżdża, kto inny ukrywa, kto inny fałszuje dokumenty, kto inny fałszuje znaki i ewentualnie przemalowuje, kto inny sprzedaje. Czy naprawdę sądzisz, że TYLKO I WYŁĄCZNIE Polacy są w stanie opanować "rynek" kradzieży samochodów w Niemczech? Wspomniany przez ciebie tłumacz obsługiwał sprawy Polaków w Niemczech i nie musiał nic wiedzieć o przestępstwach innych narodowości. Zresztą, Polacy mogli być w roli poszkodowanych lub świadków. To wcale nierzadkie zjawisko. Opinię na temat polskiej policji czy też milicji podzielam. Obecni polscy policjanci to albo dawni funkcjonariusze MO albo ich podwładni lub uczniowie. Prylowska MO nie miała na celu (a przynajmniej nie miała przede wszystkim) ochrony mienia obywateli. Prylowska MO była szkolona wg marksizmu. Istnieją podstawy do przypuszczeń, że policja jest najbardziej skorumpowanym polskim organem państwowym. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: No proszę! To w Moskwie są samochody. 27.06.06, 09:48 zigzaur napisał: > Większość z tych "moskiewskich samochodów" zapewne jeszcze niedawno była > zarejestrowana w Polsce, Niemczech i gdzie indziej. Po kolei: najpierw w Niemczech, później w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: No proszę! To w Moskwie są samochody. 27.06.06, 20:16 Znam wiele przypadków, gdy kolejność była dokładnie taka, jak napisałem. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: No proszę! To w Moskwie są samochody. 27.06.06, 22:37 Ty znasz rzeczy o których się filozofom nie śniło. Ale to już wiemy. Odpowiedz Link Zgłoś
old.european Re: No proszę! To w Moskwie są samochody. 28.06.06, 07:27 zigzaur napisał: > Łatwo przyszło, łatwo poszło. > > Większość z tych "moskiewskich samochodów" zapewne jeszcze niedawno była > zarejestrowana w Polsce, Niemczech i gdzie indziej. HAHA ! Widac, zes kilka lat w Europie nie byl. Azbest wciaga :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
gosiekkk Wroclawska Temida tez nie jest ślepa :-P 27.06.06, 09:11 "Ale nie Temida rosyjska. Ona jest inna.(...) Na oczach nie ma opaski." - Phyy... tez mi nowosc - wroclawska Temida, ta z gmachu sadu wojewodzkiego, tez nie jest slepa i na oczach zadnej opaski nigdy nie nosila. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
borrka1 Re: Rosyjska bogini sprawiedliwości nie jest ślep 27.06.06, 09:15 znajac Wacka z jego rusofobia,przypuszczam ze prawda jest inna,ale on nam jej nie poda,najwazniejsze ze temat pasuje do jego lini. Tak samo z ta Dubrowka,tam chodzilo o to ze samochody mogly byc zaminowane jak tez mogly byc te na ktorych przyjechali terrorysci co moglo zatrzec wazne dla sledztwa dowody.A czemu Wacek nie wspomina,jak juz jestesmy przy Dubrowce,jak to media(ponoc pod kontrola)pokazywaly na zywo i komentowaly ruchy specnazu ,co bylo swietna informacja dla terrorystow,mieli dostep do tv i radia,mimo prosb dowodzacych akcja aby nie robic tego.Po tym incydencie i powstal projekt ograniczenia dostepu mediow w takich przypadkach,bo brakuje im samokontroli,jak to przyjete w zachodnich mediach. Odpowiedz Link Zgłoś
