battosai 04.09.06, 08:44 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
toja3003 A w cyrku męczy się zwierzęta. 04.09.06, 09:08 A w cyrku męczy się zwierzęta. To zresztą małe piwo w porównaniu z barbarzyństwem hiszpańskiej corridy a rzecz się dzieje w europejskim kraju, w XXI wieku, w UE, która jest także "wspólnotą wartości". Bądźmy zatem konsekwentni. Żadnych zwierząt w cyrku. Niech się tylko ludzie męczą, różni klowni itp. A jak sie koń w zaprzęgu męczy! Wypuścić go. I Burka - nie tylko z łańcucha (koniecznie) ale w ogóle ze służby dla człowieka. Psina się męczy przecież. Kanarki w klatkach i rybki w akwariach winny być zabronione. Zlikwidować zoa i rybołówstwo. Żadnych hodowli, futer, skór, polowań. Po prostu przyznać wszystkim zwierzętom status krów jak w Indiach i głodując na chodniku, przyglądać się tonom "befsztyków". przechadzających się spokojnie po ulicach. Wygląda na to, że szyderczo prowokuję ale po prostu wiem, że jeszcze jako ludzkość do tego wszystkiego nie dojrzeliśmy. Jednocześnie jestem głęboko przekonany, ze kiedyś tak właśnie będzie. W każdym razie, zabijanie zwierząt tylko dla przyjemności zabijania uważam za co najmniej niesmaczne. Odpowiedz Link Zgłoś
adomas Re: A w cyrku męczy się zwierzęta. 04.09.06, 09:57 Ty też jesteś befsztykiem chodzącym po ulicach. A na pewno masz inteligencję befsztyka. Odpowiedz Link Zgłoś
pavle wyższość szczurów nad chomikami?! 04.09.06, 10:33 to mi pachnie LPRowskim wychowaniem, czy chłopak nie należy przypadkiem do Młodzieńców Wsteczpolskich!? Odpowiedz Link Zgłoś
sztukmiszczzlublyna Kolejne przestępstwo na filmie w sieci TUTAJ 04.09.06, 11:10 video.google.com/videoplay?docid=-5114978592900000317 Proszę zwrócić uwagę, że kierujący około 30 sekundy filmu celowo skręca kierownicą w prawo. Ciekawe, czy Policja zna sprawę i czy się tym zajęła/zajmie? A może dziennikarze Wyborczej? Odpowiedz Link Zgłoś
ppo Re: Kolejne przestępstwo na filmie w sieci TUTAJ 04.09.06, 12:55 Policja się tym zajmie, jak otrzyma od ciebie maila z zawiadomieniem i tym linkiem. Dziennikarz, myślę, też. Odpowiedz Link Zgłoś
uniaeuropejska1 Re: Kolejne przestępstwo na filmie w sieci TUTAJ 28.02.07, 15:30 Namierzono dręczyciela interautę? Myślałem,że chodzi o niejakiego junkra,który już od dłuższego czasu na tym forum dręczy innych bzdetami,bredniami itp.Niestety to nie chodziło o spokój innych interautów tylko o spokój... chomika.Zwierzęta ważniejsze od ludzi? Odpowiedz Link Zgłoś
uniaeuropejska1 Re: Kolejne przestępstwo na filmie w sieci TUTAJ 28.02.07, 15:31 Errata ma być:internautę,internautów. Odpowiedz Link Zgłoś
legrange Re: Kolejne przestępstwo na filmie w sieci TUTAJ 04.09.06, 13:08 Przecież ten "Polak-katolik" najechał dla draki samochodem na nic mu niewinnego człowieka. Dla zdrowia psychicznego normalnych ludzi dobrze by było przeczytać informację, że tym przypadkiem policja zajmie się równie skutecznie. Słabi i bezbronni nie obawiajcie się nawet groźnie wygladających starszych bezdomnych itp. Obawiajcie się tych o wyglądzie licealistów z mózgami bezdusznych morderców. O złapanych i sądzonych mamusie przeważnie mówią "przecież to takie dobre dziecko". Odpowiedz Link Zgłoś
kloszu Re: Kolejne przestępstwo na filmie w sieci TUTAJ 04.09.06, 19:33 Na jakiej podstawie twierdzisz że katolik ? moze satanista, żyd , muzułmanin albo ateista ? Odpowiedz Link Zgłoś
