Dodaj do ulubionych

Tusk: nominacja Macierewicza ''szokująca''

    • zhk Przecież to, ku.wa psychopata! 13.07.06, 15:48
      • alterpars haha gdzie jest granica osmieszania Polski przed 13.07.06, 15:54
        swiatem cywilizowanym. Polacy teraz juz oficjalnie mozecie sie nazywac
        Bialorusia bis
        • vertigo.seb Re: haha gdzie jest granica osmieszania Polski pr 13.07.06, 17:46
          alterpars napisał:

          > swiatem cywilizowanym. Polacy teraz juz oficjalnie mozecie sie nazywac
          > Bialorusia bis

          Pomysł iście diaboliczny, bo zrodził się w głowie, która słynie z takich
          pomysłów. O. Rydzyk namaścił mu skronie.
    • hernandez Prawdziwy IDIOTA ministrem jeszcze Janowski 13.07.06, 15:53
      Gabriel ministrem ds cukru, Parys min.obrony i bedzie jazda na calego
    • patthecat Kolejny z psychiatryka na stanowisko.... 13.07.06, 15:54

      • jago Obowiazkowe badania psychiatryczne dla kandydatow 13.07.06, 16:02
        na wysokie stanowiska publiczne - jak sugeruje od lat jeden z internautow! Nie
        mozna powierzac zapalek piromanom!
    • m.malone I BARDZO dobrze..... 13.07.06, 16:11
      Jeden rząd juz połozył, teraz wyjmie drobiowy
    • nocnylot Re: Tusk: nominacja Macierewicza ''szokująca'' 13.07.06, 16:14
      Kaczory sobie zwykle jaja z ludzi robia...
    • pc486 Re: Tusk: nominacja Macierewicza ''szokująca'' 13.07.06, 16:16
      "Sekretarz generalny SLD Grzegorz Napieralski mówi, że powrót autora "listy
      Macierewicza" do służb specjalnych to katastrofa. Jego zdaniem powróci walka na
      teczki i dzielenie społeczeństwa."

      Sorry gosciu ale twoi koleszkowie upasli sie za PZPR i teraz twardo chca sie
      jednoczyc nie ujawniajac swojej przeszlosci, myslisz ze pod dywan wszystko
      zamieciesz. Ujawnic wszystko i bedzie po problemie...

      • jago Materialy SB sa przetrzebione i niewiarygodne i by 13.07.06, 16:19
        ly sporzadzane przez SBekow!!! Haki - jesli sa - czesto sfalszowane by
        funcjonariuszy "sie wykazac" dotycza tzw. opozycji - nie czerwonych, POMYSL
        pc286 bo nie pentium... Napieralski ma racje
        • m.malone Re: Materialy SB sa przetrzebione i niewiarygodne 13.07.06, 17:11
          Do myślenia go nie zmusisz. A swoja droga Wildsteina tez mógłby wziąc do rządu...
    • mastiff777 Re: Tusk: nominacja Macierewicza ''szokująca'' 13.07.06, 16:18
      Szokująca jest tylko bezradność Tuska. Nie proponują niczego od siebie tylko krytykują. Widać nie nadają się zupełnie do rządzenia. To gabinet wciąż sfrustrowanych i bezradnych cieniasów.
      • jago lepsza koalicja populistow-nacjonalistow-klerykal o 13.07.06, 16:23
        i oszolomow. Tylko tak dalej! A orkiestra na Titanicu gra!
      • prozac.pl Re: Tusk: nominacja Macierewicza ''szokująca'' 13.07.06, 16:35
        > Widać nie nadają się zupełnie do rządzenia. To gabinet wciąż sfrustrow
        > anych i bezradnych cieniasów.
        No popatrz, zupełnie jak Pis.
        Zawsze fascynował mnie mechanizm tak dalece posuniętej projekcji.
    • sanhedryn Re: Tusk: nominacja Macierewicza ''szokująca'' 13.07.06, 16:35
      tylko idiotę z wermachtu szokuje
      że premier Macierewicza powołuje
    • sanhedryn Re: Tusk: nominacja Macierewicza ''szokująca'' 13.07.06, 16:39
      gdy Macierewicz był w rządzie Olszewskigo
      ten frustrat z wermachtu obalał rząd jego
      • rorbeck2 sanhedryn oprócz UB twoją pasją jest popieranie Ma 13.07.06, 21:22
        cierewicza tego psychopatę.Wpuścić na salony Macierewicza to tk jak wpuścić
        kogoś kto puszcza bąki i udawać że nic się nie dzieje. Sanhedryn może tobie
        taki psychopata odpowiada mnie i większości uczciwych ludzi nie odpowiada ten
        sfrustrowany idiota a ty jesteś jego godzien.
    • gw_nikczemnosc Wspaniała nominacja , esbecja sie boi 13.07.06, 16:47
      pamiętamy obalenie rządu Olszewskiego, pacynka też pamięta.
    • tomekp1 Re: Tusk: nominacja Macierewicza ''szokująca'' 13.07.06, 17:05
      Nie dziwię się P.Donaldowi,tego to on się nie spodziewał.Powracają wspomienia.
      • vitabravo Nie przesadzajmy, kraj zrujnowany,ale nie agentura 13.07.06, 17:18
    • as200 Re: Tusk: nominacja Macierewicza ''szokująca'' 13.07.06, 17:09
      Czyzby wladze przejmowali duchowi spadkobiercy pzrzegranych powstan, walki,
      konspiracji i przemocy, ciaglego zagrozenia, wrogow i zdrajcow wokol ??
      To bylo nieskuteczne, pozostawilo kraj zrujnowany materialnie i mentalnie, z
      wyemigrowana badz wyginieta elita.
      I minelo.
      Nawet Solidarnosc malo kto pamieta i powaza.
      Teraz sa czasy pracy od podstaw nad infrastruktura, gospodarka, kultura,
      edukacja, nauka, obyczajami, polityka, adminstracja ........
      Bojownicy i powstancy powinni byc na emeryturze (Tak jak partyjni, ubecy,
      ludowo wojskowi, socjalistycznie uformowani itp)
      • vitabravo Dlaczego ten Tusk razem z SLD boją się Antoniego ? 13.07.06, 17:17
        Dlaczego ten Tusk razem z SLD boją się Antoniego Macierewicza?
        Ja wiem, ale nie powiem. I tak wszyscy wkrótce się dowiedzą po
        nominacji Macierewicza.
        • lwowiak5 Re: Dlaczego ten Tusk razem z SLD boją się Antoni 13.07.06, 17:47
          Macierewicz to dobry materiał,mamusia pracownik UBe dobrze i polinji napewno
          wychowała synusia,Brawo Kaczynski więcej takich zapiekłych ludzi do rządu
          napewno już będzie iv Rzeczpospolita.
        • ubek-zyd-gej-komuch Re: Dlaczego ten Tusk razem z SLD boją się Antoni 13.07.06, 18:24
          vitabravo napisał:

          > Dlaczego ten Tusk razem z SLD boją się Antoniego Macierewicza?
          > Ja wiem, ale nie powiem. I tak wszyscy wkrótce się dowiedzą po
          > nominacji Macierewicza.


          czy boja?? nie sądze.., ale od małpy z brzytwa w reku lepiej trzymac sie z daleka...
    • beret_moherowy Re: Tusk: nominacja Macierewicza ''szokująca'' 13.07.06, 17:17
      Tak to "Szokująco Trafna Nominacja" to prawdziwy fachowiec i bezkompromisowo
      uczciwy czlówiek ....brawo PiS
      • vitabravo Re: To jedna z najbardziej trafnych nominacji 13.07.06, 17:27
        A to, że Tusk jest w szoku nie dziwi. Po przegranych wyborach
        prezydent z Gdańska jest do dzisiaj w szoku.
        Szok powyborczy, a do tego strach przed uczciwym i bezkompromisowym
        Macierewiczem w polskim rzadzie.
    • aptymista A nie mówiłem? Będzie jeszcze śmieszniej!!!!!!!!!! 13.07.06, 17:27
      Podobno kot Jarka będzie Prymasem.
      Jest tylko jeden problem: B16 też ma kota. Nie ma ten kot ambicji politycznych,
      ale bezapelacyjnie popiera Dziwisza. Podobno nikt bowiem tak nie drapał go za
      uszkiem, jak Dziwisz....
      • vitabravo Re: Agenci potracili głowy ze strachu. 13.07.06, 17:28
        Widać to po idiotycznych wpisach na forum GW.
        • vertigo.seb Re: Agenci potracili głowy ze strachu. 13.07.06, 17:44
          Wpisy są równie idiotyczne, co sam pomysł powołania tego oszołoma.
          • aptymista Niecierpliwie czekamy na nowe oryginalne pomysły 13.07.06, 18:00
            vitabravo napisał:

            "Agenci potracili głowy ze strachu.
            Widać to po idiotycznych wpisach na forum GW."

            Zostały zainspirowane arcyoryginalnym pomysłem zatrudnienia piromana-recydywisty
            w fabryce ogni sztucznych.

            Taka decyzja wymaga trochę fantazji, nieprawdaż?

            Ale jak juz się ma w rządzie wielokrotnego przestępcę i faszystę, to wariat już
            nie robi takiego wrażenia.

            Trzeba myśleć, co można jeszcze zrobić takiego, by do końca zszokować skołowany
            naród. Stąd nieśmiałe prognozy, możliwe, że trochę nieprawdopodobne, ale juz
            tyle rzeczy, wydawać by się mogło, że niemożliwych, zafundowała na PiS-decja...

            ====
            Cała Polska miłuje Prezesa Premiera Kaczyńskiego,
            zawsze dziewicę
            • weteran3 nie boję się tego piromana , masz coś na sumieniu 13.07.06, 18:23
              że tak trzęsiesz zafajdanymi gaciami...
              • aptymista Re: nie boję się tego piromana , masz coś na sumi 13.07.06, 18:56
                > masz coś na sumieniu że tak trzęsiesz zafajdanymi gaciami...


                Nie mam nic na sumieniu.
                Nie trzęsę gaciami (nie są zafajdane, nie oceniaj innych po sobie), tylko śmieję
                się z Paranoi i Schizofrenii, które panoszą się w naszym kraju.

                I mam ten komfort, że tak naprawdę g mnie to wszystko obchodzi.
                Podobnie jak większośc Polaków mam bardzo głęboko to wszystko, co zajmuje bandę
                spoconych kurdupli goniących za władzą.

                Niech się gryzą, byle nie warczeli mi pod oknem.