r306 Heh... przemysl najpierw to co napiszesz.... 27.06.06, 09:45 > Tak samo z ta Dubrowka,tam chodzilo o to ze samochody mogly byc zaminowane > jak > tez mogly byc te na ktorych przyjechali terrorysci co moglo zatrzec wazne dla > sledztwa dowody. Czyli: - "dodowy w sprawie", ktorej do dzis nie wyjasniono, sa wazniejsze niz ludzkie zycie; - przeszukanie kilkunastu wyselekcjonowanych samochodow to dla specjalistow od tej roboty pol godziny pracy > A czemu Wacek nie wspomina,jak juz jestesmy przy Dubrowce,jak > to media(ponoc pod kontrola)pokazywaly na zywo i komentowaly ruchy > specnazu ,co bylo swietna informacja dla terrorystow Gonisz w pietke. Jesli przyjmujesz, ze zaminowali samochody jako zabezpieczenie, to mogli miec jako support zabezpieczenie informacyjne na zewnatrz. I zadna TV nie byla im potrzebna. Zreszta - do czego????? Do tego, zeby sie dowiedziec, ze na placu sa oddzily szturmowe? A tylko tyle mozna bylo zobaczyc w przekazach TV. To co bylo juz po akcji, nie mialo dla terrorystow juz zadnego znaczenia. Nie wiem czy uwaznie ogladales, ale wszyscy juz nie zyli.... Nie badz wiec smieszny... > Po tym incydencie i powstal projekt > ograniczenia dostepu mediow w takich przypadkach,bo brakuje im > samokontroli,jak to przyjete w zachodnich mediach. Buahahahahahahahaha dobra, tego juz nawet nie bede komentowal.... Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejbj Re: Heh... przemysl najpierw to co napiszesz.... 27.06.06, 14:01 > > samokontroli,jak to przyjete w zachodnich mediach. > Buahahahahahahahaha dobra, tego juz nawet nie bede komentowal.... nie komentuj nie komentuj bo nie ma czego. Na zachodzie, szczegolnie w usa tak wlasnie jest. Odpowiedz Link Zgłoś
tom1003 Re: Rosyjska bogini sprawiedliwości nie jest ślep 27.06.06, 09:23 ej Basajew, Basajew, Gdybym mógł, przyniósł bym ci ten łeb Putina. Nie mam na razie możliwości. Odpowiedz Link Zgłoś
el_p Re: Rosyjska bogini sprawiedliwości nie jest ślep 27.06.06, 09:27 Ja pier. nie sadzilem ze mozna byc takim pokretnym sczurem.... Jak przyjezdzal bialy papi to pol Warszawy wywieziono, wprowadzono prohibicje... Jak przyjezdzaja jakies inne glowki panstw to rowniez blokuje sie mozliwosc parkowania w strefie. Bezsilne walenia glowa na oslep.... debil Odpowiedz Link Zgłoś
fraglesi67 I U nas... 27.06.06, 09:30 ...tak będzie Niech no tylko wzmocni się nasz dwu-wódz ! Odpowiedz Link Zgłoś
tom1003 Re: Rosyjska bogini sprawiedliwości nie jest ślep 27.06.06, 09:35 świetne porównania wymyslają tu niektórzy, nie ma co... Papież i Putin... POlska i kraje totalitarne, jak Rosja z przybudówką białoruską i kilkoma rzeźnikami azjatyckimi, Kuba... gratuluję wyobraźni... Nie dziwne, że ludzie o tego rodzaju toku myślenia równie dobrze stawiają w jednym szeregu zarazem takich działaczy na rzecz praw człowieka jak Ghandi, Dalajlama, Martin Luter King, Jan Paweł II, wrzucając do tego samego worka organizatora parady gejowskiej albo zadymiarza, który wlazł do ministerstwa oświaty z okrzykiem "kur.. mać, Giertych wyp.. lać" Odpowiedz Link Zgłoś
koles751 Polska Temida jest nie lepsza i nie mądrzejsza 27.06.06, 09:35 www.tata.pl Odpowiedz Link Zgłoś
billy.the.kid Re: Polska Temida jest nie lepsza i nie mądrzejsz 27.06.06, 09:45 tomusiu,nie obrażaj pamięci m.l. kinga porównująć go z dżipitu. Odpowiedz Link Zgłoś
ojuwkijsjikw GW mówi:Drogie dzieci: Rosja be! 27.06.06, 09:45 Co by się w Rosji nie stało to zawsze źle. Nawet wprowadzony atronomicznie wysoki zasiłek od urodzenia dziecka, który ostatniobył wprowadzony w Rosji, był skomentowany negatywnie. A czego źle nie można skomentować - nie pisać! Cudny system... Odpowiedz Link Zgłoś