eldezet Dziennikarze GW zajmijcie się tym!!! 04.09.06, 16:28 To się po prostu w głowie nie mieści! Jestem zdruzgotany... To nie jest przestępstwo, to jest bandytyzm i zbrodnia w najohydniejszej postaci... Mam nadzieję, że ten sk..yn odsiaduje już dożywocie. A jeśli takie bydle jeszcze nie siedzi, to ten świat zszedł już na psy... Dziennikarze GW zajmijcie się tym!!! Coś takiego jak na tym filmie nie może pozostać bez odzewu... Jestem totalnie załamany... Odpowiedz Link Zgłoś
drogibronislaw Re: Dziennikarze GW zajmijcie się tym!!! 04.09.06, 16:34 Nie uważasz, że w działaniu tego oprawcy chomików były akcenty antysemickie i ksenofobiczne? Odpowiedz Link Zgłoś
eldezet Re: Dziennikarze GW zajmijcie się tym!!! 04.09.06, 16:36 ja pisałem o filmie podanym w linku przez "sztukmiszczalublyna" a nie o tym o chomikach...czytaj ze zrozumieniem. Odpowiedz Link Zgłoś
drogibronislaw Re: Dziennikarze GW zajmijcie się tym!!! 04.09.06, 16:38 Ale mnie idzie o zagładę chomików... i to, że tę zagładę wykryli sprytni dzinnikarze z Gaaazety Odpowiedz Link Zgłoś
someone_new Re: Dziennikarze GW zajmijcie się tym!!! 04.09.06, 16:42 idz sie czlowieku leczyc, tak dla dobra swojego i otoczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
drogibronislaw Re: Dziennikarze GW zajmijcie się tym!!! 04.09.06, 17:53 Czyżbyś nie wyczuwał ksenofobicznych podtekstów w zagładzie chomików? Odpowiedz Link Zgłoś
arius5 Bylby z niego wspanialy Wszechpolak. 28.02.07, 15:21 Wyzszosc szurow plus niepoczytalnosc. Doskonaly material na Wszechlaka. Odpowiedz Link Zgłoś
ppo Re: Dziennikarze GW zajmijcie się tym!!! 05.09.06, 01:00 >Coś takiego jak na tym filmie nie może pozostać bez odzewu... >Jestem totalnie załamany... Wystarczy, że wyślesz maila z tym linkiem do policji. Oni już będą wiedzieli, co z tym zrobić. Odpowiedz Link Zgłoś
sztukmiszczzlublyna Re: Dziennikarze GW zajmijcie się tym!!! 06.09.06, 01:14 ppo napisał: > Wystarczy, że wyślesz maila z tym linkiem do policji. Oni już będą wiedzieli, > co z tym zrobić. Dlaczego Ty nie wysłałeś? Jesteś od pouczania innych i wskazywania im drogi i w tym w życiu sprawdzasz się najlepiej? Skoro tak, to poucz, czy należy wysłać pocztą poleconą, kurierem, czy odręczną notatkę zanieść osobiście. Odpowiedz Link Zgłoś
igraszka Re: Kolejne przestępstwo na filmie w sieci TUTAJ 04.09.06, 17:06 Zamiast się chwalić, zgłoś to na policję. Odpowiedz Link Zgłoś
claneoir Re: A w cyrku męczy się zwierzęta. 04.09.06, 10:00 Chcialbym zeby wpadl w moje lapki. Tomasz. Odpowiedz Link Zgłoś
geralt9 Za spoty SLD? 04.09.06, 10:16 Jego za spoty SLD ze zwierzetami zamkneli tak? Odpowiedz Link Zgłoś
witoldch Re: A w cyrku męczy się zwierzęta. 04.09.06, 10:42 Jak mozna usprawiedliwiac bandyte, tak bandyte znecajacego sie nad zwierzetami cyrkiem, corrida itp?!! Jasne, ze nalezy walczyc ze znecaniem sie nad zwierzetami i tam, jednak fakt, ze gdzies, ktos "jeszcze gorzej lub tak samo' nie usprawiedliwia sprawcy. Bandycie gloszacemu teorie o wyzszosci szczurow nad chomikami przedstawilbym teze o wyzszosci szczurow nad nim i zamknal w klatce z wyglodzonymi sczurami. Ciekawe jakby sie poczul? Mysle, ze tak jak chomiki... Odpowiedz Link Zgłoś
totalna_apokalipsa W głowie sie nei meisci... 04.09.06, 12:55 Jak oni to roba, ze takei rzeczy im sie po nocach nei snią? I dziwić się, z e obecnei dla 14 latka nei jest zadnym problemem wrzucuć dziewczynę do studni i rzucac w nia gruzem;/ Odpowiedz Link Zgłoś
