callafior Wildstein to szajbus i pajac. 17.07.06, 11:49 Po co ruszał program, który był na antenie tyle lat. Wogóle co to beztalencie robi na tak ważnym stanowisku, jak tylko usłyszałem, że Wildstein będzie pełnił tą funkcję, to niczym Lepper zostałby prezydentem. Odpowiedz Link Zgłoś
maxman01 Wielka gra SLD- wsadza czy nie wsadza? 17.07.06, 11:56 Wielka gra SLD - wsadza czy nie wsadza? Wyda sie, czy sie nie wyda? Mediaturniej trwa Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Wielka gra Wielkiej Koalicji. 17.07.06, 12:28 Jeszcze miesiąc, jeszcze kwartał, jeszcze rok. Podatnik płaci, my wygrywamy. Odpowiedz Link Zgłoś
achodorowski Re: Wielka gra Wielkiej Koalicji. 17.07.06, 12:58 Nie jestem z SLD, ale podpisuje się pod ich petycją, to co wyrabia się w TVP jest skandalem. Jak mozna zdjąć program cieszący się ogromną oglądalnością? Osobiście bardzo lubię oglądac WG, dowiedziałem się z niej bardzo ciekawych rzeczy. Teraz zapewne będzie się lansowało programy dla mas, czystą komerchę, ogłupiającą naród w stylu BB, Wybacz mi babciu że ciebie zatłukłem, programy dla czytelników SE i Faktu. To jest skandal, jest propozycja Leppera aby odwołać Wildsteina, jest to jedyna jego propozycja z którą się zgodzę. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Wielka gra Wielkiej Koalicji. 17.07.06, 13:03 Zbliżamy się do prawej ściany. Abstrahując od "Wielkiej gry", nominacja B. Wildsteina była i jest skandalem. Odpowiedz Link Zgłoś
todundliebe Re: Prezes kwiatkowsk 17.07.06, 13:07 Prezes Kwiatkowsk i p. Czarzasty musza... wrocic! Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Prezes kwiatkowsk 17.07.06, 13:10 Wpis od czapy. Chcesz przeprowadzać rewolucję moralną i premiujesz szuje? Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: nasza szuja jest najlepsza . ot .co 17.07.06, 14:25 Stara amerykańska zasada - s..n ale to nasz s...n. Szybko się uczymy pod światłym przywództwem Bardzo Wielkiej Koalicji. Jeszcze wiele przed nami. Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: ale ten twój rozmówca to z poprzedniej koalic 17.07.06, 15:04 A jakie to ma znaczenie. Najprostszy podział - uczciwy albo Koalicjant.. :( Odpowiedz Link Zgłoś
weteran3 wszystko przez tych wyborców niedobrych... 17.07.06, 15:17 trzeba tych co nie głosowali zapisać do więzienia , przez co bardzo wielu uzyska wreszcie dach nad głową (jak nie przymieżając ja). wiesz że bezdomni nie mają prawa głosu w Unii Europejskiej( czytaj w Polsce)? co o tym sądzisz. Odpowiedz Link Zgłoś
idz.po.mleko Wielka gra 17.07.06, 13:02 Tesknota za komuna zyje nadal, choc wielka gra to jeden z nielicznych gdzie liczy sie wiedza. Tyle pamietam bo nie ogladam TV od jakis 3 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
maria333 Re: Wielka gra 17.07.06, 14:25 idz.po.mleko napisał: > Tesknota za komuna zyje nadal, choc wielka gra to jeden z nielicznych gdzie > liczy sie wiedza. Tyle pamietam bo nie ogladam TV od jakis 3 lat. Kochanie, to już jest niestety TĘSKNOTA ZA ROZUMEM ! Odpowiedz Link Zgłoś
