alterpars haha gdzie jest granica osmieszania Polski przed 13.07.06, 15:54 swiatem cywilizowanym. Polacy teraz juz oficjalnie mozecie sie nazywac Bialorusia bis Odpowiedz Link Zgłoś
vertigo.seb Re: haha gdzie jest granica osmieszania Polski pr 13.07.06, 17:46 alterpars napisał: > swiatem cywilizowanym. Polacy teraz juz oficjalnie mozecie sie nazywac > Bialorusia bis Pomysł iście diaboliczny, bo zrodził się w głowie, która słynie z takich pomysłów. O. Rydzyk namaścił mu skronie. Odpowiedz Link Zgłoś
hernandez Prawdziwy IDIOTA ministrem jeszcze Janowski 13.07.06, 15:53 Gabriel ministrem ds cukru, Parys min.obrony i bedzie jazda na calego Odpowiedz Link Zgłoś
jago Obowiazkowe badania psychiatryczne dla kandydatow 13.07.06, 16:02 na wysokie stanowiska publiczne - jak sugeruje od lat jeden z internautow! Nie mozna powierzac zapalek piromanom! Odpowiedz Link Zgłoś
m.malone I BARDZO dobrze..... 13.07.06, 16:11 Jeden rząd juz połozył, teraz wyjmie drobiowy Odpowiedz Link Zgłoś
nocnylot Re: Tusk: nominacja Macierewicza ''szokująca'' 13.07.06, 16:14 Kaczory sobie zwykle jaja z ludzi robia... Odpowiedz Link Zgłoś
pc486 Re: Tusk: nominacja Macierewicza ''szokująca'' 13.07.06, 16:16 "Sekretarz generalny SLD Grzegorz Napieralski mówi, że powrót autora "listy Macierewicza" do służb specjalnych to katastrofa. Jego zdaniem powróci walka na teczki i dzielenie społeczeństwa." Sorry gosciu ale twoi koleszkowie upasli sie za PZPR i teraz twardo chca sie jednoczyc nie ujawniajac swojej przeszlosci, myslisz ze pod dywan wszystko zamieciesz. Ujawnic wszystko i bedzie po problemie... Odpowiedz Link Zgłoś
jago Materialy SB sa przetrzebione i niewiarygodne i by 13.07.06, 16:19 ly sporzadzane przez SBekow!!! Haki - jesli sa - czesto sfalszowane by funcjonariuszy "sie wykazac" dotycza tzw. opozycji - nie czerwonych, POMYSL pc286 bo nie pentium... Napieralski ma racje Odpowiedz Link Zgłoś
m.malone Re: Materialy SB sa przetrzebione i niewiarygodne 13.07.06, 17:11 Do myślenia go nie zmusisz. A swoja droga Wildsteina tez mógłby wziąc do rządu... Odpowiedz Link Zgłoś
mastiff777 Re: Tusk: nominacja Macierewicza ''szokująca'' 13.07.06, 16:18 Szokująca jest tylko bezradność Tuska. Nie proponują niczego od siebie tylko krytykują. Widać nie nadają się zupełnie do rządzenia. To gabinet wciąż sfrustrowanych i bezradnych cieniasów. Odpowiedz Link Zgłoś
jago lepsza koalicja populistow-nacjonalistow-klerykal o 13.07.06, 16:23 i oszolomow. Tylko tak dalej! A orkiestra na Titanicu gra! Odpowiedz Link Zgłoś
prozac.pl Re: Tusk: nominacja Macierewicza ''szokująca'' 13.07.06, 16:35 > Widać nie nadają się zupełnie do rządzenia. To gabinet wciąż sfrustrow > anych i bezradnych cieniasów. No popatrz, zupełnie jak Pis. Zawsze fascynował mnie mechanizm tak dalece posuniętej projekcji. Odpowiedz Link Zgłoś
sanhedryn Re: Tusk: nominacja Macierewicza ''szokująca'' 13.07.06, 16:35 tylko idiotę z wermachtu szokuje że premier Macierewicza powołuje Odpowiedz Link Zgłoś
sanhedryn Re: Tusk: nominacja Macierewicza ''szokująca'' 13.07.06, 16:39 gdy Macierewicz był w rządzie Olszewskigo ten frustrat z wermachtu obalał rząd jego Odpowiedz Link Zgłoś
rorbeck2 sanhedryn oprócz UB twoją pasją jest popieranie Ma 13.07.06, 21:22 cierewicza tego psychopatę.Wpuścić na salony Macierewicza to tk jak wpuścić kogoś kto puszcza bąki i udawać że nic się nie dzieje. Sanhedryn może tobie taki psychopata odpowiada mnie i większości uczciwych ludzi nie odpowiada ten sfrustrowany idiota a ty jesteś jego godzien. Odpowiedz Link Zgłoś
gw_nikczemnosc Wspaniała nominacja , esbecja sie boi 13.07.06, 16:47 pamiętamy obalenie rządu Olszewskiego, pacynka też pamięta. Odpowiedz Link Zgłoś
tomekp1 Re: Tusk: nominacja Macierewicza ''szokująca'' 13.07.06, 17:05 Nie dziwię się P.Donaldowi,tego to on się nie spodziewał.Powracają wspomienia. Odpowiedz Link Zgłoś
as200 Re: Tusk: nominacja Macierewicza ''szokująca'' 13.07.06, 17:09 Czyzby wladze przejmowali duchowi spadkobiercy pzrzegranych powstan, walki, konspiracji i przemocy, ciaglego zagrozenia, wrogow i zdrajcow wokol ?? To bylo nieskuteczne, pozostawilo kraj zrujnowany materialnie i mentalnie, z wyemigrowana badz wyginieta elita. I minelo. Nawet Solidarnosc malo kto pamieta i powaza. Teraz sa czasy pracy od podstaw nad infrastruktura, gospodarka, kultura, edukacja, nauka, obyczajami, polityka, adminstracja ........ Bojownicy i powstancy powinni byc na emeryturze (Tak jak partyjni, ubecy, ludowo wojskowi, socjalistycznie uformowani itp) Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Dlaczego ten Tusk razem z SLD boją się Antoniego ? 13.07.06, 17:17 Dlaczego ten Tusk razem z SLD boją się Antoniego Macierewicza? Ja wiem, ale nie powiem. I tak wszyscy wkrótce się dowiedzą po nominacji Macierewicza. Odpowiedz Link Zgłoś