elephant_tusk Re: GW mówi:Drogie dzieci: Rosja be! 27.06.06, 12:02 A Tobie się podoba, że setki ludzi w zdenerwowaniu szuka swoich samochodów, na które wydali oszczędności całego życia i zaciągnęli kredyt? Postaw się sam w ich położeniu. Ciekawe, ilu z nich jeszcze kocha taką władzę? Jak już nawet te samochody usunęli, nie mogli ogłosic stosownego komunikatu w telewizji? Ale po co? Niech poddany wie, że jest poddany. Będzie mniej podskakiwał. A ten zasiłek na dziecko mi się podoba. Chociaż skutki uboczne nie są wykluczone. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejbj Re: GW mówi:Drogie dzieci: Rosja be! 27.06.06, 14:03 samochodów, na > które wydali oszczędności całego życia i zaciągnęli kredyt? a to skad wziąłeś? heh, dobry jestes:) rusofobia przeslania umysl. Dla busza robia to samo i nikt sie temu nie dziwi. Odpowiedz Link Zgłoś
ojuwkijsjikw Re: GW mówi:Drogie dzieci: Rosja be! 27.06.06, 16:44 Putin ma 80% poparcie i tego Polacy nie zmienią. Polska niechęć do rosji nie może objawiać się w nieobiektywnych artykułach i wiadomościach. Trzeba się z tym pogodzić. Wiadomo, że im silniejsza i mądrzejsza ekipa na Kremlu, tym nam Polakom się bardziej nie podoba. Przykład? Jelcyn, który w Polsce był traktowany za męza stanu, demokratę itd. A tymczasem był znienawidzony w Rosji. Teraz Putin - wzmacnia rosyjską ekonomię, nam się nie podoba. Taka to już historia. O Putinie, tutaj są fajne rzeczy, jak kogo interesuje: petersburg.ovh.org/index22.htm [url=petersburg.ovh.org/index22.htm]Putin[/url] Odpowiedz Link Zgłoś
aby Prymitywne rusożerstwo 27.06.06, 18:12 Re: ojuwkijsjikw Podzielam wyrażoną przez Pana/i opinię. Myślę, że antyrosyjskie postawy są w Polsce nie tyle szeroko rozpowszechnione co usilnie rozpowszechniane, zwłaszcza przez korespondentów GW, TVN, oraz niestety TVP. Do tej propagandy, ze wzgledu na jej prymityw i agresywność, bardziej pasuje słowo rusożerstwo niż rusofobia. Dzięki za link. Rzeczywiscie, bardzo ładnie opracowane strony o Sankt-Petersburgu. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Prymitywne rusożerstwo 27.06.06, 20:17 Oczywiście, że masz rację. To jest reakcja na rosyjskie polakożerstwo i polonofobię. Gwoli jasności: rusofobia to lęk przed Rosją Odpowiedz Link Zgłoś
miszka90 Re: Prymitywne rusożerstwo 27.06.06, 20:19 "polonofobię." a to lęk przed Polską... hehehe czyli wnioskujesz że Rosja boi sie Polski... daaaaruj buuuahhahahahahaha Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Prymitywne rusożerstwo 27.06.06, 20:23 Śmiej się. W 1939 przyklepaliście z Hitlerkiem koniec Polski a w parę latek później ubyło wam 30 milionów mas pracujących. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejbj Re: Prymitywne rusożerstwo 28.06.06, 13:48 w rosji nie ma polakozerstwa. to polska megalomania kaze polakom wierzyc ze w szyscy rosjanie tylko siedza i mysla jak dokopac polakom.Prawda jest taka,ze tak tylko w polsce mysla, jak by tu rosjanom dokopac. Przejrzyj rosyjska prase, prawie zawsze ani slowa o polsce, nikogo ona tam nie obchodzi.A przejrzyj nasza, nic tylko "zla rosja". Żałosne. Odpowiedz Link Zgłoś