adep1 Re: Wielka gra 18.07.06, 00:06 idz.po.mleko napisał: > Tesknota za komuna zyje nadal, choc wielka gra to jeden z nielicznych gdzie > liczy sie wiedza. Tyle pamietam bo nie ogladam TV od jakis 3 lat. Sorry, skąd pomysł, że to "tęsknota za komuną" jeśli ludzie bronią JEDYNEGO programu promującego rzetelną wiedzę???? W TVP jest już takie samo badziewie jak w komercyjnych, to jedyny poważny program, który się ostał! Bronek chce się przczynić do ogłupienia społeczeństwa, żeby było nim łatwiej rzadzić, to jest dopiero komuna! Odpowiedz Link Zgłoś
guyritchie tu moga pomóc tylko nowe tematy 17.07.06, 13:06 w Wielkiej Grze...kogo obchodzi zycie i muzyka masona Mozarta, badz pedała Czajkowskiego. Potrzeba nowych tematów, godnych IV PRLu np: "Potrawy z Kartofli" albo "Historia i zasada działania Telegafu" badz "Najbardziej znienawidzeni przez SB ludzie od J.Kartofla do L.Kartofla" a przebojem ogladalnosci bedzie "IV RP od powstania do upadku". Odpowiedz Link Zgłoś
rockawy Re: Posłowie SLD piszą w obronie ''Wielkiej gry'' 17.07.06, 13:11 Zenujace,chyba ich p..... Odpowiedz Link Zgłoś
uu1 Re: Posłowie SLD piszą w obronie ''Wielkiej gry'' 17.07.06, 13:11 Dlaczego tak uważasz? Odpowiedz Link Zgłoś
mreck Re: Posłowie SLD piszą w obronie ''Wielkiej gry'' 17.07.06, 13:45 za dwiescie lat bedzie sie czym chwalić. Odpowiedz Link Zgłoś
rsrh Tak.Informacje znajdziesz w "Dzienniku".Interwe 17.07.06, 14:46 niowała policja w mieszkaniu millera juniora i jego pobita zonę odwieziono do szpitala.Niestety nie zeznała na męża i nie będzie sprawy.A swoja droga takie sprawy powinny być ścigane "z urzędu"!! A może i są ?? Czy ktoś to wyjaśni fachowo? Odpowiedz Link Zgłoś
weteran3 w-g świadków polała się krew i podbite oczy żony 17.07.06, 15:00 bossa Millera juniora.sąsiedzi mówią że często się kłócą. damski bokser okazuje się . żona z Ukrainy. to są bardzo dobre kobiety na żony. jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze pewnie... Odpowiedz Link Zgłoś
brynk Wunderlich i pozostałe pocholęta z sld ! - .... 17.07.06, 14:18 ...Ja na was komuchyt nie głosowałem po to abyscie walczyli o "wielka gre" . Widac ze was "pogięło" . Zdelegalizowac te zgraje - SUBITO! Odpowiedz Link Zgłoś
damianaldo Re: Posłowie SLD piszą w obronie ''Wielkiej gry'' 17.07.06, 14:27 Hamstwo!!! Niedać należnej kasy, bo nie bedzie odcinek wyemitowany. Co to jest?? Odpowiedz Link Zgłoś
vvvitek Re: Posłowie SLD piszą w obronie ''Wielkiej gry'' 17.07.06, 14:36 i mają posłowie rację. Telewizja publiczna musi realizować swoją misję, a nie upodabniać się do komercji, do której już w 90% się upodobniła. A w emisji reklam już ją prześcignęła. Istniejąw tym kraju jeszcze ludzie inteligentni, dla których myślenie może być rozrywką. Nie likwidujcie Wielkiej Gry! Odpowiedz Link Zgłoś
vvvitek Re: Mordercy z PZPR (SLD) bez czci i honoru 17.07.06, 14:39 Sam jesteś nędzłym barachłem chłopcze. Choć jestem przeciwnikiem komuny, te ten pomysł popieram. Widać, barachle, znasz cyt. "ubeckie" dokonania tylko z tub propagandowych. Odpowiedz Link Zgłoś