lwowiak5 Re: Dlaczego ten Tusk razem z SLD boją się Antoni 13.07.06, 17:47 Macierewicz to dobry materiał,mamusia pracownik UBe dobrze i polinji napewno wychowała synusia,Brawo Kaczynski więcej takich zapiekłych ludzi do rządu napewno już będzie iv Rzeczpospolita. Odpowiedz Link Zgłoś
ubek-zyd-gej-komuch Re: Dlaczego ten Tusk razem z SLD boją się Antoni 13.07.06, 18:24 vitabravo napisał: > Dlaczego ten Tusk razem z SLD boją się Antoniego Macierewicza? > Ja wiem, ale nie powiem. I tak wszyscy wkrótce się dowiedzą po > nominacji Macierewicza. czy boja?? nie sądze.., ale od małpy z brzytwa w reku lepiej trzymac sie z daleka... Odpowiedz Link Zgłoś
beret_moherowy Re: Tusk: nominacja Macierewicza ''szokująca'' 13.07.06, 17:17 Tak to "Szokująco Trafna Nominacja" to prawdziwy fachowiec i bezkompromisowo uczciwy czlówiek ....brawo PiS Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Re: To jedna z najbardziej trafnych nominacji 13.07.06, 17:27 A to, że Tusk jest w szoku nie dziwi. Po przegranych wyborach prezydent z Gdańska jest do dzisiaj w szoku. Szok powyborczy, a do tego strach przed uczciwym i bezkompromisowym Macierewiczem w polskim rzadzie. Odpowiedz Link Zgłoś
aptymista A nie mówiłem? Będzie jeszcze śmieszniej!!!!!!!!!! 13.07.06, 17:27 Podobno kot Jarka będzie Prymasem. Jest tylko jeden problem: B16 też ma kota. Nie ma ten kot ambicji politycznych, ale bezapelacyjnie popiera Dziwisza. Podobno nikt bowiem tak nie drapał go za uszkiem, jak Dziwisz.... Odpowiedz Link Zgłoś
vitabravo Re: Agenci potracili głowy ze strachu. 13.07.06, 17:28 Widać to po idiotycznych wpisach na forum GW. Odpowiedz Link Zgłoś
vertigo.seb Re: Agenci potracili głowy ze strachu. 13.07.06, 17:44 Wpisy są równie idiotyczne, co sam pomysł powołania tego oszołoma. Odpowiedz Link Zgłoś
aptymista Niecierpliwie czekamy na nowe oryginalne pomysły 13.07.06, 18:00 vitabravo napisał: "Agenci potracili głowy ze strachu. Widać to po idiotycznych wpisach na forum GW." Zostały zainspirowane arcyoryginalnym pomysłem zatrudnienia piromana-recydywisty w fabryce ogni sztucznych. Taka decyzja wymaga trochę fantazji, nieprawdaż? Ale jak juz się ma w rządzie wielokrotnego przestępcę i faszystę, to wariat już nie robi takiego wrażenia. Trzeba myśleć, co można jeszcze zrobić takiego, by do końca zszokować skołowany naród. Stąd nieśmiałe prognozy, możliwe, że trochę nieprawdopodobne, ale juz tyle rzeczy, wydawać by się mogło, że niemożliwych, zafundowała na PiS-decja... ==== Cała Polska miłuje Prezesa Premiera Kaczyńskiego, zawsze dziewicę Odpowiedz Link Zgłoś
weteran3 nie boję się tego piromana , masz coś na sumieniu 13.07.06, 18:23 że tak trzęsiesz zafajdanymi gaciami... Odpowiedz Link Zgłoś
aptymista Re: nie boję się tego piromana , masz coś na sumi 13.07.06, 18:56 > masz coś na sumieniu że tak trzęsiesz zafajdanymi gaciami... Nie mam nic na sumieniu. Nie trzęsę gaciami (nie są zafajdane, nie oceniaj innych po sobie), tylko śmieję się z Paranoi i Schizofrenii, które panoszą się w naszym kraju. I mam ten komfort, że tak naprawdę g mnie to wszystko obchodzi. Podobnie jak większośc Polaków mam bardzo głęboko to wszystko, co zajmuje bandę spoconych kurdupli goniących za władzą. Niech się gryzą, byle nie warczeli mi pod oknem. ===== Niech żyje! Pierwszy Premier Drugiej Świeżości Trzeciego Gatunku IV Rzeczypospolitej! Jarosław Kaczyński Zawsze Dziewica! Odpowiedz Link Zgłoś
vertigo.seb Re: Tusk: nominacja Macierewicza ''szokująca'' 13.07.06, 17:41 Jeśli już nawet Wierzejski ma zastrzeżenia, to facet musi być oszołomem do kwadratu. Odpowiedz Link Zgłoś
t-1984 Re: Tusk: nominacja Macierewicza ''szokująca'' 13.07.06, 18:00 A co Pan Tusk ,może wiedziec na ten temat,dziwię si ze sie wypowiada.Przeciez kominow nie umie czyscić ,choc sie reklamowal jako czlowiek pracujacy,okazalo sie ze to zdjecie kolegi a nie jego.Nic dziwnego że przegrywaja na wszystkich frontach.to prorok XXI wieku .Jeszcze nic mu sie nie sprawdzilo.Marcinkiewicz mial być premierem z kapelusza złym,okazal sie jednym z najlepszych,mieliśmy być okradzeni przez ten rzad ,kazdy trzyma w garsci portfele juz ręce bola od tgo ściskania.Panie TUSK powiedz Pan kiedy te portfele mamy puscic bo juz kurcze nas w ręce łapią. Odpowiedz Link Zgłoś