adas313 Po akcji na Dubrawce... 27.06.06, 09:45 to nawet natychmiastowa ewakuacja rannych niewiele by dała. Lekarze nie wiedzieli co dolega poszkodowanym, gdyż służby specjalne nie raczyły poinformować co wtłoczono do budynku. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Rosyjska bogini sprawiedliwości nie jest ślep 27.06.06, 09:47 Porażająco głupi tekst. Gratuluję takich dziennikarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Rosyjska bogini sprawiedliwości nie jest ślep 27.06.06, 09:56 uu1 napisała: > Porażająco głupi tekst. Gratuluję takich dziennikarzy. Co z tego, że głupi, wielu, jak widać, to kupiło i serio dyskutuje o rzekomym problemie. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Rosyjska bogini sprawiedliwości nie jest ślep 27.06.06, 10:01 > Co z tego, że głupi, wielu, jak widać, to kupiło i serio dyskutuje o rzekomym > problemie. Każdy gostek, który "dołoży" ruskim, przez trzy dni stoi przed lustrem i pręży muskuły. Odpowiedz Link Zgłoś
elephant_tusk Re: Rosyjska bogini sprawiedliwości nie jest ślep 27.06.06, 12:08 Bardzo lubię, jak towarzysze rozmawiają ze sobą po polsku. Ród ludzki ma tylko jedną naprawdę skuteczną broń – śmiech. Mark Twain. Przepraszam za plagiat - nie mogłam się powstrzymać. Odpowiedz Link Zgłoś
xs550 Re: bzdetny i naciagany ten artykulik..... n/t 27.06.06, 10:09 Artykul jak artykul. Niemniej obrazuje on wiele prawdy na temat kremlowskiej pogardy dla zwyklego czlowieka. Od morderstw popelnianych przez armie rosyjska w Czeczenii po usuwane samochody w Moskwie, jak widac w Rosji nie wyleczyli sie jeszcze z sowieckiej mentalnosci... Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: bzdetny i naciagany ten artykulik..... n/t 27.06.06, 10:13 A w Polsce ta mentalnosc choduja!!! GW przekladem. Sowiecka propaganda klaniasie gazecie. Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: bzdetny i naciagany ten artykulik..... n/t 27.06.06, 10:23 witam :) dzis syty ??:D mam cos dla ciebie, sprawdz poczte Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: bzdetny i naciagany ten artykulik..... n/t 27.06.06, 10:34 Ziemniaki swietne. A wczaz zazdroscisz? Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Re: bzdetny i naciagany ten artykulik..... n/t 27.06.06, 10:39 ty poczte sprawdz, a nie mi tu o ziemniaku, ja przed chwila zjadlem pyszne kanapeczki, nie bede sie nad toba znecal i nie opisze ich :D Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: bzdetny i naciagany ten artykulik..... n/t 27.06.06, 11:05 Ale fajnie masz. Ale jak rozumiem jednak zemniaka wciaz zazdroscisz? Odpowiedz Link Zgłoś
ubu66 gekon nie strugaj wariata, bo takich dupków tu nie 27.06.06, 21:47 potrzeba. Zostaw tych kacapów nam, ludziom normalnym Odpowiedz Link Zgłoś
r306 Nie o to chodzi.... 27.06.06, 10:49 Problem GW na 'froncie wschodnim' polega na tym, ze nieustannie probuje zdarzac kompletnie inne mentalnosci i na sile pokazac 'ze nasza lepsza'. Takie upierdliwe dzialania powoduja, ze gdy sprawa dotyczy spraw istotnych i faktycznie nalezy zabrac glos, to niezwykle latwo wowczas wiarygodnosc doniesien podwazyc: "tak, tak, wiemy, wiemy - GW tak juz ma". To sie zwyczajnie rozmydla, przez co staje sie smieszne i malo przekonywujace. PS Opisany przez Ciebie mechanizm jest wszystkim tu znany. Odpowiedz Link Zgłoś
andrzejbj Re: bzdetny i naciagany ten artykulik..... n/t 27.06.06, 14:05 a w polsce nie wyleczyli sie jeszcze z propagandy antyrosyjskiej czego ty i ten bzdurny teks jestescie przykladem. Jak mozna nie widziec jak bardzo jest on naciagany... Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy GW sie wysilia 27.06.06, 10:07 Jak GW proboje cos zawsze napisac "ladnego". Dlaczego tylko teraz, po tyliu dniach pada taki tekst??? Dla mnie zagadka. U nas zawsze jak sa uroczystosci, manifestacje, dojazd prezydenta, zagranicznych wysokego sczebla gosci - robisie wolna droge. Powarskaja - mala ulicka. W okolicach odbudowanego sadu - jest zatloczona przez zaparkowane samochody. Co by dzienikaz nie wysilial, ale wszystcy zostali poimformowani, zeby zabrali samochody. Do tego za 24 godziny zawsze wystawiasie milicje drogowa i znaki, ktore nie daje parkowac samochodow. Ale te, co jusz byli, i sie nie ruszyli - przesuwaja na blizke ulicki. TAK SAMO jak teraz przyjezza Kondoliza Rise, tez beda usuwac wszystkie auta z terenu i kolo hotelu. Jusz stoi tam milicja. Ale w drogach przejazdu nikt nic nie usuwa. Tylko tam, gdzie wysiadaja. Patrze ze gorace glowe w GW coraz bardziej gorace. Nic, tylko przetlumaczyc stary rosyjski tekst. Zapomniali tez dodac - ze TV jesce w czwartek pokazywalo jak usuwano samochody. Znalzc je bardzo latwo. Bo wszystko idzie do jedynego centrum informacji. JAk mi zabrano samochod nieprawidlowo zaparkowany na Sadowom kolce, za 15 min wiedzialem gdzie jusz go powiezli. poprostu zadzwonilem do milicji, tam mnie odrazu dali polaczenie z centrum i wiedzialem ze musze robic kawal drogi po nego. A GW twerdzi ze dlugo szukali. Same bzdety w tej GW ostatnio... Odpowiedz Link Zgłoś
proszepanstwaotomis Re: GW sie wysilia 27.06.06, 10:18 tak sie zachowuja jakby nigdy byli w moskwie, jakby nie widzieli ze sa pasy rzadowe na ulicach, ze jak putin jedzie to jest ruch wstrzymywany. jak sa tacy zbulwersowani, to niech napisza o krokach wieczornych na sadowy i prospekcie mira pzdr z moskwy Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: GW sie wysilia 27.06.06, 10:33 A pasow rzadowych dawno nie ma. Ruch wstrzymuja tylko dla dwoch osob - prezydenta i premiera. Inni jada jak chca, ale ze wszystkimi razem. Jedynie, zawsze ne podporzadkuja sie obowiazku jazdy. Jak jest korek - to obok nego po "wstrecznoj". Odpowiedz Link Zgłoś
proszepanstwaotomis Re: GW sie wysilia 27.06.06, 10:54 > A pasow rzadowych dawno nie ma. Ruch wstrzymuja tylko dla dwoch osob - > prezydenta i premiera. Inni jada jak chca, ale ze wszystkimi razem. Jedynie, > zawsze ne podporzadkuja sie obowiazku jazdy. Jak jest korek - to obok nego > po "wstrecznoj". A srodkowe pasy, gdzie smigaja fury 'na niebieskim' sygnale? nie pamietam nazw ulic. No ale jak nie ma rzadowego pasa, to pra pod prad, byle do przodu... pamietam zima, byl wstrzymywany ruch przy nowy arbacie, ale nie wiem kto jechal :) nie bylo widac. Odpowiedz Link Zgłoś
efg "Kacap" moze tak jest ale nas to śmieszy i tyle 27.06.06, 20:13 i byle buc z niebieskim "kogutem". Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 Rosja, kraj gburów 27.06.06, 10:37 W Moskwie są już nowoczesne centra handlowe i stylowe restauracje, a jednak odwiedziny w nich nie są miłym doświadczeniem. Bo w stolicy tego państwa o ogromnych ambicjach brakuje jednego: zwykłej uprzejmości. Dygnitarze władający Rosją zabiegają podobno o przyjęcie ich kraju do Światowej Organizacji Handlu (WTO). To jeden z najdziwniejszych celów, jakie stawia sobie rząd Władimira Putina. Zdumiewa to zwłaszcza tych z nas, którzy już przywykli do handlu w europejskim stylu i sposobów, na jakie drobni i średni przedsiębiorcy starają się pozyskać klientów. W tym celu stosują rozmaite chwyty z zakresu public relations, a także coś, co – jak się wydaje – w Rosji nie istnieje: uprzejmość. Bo w tym kraju klient nigdy nie ma racji. Dowodów na to nie musiałem długo szukać. Kilka tygodni temu przydarzył mi się