                =====
                Niech żyje!
                Pierwszy Premier Drugiej Świeżości Trzeciego Gatunku IV Rzeczypospolitej!
                Jarosław Kaczyński Zawsze Dziewica!
    • vertigo.seb Re: Tusk: nominacja Macierewicza ''szokująca'' 13.07.06, 17:41
      Jeśli już nawet Wierzejski ma zastrzeżenia, to facet musi być oszołomem do
      kwadratu.
    • t-1984 Re: Tusk: nominacja Macierewicza ''szokująca'' 13.07.06, 18:00
      A co Pan Tusk ,może wiedziec na ten temat,dziwię si ze sie wypowiada.Przeciez
      kominow nie umie czyscić ,choc sie reklamowal jako czlowiek pracujacy,okazalo
      sie ze to zdjecie kolegi a nie jego.Nic dziwnego że przegrywaja na wszystkich
      frontach.to prorok XXI wieku .Jeszcze nic mu sie nie sprawdzilo.Marcinkiewicz
      mial być premierem z kapelusza złym,okazal sie jednym z najlepszych,mieliśmy być
      okradzeni przez ten rzad ,kazdy trzyma w garsci portfele juz ręce bola od tgo
      ściskania.Panie TUSK powiedz Pan kiedy te portfele mamy puscic bo juz kurcze nas
      w ręce łapią.
    • bim41 Szokujące to jest to, że Macierewicz miał rację 13.07.06, 18:23
      Na początku lat 90-tych media z GW na czele zrobiły z Macierewicza oszołoma,
      szalonego lustratora człowieka opętanego misją tropienia spisków.Ostatnie lata
      jednak dowodzą, że miał on całkowitą rację: PZU,Orlen,Rywin,Pęczak,Dochnal,
      Starachowice, afera paliwowa teraz Gilowska. Do tej pory nie wyjaśniopno i nie
      wykryto sprawców około 100 zbrodni politycznych w latach 80, nie do końca
      wyjaśniono nawet śmierć Popiełuszki, nie wiadomo kto i dlaczego zabił Papałę
      oraz jak to się stało, że zleceniodawca zabójstwa Dębskiego Baranina oraz
      wykonawca Mazur popełnili samobójstwa. Nie do końca wyjaśniono aferę FOZZ, nikt
      nie poniósł odpowiedzialbności za aferę alkoholową.nie wyjaśniono tz.
      inwigilacji prawicy Jak to możliwe, że Sekuła kilkoma strzałami w brzuch
      popełnił samobójstwo. Jak to się stało, że dwóch muzyków z Cieszyna ART-B
      zrobiło tak gigantyczne pieniądze a w międzyczasie otrzymało obywatelsto
      izraelskie a później z walizami z forsą uciekło do Izxraela, dlaczego import do
      Polski ropy naftowej kontroluje dwóch ukraińskich byłych muzyków, dlaczego
      akurat pan G został wybrany na pośrednika w imporcie gazu do Polski, dlaczego
      pan K musiał pośredniczyć w prywatyzacji TPSA i Orlenu,wreszcie czy Pańko
      prezes NIK-u zginąl w wypadku samochodowym, dlaczego odkrywca afery FOZZ
      inspektor NIK-U Faltzman zmarł nagle na atak serca, dlaczego Żemek ptwarcie
      mówi na procesie, że nie powie więcej bo się boi i swoje życie, dlaczego nikt
      nie mówi, że na początku lat 90-tych w piwnicach min. finansów zgnił sprzęt
      komputerowy za kilkadziesią milionów dolarów, co się stało z około 16 tysiącami
      funkcjonariuszy SB którzy nie przystąpili do weryfikacji, gdzie się podział
      majątek po btyłekj PZPR, dlaczego na założenie SLD Miler musiał pożyczyć od
      KGB,Jak powstał BIG, dlaczego kupiliśmy F-16 praktycznie bez ofsetu, dlaczego
      na początku lat 90 nie zweryfikowano funkcjonariuszy WSI,dlaczego bardzo
      zasłużenii uczciwi ludzie twierdzą, że Wałęsa to Bolek, dlaczego nie wyjaśniono
      śmierci Jaroszewicza i jego żony, itd. ....Czy to normalne? Czy my żyjemy w
      normalnym państwie?
      • ubek-zyd-gej-komuch Re: Szokujące to jest to, że Macierewicz miał rac 13.07.06, 18:27
        bim41 napisał:

        ....Czy to normalne? Czy my żyjemy w
        > normalnym państwie?


        z braćmi kaczyńskimi?? z koniem polskim? zdecydowanie nienormalny kraj..
        a kwestie które raczyłeś wczesniej poruszyc mało kogo interesuja poza ludżmi
        zawodowo zajmujacymi sie polityka (czytaj-politykierstwem)
        • tales1 A co ty się tak dowartościowujesz nickiem? Głupi 13.07.06, 18:49
          czy... turysta?
      • marek99az1 Re: Szokujące to jest to, że Macierewicz miał rac 13.07.06, 19:09
        bim41 napisał:

        > Na początku lat 90-tych media z GW na czele zrobiły z Macierewicza oszołoma,
        > szalonego lustratora człowieka opętanego misją tropienia spisków.Ostatnie
        lata
        > jednak dowodzą, że miał on całkowitą rację: PZU,Orlen,Rywin,Pęczak,Dochnal,
        > Starachowice, afera paliwowa teraz Gilowska................itd

        Macierewicza można uznać za tego, który zablokował lustrację. Stworzył listę na
        której znalazło się wielu niewinnych ludzi, potem oczyszczonych przez sąd.
        Przykładem może być umieszczenie na liście tak wspaniałego człowieka, jak jego
        przełożony, prezes ZChN Wiesław Chrzanowski. Pośrednio jemu zawdzięcza swój
        upadek rząd Olszewskiego. Potem wielokrotnie swoją nielojalność wykazywał w
        stosunku do ludzi z którymi działał. Jest to niebezpieczny, psychicznie
        niezrównoważony człowiek. To o czym pisze bim 41 nie wiele ma wspólnego z
        zainteresowaniami Macierewicza. On węszy wyłącznie za spiskami i jeżeli uznać,
        że PiS jest chory na spiskomanię, to choroba Macierewicza jest spiskomanią do
        kwadratu. A przekręty rządów AWS z UW i rządów SLD, dawne przekręty PC,
        przekręty PO z SLD w Warszawie itd. są powielane i twórczo rozwijane teraz,
        przez egzotyczną koalicję rządzącą miłościwie naszym krajem (np. SKOK-i,
        BOŚ,warszawska Olimpia).
        • marek99az1 Re: Szokujące to jest to, że Macierewicz miał rac 13.07.06, 19:14
          Poprzednio wysłałem tekst nieskorygowany.
          bim41 napisał:

          > Na początku lat 90-tych media z GW na czele zrobiły z Macierewicza oszołoma,
          > szalonego lustratora człowieka opętanego misją tropienia spisków.Ostatnie
          lata
          > jednak dowodzą, że miał on całkowitą rację: PZU,Orlen,Rywin,Pęczak,Dochnal,
          > Starachowice, afera paliwowa teraz Gilowska................itd

          Macierewicza można uznać za tego, który zablokował lustrację. Stworzył listę,
          na której znalazło się wielu niewinnych ludzi, potem oczyszczonych przez sąd.
          Sposób jej prezentacji był skandaliczny. Przykładem nieodpowiedzialności tego
          człowieka może być umieszczenie na liście tak wspaniałego człowieka, jak jego
          przełożony, prezes ZChN Wiesław Chrzanowski. Pośrednio Macierewiczowi
          zawdzięcza swój upadek rząd Olszewskiego. Potem wielokrotnie swoją nielojalność
          wykazywał w stosunku do ludzi z którymi współdziałał. Jest to niebezpieczny,
          psychicznie niezrównoważony człowiek. To o czym pisze bim 41 nie wiele ma
          wspólnego z zainteresowaniami Mcierewicza. On węszy wyłącznie za spiskami i
          jeżeli uznać, że PiS jest chory na spiskomanię, to choroba Macierewicza jest
          spiskomanią do kwadratu. A przekręty rządów AWS z UW i rządów SLD, dawne
          przekręty PC, przekręty PO z SLD w Warszawie itd. są powielane i twórczo
          rozwijane teraz, przez egzotyczną koalicję rządzącą miłościwie naszym krajem
          (np. SKOK-i, BOŚ ,warszawska Olimpia).
      • ready4freddy Re: Szokujące to jest to, że Macierewicz miał rac 13.07.06, 20:03
        sugeruje, abys o FOZZ i Art-B pytal dwoch takich, co Podpier..liliby i Slonce.
    • bibbi5 Re: nie znoszę Tuska,ale zgadzam się w tej kwestii 13.07.06, 19:30
      jedyna madra rzecz, którą Tusk powiedział
    • pl2512 Donald, 50-letni nygusku, to ty jeszcze zyjesz? 13.07.06, 19:34
      • kika113 Re: Donald, 50-letni nygusku, to ty jeszcze zyjes 13.07.06, 19:42
        Tusku, jeżeli będziesz kombinował razem z SLD w sprawie WSI, będziesz
        oficjalnym zdrajcą, wyborcy PO powinni wtedy uświadomić sobie, że to kręt
        oszust. Odsłonisz swoją twarz.
        • silesius.monachijski0 Re: Donald, 50-letni nygusku, to ty jeszcze zyjes 13.07.06, 20:25
          A coz mu innego pozostalo, jak tylko kombinowac z SLD. Lewizna - pod wodza
          kwacha - w 1993 "nie skrewila", i wspomogla Tuska i Bolka w obaleniu rzadu
          Olszeskiego - w tym i Maciarewicza -, wiec Tusek wie, co go czeka, jak
          Maciarewicz wezmie sie sluzby. Dla niego to musi byc prawdziwy szok. Nie
          pozostaje nic innego, jak z komuchami ruszyc w "boj ostatni" (oby to juz byl
          ostatni w jego zyciu jako polityka)

          kika113 napisała:

          > Tusku, jeżeli będziesz kombinował razem z SLD w sprawie WSI, będziesz
          > oficjalnym zdrajcą, wyborcy PO powinni wtedy uświadomić sobie, że to kręt
          > oszust. Odsłonisz swoją twarz.
    • jerzy30 ten rząd zbiera wszelkie Kanalie i Szumowiny 13.07.06, 19:39
      jedna z takich kanalii i szumowin jest macierewicz
    • carlitos35 Pora odrdzewiać gilotynę, Monsieur Robespierre ? 13.07.06, 19:51


      • wet3 Re: carlitos35 13.07.06, 20:47
        carlitos35 napisał: <Pora odrdewiec gilotyne, Monsieur Robespierre>

        Czekalismy na to ponad 16 lat. Niech gilotyna dziala jak trzeba. Czas najwyzszy
        aby sluzby specjalne znalazly sie w rekach prawdziwych Polakow, a nie
        czerwonych zdrajcow!
        • carlitos35 Z tej "liczby mnogiej" - proszę mnie wyłaczyć.- 13.07.06, 21:53
          wet3 napisał:

          > carlitos35 napisał: <Pora odrdewiec gilotyne, Monsieur Robespierre>
          >
          > Czekalismy na to ponad 16 lat. Niech gilotyna dziala jak trzeba. Czas
          najwyzszy
          >
          > aby sluzby specjalne znalazly sie w rekach prawdziwych Polakow, a nie
          > czerwonych zdrajcow!
          • wet3 Re: carlitos35 14.07.06, 17:45
            carlitos35 napisał: <Z tej "liczby mnogiej" - prosze mnie wylaczyc>

            > wet3 napisał:
            >
            > > carlitos35 napisał: <Pora odrdewiec gilotyne, Monsieur Robespierre&#
            > 62;
            > >
            > > Czekalismy na to ponad 16 lat. Niech gilotyna dziala jak trzeba. Czas
            > najwyzszy
            > >
            > > aby sluzby specjalne znalazly sie w rekach prawdziwych Polakow, a nie
            > > czerwonych zdrajcow!

            Niniejszym wylaczam "carlitosa35", bo on woli aby sluzby specjalne nadal
            pozostaly w rekach czerwonej mafii sprzedawczykow.


        • pacal2 my tzn. kto? 14.07.06, 01:04
          ja oczekuję od rządu przede wszystkim stanowienia mądrego, jednoznacznego i
          prostego "w użyciu" prawa, które zdławiłoby większość afer gospodarczych i
          korupcji w zarodku, bo nie pozostawiłoby pola do uznaniowości przy podejmowaniu
          decyzji.

          Może nie od 16 lat, ale od 10, kiedy otrzymałem czynne prawo wyborcze.