bim41 Szokujące to jest to, że Macierewicz miał rację 13.07.06, 18:23 Na początku lat 90-tych media z GW na czele zrobiły z Macierewicza oszołoma, szalonego lustratora człowieka opętanego misją tropienia spisków.Ostatnie lata jednak dowodzą, że miał on całkowitą rację: PZU,Orlen,Rywin,Pęczak,Dochnal, Starachowice, afera paliwowa teraz Gilowska. Do tej pory nie wyjaśniopno i nie wykryto sprawców około 100 zbrodni politycznych w latach 80, nie do końca wyjaśniono nawet śmierć Popiełuszki, nie wiadomo kto i dlaczego zabił Papałę oraz jak to się stało, że zleceniodawca zabójstwa Dębskiego Baranina oraz wykonawca Mazur popełnili samobójstwa. Nie do końca wyjaśniono aferę FOZZ, nikt nie poniósł odpowiedzialbności za aferę alkoholową.nie wyjaśniono tz. inwigilacji prawicy Jak to możliwe, że Sekuła kilkoma strzałami w brzuch popełnił samobójstwo. Jak to się stało, że dwóch muzyków z Cieszyna ART-B zrobiło tak gigantyczne pieniądze a w międzyczasie otrzymało obywatelsto izraelskie a później z walizami z forsą uciekło do Izxraela, dlaczego import do Polski ropy naftowej kontroluje dwóch ukraińskich byłych muzyków, dlaczego akurat pan G został wybrany na pośrednika w imporcie gazu do Polski, dlaczego pan K musiał pośredniczyć w prywatyzacji TPSA i Orlenu,wreszcie czy Pańko prezes NIK-u zginąl w wypadku samochodowym, dlaczego odkrywca afery FOZZ inspektor NIK-U Faltzman zmarł nagle na atak serca, dlaczego Żemek ptwarcie mówi na procesie, że nie powie więcej bo się boi i swoje życie, dlaczego nikt nie mówi, że na początku lat 90-tych w piwnicach min. finansów zgnił sprzęt komputerowy za kilkadziesią milionów dolarów, co się stało z około 16 tysiącami funkcjonariuszy SB którzy nie przystąpili do weryfikacji, gdzie się podział majątek po btyłekj PZPR, dlaczego na założenie SLD Miler musiał pożyczyć od KGB,Jak powstał BIG, dlaczego kupiliśmy F-16 praktycznie bez ofsetu, dlaczego na początku lat 90 nie zweryfikowano funkcjonariuszy WSI,dlaczego bardzo zasłużenii uczciwi ludzie twierdzą, że Wałęsa to Bolek, dlaczego nie wyjaśniono śmierci Jaroszewicza i jego żony, itd. ....Czy to normalne? Czy my żyjemy w normalnym państwie? Odpowiedz Link Zgłoś
ubek-zyd-gej-komuch Re: Szokujące to jest to, że Macierewicz miał rac 13.07.06, 18:27 bim41 napisał: ....Czy to normalne? Czy my żyjemy w > normalnym państwie? z braćmi kaczyńskimi?? z koniem polskim? zdecydowanie nienormalny kraj.. a kwestie które raczyłeś wczesniej poruszyc mało kogo interesuja poza ludżmi zawodowo zajmujacymi sie polityka (czytaj-politykierstwem) Odpowiedz Link Zgłoś
tales1 A co ty się tak dowartościowujesz nickiem? Głupi 13.07.06, 18:49 czy... turysta? Odpowiedz Link Zgłoś
marek99az1 Re: Szokujące to jest to, że Macierewicz miał rac 13.07.06, 19:09 bim41 napisał: > Na początku lat 90-tych media z GW na czele zrobiły z Macierewicza oszołoma, > szalonego lustratora człowieka opętanego misją tropienia spisków.Ostatnie lata > jednak dowodzą, że miał on całkowitą rację: PZU,Orlen,Rywin,Pęczak,Dochnal, > Starachowice, afera paliwowa teraz Gilowska................itd Macierewicza można uznać za tego, który zablokował lustrację. Stworzył listę na której znalazło się wielu niewinnych ludzi, potem oczyszczonych przez sąd. Przykładem może być umieszczenie na liście tak wspaniałego człowieka, jak jego przełożony, prezes ZChN Wiesław Chrzanowski. Pośrednio jemu zawdzięcza swój upadek rząd Olszewskiego. Potem wielokrotnie swoją nielojalność wykazywał w stosunku do ludzi z którymi działał. Jest to niebezpieczny, psychicznie niezrównoważony człowiek. To o czym pisze bim 41 nie wiele ma wspólnego z zainteresowaniami Macierewicza. On węszy wyłącznie za spiskami i jeżeli uznać, że PiS jest chory na spiskomanię, to choroba Macierewicza jest spiskomanią do kwadratu. A przekręty rządów AWS z UW i rządów SLD, dawne przekręty PC, przekręty PO z SLD w Warszawie itd. są powielane i twórczo rozwijane teraz, przez egzotyczną koalicję rządzącą miłościwie naszym krajem (np. SKOK-i, BOŚ,warszawska Olimpia). Odpowiedz Link Zgłoś