mcgoo Re: A w cyrku męczy się zwierzęta. 04.09.06, 12:53 ..internetowa siatka osob dreczacych chomiki.. jak podaje tajne zrodlo informacji, w siatke moze byc zamieszane sporo osob z zycia publicznego .. Odpowiedz Link Zgłoś
igraszka Do tych co mówią, że to "tylko" chomiki 04.09.06, 16:58 morderca zaczyna od chomików, potem morduje kotki, pieski, a potem ludzi. mcgoo- jeśli morderca chomików zabije ci dziewczynę albo matkę też będziesz kpił? Odpowiedz Link Zgłoś
nathaniella I bardzo dobrze 04.09.06, 13:26 Pierwszy raz jestem dumna z policji. Trzeba tępić takie zachowanie wobec zwierząt. Kto wie co mogłobybyć dalej. Tylko dwa lata? Oj prawo trzeba zmienić. większe kary dla takich jak on. Odpowiedz Link Zgłoś
ssssssm :0( Ludzie niesłusznie wolą chomiki, dy- 04.09.06, 15:11 manie osła za pomocą wiosła? Zrzucić kogoś z dzieiątego piętra, a za nim jego zegarek?! Ten koleś musi być z młodzieżówki LPR-u, albo jakiegoś nopu, bo z deklem to ma ostro nie w porządku Odpowiedz Link Zgłoś
ppo Ten koles jest poprostu infantylny. 04.09.06, 16:53 To bardzo stare teksty, jeszcze z czasów mojego "nastolęctwa". Tylko, że ja wyrosłem z nich mając ok. 13 lat. On najwyraźniej zatrzymał się na tym etapie. Cóż... niedorozwój umysłowy i tyle. P.S. Nie jestem na diecie. Poprostu lubię takie żarcie :D Odpowiedz Link Zgłoś
froken brak empati..... 28.02.07, 15:29 Tak zaczynaja mordercy ipsychopaci, morduja i mecza zwierzeta a pozniej przechodza na ludzi. Totalny brak empati.Powinno sie zastosowac lobotomie na takim czubku. Odpowiedz Link Zgłoś
a.tomaszewska Policja namierzyła dręczyciela zwierząt 04.09.06, 09:59 mam nadzieje , ze jego teraz podrecza w wiezieniu udowadniajac wyzszosc gitow nadcw..ami.... o ile trafi do wiezienia, u nas sady sa zbyt poblazliwe przeciez dla dreczycieli zwiarzat.... Odpowiedz Link Zgłoś
zerozone Policja namierzyła dręczyciela zwierząt... 04.09.06, 10:09 Witam, Jak dla mnie powinien dostac 2 latka i to jeszcze jakas kare w wysokosci 10-20tys. na schroniska dla zwierzat!!! Jego panna takze conajmniej kare finansowa bo biernie sie "przygladala". Szkoda ze w polsce zadna fundacja sie nie wezmie za zrobienie czegos na podobe HSPCA w USA, dlaczego z nich nie bierzemy przykladu w takich "szczytnych" sprawach tylko przejmujemy fastfoody, bezstresowe wychowanie, itp. bzdury ??? Odpowiedz Link Zgłoś
genyo Re: Policja namierzyła dręczyciela zwierząt... 04.09.06, 10:18 najpierw dreczy chomiki, potem bedzie dreczyl dzieci, a potem zamorduje przed lub po gwalcie jakas dziewczyne...dwa lata to za malo, powinien do konca zycia byc pod kuratela, jak pedofile, bo nie wiadomo jakich podniet bedzie szukal, gdy znudza sie chomiki. Policja powinna brac sadystow pod staly nadzor, bo z sadyzmu nie mozna sie wyleczyc. Odpowiedz Link Zgłoś
majafi Re: Policja namierzyła dręczyciela zwierząt... 04.09.06, 11:02 > najpierw dreczy chomiki, potem bedzie dreczyl dzieci, a potem zamorduje przed > lub po gwalcie jakas dziewczyne...dwa lata to za malo, powinien do konca > zycia byc pod kuratela, jak pedofile, bo nie wiadomo jakich podniet bedzie > szukal, gdy znudza sie chomiki. Policja powinna brac sadystow pod staly > nadzor, bo z sadyzmu nie mozna sie wyleczyc. Zgadzam się! Super, że policja tak szybko go dopadła, ale teraz nie wiadomo jak się spisze wymiar sprawiedliwości... Ja tu nie widzę małej szkodliwości czynu tylko psychopatę, chodzącą bombę zegarową. PRZYKŁADNIE UKARAĆ!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
olias Re: Policja namierzyła dręczyciela zwierząt... 04.09.06, 11:34 facio jest nienormalny; trzymać go pod kluczem do śmierci. Odpowiedz Link Zgłoś
ojkoorde Re: Policja namierzyła dręczyciela zwierząt... 28.02.07, 15:09 i oby ta śmierć nastąpiła szybko Odpowiedz Link Zgłoś
mrowkolew Re: Policja namierzyła dręczyciela zwierząt... 04.09.06, 12:12 też się obawiam,że niedługo go i tak wypuszczą-takie u nas prawo,a ktoś z taką psyche ze zdwojonym entuzjazmem będzie robić to co robił,żeby pokazać że jest bezkarny nie wiem w czym problem ale jak pewnie wielu ludzi zauważyło młodzież straciła szacunek do życia,współczucie,nastolatki zamiast mieć np. psy typu labrador,beagle,spaniel kupują sobie mieszańce amstaffów bo taka jest moda i traktują te psy jak jakiś gadżet do szpanowania a nie psiego przyjaciela Odpowiedz Link Zgłoś
nathaniella Re: Policja namierzyła dręczyciela zwierząt... 04.09.06, 13:29 zerozone napisał: > Witam, > Jak dla mnie powinien dostac 2 latka i to jeszcze jakas kare w wysokosci > 10-20tys. na schroniska dla zwierzat!!! Jego panna takze conajmniej kare > finansowa bo biernie sie "przygladala". > Szkoda ze w polsce zadna fundacja sie nie wezmie za zrobienie czegos na podobe > HSPCA w USA, dlaczego z nich nie bierzemy przykladu w takich "szczytnych" > sprawach tylko przejmujemy fastfoody, bezstresowe wychowanie, itp. bzdury ??? Mozna sprawę zgłosić do fundacji Emir, myslę żeby się tym zajęli. Tak jak zajmują sie sprawą goldena Odpowiedz Link Zgłoś
cyberrafi Re: Policja namierzyła dręczyciela zwierząt... 04.09.06, 20:31 Co ma do tego bezstresowe wychowanie? Dawnymi czasy bywało przecież o wiele gorzej! Publiczne egzekucje i tortury przyciągały szerokie masy spragnionej wrażeń gawiedzi przez niemal całą historię ludzkości. Dopiero stosunkowo niedawno to obrzydliwe zjawisko zostało zepchnięte do roli marginesu. Sądzę, że to jeden z największych sukcesów zachodniej cywilizacji. Miejcie to na uwadze zanim zaczniecie narzekać na "dzisiejszą młodzież". Odpowiedz Link Zgłoś
kitizz Re: Policja namierzyła dręczyciela zwierząt 04.09.06, 10:12 Ludzie dręczący zwierzęta zrzeszają sie w związki by bezkarnie dręczyć zwierzęta.Inni sprawdzają czy - mają ważne karty uprawniające do dręczenia. Często nie można dojechać do jeziora - gdyż dojazd jest tylko dla członków dręczycieli. Odpowiedz Link Zgłoś
rambladelraval Re: Policja namierzyła dręczyciela zwierząt 04.09.06, 13:48 nie wyobrazam sobie zeby nie trafil do wiezienia, chyba nie skoczy sie to tylko na tym ze go postawia w koncie i pojdzie spac bez kolacji, poza tym gratuluje wyboru ukochanej, a jego matce wspolczuje, nie chcialabym dowiedziec sie ze moje dziecko jest zlym czlowiekiem i to do az takiej potegi Odpowiedz Link Zgłoś
razzmatazz Re: Policja namierzyła dręczyciela zwierząt 04.09.06, 15:00 Brawo policja! Oby teraz sąd nie okazał się pobłażliwy, jak to się zwykle dzieje w sprawach o znęcanie się nad zwierzętami. Powinni sobie posiedzieć, albo w ogóle do jakiegos psychiatryka trafić, przecież tacy ludzi normalni nie są, kolejną zabawą może bedą filmy przedstawiajace obcinanie ludziom głów? Odpowiedz Link Zgłoś
drevni.kocur Re: Policja namierzyła dręczyciela zwierząt 04.09.06, 21:03 a.tomaszewska napisała: > mam nadzieje , ze jego teraz podrecza w wiezieniu udowadniajac wyzszosc gitow > nadcw..ami.... o ile trafi do wiezienia, u nas sady sa zbyt poblazliwe > przeciez dla dreczycieli zwiarzat.... ...a kary przewidziane prawem zbyt łagodne :((((( Odpowiedz Link Zgłoś
baltazarus Może jest przedstawicielem mniejszości seksualnej? 04.09.06, 10:03 Jakieś zoosadomaso czy coś takiego? Można powiedzieć, że jest prześladowany. Odpowiedz Link Zgłoś
washington999 Re: Może jest przedstawicielem mniejszości seksua 04.09.06, 12:53 baltazarus napisał: > Jakieś zoosadomaso czy coś takiego? Można powiedzieć, że jest prześladowany. Odpowiedz Link Zgłoś
someone_new Re: Może jest przedstawicielem mniejszości seksua 04.09.06, 16:43 > Jakieś zoosadomaso czy coś takiego? Można powiedzieć, że jest prześladowany. bezmozgowcy najwyrazniej przesladowani nie sa, sa w wiekszosci Odpowiedz Link Zgłoś
drogibronislaw Re: Może jest przedstawicielem mniejszości seksua 04.09.06, 16:54 Myślę,że jeśli tak, to powinien walić do Bieronia lub Środy,. wzgl. Szyszkowskiej Odpowiedz Link Zgłoś
hamsterek Co za sk...n !!! 04.09.06, 10:06 Jak bym dorwał tego gnoja to bym mu z mordy takiego tatara zrobił że po wrzuceniu go potem do klatki ze szczurami sam poczuł by ich wyższość. Odpowiedz Link Zgłoś
eldezet Re: Co za sk...n !!! 04.09.06, 16:22 Dokładnie, mam nadzieję że ten &%#!!@ posmakuje życia pod celą i poczuje na sobie jak to jest być zgnojonym przez silniejszych od siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
otak2 Re: Heh 04.09.06, 10:15 rączki jemu i jego dziewczynie obciąć i po sprawie. a matke do pracy w kamieniołomach za to, że nie umiała syna wychować. ponadto zdjęcia, imiona i nazwiska, adres tego kretyna i jego dziewczyny powinno sie w wiadomościach puścić o każdej porze tak by wszyscy wiedzieli kto to. ale to i tak za mała kara... Odpowiedz Link Zgłoś
malepiffko Policja schwytała "internetowego" dręczyciela z... 04.09.06, 10:12 "mala szkodliwosc spoleczna czynu" i skur*iel wyjdzie z poczuciem bezkarnosci. a powinni z nim zrobic to co z chomikami. Odpowiedz Link Zgłoś
kazia_czapinska Re: Policja schwytała "internetowego" dręczyciela 04.09.06, 15:29 jaka mała szkodliwość społeczna? Myślę, że każdemu z nas się ciśnienie podniosło; co za gnojek i psychopata; co za cholerne patologie? gdzie ja żyję, co to wszystko wogóle jest?? Odpowiedz Link Zgłoś
patman Zrobiłbym aluzję, ale cenzura nie puści 04.09.06, 10:23 Cenzorzy wiedzą o co chodzi? Odpowiedz Link Zgłoś
czosnekk1 Re: Zrobiłbym aluzję, ale cenzura nie puści 05.09.06, 19:03 z pewnoscia, wszyscy czytaja Ci w myslach :/ ech ... skoro chciales zrobic, to trzeba bylo zrobic, a nie zastanawiac sie czy by poszlo czy nie :/ Odpowiedz Link Zgłoś
pacyniarz Zboczony k... 04.09.06, 10:25 O ile sobie przypominam Ted Bundy tez tak zaczynał. A skończył mordując seryjnie kobiety. Brawo dla rodziców! Odpowiedz Link Zgłoś
anka1 Re: udowodnic mu wyzszosc szczurow nad ludzmi 04.09.06, 10:31 wpuscic go do kontenera z kilkoma glodnymi przedstawicielami podziwianego przez niego gatunku, niech maja z niego tez inny pozytek. Odpowiedz Link Zgłoś
socjopatka Re: Zboczony k... 04.09.06, 10:56 a matka tego zboczenca?dlaczego nikt nie zapytal jej jak to sie stalo ze jej syn pod jej okiem torturowal zwierzeta? jak to sie stalo ze dorosla kobieta nie wiedziala ze jej syn ma takie krwawe upodobania? tak to jest jak bachory ulica wychowuje. Odpowiedz Link Zgłoś
polski_murzyn Ludzkość zasłużyła na choroby,holokaust,hiroszime 04.09.06, 10:31 ,aids i inne . Mam nadzieję ,że ludzkość w najbliższym czasi wyginie . Odpowiedz Link Zgłoś
battosai Do cenzora 04.09.06, 10:31 Cenzorze szanowny, w czym moja autocenzura przybierająca postać "sq....." była naruszeniem prawa lub regulaminu? Napiszę w takim razie inaczej: "ten młodemu człowiek pochodzący od osoby uprawiającej najstarszy zawód świata powinien sam zaznać tego, co robił chomikom." Odpowiedz Link Zgłoś
parys00 A jest film gdzie chłopiec jest rozdeptywany? 04.09.06, 10:40 Ja bym chetnie zobaczył film z udziałem tego śmiecia gdzie nim ktos rzuca o sciany i rozdeptuje go. Co za chorym szmaciarzem trzeba być żeby coś takiego robic... Sądzicie że koles ktoremu to sprawia taka frajdę nie bedzie chciał kiedys sporobować na kims wiekszym? np na człowieku? Przypomina mi sie ten film "Hostel" tam tez byli tacy degeneraci co tez pewnie zaczynali od chomików ... Odpowiedz Link Zgłoś
piekny_romanek na zdjeciu widac, ze to jakas ciota 04.09.06, 10:54 Dostalby po ryju nawet od przedszkolaka, wiec nie jest dziwne, ze swoje kompleksy i frustracje wyladuje na kims tak slabym jak te nieszczesne chomiki. Takiego debila powinno sie odstrzelic dla przykladu na rynku ku uciesze gawiedzi, moze inni kretyni by sie dwa razy zastanowili zanim cos takiego wprowadzili w czyn. Ewentualnie zamknac do czubow i nie wypuszczac z kaftanu bezpieczenstwa. Przeciez ten skur*ysyn jest chory. Jesli pozostanie na wolnosci to na 99% kiedys zamorduje w meczarniach jakies dziecko. Takich bezmogow nalezy eliminowac ze spoleczenstwa. Czasem to mysle, ze chinole maja racje - nie pierd* sie z czubami i kryminalistami. Tylko u nas pseudo-demokracja i pseudo- wolnosc. Odpowiedz Link Zgłoś
titta Re: na zdjeciu widac, ze to jakas ciota 04.09.06, 10:59 zapominasz tylko, ze "Chinole" maja tez swoja definicje tego kto jest "czubem" i kryminalista - zalezna od poczeb. A ten chlopak jest chory - i tak powinien byc traktowany: chory i potencjalnie niebespieczny dla otoczenia, nawet jak pzez lata bedzie sie zachowywal normalnie. Odpowiedz Link Zgłoś
musashipl Re: na zdjeciu widac, ze to jakas ciota 04.09.06, 11:03 Jestem za i wcale przeciw. Mam nadzieję, że nie dostanie wyroku w zawieszeniu za "niską szkodliwość społeczną czynu". To dziecko wygląda na jakieś niedorobione. To coś ma 20 lat? Wygląda MOŻE na 14. Jak pójdzie do więzienia, to tylko opowiedzieć tę historię współwięźniom. Ktoś o takim wyglądzie byłby ich maskotką. Codziennie analka i do buzi. Co prawda nie mogą go wydymać za pomocą wiosła, jak to on sam fantazjował, bo trudno w więzieniu o taki stuff, ale konwencjonalnie przecież też można, no nie? :evil: Odpowiedz Link Zgłoś
gagapapa Re: na zdjeciu widac, ze to jakas ciota 04.09.06, 13:03 taki kolo juz teraz z jakimis emocjonalnym niedorozwojem po odsiadce to pewnie byłby niebezpieczny dla każdego. Odpowiedz Link Zgłoś
czosnekk1 Re: na zdjeciu widac, ze to jakas ciota 05.09.06, 19:06 tak, z pewnoscia ... anal i do buzi na pewno by go wyprostowalo na ludzi, zastanow sie zanim zaczniesz pisac takie bzdury i znizac sie do jego poziomu! ... chory i po przezyciach w wiezieniu moze byc chodzaca bomba zegarowa :/ ... jasne, kto wie czy leczenie przyniesie skutki [no ale jesli nie leczenie to co, bo tak jak mowie - wiezienie, nie sadze ...] Odpowiedz Link Zgłoś
ppo Wiadomo, że ciota. 04.09.06, 12:42 Który normalny 20-latek ma dziewczynę 17-latkę? Tylko taki, którego rówieśniczka albo starsza nie zechce. Dla mnie to są skłonności pedofilskie. Wiadomo: małe dziewczynki- małe wymagania. Odpowiedz Link Zgłoś
kodem_pl Re: Wiadomo, że ciota. 04.09.06, 13:30 No tu sie nei zgodze:-) Wrecz zastanawiam sie nad normalnoscia tych, co majac 40 lat maja zone co ma wiecej niz 30:-D Odpowiedz Link Zgłoś
kazia_czapinska Re: Wiadomo, że ciota. 04.09.06, 15:34 pewnie nie wspominając nawet o rówieśnicach? ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
czosnekk1 Re: Wiadomo, że ciota. 05.09.06, 19:07 glupoty wypisujesz, 3 lata to nie tak duzo - dobrali sie "charakterami" i ... "masz babo kwasek" :/ Odpowiedz Link Zgłoś
gczern Dobrze że gnojka złapali 04.09.06, 11:11 Teraz powinni mu robić regularnie badania psychiatryczne pod katem ewentualnej izolacji i zafundować nadzór chyba conajmniej dozywotni, ten gnój by wyrósł na seryjnego mordercę który dla przyjemności torturuje ludzi, większość seryjnych zaczynała od zwierząt, potem jak zwierzęta sie nudziły czas na większe emocje - ludzi Odpowiedz Link Zgłoś
alkud Pokolenie JP2 ? 04.09.06, 11:14 a poważnie - do ciupy gnoja... --- religiapokoju.blox.pl/2006/09/O-Bushu-i-Nasrallahu-karykatury.html Odpowiedz Link Zgłoś
burek_polny Tak, to pokolenie JP2, w niedziele chodzi na msze. 04.09.06, 11:20 BRAWO Policja !! Mam nadzieje, ze posadza tego debila na cale 2 lata do pierdla, gdzie przekona sie o wyzszosci mieszkania w domu z mamuska nad siedzeniem w pierdlu. Poje*** gnojek, pewnie za 5 lat chomiki by mu sie znudzily i zaczalby wieszac ludzi ... Odpowiedz Link Zgłoś
pimpek102 Re: Pokolenie JP2 ? 04.09.06, 11:59 nie wykluczone, że jest po traumie obrzezania, więc znęca sie nad chomikami shalom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
burek_polny Funky 04.09.06, 11:18 BRAWO Policja !! Mam nadzieje, ze posadza tego debila na cale 2 lata do pierdla, gdzie przekona sie o wyzszosci mieszkania w domu z mamuska nad siedzeniem w pierdlu. Poje*** gnojek, pewnie za 5 lat chomiki by mu sie znudzily i zaczalby wieszac ludzi ... Odpowiedz Link Zgłoś
mt7 Na tym polega wyższość istoty ludzkiej, że może 04.09.06, 11:30 bezkarnie znęcać się nad słabszymi, w dalszej kolejności również ludźmi. To wstrząsające. Odpowiedz Link Zgłoś
lukrad Chłoptasiowi zrobić z d*** jesień średniowiecza 04.09.06, 11:42 To się wyprostuje! Odpowiedz Link Zgłoś
amoremio "Internetowy" dręczyciel zwierząt schwytany 04.09.06, 11:50 A za zoofilie (dymanie osla) powinien chyba dostac jeszcze troche wiecej z odpowiedniego paragrafu. :) Odpowiedz Link Zgłoś
ppo Nie wiem, czy ten gó..arz uciekł z wariatkowa, 04.09.06, 12:35 ale wiem, że powinien czym prędzej tam trafić! Odpowiedz Link Zgłoś
mario.osh zgadzam sie. oddać go na przymusowe leczenie. 04.09.06, 14:10 i jego panienkę. co z takich ludzi wyrośnie?. jak leczenie nie odniesie skutku to koniecznie ich wysterylizować. Odpowiedz Link Zgłoś
lkfvr Re: zgadzam sie. oddać go na przymusowe leczenie. 04.09.06, 16:21 Leczenie ich tylko utwierdzi w przekonaniu że oni potrzebują opieki. Jak wyjdą to mogą dla odmiany zamordować człowieka. Należy ich ich troche podręczyć (odzielnie) i zesłać na ciężkie roboty. Odpowiedz Link Zgłoś
monia734 Brawo policja 04.09.06, 12:43 Mam nadzieję, że niedługo powiemy brawo sąd...no chyba, że niska szkodliwość społeczna. A ten film z palantami w samochodzie jest naprawdę szokujący!! Odpowiedz Link Zgłoś
nati Re: Brawo policja!!! 04.09.06, 12:58 chlopak debil. zrobic z nim to samo co z chomikami!!! pobic i potorturowac. chore jest to, ze jego 17-letnia dziewczyna robila to razem z nim!!! tez powinna byc ukarana. skad sie biora tacy idioci na swiecie? czego rodzice nauczyli? Odpowiedz Link Zgłoś
misiu-1 Re: Brawo policja!!! 04.09.06, 13:21 nati napisała: > chlopak debil. zrobic z nim to samo co z chomikami!!! pobic i potorturowac. Przejawem głupoty jest zarówno to, co robił ten chłopak, jak i wyżej przedstawione propozycje, aby z nim zrobić to samo. A jak ktoś zjadł szynkę, to co - przerobić go na szynki i zjeść? Takie postulaty są symptomem nie mniejszego zdziczenia niż opisane w artykule. Za znęcanie się nad zwierzętami są kary przewidziane w ustawie i według tego należy go ukarać. Odpowiedz Link Zgłoś
podwieczorek Napiszcie i wyraźcie swoją opinię 04.09.06, 13:06 Jak zwykle tłumaczenie, że gazeta nie podaje żadnych danych, które pozwoliłyby na zidentyfikowanie człowieka to czcze gadanie. Średnio znająca internet osoba przy pomocy Googla od razu odnajdzie właściwą osobę. W tym wypadku dręczyciela chomików, do którego każdy może wysłać list i napisać mu, co o nim myśli. Dla zainteresowanych adres: turbomuczacz@interia.pl Odpowiedz Link Zgłoś
kodem_pl Re: Napiszcie i wyraźcie swoją opinię 04.09.06, 13:38 No i? Myslisz, ze ci odpisze? Zreszta co z tego, ze mozna wyszukac jego dane, adres czy cokolwiek? W dobie internetu to zawsze jest mozliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
ppo Idź się wypałuj, dziecko. 04.09.06, 13:39 Sorry zapomniałem- nie możesz, bo masz stoolejkę. Co ty tu jeszcze robisz? Rok szkolny już się zaczął! A może przedszkolny jeszcze nie? Odpowiedz Link Zgłoś
czosnekk1 Re: skąd można ściągnąć te filmiki 05.09.06, 19:01 obejrzyj sobie lepiej slownik ortograficzny ... co za burak :/ Odpowiedz Link Zgłoś
gajdanello Biedny Adam 04.09.06, 13:39 Tez nie lubie chomikow, dobrze nie owijal ich tasma klejaca i.....-jak w tym dowcipie. Odpowiedz Link Zgłoś
ppo Re: Biedny Adam 04.09.06, 13:42 A ja nie lubię małoletnich idiotów na forum. Gdybym był taki "biedny", jak ten szczeniak, to powinienneś zacząć się bać. Zastanów się, zanim coś napiszesz, dziecko. Odpowiedz Link Zgłoś
parwardigar niech mi jakis humanitarysta wytlumaczy... 04.09.06, 13:51 ...co stoi na przeszkodzie zeby tego sadyste zlikwidowac? przeciez to nawet szkoda tlenu ktory marnuje sie na jego oddychanie.. Odpowiedz Link Zgłoś
altar_of_madness Re: niech mi jakis humanitarysta wytlumaczy... 04.09.06, 16:53 parwardigar napisał: > ...co stoi na przeszkodzie zeby tego sadyste zlikwidowac? przeciez to nawet > szkoda tlenu ktory marnuje sie na jego oddychanie.. eduseek.interklasa.pl/sciaga/praca.php?idp=1631 to jest bardzo dobre pytanie :) w powiesci dostojewskiego raskolnikow jednak przyjmuje krzyz i "odradza sie moralnie".. czy slusznie? A kto ustalalby zasady, podług ktorych ktos mialby zabierac ZBEDNIE tlen, a ktos - bylby go rzeczywiscie wart? Ten koles uznal ze chomiki są niewarte powietrza, hitler uznal -ze Żydzi. Odpowiedz Link Zgłoś