          Tak że - mów za siebie.

          To że pamiętasz czasy komuny nie czyni ciebie bardziej wartościowym Polakiem.
          Wręcz przeciwnie, jeśli przez 16 lat nie potrafiłeś zacząć patrzyć na to co tu i
          teraz, a nie to co kiedyś, to znaczy, że jesteś obciążony nieodwracalnie
          komunistycznym balastem - zarówno jeśli chodzi o pamięć, jak i mentalność. W
          Polsce będzie lepiej dopiero jak wymrzecie wy i wasze nastawienie - zarówno
          popłuczyny po wielkiej Solidarności, jak i komunistyczni prominenci.
    • zoomca A jednak g.... nie tonie... 13.07.06, 20:06
    • silesius.monachijski0 Oj, Tusio juz trzesie portkami 13.07.06, 20:21
      Macierewicz naczytal sie tego i owego z dokumentow sluzba, jak byl w
      Orlenowskiej komisji sledczej. Teraz bedzie organizowal nowe sluzby, wiec
      bedzie mial pelny dostep do dokumentow. A "nocnej zmiany" Tuskowi napewno nie
      zapomni. Takze i Rokicie, ktory wtedy stanal po stronie Bolka. Na miejscu
      platfusowych "koryfeusyz" tez bylbym w szoku, hehehe
      • czat-man Re: Oj, Tusio juz trzesie portkami 13.07.06, 20:26
        silesius.monachijski0 napisał:
        > Macierewicz naczytal sie tego i owego z dokumentow sluzba, jak byl w
        > Orlenowskiej komisji sledczej. Teraz bedzie organizowal nowe sluzby, wiec
        > bedzie mial pelny dostep do dokumentow. A "nocnej zmiany" Tuskowi napewno nie
        > zapomni. Takze i Rokicie, ktory wtedy stanal po stronie Bolka. Na miejscu
        > platfusowych "koryfeusyz" tez bylbym w szoku, hehehe

        Sam bym tego lepiej nie wyrazil :)
        • silesius.monachijski0 Re: Oj, Tusio juz trzesie portkami 13.07.06, 20:41
          witaj czat-manie; moze zglosimy panu Macierewiczowi paru forumowych lewakow i
          lze-liberalow; trza sie nimi "sluzbowo" zajac, hehehe

          czat-man napisał:

          > silesius.monachijski0 napisał:
          > > Macierewicz naczytal sie tego i owego z dokumentow sluzba, jak byl w
          > > Orlenowskiej komisji sledczej. Teraz bedzie organizowal nowe sluzby, wiec
          >
          > > bedzie mial pelny dostep do dokumentow. A "nocnej zmiany" Tuskowi napewno
          > nie
          > > zapomni. Takze i Rokicie, ktory wtedy stanal po stronie Bolka. Na miejscu
          >
          > > platfusowych "koryfeusyz" tez bylbym w szoku, hehehe
          >
          > Sam bym tego lepiej nie wyrazil :)
          • czat-man Re: Oj, Tusio juz trzesie portkami 13.07.06, 20:47
            silesius.monachijski0 napisał:
            > witaj czat-manie; moze zglosimy panu Macierewiczowi paru forumowych lewakow i
            > lze-liberalow; trza sie nimi "sluzbowo" zajac, hehehe

            :))))))))))))))))))))))))
            Wyobrazam sobie teraz zapach strachu u niektorych forumowiczow...
            • mark.parker Re: Oj, Tusio juz trzesie portkami 13.07.06, 21:07
              czat-man napisał:

              > silesius.monachijski0 napisał:
              > > witaj czat-manie; moze zglosimy panu Macierewiczowi paru forumowych lewak
              > ow i
              > > lze-liberalow; trza sie nimi "sluzbowo" zajac, hehehe
              >
              > :))))))))))))))))))))))))
              > Wyobrazam sobie teraz zapach strachu u niektorych forumowiczow...

              Piszcie, piszcie, szpicle i donosiciele, klasyczne polskie gnidy, już was nie
              chce UB, to się teraz podlizujecie nowej policji politycznej, kapusie, kandydaci
              na granatowych policjantów i volksdeutchów. Napiszcie im od razu, że Macierewicz
              i spółka mogą mnie pocałować w d. i że cała ta nowa mafia rządząca to psychole i
              rydzykowe pomioty szatana.
              • czat-man Re: Oj, Tusio juz trzesie portkami 13.07.06, 21:11
                mark.parker napisał:
                > Piszcie, piszcie, szpicle i donosiciele, klasyczne polskie gnidy,

                Nonono, nerwy puszczaja... :)
                • mark.parker Re: Oj, Tusio juz trzesie portkami 13.07.06, 21:12
                  czat-man napisał:

                  > mark.parker napisał:
                  > > Piszcie, piszcie, szpicle i donosiciele, klasyczne polskie gnidy,
                  >
                  > Nonono, nerwy puszczaja... :)

                  chyba tobie,wszaku, bo ja was wszystkich olewam
                  • gekon1979 hahahaha ale to nie zdazy nawet funkcjonowac 13.07.06, 21:14
                    bo juz niedlugo bedzie akcja wywozu taczkami ziemniakow z palacykow !!!
                  • 12345on Re: Tusio juz trzesie portkami i szczęka zębami. 13.07.06, 21:26
                    To strach tak oblatuje Tuska.
                • silesius.monachijski0 Re: Oj, Tusio juz trzesie portkami 13.07.06, 21:56
                  znajac upodobanie marka.parkera to nie tylko nerwy puszczaja; hehehe

                  czat-man napisał:

                  > mark.parker napisał:
                  > > Piszcie, piszcie, szpicle i donosiciele, klasyczne polskie gnidy,
                  >
                  > Nonono, nerwy puszczaja... :)
                  • pacal2 ktoś tu jest małym zboczkiem... 14.07.06, 01:11
                    "wyobrażam sobie zapach strachu u niektórych forumowiczów"

                    To jakieś erotyczne fantazje? Co jeszcze?
                    Lubisz jak twoja kobieta się nie myje tydzień przed stosunkiem?
                    Uważaj bo jeszcze zostaniesz Cesarzem Polaków...