marek99az1 Re: Szokujące to jest to, że Macierewicz miał rac 13.07.06, 19:14 Poprzednio wysłałem tekst nieskorygowany. bim41 napisał: > Na początku lat 90-tych media z GW na czele zrobiły z Macierewicza oszołoma, > szalonego lustratora człowieka opętanego misją tropienia spisków.Ostatnie lata > jednak dowodzą, że miał on całkowitą rację: PZU,Orlen,Rywin,Pęczak,Dochnal, > Starachowice, afera paliwowa teraz Gilowska................itd Macierewicza można uznać za tego, który zablokował lustrację. Stworzył listę, na której znalazło się wielu niewinnych ludzi, potem oczyszczonych przez sąd. Sposób jej prezentacji był skandaliczny. Przykładem nieodpowiedzialności tego człowieka może być umieszczenie na liście tak wspaniałego człowieka, jak jego przełożony, prezes ZChN Wiesław Chrzanowski. Pośrednio Macierewiczowi zawdzięcza swój upadek rząd Olszewskiego. Potem wielokrotnie swoją nielojalność wykazywał w stosunku do ludzi z którymi współdziałał. Jest to niebezpieczny, psychicznie niezrównoważony człowiek. To o czym pisze bim 41 nie wiele ma wspólnego z zainteresowaniami Mcierewicza. On węszy wyłącznie za spiskami i jeżeli uznać, że PiS jest chory na spiskomanię, to choroba Macierewicza jest spiskomanią do kwadratu. A przekręty rządów AWS z UW i rządów SLD, dawne przekręty PC, przekręty PO z SLD w Warszawie itd. są powielane i twórczo rozwijane teraz, przez egzotyczną koalicję rządzącą miłościwie naszym krajem (np. SKOK-i, BOŚ ,warszawska Olimpia). Odpowiedz Link Zgłoś
ready4freddy Re: Szokujące to jest to, że Macierewicz miał rac 13.07.06, 20:03 sugeruje, abys o FOZZ i Art-B pytal dwoch takich, co Podpier..liliby i Slonce. Odpowiedz Link Zgłoś
bibbi5 Re: nie znoszę Tuska,ale zgadzam się w tej kwestii 13.07.06, 19:30 jedyna madra rzecz, którą Tusk powiedział Odpowiedz Link Zgłoś
kika113 Re: Donald, 50-letni nygusku, to ty jeszcze zyjes 13.07.06, 19:42 Tusku, jeżeli będziesz kombinował razem z SLD w sprawie WSI, będziesz oficjalnym zdrajcą, wyborcy PO powinni wtedy uświadomić sobie, że to kręt oszust. Odsłonisz swoją twarz. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: Donald, 50-letni nygusku, to ty jeszcze zyjes 13.07.06, 20:25 A coz mu innego pozostalo, jak tylko kombinowac z SLD. Lewizna - pod wodza kwacha - w 1993 "nie skrewila", i wspomogla Tuska i Bolka w obaleniu rzadu Olszeskiego - w tym i Maciarewicza -, wiec Tusek wie, co go czeka, jak Maciarewicz wezmie sie sluzby. Dla niego to musi byc prawdziwy szok. Nie pozostaje nic innego, jak z komuchami ruszyc w "boj ostatni" (oby to juz byl ostatni w jego zyciu jako polityka) kika113 napisała: > Tusku, jeżeli będziesz kombinował razem z SLD w sprawie WSI, będziesz > oficjalnym zdrajcą, wyborcy PO powinni wtedy uświadomić sobie, że to kręt > oszust. Odsłonisz swoją twarz. Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy30 ten rząd zbiera wszelkie Kanalie i Szumowiny 13.07.06, 19:39 jedna z takich kanalii i szumowin jest macierewicz Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: carlitos35 13.07.06, 20:47 carlitos35 napisał: <Pora odrdewiec gilotyne, Monsieur Robespierre> Czekalismy na to ponad 16 lat. Niech gilotyna dziala jak trzeba. Czas najwyzszy aby sluzby specjalne znalazly sie w rekach prawdziwych Polakow, a nie czerwonych zdrajcow! Odpowiedz Link Zgłoś
carlitos35 Z tej "liczby mnogiej" - proszę mnie wyłaczyć.- 13.07.06, 21:53 wet3 napisał: > carlitos35 napisał: <Pora odrdewiec gilotyne, Monsieur Robespierre> > > Czekalismy na to ponad 16 lat. Niech gilotyna dziala jak trzeba. Czas najwyzszy > > aby sluzby specjalne znalazly sie w rekach prawdziwych Polakow, a nie > czerwonych zdrajcow! Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: carlitos35 14.07.06, 17:45 carlitos35 napisał: <Z tej "liczby mnogiej" - prosze mnie wylaczyc> > wet3 napisał: > > > carlitos35 napisał: <Pora odrdewiec gilotyne, Monsieur Robespierre > 62; > > > > Czekalismy na to ponad 16 lat. Niech gilotyna dziala jak trzeba. Czas > najwyzszy > > > > aby sluzby specjalne znalazly sie w rekach prawdziwych Polakow, a nie > > czerwonych zdrajcow! Niniejszym wylaczam "carlitosa35", bo on woli aby sluzby specjalne nadal pozostaly w rekach czerwonej mafii sprzedawczykow. Odpowiedz Link Zgłoś