brynk zamiast "wielkiej gry" będzie serial "M-jak Miller 17.07.06, 14:40 hahahaha, pięknie panie Leszku Miller wychowałes synka , tak w tradycji stalinowskiej , tak po radziecku , tak po komunistycznemu ....Powód do dumy dla sld ! Odpowiedz Link Zgłoś
kiminohikari Re: zamiast "wielkiej gry" będzie serial "M-jak M 17.07.06, 15:11 > hahahaha, pięknie panie Leszku Miller wychowałes synka , tak w tradycji > stalinowskiej , tak po radziecku , tak po komunistycznemu ....Powód do dumy dla > sld ! ty jestes biedny na umysle. szkoda ze leszek m. nie zastosowal "tradycji stalinowskiej, tak po radziecku ,tak po komunistycznemu" w stosunku do ciebie. skomentuj w takim razie ojca jaroslawa k. majac taki tekst : jaroslaw k. z jednej strony piewca zycia rodzinnego, a z drugiej strony mieszka z matka i kotem... Odpowiedz Link Zgłoś
rsrh Nie wiem w jakiej konkurencji Wenderlich mógłby 17.07.06, 14:42 startować i przyznam że obserwując jego działania "w polityce" nie mogę jej sobie nawet wyobrazić.Chyba że wprowadzi sie "mataczenie"!! Odpowiedz Link Zgłoś
brynk ten młody Miller skoro chleje to nalezy do sld ! 17.07.06, 14:45 W sld chlanie wódy to tradycja partyjna,przeniesiona z kpzr. Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Re: Posłowie SLD piszą w obronie ''Wielkiej gry'' 17.07.06, 14:51 dobrze, ze zdjęli Konfrontacje... Latkowski był beznadziejny... Odpowiedz Link Zgłoś
slawinek Bez urazy ale ten teleturniej jest przestarzały i 17.07.06, 14:51 N U D N Y Odpowiedz Link Zgłoś
nad_morzem Re: Bez urazy ale ten teleturniej jest przestarza 17.07.06, 14:55 sam jesteś nudny, tylko Big Brothera kumasz??? Odpowiedz Link Zgłoś
isa.stern Re: Bez urazy ale ten teleturniej jest przestarza 17.07.06, 14:57 wcale nie był taki nudny... mocno archaiczny - to tak...;) Odpowiedz Link Zgłoś
dsr.klodzko Wildsztajn oddawaj WielkąGrę, LinięSpecj i Szarika 17.07.06, 16:17 Cieszę się, ze przestałem już płacić za abonanemnt za dworaka, jak zabrał mi Olge Lipińską. teraz ten Wildsztajn zabiera mi ostsnie programy, jakie w ogóle oglądam w telewizji, która podobno jest publiczna. Co mnie obchodzi to, ze ma zrobić białoruską wersję TV dla kaczyńskich i źle mu sie kojarzą niektóre programy. Zamiast robić procesy czarownic z PRl-u niech lepiej zajemie się swoim zastępcą, neonazistą, który negował holocaust. Odpowiedz Link Zgłoś
eon3 Osobiście lubię 17.07.06, 16:45 Wielką Grę i Jeden z dziesięciu.POzostałe teleturn.to według mnie śmieci. Ale mimo to nie pretenduję do pouczania prezesa TVP jak ma reformować program. Poznamy po owocach. Odpowiedz Link Zgłoś
cynozura Re:A co komu przeszkadza "Wielka gra"... 17.07.06, 16:53 ...tam trzeba mieć w miarę rzetelną wiedzę,a nie walczyć o majtki Rafaeli czy Anetty.Może to właśnie przeszkadza? Odpowiedz Link Zgłoś
sara-5 Re: Posłowie SLD walcza o relikt przeszlosci nt 11.02.08, 21:35 Wielka Gra to nie był program dla pisowskich ciemniaków. Odpowiedz Link Zgłoś
klioklio Re: Posłowie SLD walcza o relikt przeszlosci nt 11.02.08, 21:42 ambitny program musiał zniknąć,bo do władzy doszli ludzie mali i niscy.A do tego zakompleksieni. Odpowiedz Link Zgłoś