                    • pacal2 to oczywiście do czat-mana n/t 14.07.06, 01:12
                      • silesius.monachijski0 i co pacanie? juz po wzwodzie? 14.07.06, 01:22
                        juz spusciles ten caly bolszewicko-faszystowski jad, a la sld-upki i tusk w
                        mundurze dziada z wehrmachtu? czy tez stac cie na wiecej; czekamy na kolejna
                        erekcje twoich bmw-postow (dla przypomnienia: bierny mierny ale wierny);
                        zapytaj "fredzie" czy pozwoli na kolejny upust twojej chorobliwie wybujalej
                        fantazji, glupcze;
                        • pacal2 skąd ta agresja? 14.07.06, 01:34
                          1. Mój post nie był do ciebie, ale widzę że trafiłem w czuły punkt.

                          2. Nie wiem kto to "fredzia".

                          3. Trzeba mieć fantazję i pieniądze, "synku". Cieszę się, że mam wybujałą
                          fantazję. Ty jesteś za to nielotem, który kopiuje stare jak świat teksty rodem z
                          PRL-u.

                          4. Na jakiej podstawie nazywasz mnie głupcem? Dlatego że wyśmiewam to co
                          śmieszne łamane przez żałosne? W takim razie dziękuję, postoję, wolę być głupcem
                          niż mędrcem w twoich oczach. Twoje prawo uważać że ziemia jest płaska.

                          5. Moje posty wyrażają MOJE poglądy, nie są bierne, nie są nikomu wierne poza
                          moim światopoglądem. A czy mierne? Wielu się z tobą nie zgodzi, mam nadzieję.

                          • silesius.monachijski0 Re: skąd ta agresja? 14.07.06, 01:38
                            chyba jestes swiadkiem jehowy (coz za "pacyfizm"?); bujac to las, ale nie nas;
                            prymitywna lewacka ideologia "pachniesz" na kilometr (albo idwa); na takie
                            tanie sztuczki nikt mnie nie nabierze

                            A Dieu

                            pacal2 napisał:

                            > 1. Mój post nie był do ciebie, ale widzę że trafiłem w czuły punkt.
                            >
                            > 2. Nie wiem kto to "fredzia".
                            >
                            > 3. Trzeba mieć fantazję i pieniądze, "synku". Cieszę się, że mam wybujałą
                            > fantazję. Ty jesteś za to nielotem, który kopiuje stare jak świat teksty
                            rodem
                            > z
                            > PRL-u.
                            >
                            > 4. Na jakiej podstawie nazywasz mnie głupcem? Dlatego że wyśmiewam to co
                            > śmieszne łamane przez żałosne? W takim razie dziękuję, postoję, wolę być
                            głupce
                            > m
                            > niż mędrcem w twoich oczach. Twoje prawo uważać że ziemia jest płaska.
                            >
                            > 5. Moje posty wyrażają MOJE poglądy, nie są bierne, nie są nikomu wierne poza
                            > moim światopoglądem. A czy mierne? Wielu się z tobą nie zgodzi, mam nadzieję.
                            >
                            • pacal2 jaki pacyfizm??? świadek Jehowy? 14.07.06, 01:51
                              i co jeszcze? Mason może? Po prostu starałem się odpowiedzieć na jako-takim
                              poziomie na twój żenujący w treści i formie post.

                              Z lewicą mam tyle wspólnego, co Korwin-Mikke, człowieku, co to w ogóle za
                              żałosne diagnozy? Ciekawe gdzie ty dostrzegasz u mnie "lewacką ideologię",
                              błagam oświeć mnie, bo może znienacka stałem się lewakiem...

                              I dlaczego miałbym cię na cokolwiek nabierać?
                              Zostałeś już nabrany raz a dobrze (wybierając poglądy polityczne - myślisz że
                              popierasz prawicę podczas gdy PiS to religijno-nacjonalistyczna odmiana
                              bolszewików), nie trzeba poprawiać.

                              Jak już raz napisałem: twoje prawo uważać że Ziemia jest płaska.
                        • pacal2 jeszcze jedno, dopiero zauważyłem :D 14.07.06, 01:37
                          jak można kogoś, kto nie trawi koalicji rządzącej nazwać bolszewiko-faszystą?

                          Miałbym walczyć sam ze sobą?

                          Nie znam schizofrenii z autopsji, ale jeśli masz w tej kwestii jakieś
                          doświadczenia to chętnie poczytam.
            • moherowe_stringi Re: Oj, Tusio juz trzesie portkami 13.07.06, 21:14
              czat-man napisał:

              > :))))))))))))))))))))))))
              > Wyobrazam sobie teraz zapach strachu u niektorych forumowiczow...

              Ajajaj! Aleście nas przestraszyli :P
              W donosie do UB-ecji pozdrówcie ode mnie tego psychopatę Macierewicza właśnie:)
              • gekon1979 sil jest onanista gawedziarzem, wlasnie to go 13.07.06, 21:17
                podnieca, i przy tym robi sobie dobrze, a robi to nosem, co zostalo udowodnione
                • moherowe_stringi Widzę, że własnie w prawą dziurkę zaciąga... 13.07.06, 21:21
                  ...bo jakoś zniknął biedaczek;)
                  • gekon1979 albo sie zaklinowal z podniety :D i sie miota 13.07.06, 21:22
                    przed monitorem haha
                • silesius.monachijski0 Re: sil jest onanista gawedziarzem, wlasnie to go 13.07.06, 21:58
                  chyba zle odczytales posty talesa do ciebie

                  gekon1979 napisał:

                  > podnieca, i przy tym robi sobie dobrze, a robi to nosem, co zostalo
                  udowodnione
                  >
          • moherowe_stringi Re: Oj, Tusio juz trzesie portkami 13.07.06, 21:09
            silesius.monachijski0 napisał:

            > witaj czat-manie; moze zglosimy panu Macierewiczowi paru forumowych lewakow i
            > lze-liberalow; trza sie nimi "sluzbowo" zajac, hehehe

            Chcesz zostać TW? Donosicielem? Kogo chcesz zgłosić? Mnie możesz, proszę
            bardzo. Nie boję się żadnej UB-ecji, również tej Macierewiczowskiej:))
            • gekon1979 ale to jest UBek!!!!! sil to ubek, mieszkajacy 13.07.06, 21:13
              w nazigermani, bo pewnie dla stazi tez donosil!!
              • moherowe_stringi No widzę, że mu się stare czasy przypomniały:) 13.07.06, 21:17
                gekon1979 napisał:

                > w nazigermani, bo pewnie dla stazi tez donosil!!

                W swoim żywiole chłopak jest. Ale jakoś póki co mało straszny:)
                • gekon1979 to jest takie wspominanie dobrych czasow przez 13.07.06, 21:18
                  starego dziada ;) i nic wiecej
            • uu1 Re: Oj, Tusio juz trzesie portkami 13.07.06, 22:09
              Widzisz, pedofil im starszy tym więcej pieniędzy potrzebuje. Można na niego
              liczyć - jak na J. Kurskiego. Popełni każde świństwo bo jakie ma wyjście.
              • silesius.monachijski0 Re: Oj, Tusio juz trzesie portkami 13.07.06, 22:11
                wspaniale sie samookresliles; gratuluje publicznej odwagi; nie poznaje cie

                uu1 napisała:

                > Widzisz, pedofil im starszy tym więcej pieniędzy potrzebuje. Można na niego
                > liczyć - jak na J. Kurskiego. Popełni każde świństwo bo jakie ma wyjście.
    • xtheo7 Powrot Oszoloma 13.07.06, 20:32
      "Pruszkow" wraca do interesow ! Nie, nie ten Pruszkow bandycki, ten Pruszkow
      psychiatryczny !

      Jak jeszcze poczekamy, to Jednojajowi wyciagna nam z lamusa polskiej polityki
      pana Parysa.
      • wet3 Re: ztheo7 13.07.06, 20:42
        xtheo7 napisał:

        > Powrot Oszoloma. "Pruszkow" wraca do interesow ! Nie, nie ten Pruszkow
        bandycki, ten Pruszkow
        > psychiatryczny !
        >
        > Jak jeszcze poczekamy, to Jednojajowi wyciagna nam z lamusa polskiej polityki
        > pana Parysa.

        Chyba cos sie Tobie pomylilo. To jest powrot czlowieka, ktory widzial wiele
        teczek i doskonale wie, komu nie powierzac specjalnych funkcji. Mam nadzieje,
        ze wywiaze sie ze swego zadania dobrze, bo takiego "bicza" wlasnie zdrajcy
        potrzebuja. Tusk zas odegral nieposlednia role w obaleniu rzadu Olszewskiego,
        wiec ma az zanadto powodow do pomstowania.
        • xtheo7 Re: ztheo7 13.07.06, 20:51
          to jesli on taki nieprzejednany i nieskalalany tropiciel, to powinien zaczac od
          afery spolki Telegraf....

          A co do rzadu placzusia Olszewskiego, to upadl bo go parlament utracil. I jesli
          za to teraz bedzie przesladowana owczesna opozycja (w tym Tusk), to znaczy ze
          nie zyjemy juz w demokratycznym kraju, tylko w republice bananowej rzadzonej
          przez junte..... Przynajmniej sie Pinochet ucieszy - tak malo mu zostalo frajdy
          na stare lata.....
          • wet3 Re: ztheo7 13.07.06, 20:54
            xtheo7 napisał:

            > to jesli on taki nieprzejednany i nieskalalany tropiciel, to powinien zaczac
            od
            > afery spolki Telegraf....
            >
            > A co do rzadu placzusia Olszewskiego, to upadl bo go parlament utracil. I
            jesli
            > za to teraz bedzie przesladowana owczesna opozycja (w tym Tusk), to znaczy ze
            > nie zyjemy juz w demokratycznym kraju, tylko w republice bananowej rzadzonej
            > przez junte..... Przynajmniej sie Pinochet ucieszy - tak malo mu zostalo
            frajdy
            > na stare lata.....

            Nie rob sciemy! Obalenie rzadu Olszewskiego bylo najodlejsza akcja komuchow z
            poparciem ich konfidenta Bolka-Walesy.
            • xtheo7 Re: ztheo7 13.07.06, 21:04
              "Nie rob sciemy! Obalenie rzadu Olszewskiego bylo najodlejsza akcja komuchow z
              poparciem ich konfidenta Bolka-Walesy."

              to ty, niestety sciemniasz. Walesa, to tylko Jeden glos. A rzad dostal wotum
              nieufnosci od calego parlamentu.
              i dobrze z reszta, bo ci chlopcy to sie nadawali na czlonkow Sodalicji
              Marianskiej a nie do rzadzenia krajem.
              • wet3 Re: ztheo7 13.07.06, 21:07
                xtheo7 napisał:

                > "Nie rob sciemy! Obalenie rzadu Olszewskiego bylo najodlejsza akcja komuchow z
                > poparciem ich konfidenta Bolka-Walesy."
                >
                > to ty, niestety sciemniasz. Walesa, to tylko Jeden glos. A rzad dostal wotum
                > nieufnosci od calego parlamentu.
                > i dobrze z reszta, bo ci chlopcy to sie nadawali na czlonkow Sodalicji
                > Marianskiej a nie do rzadzenia krajem.