drobny incydent, który jednak przez to, że miał miejsce w Moskwie, okazał się doświadczeniem delikatnie mówiąc mało sympatycznym. Jak można się było spodziewać w czasach, kiedy urządzenia elektroniczne produkowane są tak, by działały jak najkrócej, zepsuł mi się telefon komórkowy. Usterka nie była zbyt poważna: przycisk, którego wciśnięcie akceptuje wszystkie polecenia, wyskoczył ze swojego miejsca. Zadzwoniłem więc do serwisu. Biuro znajdowało się w centrum miasta, stosunkowo blisko mojego miejsca zamieszkania. Spodziewałem się więc, że uda mi się szybko rozwiązać mój problem. reszta tytaj wiadomosci.onet.pl/1343840,2678,kioskart.html Odpowiedz Link Zgłoś
proszepanstwaotomis Re: Rosja, kraj gburów 27.06.06, 10:43 w moskwie same gbury, w hotelu to raczej nikt nie uraczy cie 'dzien dobry'. na dodatkowy recznik tez sie nie moge doczekac. na drodze tez chamstwo nieporownywalne. w metrze niekt ci nie przetrzyma drzwi...itd. ale intersy trzeba i tu prowadzic... Odpowiedz Link Zgłoś
nikola_piterski2 Re: Rosja, kraj gburów 27.06.06, 13:06 gekon1979 napisał: > W Moskwie są już nowoczesne centra handlowe i stylowe restauracje, a jednak odwiedziny w nich nie są miłym doświadczeniem... "...Zwyczajne espresso nie schodzi poniżej 4 euro. Za capuccino zapłacimy 6-7 euro..." -------------------------------- Nie moge zrozumiec na koj chrzan ubogiemu Polakowi jechac do Moskwy, jesli nie ma 4 euro na espresso albo 6-7 euro na capuccino? Niech jade tam te, kto ma. Niech jedzie do Petersburgu: zaplaci, odpowiednio, 2 i 3 euro. A moze w jakies mniejsze miasto, zeby zaoszczedzic. Albo niech siedzi w Wawie i pije herbate bez cukru lecz tanio. Albo jedzie do Asunsjonu. Mowia, ze jest naitanszym miastem swiata. To each his own! I potem, o ile Moskwa taka zla, droga, niekulturna, autorytarna, po co polski dzienninkarz tam siedzi juz kilka lat? Kiedys chcial jeden z nich zaoszczedzic, popic tania "herbatke" pojechal do taniego i kulturowego Minsku, lecz mu tam "batke" pokazal "cher" i znow wrocil facet pic "herbatke" do dyktatorskiej i drogiej stolicy RF. Odpowiedz Link Zgłoś
efg siedzi bo musi - placą mu za to ze tam siedzi 27.06.06, 20:09 i moze mu sie nawet podoba, a co z tego że mu sie ceny nie podobają ? To też "rusofobia" ? Nie bądź smieszniejszy niz jestes.... ;) A herbatki bez cukru to Polak nie ruszy...tylo wy na "prigliadku" pijacie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Rosja, kraj gburów 27.06.06, 20:22 Jakie espresso? Jakie cappuccino? Jakie euro? Stakan bimbra z ogurcem i kwas chlebowy za pół rubla. Odpowiedz Link Zgłoś
miszka90 Re: Rosja, kraj gburów 27.06.06, 20:24 Czyli jednak dywersant z łubianki, co Putin premii nie dołożył że tak na Rosja szczekasz ?? Odpowiedz Link Zgłoś
anuszka_ha3.agh.edu.pl Re: Rosja, kraj gburów 27.06.06, 23:44 > Nie moge zrozumiec na koj chrzan ubogiemu Polakowi jechac do Moskwy, jesli nie > ma 4 euro na espresso albo 6-7 euro na capuccino? :-)))))))))))))))))) Tylko że tamten artykuł napisali Hiszpanie! :-)))))))))))))))))) Oczywiście, że 4 euro to nie majątek, ale wszędzie w Europie espresso jest co najmniej 2 razy tańsze. W szczególności we Włoszech - ojczyźnie espresso - ten rodzaj kawy kosztuje ok. 1 euro, jak nie mniej. → → → → → → → → → → Odkryjmy Białoruś! odkryjmybialorus.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś
czarodziej_z_narnii A przyszło Ci do głowy gekonie, że ta panienka... 27.06.06, 18:53 A przyszło Ci do głowy, że ta sympatyczna panienka mogła być po prostu niemową. I jeżeli tak było, to kto tu jest gburem? Odpowiedz Link Zgłoś
ja.ska Re: Rosyjska bogini sprawiedliwości nie jest ślep 27.06.06, 12:13 A Ty czytasz ale niestety nic nie rozumiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
kurde.felek Re: Rosyjska bogini sprawiedliwości nie jest ślep 27.06.06, 16:06 Poziom artykułu jest wiecej niż żenujący. Informacja prawie żadna, za to wylew pogardy i ansów pod adresem Federacji Rosyjskiej i jej prezydenta - ogromny. Zbyt ogromny - jak na gazetę ogólnopolską chcącą uchodzić za opiniotwórczą. Na dodatek niczym nie uzasadniony. Więc się proszę potem nie dziwić, że mięso polskie i inne art. żywnościowe do Rosji nie wjadą, że Zalew Wiślany nie będzie jeszcze długo zdatny do żeglugi a Elbląg bedzie portem morskim tylko z nazwy a autor artykułu i inni dziennikarze Gazety Wyborczej oberwą swoje na granicy, jak im przyjdzie ochota zawitać do Rosji. GW zeszła na poziom rynsztoka. Odpowiedz Link Zgłoś
jankowski1960 Re: Rosyjska bogini sprawiedliwości nie jest ślep 27.06.06, 17:32 poziom rynsztoka - dobre Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Rosyjska bogini sprawiedliwości nie jest ślep 27.06.06, 20:21 Gwoli ścisłości: Co do niewpuszczania żywności do Rosji, to ostatnio przejechali się na tym Węgrzy, tak ostatnio chwaleni przez piętnastą evcię za "pragmatyczną politykę". A ja nie chcę, żeby eksport do Rosji wysuszał polski rynek. Chcę, aby polski rynek był nasycony towarem. Rosja nie ma żadnych praw do Zalewu Wiślanego. Rosja jest tam przybłędą, agresorem i okupantem. Wyniosła się z Niemiec, Wietnamu i Gruzji, wyniesie się i stamtąd. Elbląg jak wyżej. Odpowiedz Link Zgłoś
demokratus W demokracji byłoby to niemożliwe. Rosja to chory 27.06.06, 18:41 kraj Europy (i Azji). Odpowiedz Link Zgłoś
weteran3 Szamil Basajev myśli,myśli...zabito mu państwo, 27.06.06, 19:02 prezydentów,stolicę,rodzinę..setki tysiący kobiet,dzieci starców ,na torturach zabito żołnierzy- młodych chłopaków...oni nie byli islamistami.. pomyśl..postaw się na miejscu tego człowieka... Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod ot ruska swolocz, przestepce wojennego chcieli 27.06.06, 19:24 zablokowac Odpowiedz Link Zgłoś
brylant1 ruscy jeszcze polecą na Słońce!!!!!!! 27.06.06, 19:53 oni maja wodza na miarę ich możliwości :)) raz-putin każe to i słońce zdobędą - oczywiście polecą w nocy :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
wojtek2784 Re: A może wrócić do polskich tematów ? 27.06.06, 19:59 Fachowcy od odwracania kota ogonem grają ciągle tę samą piosenkę ? Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod Re: A może wrócić do polskich tematów ? 27.06.06, 20:18 wroc lepiej do swoich, tutaj nikt cie nie lubi Odpowiedz Link Zgłoś
17peter Re: Rosyjska bogini sprawiedliwości nie jest ślep 27.06.06, 21:24 Temida czy Iustitia? Nie tak dawno lokalna GW naśmiewała się z administartorów Sądu Okręgowego we Wrocławiu, którzy mylili Iustitię i Temidę: miasta.gazeta.pl/wroclaw/1,35751,3140886.html?skad=rss "Iustitia już bez opaski na oczach" Beata Maciejewska 2006-01-31 "Wrocławska Sprawiedliwość znów przejrzała na oczy. Po naszej interwencji z posągu Theodora von Gosena zdjęto metalową przepaskę". Czy autor artykułu nie popełnia tego samego błędu? Wypada chyba sprawdzić? ... i ewentualnie sprostować. Odpowiedz Link Zgłoś