pacal2 my tzn. kto? 14.07.06, 01:04 ja oczekuję od rządu przede wszystkim stanowienia mądrego, jednoznacznego i prostego "w użyciu" prawa, które zdławiłoby większość afer gospodarczych i korupcji w zarodku, bo nie pozostawiłoby pola do uznaniowości przy podejmowaniu decyzji. Może nie od 16 lat, ale od 10, kiedy otrzymałem czynne prawo wyborcze. Tak że - mów za siebie. To że pamiętasz czasy komuny nie czyni ciebie bardziej wartościowym Polakiem. Wręcz przeciwnie, jeśli przez 16 lat nie potrafiłeś zacząć patrzyć na to co tu i teraz, a nie to co kiedyś, to znaczy, że jesteś obciążony nieodwracalnie komunistycznym balastem - zarówno jeśli chodzi o pamięć, jak i mentalność. W Polsce będzie lepiej dopiero jak wymrzecie wy i wasze nastawienie - zarówno popłuczyny po wielkiej Solidarności, jak i komunistyczni prominenci. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Oj, Tusio juz trzesie portkami 13.07.06, 20:21 Macierewicz naczytal sie tego i owego z dokumentow sluzba, jak byl w Orlenowskiej komisji sledczej. Teraz bedzie organizowal nowe sluzby, wiec bedzie mial pelny dostep do dokumentow. A "nocnej zmiany" Tuskowi napewno nie zapomni. Takze i Rokicie, ktory wtedy stanal po stronie Bolka. Na miejscu platfusowych "koryfeusyz" tez bylbym w szoku, hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
czat-man Re: Oj, Tusio juz trzesie portkami 13.07.06, 20:26 silesius.monachijski0 napisał: > Macierewicz naczytal sie tego i owego z dokumentow sluzba, jak byl w > Orlenowskiej komisji sledczej. Teraz bedzie organizowal nowe sluzby, wiec > bedzie mial pelny dostep do dokumentow. A "nocnej zmiany" Tuskowi napewno nie > zapomni. Takze i Rokicie, ktory wtedy stanal po stronie Bolka. Na miejscu > platfusowych "koryfeusyz" tez bylbym w szoku, hehehe Sam bym tego lepiej nie wyrazil :) Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: Oj, Tusio juz trzesie portkami 13.07.06, 20:41 witaj czat-manie; moze zglosimy panu Macierewiczowi paru forumowych lewakow i lze-liberalow; trza sie nimi "sluzbowo" zajac, hehehe czat-man napisał: > silesius.monachijski0 napisał: > > Macierewicz naczytal sie tego i owego z dokumentow sluzba, jak byl w > > Orlenowskiej komisji sledczej. Teraz bedzie organizowal nowe sluzby, wiec > > > bedzie mial pelny dostep do dokumentow. A "nocnej zmiany" Tuskowi napewno > nie > > zapomni. Takze i Rokicie, ktory wtedy stanal po stronie Bolka. Na miejscu > > > platfusowych "koryfeusyz" tez bylbym w szoku, hehehe > > Sam bym tego lepiej nie wyrazil :) Odpowiedz Link Zgłoś
czat-man Re: Oj, Tusio juz trzesie portkami 13.07.06, 20:47 silesius.monachijski0 napisał: > witaj czat-manie; moze zglosimy panu Macierewiczowi paru forumowych lewakow i > lze-liberalow; trza sie nimi "sluzbowo" zajac, hehehe :)))))))))))))))))))))))) Wyobrazam sobie teraz zapach strachu u niektorych forumowiczow... Odpowiedz Link Zgłoś
mark.parker Re: Oj, Tusio juz trzesie portkami 13.07.06, 21:07 czat-man napisał: > silesius.monachijski0 napisał: > > witaj czat-manie; moze zglosimy panu Macierewiczowi paru forumowych lewak > ow i > > lze-liberalow; trza sie nimi "sluzbowo" zajac, hehehe > > :)))))))))))))))))))))))) > Wyobrazam sobie teraz zapach strachu u niektorych forumowiczow... Piszcie, piszcie, szpicle i donosiciele, klasyczne polskie gnidy, już was nie chce UB, to się teraz podlizujecie nowej policji politycznej, kapusie, kandydaci na granatowych policjantów i volksdeutchów. Napiszcie im od razu, że Macierewicz i spółka mogą mnie pocałować w d. i że cała ta nowa mafia rządząca to psychole i rydzykowe pomioty szatana. Odpowiedz Link Zgłoś
czat-man Re: Oj, Tusio juz trzesie portkami 13.07.06, 21:11 mark.parker napisał: > Piszcie, piszcie, szpicle i donosiciele, klasyczne polskie gnidy, Nonono, nerwy puszczaja... :) Odpowiedz Link Zgłoś
mark.parker Re: Oj, Tusio juz trzesie portkami 13.07.06, 21:12 czat-man napisał: > mark.parker napisał: > > Piszcie, piszcie, szpicle i donosiciele, klasyczne polskie gnidy, > > Nonono, nerwy puszczaja... :) chyba tobie,wszaku, bo ja was wszystkich olewam Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 hahahaha ale to nie zdazy nawet funkcjonowac 13.07.06, 21:14 bo juz niedlugo bedzie akcja wywozu taczkami ziemniakow z palacykow !!! Odpowiedz Link Zgłoś
12345on Re: Tusio juz trzesie portkami i szczęka zębami. 13.07.06, 21:26 To strach tak oblatuje Tuska. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: Oj, Tusio juz trzesie portkami 13.07.06, 21:56 znajac upodobanie marka.parkera to nie tylko nerwy puszczaja; hehehe czat-man napisał: > mark.parker napisał: > > Piszcie, piszcie, szpicle i donosiciele, klasyczne polskie gnidy, > > Nonono, nerwy puszczaja... :) Odpowiedz Link Zgłoś