                Czy Ty jeszcze nie rozumiesz, ze komuchy oraz ich przefarbowani poplecznicy
                mieli wtedy wiekszosc w parlamencie???
                • xtheo7 Re: ztheo7 13.07.06, 21:18
                  No to co ? Na tym wlasnie polego DEMOKRACJA.
                  Ktos tych, jak nazywasz "przefarbowanymi poplecznikami" do tego Parlamentu
                  wybral, przeciez sie dzieworodnie z jednego jaja nie rozmnozyli.... A lud (czyli
                  wyborca), moj drogi, Lud Ma Zawsze Racje - tak to juz jest od Rewolucji
                  Francuskiej. I sugeruje nie naduzywac dosc obrazliwej skad inad nazwy komuchow i
                  przefarbowanych poplecznikow - w koncu mowisz o pewnie o wielu milionach ludzi.
                  Moze wreszcie starczy tej prymitywnej, napuszonej frazeologii politycznej rodem
                  z rebubliki sowietow z lat 20-tych.
                  • wet3 Re: ztheo7 13.07.06, 23:12
                    To nie byla jeszcze pelna demokracja. Za duzo jeszcze bylo przypadkowych
                    szumowin. Pelna demokracja (o ile w ogole mozna o czym takim mowic) zaczela sie
                    dopiero z wyborem AWS-u.
                    • pacal2 Masz rację 14.07.06, 01:26
                      za dużo było przypadkowych szumowin: Mazowiecki, Bielecki, Kuroń, Borusewicz,
                      Wujec, żeby nie szukać dalej.

                      Teraz dopiero mamy pełną demokrację i kwiat polskiej inteligencji u steru:
                      Lepper, Wierzejski, Beger, Hojarska, Jurgiel.
                      • silesius.monachijski0 Re: Masz rację 14.07.06, 01:30
                        no, idz juz na drzewo - albo forum fazpis-dy (tam lubia malpy bonobo, wiec masz
                        szanse)

                        pacal2 napisał:

                        > za dużo było przypadkowych szumowin: Mazowiecki, Bielecki, Kuroń, Borusewicz,
                        > Wujec, żeby nie szukać dalej.
                        >
                        > Teraz dopiero mamy pełną demokrację i kwiat polskiej inteligencji u steru:
                        > Lepper, Wierzejski, Beger, Hojarska, Jurgiel.
                        • pacal2 myślisz że mnie sprowokujesz? 14.07.06, 02:00
                          Porównując nasze posty, ja tu jestem Zidane'em a ty Materazzim, tylko że nie
                          dostaniesz ode mnie z główki - człowiek twojego pokroju nie jest w stanie mnie
                          obrazić, cokolwiek napisze.

                          Rozumiem że się ze mną nie zgadzasz?
                          Twierdzisz że Lepper, Wierzejski, Beger, Hojarska, Jurgiel lepiej się nadają do
                          godnego reprezentowania naszego kraju niż Mazowiecki, Bielecki, Kuroń,
                          Borusewicz, Wujec?

                          Bez odbioru, mam ciekawsze sprawy niż ciągnąć tą jałową dyskusję z partyjnym
                          betonem.
      • silesius.monachijski0 Re: Powrot Oszoloma 13.07.06, 20:47
        Zas Tusio przypomina sobie w tej chwili stare polskie porzekadlo (nie
        kaszubskie): "raz na wozie, raz pod wozem"; juz wie, co go czeka; no, po prostu
        szok

        xtheo7 napisał:

        > "Pruszkow" wraca do interesow ! Nie, nie ten Pruszkow bandycki, ten Pruszkow
        > psychiatryczny !
        >
        > Jak jeszcze poczekamy, to Jednojajowi wyciagna nam z lamusa polskiej polityki
        > pana Parysa.
        • wet3 Re: silesius 13.07.06, 20:49
          Tym razem powinno byc zastosowane porzekadlo: baba z wozu, koniom lzej!
          • silesius.monachijski0 Re: silesius 13.07.06, 21:11
            pewnie przyjdzie mu otworzyc w Gdansku albo Sopocie smazalnie ryb, ktore Bolek
            zlowi; hehehe

            wet3 napisał:

            > Tym razem powinno byc zastosowane porzekadlo: baba z wozu, koniom lzej!
        • czat-man Re: Powrot Oszoloma 13.07.06, 20:55
          silesius.monachijski0 napisał:
          > Zas Tusio przypomina sobie w tej chwili stare polskie porzekadlo (nie
          > kaszubskie): "raz na wozie, raz pod wozem"; juz wie, co go czeka; no, po prostu

          Albo "Przyszla kryska na Matyska" :)
          • silesius.monachijski0 Re: Powrot Oszoloma 13.07.06, 21:11
            "nosil wilk razy kilka, poniesli i wilka"

            czat-man napisał:

            > silesius.monachijski0 napisał:
            > > Zas Tusio przypomina sobie w tej chwili stare polskie porzekadlo (nie
            > > kaszubskie): "raz na wozie, raz pod wozem"; juz wie, co go czeka; no, po
            > prostu
            >
            > Albo "Przyszla kryska na Matyska" :)
            • 12345on Re: Powrot Olbrzyma, Tuska trzęsie ze strachu 13.07.06, 21:33
              "To jest powrot czlowieka, ktory widzial wiele teczek i doskonale
              wie, komu nie powierzac specjalnych funkcji.
              Mam nadzieje, ze wywiaze sie ze swego zadania dobrze, bo takiego
              "bicza" wlasnie zdrajcy potrzebuja.
              Tusk zas odegral nieposlednia role w obaleniu rzadu Olszewskiego,
              wiec ma az zanadto powodow do pomstowania."

    • kichnij Re: Tusk: nominacja Macierewicza ''szokująca'' 13.07.06, 20:44
      No pewnie, Tusk wolałby kogoś z wermachtu, lub z SLD.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka