arius5 "Stfu" ? LOL 08.09.06, 20:28 chardonnay napisał: > No prosze, panienka (zydowka) powiedziala co wie.A moze by tak sciagnac te > mace z ryja i rozgladnac sie po swiecie.Wtedy moze zobaczylaby ze w Europie > tylko Polska jest prawdziwym sojusznikiem.Ale po co? Najlepiej zalatwic to po > zydowsku.Stfu... Stfu oznacza coskolwiek innego, sprawdz sobie w Googlu a pozniej uzywaj. Odpowiedz Link Zgłoś
foofoofoo Re: "Stfu" ? LOL 08.09.06, 21:45 Shut The Fuck Up STFU. www.stfu.se/ STFU chardonnay pasuje jak ulal. STFU arius5 Odpowiedz Link Zgłoś
alebaba17 to amerykańscy Żydzi piszą takie artykuły 08.09.06, 20:35 nie ma tu żadnych przypadków, chyba, może - to jest planowa robota Odpowiedz Link Zgłoś
rach_ciach ...bo to antypolska gazeta. Co w tym dziwnego? 08.09.06, 20:37 Kosher Tradition Odpowiedz Link Zgłoś
ciagciulaciag Izrael dostaje 10 mld USd a nie widac go w Iraku! 08.09.06, 20:54 Izrael dostaje szmal mimo ze szkodzi interesom USA-ciekawostka przyrodnicza. Odpowiedz Link Zgłoś
enlightened NYT to odpowiednik "Trybuny Ludu" 08.09.06, 20:56 Nikt tego w Stanach tu nie czyta, poza "uzytecznymi idiotami", lewakami i Islamofaszystami, wiec sie nie przejmujcie... Odpowiedz Link Zgłoś
enlightened Re: GWniana prawda, to odpowiednik Jerusalem Post 08.09.06, 22:02 Palancie - NYT zawsze ostro krytykuje wojne w Iraku, i Izrael. Pomieszkaj sobie troche w Stanach - naucz sie czytac po Angielsku, to moze zrozumiesz... Odpowiedz Link Zgłoś
fyrlok NYT bagatelizuje rolę polskich wojsk w Iraku 08.09.06, 21:18 Waitsman = Weizmann (niem.Weizen = rodzaj zboza, chyba przenica) typowo zydowskie nazwisko........tak nota bene......... Odpowiedz Link Zgłoś
sarhenziel NYT bagatelizuje rolę polskich wojsk w Iraku 08.09.06, 21:22 NIe dziwi mnie to żydowska gazeta która kiedy tylko i gdzie tylko może szkaluje Polskę i Polaków. Odpowiedz Link Zgłoś
thorgallpl Kiedys Trybuna Ludu pisala, ze PRL jest cool 08.09.06, 21:28 tez im wierzyles? To tylko prasa...taka, jak GW. Odpowiedz Link Zgłoś
hiki6 jakby polacy nie wyzebrali od niemcow lepardow 08.09.06, 21:38 to do dzis by jeszcze konnica atakowali czolgi Odpowiedz Link Zgłoś
hiki6 lepsze to niz zebranina i zachlannosc na cos co 08.09.06, 21:45 zaplacil podatnik niemicki klaro? Odpowiedz Link Zgłoś
foofoofoo A kiedy ja uzylem Twoje imie, gnojku? 08.09.06, 22:09 Volksdeutch to nie imie; to prawda historyczna Odpowiedz Link Zgłoś
hiki6 leoszy volksdojcz pacyfista niz polak faszokatol:) 08.09.06, 22:18 to tez prawda historyczna:) Odpowiedz Link Zgłoś
jaszynek Re: leoszy volksdojcz pacyfista niz polak faszoka 09.09.06, 00:00 hiki6 napisał: > to tez prawda historyczna:) chlopczyku, nie pij tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
foofoofoo NYT - wlasnascia zydlka, Weitsman - zydowka 08.09.06, 21:39 Ale ze mnie q..va antysemita ... Odpowiedz Link Zgłoś
maciek770 No autorytet jak jasna cholera 08.09.06, 21:45 Mysle ze w sprawach przydatnosci badz tez nie Polskich wojsk w Iraku powinni wypowiadac sie zolnierze a nie jakies glupie pizdy z lewackiego brukowca jakim jest NYT .... Zreszta jakos to nie wspolgra z prosbami Irakijczykow i samych Amerykanow o pozostanie Polakow w Iraku .... no ale pomyje zostaly juz wylane i smrod zostanie chocby niewiem co . A co do tego co mieli amerykanie z Polskich wojsk w iraku , to powiem tyle mieli jedyna strefe w ktorej byl wzgledny spokoj i praktycznie brak zamieszek (poza powstaniem Sadra) , a patrzac na strefe Amerykanska czy tez Angielska mozna powiedziec ze Polacy byli jedynymi profesjonalnymi silami w Iraku w czasie tej okupacji . Odpowiedz Link Zgłoś