pacal2 ktoś tu jest małym zboczkiem... 14.07.06, 01:11 "wyobrażam sobie zapach strachu u niektórych forumowiczów" To jakieś erotyczne fantazje? Co jeszcze? Lubisz jak twoja kobieta się nie myje tydzień przed stosunkiem? Uważaj bo jeszcze zostaniesz Cesarzem Polaków... Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 i co pacanie? juz po wzwodzie? 14.07.06, 01:22 juz spusciles ten caly bolszewicko-faszystowski jad, a la sld-upki i tusk w mundurze dziada z wehrmachtu? czy tez stac cie na wiecej; czekamy na kolejna erekcje twoich bmw-postow (dla przypomnienia: bierny mierny ale wierny); zapytaj "fredzie" czy pozwoli na kolejny upust twojej chorobliwie wybujalej fantazji, glupcze; Odpowiedz Link Zgłoś
pacal2 skąd ta agresja? 14.07.06, 01:34 1. Mój post nie był do ciebie, ale widzę że trafiłem w czuły punkt. 2. Nie wiem kto to "fredzia". 3. Trzeba mieć fantazję i pieniądze, "synku". Cieszę się, że mam wybujałą fantazję. Ty jesteś za to nielotem, który kopiuje stare jak świat teksty rodem z PRL-u. 4. Na jakiej podstawie nazywasz mnie głupcem? Dlatego że wyśmiewam to co śmieszne łamane przez żałosne? W takim razie dziękuję, postoję, wolę być głupcem niż mędrcem w twoich oczach. Twoje prawo uważać że ziemia jest płaska. 5. Moje posty wyrażają MOJE poglądy, nie są bierne, nie są nikomu wierne poza moim światopoglądem. A czy mierne? Wielu się z tobą nie zgodzi, mam nadzieję. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: skąd ta agresja? 14.07.06, 01:38 chyba jestes swiadkiem jehowy (coz za "pacyfizm"?); bujac to las, ale nie nas; prymitywna lewacka ideologia "pachniesz" na kilometr (albo idwa); na takie tanie sztuczki nikt mnie nie nabierze A Dieu pacal2 napisał: > 1. Mój post nie był do ciebie, ale widzę że trafiłem w czuły punkt. > > 2. Nie wiem kto to "fredzia". > > 3. Trzeba mieć fantazję i pieniądze, "synku". Cieszę się, że mam wybujałą > fantazję. Ty jesteś za to nielotem, który kopiuje stare jak świat teksty rodem > z > PRL-u. > > 4. Na jakiej podstawie nazywasz mnie głupcem? Dlatego że wyśmiewam to co > śmieszne łamane przez żałosne? W takim razie dziękuję, postoję, wolę być głupce > m > niż mędrcem w twoich oczach. Twoje prawo uważać że ziemia jest płaska. > > 5. Moje posty wyrażają MOJE poglądy, nie są bierne, nie są nikomu wierne poza > moim światopoglądem. A czy mierne? Wielu się z tobą nie zgodzi, mam nadzieję. > Odpowiedz Link Zgłoś
pacal2 jaki pacyfizm??? świadek Jehowy? 14.07.06, 01:51 i co jeszcze? Mason może? Po prostu starałem się odpowiedzieć na jako-takim poziomie na twój żenujący w treści i formie post. Z lewicą mam tyle wspólnego, co Korwin-Mikke, człowieku, co to w ogóle za żałosne diagnozy? Ciekawe gdzie ty dostrzegasz u mnie "lewacką ideologię", błagam oświeć mnie, bo może znienacka stałem się lewakiem... I dlaczego miałbym cię na cokolwiek nabierać? Zostałeś już nabrany raz a dobrze (wybierając poglądy polityczne - myślisz że popierasz prawicę podczas gdy PiS to religijno-nacjonalistyczna odmiana bolszewików), nie trzeba poprawiać. Jak już raz napisałem: twoje prawo uważać że Ziemia jest płaska. Odpowiedz Link Zgłoś
pacal2 jeszcze jedno, dopiero zauważyłem :D 14.07.06, 01:37 jak można kogoś, kto nie trawi koalicji rządzącej nazwać bolszewiko-faszystą? Miałbym walczyć sam ze sobą? Nie znam schizofrenii z autopsji, ale jeśli masz w tej kwestii jakieś doświadczenia to chętnie poczytam. Odpowiedz Link Zgłoś
moherowe_stringi Re: Oj, Tusio juz trzesie portkami 13.07.06, 21:14 czat-man napisał: > :)))))))))))))))))))))))) > Wyobrazam sobie teraz zapach strachu u niektorych forumowiczow... Ajajaj! Aleście nas przestraszyli :P W donosie do UB-ecji pozdrówcie ode mnie tego psychopatę Macierewicza właśnie:) Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 sil jest onanista gawedziarzem, wlasnie to go 13.07.06, 21:17 podnieca, i przy tym robi sobie dobrze, a robi to nosem, co zostalo udowodnione Odpowiedz Link Zgłoś
moherowe_stringi Widzę, że własnie w prawą dziurkę zaciąga... 13.07.06, 21:21 ...bo jakoś zniknął biedaczek;) Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 albo sie zaklinowal z podniety :D i sie miota 13.07.06, 21:22 przed monitorem haha Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: sil jest onanista gawedziarzem, wlasnie to go 13.07.06, 21:58 chyba zle odczytales posty talesa do ciebie gekon1979 napisał: > podnieca, i przy tym robi sobie dobrze, a robi to nosem, co zostalo udowodnione > Odpowiedz Link Zgłoś