foofoofoo ALe trzeba dodac se Amerykanie mieli ... 08.09.06, 21:50 ... trudniejsza strefe Odpowiedz Link Zgłoś
fyrlok NYT bagatelizuje rolę polskich wojsk w Iraku 08.09.06, 21:42 Wklejcie tu, please, tekst (albo link do) polemizujacej odpowiedzi naszego Dyplomaty - thanx! Odpowiedz Link Zgłoś
me-e NYT...i wszystko jasne 08.09.06, 21:44 ...www.naszawitryna.pl/jedwabne_988.html Odpowiedz Link Zgłoś
foofoofoo W artykule, ktory podales ... 08.09.06, 21:55 "Dochodzi do takich nonsensów: "New York Times" z 1 stycznia 1994 r., przesuwając polskie granice... hen za niemieckie Dachau, pisał o obozie koncentracyjnym Dachau leżącym w Polsce (!!)." A duzo ludzi pieje jacy to zydki madrzy. Czy to tylko zydkowa prasa tak zydkow reklamuje? Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Ameryka ma Polske w dupie 08.09.06, 21:45 Polska to pionek na amrykanskiej szachownicy, a my jak ostatni frajerzy nadstawiamy dupy za friko. Zabierac swoje zabawki i wracac do domu, trzymac sie Europy, bo tu jest nasze miejsce. Odpowiedz Link Zgłoś
me-e sam jestes ...pionkiem 08.09.06, 21:49 ...kapusto, i nie ameryka a nyt...ktory , ubliza polsce ...dlaczego?...jak polska w/g ciebie jest pionkiem...oni za jednego kaprala ...zamordowali setki dzieci i zbobardowali liban... Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: sam jestes ...pionkiem 08.09.06, 21:51 me-e napisał: > ...kapusto, i nie ameryka a nyt...ktory , ubliza polsce Tak, a gdzie jest offset za mysliwce, gdzie porzadna pomoc finansowa, taka jaka otrzymuje Izrael albo Turcja? Miliony dolarow bez nadstawiania dupy w Iraku. Odpowiedz Link Zgłoś
foofoofoo Ludzie, jacy Wy jestescie ciemni ... 08.09.06, 21:58 .. polowa Kongresu to zydki bo sie dorobili na machlojkach gieldowych, wiec pieniadze ida do zydkostanu Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Ludzie, jacy Wy jestescie ciemni ... 08.09.06, 22:00 foofoofoo napisała: > .. polowa Kongresu to zydki bo sie dorobili na machlojkach gieldowych, wiec > pieniadze ida do zydkostanu A co z Turcja? Ma kogos w Kongresie? Odpowiedz Link Zgłoś
foofoofoo Turcja byla przydatna do wojny w Iraku ... 08.09.06, 22:06 Lokacja, lokacja ja Ci powie zydek sprzedawca nieruchomosci. W porownaniu z zydkostanem dostaja grosze ... Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Turcja byla przydatna ale wypiela sie na Stany 08.09.06, 22:09 Turcja nie udostepnila Ameryce swoich lotnisk. W wojnie z Irakiem okazala sie calkowiecie nieprzydatna. Odpowiedz Link Zgłoś
exxon Re: Turcja dostala 4 mld $ 08.09.06, 22:32 ...za nieudzielenie pomocy w Iraku... Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Turcja dostala 4 mld $ 08.09.06, 22:49 exxon napisał: > ...za nieudzielenie pomocy w Iraku... Dokladnie. Na nas wydali $57 milionow i krzycza, ze za duzo. Odpowiedz Link Zgłoś
me-e Re: Ludzie, jacy Wy jestescie ciemni ... 08.09.06, 22:08 ...turcja ma niezle polozenie...a pozatym turek sie zawsze targuje...nie to co magister...lub don millero... Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Ludzie, jacy Wy jestescie ciemni ... 08.09.06, 22:10 me-e napisał: > ...turcja ma niezle polozenie...a pozatym turek sie zawsze targuje...nie to co > magister...lub don millero... Otoz to, nie udostepnila lotnisk, a ciagle dostaje kase. My nadstawiamy dupy i mamy gowno. Odpowiedz Link Zgłoś
me-e Re: Ludzie, jacy Wy jestescie ciemni ... 08.09.06, 22:14 ...podziekuj kc lsd ..gdybysmy mieli radka i kaczynskiego wczesniej...sprawy by wygladaly dzisiaj inaczej...a polska dzisiaj wycofuje wojska...i sam widzsz jaka mamy rekcje bolszewikow zydow z nyt... Odpowiedz Link Zgłoś
majster_g Re: Ameryka ma Polske w dupie 08.09.06, 21:51 Ale przeciez my robimy dokladnie odwrotnie. Polska powtarza wszystko to co robi Ameryka Busha. Lacznie z obrazaniem Europy. Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: Ameryka ma Polske w dupie 08.09.06, 21:52 majster_g napisał: > Ale przeciez my robimy dokladnie odwrotnie. Polska powtarza wszystko to co robi > > Ameryka Busha. Lacznie z obrazaniem Europy. Dlatego jestesmy dla Ameryki pionkiem i frajerem, ktorego udalo im sie zaciagnac za friko do Iraku. Odpowiedz Link Zgłoś
infoth NewYorkTimes gwoli wyjaśnienia 08.09.06, 21:49 NYT jest nadbudówką lobby żydowskiego w stanach i można by to wiązać z ostatnimi rozstrzygnięciami w zakresie współpracy administracji Busha z Polską w sprawie tarczy antyr. . To normalna reakcja obronna środowisk żydowskich przed utratą wpływów. Tam w ameryce jest to szczególnie trudne zadanie(z uwagi na rozdrobnienie etniczne) utrzymanie się przy władzy "białych" kolonizatorów- rodów przemysłowców. W tej chwili mamy yankesów i żydów. Pojawiła się i stale się umacnia "mniejszość" latyno-amerykańska. A dla rodzimych "politologów portalowych" proponuję "nie wychylać" się już więcej bo to nędza i rozpacz. Proponuje terapie szokową..może być Sachs-a. Odpowiedz Link Zgłoś
pawka55 Utrata wplywow lobby zydowskiego jest nonsensem... 08.09.06, 22:09 infoth napisał: > NYT jest nadbudówką lobby żydowskiego w stanach i można by to wiązać z > ostatnimi rozstrzygnięciami w zakresie współpracy administracji Busha z Polską > w sprawie tarczy antyr. . To normalna reakcja obronna środowisk żydowskich > przed utratą wpływów. Tam w ameryce jest to szczególnie trudne zadanie(z uwagi > na rozdrobnienie etniczne) utrzymanie się przy władzy "białych" kolonizatorów- > rodów przemysłowców. W tej chwili mamy yankesów i żydów. Pojawiła się i stale > się umacnia "mniejszość" latyno-amerykańska. A dla rodzimych "politologów > portalowych" proponuję "nie wychylać" się już więcej bo to nędza i rozpacz. > Proponuje terapie szokową..może być Sachs-a. Nie wiem w jakim stanie US zyje infoth, prawdopodobnie w Teksasie gdzie nie widzi sie nic poza koncem wlasnego, umazanego w ropie naftowej nosa. Sila lobby zydowskiego za rzadow Busha wcale nie zmalala, o czym swiadczy pro-izraelskie zachowanie sie GWB podczas konfliktu libanskiego. Nie tylko, ze Bush nie probuje ograniczac wplywow tego lobby, ale najzwyczaniej sie jego obawia. Podczas swojej prezydentury nie podjal zadnego dyplomatycznego kroku, ktory moglby narazic go na chocby niezadowolenie zydowskich organizacji w USA. Jest to oczywiscie zrozumiale dla kazdego, kto wie gdzie ulokowane sa interesy obecnej amerykanskiej administracji. Nie moze obrazic przeciez Izraela, ktory jest jedynym sojusznikiem w tym arabskim tyglu pelnym zyciodajnej ropy! I oczywiste jest, ze Polska sluzy jako zuzyta juz dekoracja zaslaniajca prawde o przyczynach inwazji na Irak. Poniewaz dekoracja mocno sie juz zeszmacila, nalezaloby sie jej pozbyc. Media amerykanskie tylko dostarczaja argumentow do podjecia takiej decyzji. Polak z US Odpowiedz Link Zgłoś
me-e Re: NewYorkTimes gwoli wyjaśnienia 08.09.06, 22:34 ...nie wszyscy zydzi sa tacy jak ci z nyt...bez przesady...a pozatym wszyscy dzisiaj wiedza kim jest nyt...i nie sadze zeby bialy dom ...kierowal bredniami antypolskimi nyt... Odpowiedz Link Zgłoś
infoth Re: NewYorkTimes gwoli wyjaśnienia 08.09.06, 22:56 nie będą w białym domu,będą-nie wiadomo. Ale opinia publiczna-czyt.ludzie co nie mają pojęcia o meandrach polityki i najprostszych sprawach-cicha wiekszość (czy nam się podoba czy nie to głosują co napiszą w czyś takim jak NYT czy Fakt- to o tych wyborców toczy się walka. NYT to prestiżowe pismo, ale można sztucznie nagłaśniać, by prać mózgi. Odpowiedz Link Zgłoś
red.a.michnik 1/4 polskiego budżetu wojskowego 08.09.06, 22:04 1/4 polskiego budżetu wojskowego, która miała pierwotnie pójść na modernizację sił zbrojnych, została wydana na wojnę w Iraku - czy nas na to stac???????????? Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: 1/4 polskiego budżetu wojskowego 08.09.06, 22:12 red.a.michnik napisał: > 1/4 polskiego budżetu wojskowego, która miała pierwotnie pójść na modernizację > sił zbrojnych, została wydana na wojnę w Iraku - czy nas na to stac???????????? W/g NYT powinno to byc 100% calkowite oddanie. Odpowiedz Link Zgłoś
enlightened NYT = Lewicowa Propaganda dla Lewakow w Stanach 08.09.06, 22:05 Nie ma bardziej lewackiej gazety w USA niz NYT... Odpowiedz Link Zgłoś
me-e to jest bolszewizm... 08.09.06, 22:07 ...takiej propagandy nawet GW...nie uprawia...chociaz im blisko do nyt... Odpowiedz Link Zgłoś
czesiekkk Re: NYT = Lewicowa Propaganda dla Lewakow w Stana 08.09.06, 22:11 Czas się wycofać z Iraku tak jak to zrobili przed nami Hiszpanie i Włosi. Nie ma co się czarować w Iraku nie było broni masowego rażenia a na kontakty Saddama z islamskimi terrorystami nie ma twardych dowodów. I nie ma w prawie międzynarodowym czegoś takiego jak interwencja w imię wprowadzenia demokracji i wolności. Każdy kraj ma prawo żyć według swoich zwyczajów byleby wypełniał zobowiązań międzynarodowych do których się zobowiązał. Odpowiedz Link Zgłoś
para123 NYT bagatelizuje rolę polskich wojsk w Iraku 08.09.06, 22:09 Brawo, Panie Radku, jeszcze można było zapytać o offset! Odpowiedz Link Zgłoś
legrange NYT bagatelizuje rolę polskich wojsk w Iraku 08.09.06, 22:20 Weitsman to żydowskie nazwisko, a niektórzy z nich mają popier....e w głowie na punkcie Polski. Vice versa zresztą też. Odpowiedz Link Zgłoś
1europejczyk Nasi "przyjaciele" po prostu nam dziekuja za 08.09.06, 22:21 pomoc. To ze akurat ich forma podziekowania nam nie odpowiada to juz tylko nasza sprawa. 60 lat temu tez nam podziekowali sprzedajac nas za darmo i bez targow Stalinowi. Skoro nas to nic nie nauczylo to dzisiaj robia nam "powtorke". I trudno im sie dziwic szczegolnie po "naszych" deklaracjach w sprawie tego co amerykanie nazywaja "tarcza antyrakietowa" a co jest pretekstem do zdobycia czesci polskich terytoriow na wlasnosc z prawem exterytorialnosci przypieczetowanym zgoda polskiego rzadu. Nie ma i byc nie moze takiego systemu antyrakietowego ktory moglby uchronic Polske przed rosyjskimi rakietami wystrzelonymi z zachodniej granicy rosyjskiej. Czas przelotu tych rakiet do Polski jest po prostu zbyt krotki. System w obecnej swojej wersji nie obroni rowniez Ameryki. Dotychczasowe proby i testy byly w wiekszosci nieudane! Jest zas pewnym ze przyciagnie uwage tych co beda Odpowiedz Link Zgłoś
black.ok Re: NYT bagatelizuje rolę polskich wojsk w Iraku 08.09.06, 22:22 A kogo to obchodzi co piszą żydowscy liberałowie w USA, tylko Michnika i gazetę wyborczą. Odpowiedz Link Zgłoś
gurru wycofajmy się, najwyższy czas 08.09.06, 22:25 za przelaną polską krew, za pieniądze wydane na tę zbrodniczą wojnę odebrane glodującym polskim dzieciom, USA na nas plują. No cóż tak sie własnie wynagradza niewoloników. Pora przejrzec na oczy. Odpowiedz Link Zgłoś
obi-wan-kenobi NYT bagatelizuje rolę polskich wojsk w Iraku 08.09.06, 22:29 Glupia pinda, niech sama jedzie stabilizowac, a nie krytykuje. Pewno nawet nie wie, gdzie lezy Polska Odpowiedz Link Zgłoś
exxon ...ciekawe czy dla niektorych ciagle pada deszcz? 08.09.06, 22:29 ile razy jeszcze USA musi Polske oflagmic i wydutkac zeby niektorzy wyleczyli sie z tej romantycznej, naiwnej milosci? Odpowiedz Link Zgłoś
black.ok Re: ...ciekawe czy dla niektorych ciagle pada des 08.09.06, 22:32 powinniście wiedzieć, że brukowce nie piszą historii, tylko ja opluwają. Odpowiedz Link Zgłoś
janspruce Mial racje Mell Gibson - to narod wybrany 08.09.06, 22:53 Niech sami zydzi wysla korpus do Iraku - zobaczymy jak sobie dadza tam rade. Teraz trzeba wyslac nastepna misje do Libanu zeby bronic ich d... Mysle ze lobby zydowskie predzej czy pozniej straci wplywy w Ameryce tak jak stracilo w Europie. Dziwne ze wyganiani sa ze wszystkich krajow jakie zamieszkuja od czasow faraonow. Cos w tym musi byc takiego ze ich wszedzie nie cierpia. Z drugiej strony jak mowi przyslowie jak bida to do zyda. Odpowiedz Link Zgłoś
szczypiorkowski "You forgot Poland" tematem kpin w USA 08.09.06, 22:40 Coś ze dwa lata temu po tym gdy w czasie debaty wyborczej Bush powiedział do konkurenta wymieniającego członków koalicji w Iraku - "You forgot Poland", stało sie to później przedmiotem kpin i żartów, niczym z Polish jokes. Później, w zwykłych rozmowach Amerykanów, gdy ktoś nie wspomniał o czymś mało istotnym, ktoś inny zawsze zażartował: "You forgot Poland!" - i wszyscy pękali ze śmiechu. Jesteśmy frajerskim krajem, ale kiedy PiS to zmieni? (Powinien zacząć od agenta amerykańsko-syjonistycznego Radka Sikorskiego). Teraz podkładamy się z tarczą antyrakietową. Odpowiedz Link Zgłoś
me-e to ty chyba nie wiesz co amerykanie mysla o zydach 08.09.06, 22:46 ...ich przy zyciu trzyma tylko ...pieniadz...jakolwiek faktem jest ,ze jest wielu ale to wielu wspanialych zydow... Odpowiedz Link Zgłoś
me-e NYT...to nienawisc 08.09.06, 22:40 ...niech wiec sobie wezma pod uwage ,ze wiecej polakow poswiecilo zycie dla koalicji w iraku ...niz zydzi...bo chyba nikt nie slyszal ,zeby zyd jakis zginol w iraku...wiec jakim prawem bolszewicy z nyt...oczerniaja polakow...czy znajdzie sie "kij" na bollszewsicki zydowski ryj... Odpowiedz Link Zgłoś