moherowe_stringi Re: Oj, Tusio juz trzesie portkami 13.07.06, 21:09 silesius.monachijski0 napisał: > witaj czat-manie; moze zglosimy panu Macierewiczowi paru forumowych lewakow i > lze-liberalow; trza sie nimi "sluzbowo" zajac, hehehe Chcesz zostać TW? Donosicielem? Kogo chcesz zgłosić? Mnie możesz, proszę bardzo. Nie boję się żadnej UB-ecji, również tej Macierewiczowskiej:)) Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 ale to jest UBek!!!!! sil to ubek, mieszkajacy 13.07.06, 21:13 w nazigermani, bo pewnie dla stazi tez donosil!! Odpowiedz Link Zgłoś
moherowe_stringi No widzę, że mu się stare czasy przypomniały:) 13.07.06, 21:17 gekon1979 napisał: > w nazigermani, bo pewnie dla stazi tez donosil!! W swoim żywiole chłopak jest. Ale jakoś póki co mało straszny:) Odpowiedz Link Zgłoś
gekon1979 to jest takie wspominanie dobrych czasow przez 13.07.06, 21:18 starego dziada ;) i nic wiecej Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Oj, Tusio juz trzesie portkami 13.07.06, 22:09 Widzisz, pedofil im starszy tym więcej pieniędzy potrzebuje. Można na niego liczyć - jak na J. Kurskiego. Popełni każde świństwo bo jakie ma wyjście. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: Oj, Tusio juz trzesie portkami 13.07.06, 22:11 wspaniale sie samookresliles; gratuluje publicznej odwagi; nie poznaje cie uu1 napisała: > Widzisz, pedofil im starszy tym więcej pieniędzy potrzebuje. Można na niego > liczyć - jak na J. Kurskiego. Popełni każde świństwo bo jakie ma wyjście. Odpowiedz Link Zgłoś
xtheo7 Powrot Oszoloma 13.07.06, 20:32 "Pruszkow" wraca do interesow ! Nie, nie ten Pruszkow bandycki, ten Pruszkow psychiatryczny ! Jak jeszcze poczekamy, to Jednojajowi wyciagna nam z lamusa polskiej polityki pana Parysa. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: ztheo7 13.07.06, 20:42 xtheo7 napisał: > Powrot Oszoloma. "Pruszkow" wraca do interesow ! Nie, nie ten Pruszkow bandycki, ten Pruszkow > psychiatryczny ! > > Jak jeszcze poczekamy, to Jednojajowi wyciagna nam z lamusa polskiej polityki > pana Parysa. Chyba cos sie Tobie pomylilo. To jest powrot czlowieka, ktory widzial wiele teczek i doskonale wie, komu nie powierzac specjalnych funkcji. Mam nadzieje, ze wywiaze sie ze swego zadania dobrze, bo takiego "bicza" wlasnie zdrajcy potrzebuja. Tusk zas odegral nieposlednia role w obaleniu rzadu Olszewskiego, wiec ma az zanadto powodow do pomstowania. Odpowiedz Link Zgłoś
xtheo7 Re: ztheo7 13.07.06, 20:51 to jesli on taki nieprzejednany i nieskalalany tropiciel, to powinien zaczac od afery spolki Telegraf.... A co do rzadu placzusia Olszewskiego, to upadl bo go parlament utracil. I jesli za to teraz bedzie przesladowana owczesna opozycja (w tym Tusk), to znaczy ze nie zyjemy juz w demokratycznym kraju, tylko w republice bananowej rzadzonej przez junte..... Przynajmniej sie Pinochet ucieszy - tak malo mu zostalo frajdy na stare lata..... Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: ztheo7 13.07.06, 20:54 xtheo7 napisał: > to jesli on taki nieprzejednany i nieskalalany tropiciel, to powinien zaczac od > afery spolki Telegraf.... > > A co do rzadu placzusia Olszewskiego, to upadl bo go parlament utracil. I jesli > za to teraz bedzie przesladowana owczesna opozycja (w tym Tusk), to znaczy ze > nie zyjemy juz w demokratycznym kraju, tylko w republice bananowej rzadzonej > przez junte..... Przynajmniej sie Pinochet ucieszy - tak malo mu zostalo frajdy > na stare lata..... Nie rob sciemy! Obalenie rzadu Olszewskiego bylo najodlejsza akcja komuchow z poparciem ich konfidenta Bolka-Walesy. Odpowiedz Link Zgłoś
xtheo7 Re: ztheo7 13.07.06, 21:04 "Nie rob sciemy! Obalenie rzadu Olszewskiego bylo najodlejsza akcja komuchow z poparciem ich konfidenta Bolka-Walesy." to ty, niestety sciemniasz. Walesa, to tylko Jeden glos. A rzad dostal wotum nieufnosci od calego parlamentu. i dobrze z reszta, bo ci chlopcy to sie nadawali na czlonkow Sodalicji Marianskiej a nie do rzadzenia krajem. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: ztheo7 13.07.06, 21:07 xtheo7 napisał: > "Nie rob sciemy! Obalenie rzadu Olszewskiego bylo najodlejsza akcja komuchow z > poparciem ich konfidenta Bolka-Walesy." > > to ty, niestety sciemniasz. Walesa, to tylko Jeden glos. A rzad dostal wotum > nieufnosci od calego parlamentu. > i dobrze z reszta, bo ci chlopcy to sie nadawali na czlonkow Sodalicji > Marianskiej a nie do rzadzenia krajem. Czy Ty jeszcze nie rozumiesz, ze komuchy oraz ich przefarbowani poplecznicy mieli wtedy wiekszosc w parlamencie??? Odpowiedz Link Zgłoś
xtheo7 Re: ztheo7 13.07.06, 21:18 No to co ? Na tym wlasnie polego DEMOKRACJA. Ktos tych, jak nazywasz "przefarbowanymi poplecznikami" do tego Parlamentu wybral, przeciez sie dzieworodnie z jednego jaja nie rozmnozyli.... A lud (czyli wyborca), moj drogi, Lud Ma Zawsze Racje - tak to juz jest od Rewolucji Francuskiej. I sugeruje nie naduzywac dosc obrazliwej skad inad nazwy komuchow i przefarbowanych poplecznikow - w koncu mowisz o pewnie o wielu milionach ludzi. Moze wreszcie starczy tej prymitywnej, napuszonej frazeologii politycznej rodem z rebubliki sowietow z lat 20-tych. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: ztheo7 13.07.06, 23:12 To nie byla jeszcze pelna demokracja. Za duzo jeszcze bylo przypadkowych szumowin. Pelna demokracja (o ile w ogole mozna o czym takim mowic) zaczela sie dopiero z wyborem AWS-u. Odpowiedz Link Zgłoś
pacal2 Masz rację 14.07.06, 01:26 za dużo było przypadkowych szumowin: Mazowiecki, Bielecki, Kuroń, Borusewicz, Wujec, żeby nie szukać dalej. Teraz dopiero mamy pełną demokrację i kwiat polskiej inteligencji u steru: Lepper, Wierzejski, Beger, Hojarska, Jurgiel. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: Masz rację 14.07.06, 01:30 no, idz juz na drzewo - albo forum fazpis-dy (tam lubia malpy bonobo, wiec masz szanse) pacal2 napisał: > za dużo było przypadkowych szumowin: Mazowiecki, Bielecki, Kuroń, Borusewicz, > Wujec, żeby nie szukać dalej. > > Teraz dopiero mamy pełną demokrację i kwiat polskiej inteligencji u steru: > Lepper, Wierzejski, Beger, Hojarska, Jurgiel. Odpowiedz Link Zgłoś
pacal2 myślisz że mnie sprowokujesz? 14.07.06, 02:00 Porównując nasze posty, ja tu jestem Zidane'em a ty Materazzim, tylko że nie dostaniesz ode mnie z główki - człowiek twojego pokroju nie jest w stanie mnie obrazić, cokolwiek napisze. Rozumiem że się ze mną nie zgadzasz? Twierdzisz że Lepper, Wierzejski, Beger, Hojarska, Jurgiel lepiej się nadają do godnego reprezentowania naszego kraju niż Mazowiecki, Bielecki, Kuroń, Borusewicz, Wujec? Bez odbioru, mam ciekawsze sprawy niż ciągnąć tą jałową dyskusję z partyjnym betonem. Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: Powrot Oszoloma 13.07.06, 20:47 Zas Tusio przypomina sobie w tej chwili stare polskie porzekadlo (nie kaszubskie): "raz na wozie, raz pod wozem"; juz wie, co go czeka; no, po prostu szok xtheo7 napisał: > "Pruszkow" wraca do interesow ! Nie, nie ten Pruszkow bandycki, ten Pruszkow > psychiatryczny ! > > Jak jeszcze poczekamy, to Jednojajowi wyciagna nam z lamusa polskiej polityki > pana Parysa. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: silesius 13.07.06, 20:49 Tym razem powinno byc zastosowane porzekadlo: baba z wozu, koniom lzej! Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: silesius 13.07.06, 21:11 pewnie przyjdzie mu otworzyc w Gdansku albo Sopocie smazalnie ryb, ktore Bolek zlowi; hehehe wet3 napisał: > Tym razem powinno byc zastosowane porzekadlo: baba z wozu, koniom lzej! Odpowiedz Link Zgłoś
czat-man Re: Powrot Oszoloma 13.07.06, 20:55 silesius.monachijski0 napisał: > Zas Tusio przypomina sobie w tej chwili stare polskie porzekadlo (nie > kaszubskie): "raz na wozie, raz pod wozem"; juz wie, co go czeka; no, po prostu Albo "Przyszla kryska na Matyska" :) Odpowiedz Link Zgłoś
silesius.monachijski0 Re: Powrot Oszoloma 13.07.06, 21:11 "nosil wilk razy kilka, poniesli i wilka" czat-man napisał: > silesius.monachijski0 napisał: > > Zas Tusio przypomina sobie w tej chwili stare polskie porzekadlo (nie > > kaszubskie): "raz na wozie, raz pod wozem"; juz wie, co go czeka; no, po > prostu > > Albo "Przyszla kryska na Matyska" :) Odpowiedz Link Zgłoś
12345on Re: Powrot Olbrzyma, Tuska trzęsie ze strachu 13.07.06, 21:33 "To jest powrot czlowieka, ktory widzial wiele teczek i doskonale wie, komu nie powierzac specjalnych funkcji. Mam nadzieje, ze wywiaze sie ze swego zadania dobrze, bo takiego "bicza" wlasnie zdrajcy potrzebuja. Tusk zas odegral nieposlednia role w obaleniu rzadu Olszewskiego, wiec ma az zanadto powodow do pomstowania." Odpowiedz Link Zgłoś
kichnij Re: Tusk: nominacja Macierewicza ''szokująca'' 13.07.06, 20:44 No pewnie, Tusk wolałby kogoś z wermachtu, lub z SLD. Odpowiedz Link Zgłoś