Dodaj do ulubionych

NYT bagatelizuje rolę polskich wojsk w Iraku

    • arius5 "Stfu" ? LOL 08.09.06, 20:28
      chardonnay napisał:

      > No prosze, panienka (zydowka) powiedziala co wie.A moze by tak sciagnac te
      > mace z ryja i rozgladnac sie po swiecie.Wtedy moze zobaczylaby ze w Europie
      > tylko Polska jest prawdziwym sojusznikiem.Ale po co? Najlepiej zalatwic to po
      > zydowsku.Stfu...


      Stfu oznacza coskolwiek innego, sprawdz sobie w Googlu a pozniej uzywaj.
      • foofoofoo Re: "Stfu" ? LOL 08.09.06, 21:45
        Shut The Fuck Up
        STFU.
        www.stfu.se/

        STFU chardonnay pasuje jak ulal. STFU arius5
    • alebaba17 to amerykańscy Żydzi piszą takie artykuły 08.09.06, 20:35
      nie ma tu żadnych przypadków, chyba, może - to jest planowa robota
      • foofoofoo A zydki z GWnianej publikuja, zeby dac im zarobic 08.09.06, 21:47
        .
    • rach_ciach ...bo to antypolska gazeta. Co w tym dziwnego? 08.09.06, 20:37
      Kosher Tradition
    • ciagciulaciag Izrael dostaje 10 mld USd a nie widac go w Iraku! 08.09.06, 20:54
      Izrael dostaje szmal mimo ze szkodzi interesom USA-ciekawostka przyrodnicza.
    • enlightened NYT to odpowiednik "Trybuny Ludu" 08.09.06, 20:56
      Nikt tego w Stanach tu nie czyta, poza "uzytecznymi idiotami", lewakami i
      Islamofaszystami, wiec sie nie przejmujcie...
      • foofoofoo GWniana prawda, to odpowiednik Jerusalem Post 08.09.06, 21:43
        .
        • enlightened Re: GWniana prawda, to odpowiednik Jerusalem Post 08.09.06, 22:02
          Palancie - NYT zawsze ostro krytykuje wojne w Iraku, i Izrael. Pomieszkaj
          sobie troche w Stanach - naucz sie czytac po Angielsku, to moze zrozumiesz...
    • fyrlok NYT bagatelizuje rolę polskich wojsk w Iraku 08.09.06, 21:18
      Waitsman = Weizmann (niem.Weizen = rodzaj zboza, chyba przenica)

      typowo zydowskie nazwisko........tak nota bene.........
    • sarhenziel NYT bagatelizuje rolę polskich wojsk w Iraku 08.09.06, 21:22
      NIe dziwi mnie to żydowska gazeta która kiedy tylko i
      gdzie tylko może szkaluje Polskę i Polaków.
    • thorgallpl Kiedys Trybuna Ludu pisala, ze PRL jest cool 08.09.06, 21:28
      tez im wierzyles? To tylko prasa...taka, jak GW.
    • hiki6 jakby polacy nie wyzebrali od niemcow lepardow 08.09.06, 21:38
      to do dzis by jeszcze konnica atakowali czolgi
      • foofoofoo to sobie podwyzsz podatki i kup porzadne ... 08.09.06, 21:42
        czolgi
        • hiki6 lepsze to niz zebranina i zachlannosc na cos co 08.09.06, 21:45
          zaplacil podatnik niemicki
          klaro?
          • foofoofoo A gzdie Twoje podatki w tym, zebraku? 08.09.06, 21:48
            .
            • hiki6 teraz to juz w polsce:) 08.09.06, 21:53
              milionerku:)
              • foofoofoo Sieg ... whatever 08.09.06, 21:55
                volksdeutchu
                • hiki6 dziekuje ci drogi faszokatolu:) 08.09.06, 21:57
                  :)
                  • foofoofoo A skad ta wiedza o mojej religi, Adolfie? 08.09.06, 21:59
                    .
                    • hiki6 A skad ta wiedza o moim imieniu faszokatolu:)? 08.09.06, 22:00
                      :)
                      • foofoofoo A kiedy ja uzylem Twoje imie, gnojku? 08.09.06, 22:09
                        Volksdeutch to nie imie; to prawda historyczna
                        • hiki6 leoszy volksdojcz pacyfista niz polak faszokatol:) 08.09.06, 22:18
                          to tez prawda historyczna:)
                          • jaszynek Re: leoszy volksdojcz pacyfista niz polak faszoka 09.09.06, 00:00
                            hiki6 napisał:

                            > to tez prawda historyczna:)

                            chlopczyku, nie pij tyle.
    • foofoofoo NYT - wlasnascia zydlka, Weitsman - zydowka 08.09.06, 21:39
      Ale ze mnie q..va antysemita ...
      • maciek770 No autorytet jak jasna cholera 08.09.06, 21:45
        Mysle ze w sprawach przydatnosci badz tez nie Polskich wojsk w Iraku powinni
        wypowiadac sie zolnierze a nie jakies glupie pizdy z lewackiego brukowca jakim
        jest NYT ....

        Zreszta jakos to nie wspolgra z prosbami Irakijczykow i samych Amerykanow o
        pozostanie Polakow w Iraku .... no ale pomyje zostaly juz wylane i smrod
        zostanie chocby niewiem co .

        A co do tego co mieli amerykanie z Polskich wojsk w iraku , to powiem tyle
        mieli jedyna strefe w ktorej byl wzgledny spokoj i praktycznie brak zamieszek
        (poza powstaniem Sadra) , a patrzac na strefe Amerykanska czy tez Angielska
        mozna powiedziec ze Polacy byli jedynymi profesjonalnymi silami w Iraku w
        czasie tej okupacji .
        • foofoofoo ALe trzeba dodac se Amerykanie mieli ... 08.09.06, 21:50
          ... trudniejsza strefe
    • fyrlok NYT bagatelizuje rolę polskich wojsk w Iraku 08.09.06, 21:42
      Wklejcie tu, please, tekst (albo link do)
      polemizujacej odpowiedzi naszego Dyplomaty
      - thanx!
    • me-e NYT...i wszystko jasne 08.09.06, 21:44
      ...www.naszawitryna.pl/jedwabne_988.html
      • foofoofoo W artykule, ktory podales ... 08.09.06, 21:55
        "Dochodzi do takich nonsensów: "New York Times" z 1 stycznia 1994 r.,
        przesuwając polskie granice... hen za niemieckie Dachau, pisał o obozie
        koncentracyjnym Dachau leżącym w Polsce (!!)."
        A duzo ludzi pieje jacy to zydki madrzy. Czy to tylko zydkowa prasa tak zydkow
        reklamuje?
    • douglasmclloyd Ameryka ma Polske w dupie 08.09.06, 21:45
      Polska to pionek na amrykanskiej szachownicy, a my jak ostatni frajerzy
      nadstawiamy dupy za friko. Zabierac swoje zabawki i wracac do domu, trzymac sie
      Europy, bo tu jest nasze miejsce.
      • me-e sam jestes ...pionkiem 08.09.06, 21:49
        ...kapusto, i nie ameryka a nyt...ktory , ubliza polsce ...dlaczego?...jak
        polska w/g ciebie jest pionkiem...oni za jednego kaprala ...zamordowali setki
        dzieci i zbobardowali liban...
        • douglasmclloyd Re: sam jestes ...pionkiem 08.09.06, 21:51
          me-e napisał:

          > ...kapusto, i nie ameryka a nyt...ktory , ubliza polsce

          Tak, a gdzie jest offset za mysliwce, gdzie porzadna pomoc finansowa, taka jaka
          otrzymuje Izrael albo Turcja? Miliony dolarow bez nadstawiania dupy w Iraku.
          • foofoofoo Ludzie, jacy Wy jestescie ciemni ... 08.09.06, 21:58
            .. polowa Kongresu to zydki bo sie dorobili na machlojkach gieldowych, wiec
            pieniadze ida do zydkostanu
            • douglasmclloyd Re: Ludzie, jacy Wy jestescie ciemni ... 08.09.06, 22:00
              foofoofoo napisała:

              > .. polowa Kongresu to zydki bo sie dorobili na machlojkach gieldowych, wiec
              > pieniadze ida do zydkostanu

              A co z Turcja? Ma kogos w Kongresie?
              • foofoofoo Turcja byla przydatna do wojny w Iraku ... 08.09.06, 22:06
                Lokacja, lokacja ja Ci powie zydek sprzedawca nieruchomosci. W porownaniu z
                zydkostanem dostaja grosze ...
                • douglasmclloyd Turcja byla przydatna ale wypiela sie na Stany 08.09.06, 22:09
                  Turcja nie udostepnila Ameryce swoich lotnisk. W wojnie z Irakiem okazala sie
                  calkowiecie nieprzydatna.
                  • foofoofoo Zle wiadomosci .. jak napisal me-e .. wytargowali 08.09.06, 22:11
                    :)
                  • exxon Re: Turcja dostala 4 mld $ 08.09.06, 22:32
                    ...za nieudzielenie pomocy w Iraku...
                    • douglasmclloyd Re: Turcja dostala 4 mld $ 08.09.06, 22:49
                      exxon napisał:

                      > ...za nieudzielenie pomocy w Iraku...

                      Dokladnie. Na nas wydali $57 milionow i krzycza, ze za duzo.
              • me-e Re: Ludzie, jacy Wy jestescie ciemni ... 08.09.06, 22:08
                ...turcja ma niezle polozenie...a pozatym turek sie zawsze targuje...nie to co
                magister...lub don millero...
                • douglasmclloyd Re: Ludzie, jacy Wy jestescie ciemni ... 08.09.06, 22:10
                  me-e napisał:

                  > ...turcja ma niezle polozenie...a pozatym turek sie zawsze targuje...nie to co
                  > magister...lub don millero...

                  Otoz to, nie udostepnila lotnisk, a ciagle dostaje kase. My nadstawiamy dupy i
                  mamy gowno.
                  • foofoofoo Przeczytaj "Ale wiadomosci" powyzej ... 08.09.06, 22:12
                    :)
                    • foofoofoo Powinno byc "Zle wiadomosci" 08.09.06, 22:13
                      .
                  • me-e Re: Ludzie, jacy Wy jestescie ciemni ... 08.09.06, 22:14
                    ...podziekuj kc lsd ..gdybysmy mieli radka i kaczynskiego wczesniej...sprawy by
                    wygladaly dzisiaj inaczej...a polska dzisiaj wycofuje wojska...i sam widzsz
                    jaka mamy rekcje bolszewikow zydow z nyt...
      • majster_g Re: Ameryka ma Polske w dupie 08.09.06, 21:51
        Ale przeciez my robimy dokladnie odwrotnie. Polska powtarza wszystko to co robi
        Ameryka Busha. Lacznie z obrazaniem Europy.
        • douglasmclloyd Re: Ameryka ma Polske w dupie 08.09.06, 21:52
          majster_g napisał:

          > Ale przeciez my robimy dokladnie odwrotnie. Polska powtarza wszystko to co robi
          >
          > Ameryka Busha. Lacznie z obrazaniem Europy.

          Dlatego jestesmy dla Ameryki pionkiem i frajerem, ktorego udalo im sie zaciagnac
          za friko do Iraku.
    • infoth NewYorkTimes gwoli wyjaśnienia 08.09.06, 21:49
      NYT jest nadbudówką lobby żydowskiego w stanach i można by to wiązać z
      ostatnimi rozstrzygnięciami w zakresie współpracy administracji Busha z Polską
      w sprawie tarczy antyr. . To normalna reakcja obronna środowisk żydowskich
      przed utratą wpływów. Tam w ameryce jest to szczególnie trudne zadanie(z uwagi
      na rozdrobnienie etniczne) utrzymanie się przy władzy "białych" kolonizatorów-
      rodów przemysłowców. W tej chwili mamy yankesów i żydów. Pojawiła się i stale
      się umacnia "mniejszość" latyno-amerykańska. A dla rodzimych "politologów
      portalowych" proponuję "nie wychylać" się już więcej bo to nędza i rozpacz.
      Proponuje terapie szokową..może być Sachs-a.
      • pawka55 Utrata wplywow lobby zydowskiego jest nonsensem... 08.09.06, 22:09
        infoth napisał:

        > NYT jest nadbudówką lobby żydowskiego w stanach i można by to wiązać z
        > ostatnimi rozstrzygnięciami w zakresie współpracy administracji Busha z
        Polską
        > w sprawie tarczy antyr. . To normalna reakcja obronna środowisk żydowskich
        > przed utratą wpływów. Tam w ameryce jest to szczególnie trudne zadanie(z
        uwagi
        > na rozdrobnienie etniczne) utrzymanie się przy władzy "białych" kolonizatorów-
        > rodów przemysłowców. W tej chwili mamy yankesów i żydów. Pojawiła się i stale
        > się umacnia "mniejszość" latyno-amerykańska. A dla rodzimych "politologów
        > portalowych" proponuję "nie wychylać" się już więcej bo to nędza i rozpacz.
        > Proponuje terapie szokową..może być Sachs-a.

        Nie wiem w jakim stanie US zyje infoth, prawdopodobnie w Teksasie gdzie nie
        widzi sie nic poza koncem wlasnego, umazanego w ropie naftowej nosa. Sila lobby
        zydowskiego za rzadow Busha wcale nie zmalala, o czym swiadczy pro-izraelskie
        zachowanie sie GWB podczas konfliktu libanskiego. Nie tylko, ze Bush nie
        probuje ograniczac wplywow tego lobby, ale najzwyczaniej sie jego obawia.
        Podczas swojej prezydentury nie podjal zadnego dyplomatycznego kroku, ktory
        moglby narazic go na chocby niezadowolenie zydowskich organizacji w USA. Jest
        to oczywiscie zrozumiale dla kazdego, kto wie gdzie ulokowane sa interesy
        obecnej amerykanskiej administracji. Nie moze obrazic przeciez Izraela, ktory
        jest jedynym sojusznikiem w tym arabskim tyglu pelnym zyciodajnej ropy! I
        oczywiste jest, ze Polska sluzy jako zuzyta juz dekoracja zaslaniajca prawde o
        przyczynach inwazji na Irak. Poniewaz dekoracja mocno sie juz zeszmacila,
        nalezaloby sie jej pozbyc. Media amerykanskie tylko dostarczaja argumentow do
        podjecia takiej decyzji.

        Polak z US
      • me-e Re: NewYorkTimes gwoli wyjaśnienia 08.09.06, 22:34
        ...nie wszyscy zydzi sa tacy jak ci z nyt...bez przesady...a pozatym wszyscy
        dzisiaj wiedza kim jest nyt...i nie sadze zeby bialy dom ...kierowal bredniami
        antypolskimi nyt...
        • infoth Re: NewYorkTimes gwoli wyjaśnienia 08.09.06, 22:56
          nie będą w białym domu,będą-nie wiadomo. Ale opinia publiczna-czyt.ludzie co
          nie mają pojęcia o meandrach polityki i najprostszych sprawach-cicha wiekszość
          (czy nam się podoba czy nie to głosują co napiszą w czyś takim jak NYT czy Fakt-
          to o tych wyborców toczy się walka. NYT to prestiżowe pismo, ale można
          sztucznie nagłaśniać, by prać mózgi.
    • red.a.michnik 1/4 polskiego budżetu wojskowego 08.09.06, 22:04
      1/4 polskiego budżetu wojskowego, która miała pierwotnie pójść na modernizację sił zbrojnych, została wydana na wojnę w Iraku - czy nas na to stac????????????
      • douglasmclloyd Re: 1/4 polskiego budżetu wojskowego 08.09.06, 22:12
        red.a.michnik napisał:

        > 1/4 polskiego budżetu wojskowego, która miała pierwotnie pójść na modernizację
        > sił zbrojnych, została wydana na wojnę w Iraku - czy nas na to stac????????????

        W/g NYT powinno to byc 100% calkowite oddanie.
    • enlightened NYT = Lewicowa Propaganda dla Lewakow w Stanach 08.09.06, 22:05
      Nie ma bardziej lewackiej gazety w USA niz NYT...
      • me-e to jest bolszewizm... 08.09.06, 22:07
        ...takiej propagandy nawet GW...nie uprawia...chociaz im blisko do nyt...
      • czesiekkk Re: NYT = Lewicowa Propaganda dla Lewakow w Stana 08.09.06, 22:11
        Czas się wycofać z Iraku tak jak to zrobili przed nami Hiszpanie i Włosi. Nie ma
        co się czarować w Iraku nie było broni masowego rażenia a na kontakty Saddama z
        islamskimi terrorystami nie ma twardych dowodów. I nie ma w prawie
        międzynarodowym czegoś takiego jak interwencja w imię wprowadzenia demokracji i
        wolności. Każdy kraj ma prawo żyć według swoich zwyczajów byleby wypełniał
        zobowiązań międzynarodowych do których się zobowiązał.
    • para123 NYT bagatelizuje rolę polskich wojsk w Iraku 08.09.06, 22:09
      Brawo, Panie Radku, jeszcze można było zapytać o offset!
    • legrange NYT bagatelizuje rolę polskich wojsk w Iraku 08.09.06, 22:20
      Weitsman to żydowskie nazwisko, a niektórzy z nich mają popier....e w głowie na
      punkcie Polski. Vice versa zresztą też.
    • 1europejczyk Nasi "przyjaciele" po prostu nam dziekuja za 08.09.06, 22:21
      pomoc. To ze akurat ich forma podziekowania nam nie odpowiada to juz tylko nasza
      sprawa. 60 lat temu tez nam podziekowali sprzedajac nas za darmo i bez targow
      Stalinowi. Skoro nas to nic nie nauczylo to dzisiaj robia nam "powtorke".
      I trudno im sie dziwic szczegolnie po "naszych" deklaracjach w sprawie tego co
      amerykanie nazywaja "tarcza antyrakietowa" a co jest pretekstem do zdobycia
      czesci polskich terytoriow na wlasnosc z prawem exterytorialnosci
      przypieczetowanym zgoda polskiego rzadu. Nie ma i byc nie moze takiego systemu
      antyrakietowego ktory moglby uchronic Polske przed rosyjskimi rakietami
      wystrzelonymi z zachodniej granicy rosyjskiej. Czas przelotu tych rakiet do
      Polski jest po prostu zbyt krotki. System w obecnej swojej wersji nie obroni
      rowniez Ameryki. Dotychczasowe proby i testy byly w wiekszosci nieudane!
      Jest zas pewnym ze przyciagnie uwage tych co beda
    • black.ok Re: NYT bagatelizuje rolę polskich wojsk w Iraku 08.09.06, 22:22
      A kogo to obchodzi co piszą żydowscy liberałowie w USA, tylko Michnika i gazetę
      wyborczą.
    • gurru wycofajmy się, najwyższy czas 08.09.06, 22:25
      za przelaną polską krew, za pieniądze wydane na tę zbrodniczą wojnę odebrane
      glodującym polskim dzieciom, USA na nas plują. No cóż tak sie własnie
      wynagradza niewoloników. Pora przejrzec na oczy.
    • obi-wan-kenobi NYT bagatelizuje rolę polskich wojsk w Iraku 08.09.06, 22:29
      Glupia pinda, niech sama jedzie stabilizowac, a nie krytykuje. Pewno nawet nie
      wie, gdzie lezy Polska
    • exxon ...ciekawe czy dla niektorych ciagle pada deszcz? 08.09.06, 22:29
      ile razy jeszcze USA musi Polske oflagmic i wydutkac zeby niektorzy wyleczyli
      sie z tej romantycznej, naiwnej milosci?
      • black.ok Re: ...ciekawe czy dla niektorych ciagle pada des 08.09.06, 22:32
        powinniście wiedzieć, że brukowce nie piszą historii, tylko ja opluwają.
        • janspruce Mial racje Mell Gibson - to narod wybrany 08.09.06, 22:53
          Niech sami zydzi wysla korpus do Iraku - zobaczymy jak sobie dadza tam rade.
          Teraz trzeba wyslac nastepna misje do Libanu zeby bronic ich d... Mysle ze
          lobby zydowskie predzej czy pozniej straci wplywy w Ameryce tak jak stracilo w
          Europie. Dziwne ze wyganiani sa ze wszystkich krajow jakie zamieszkuja od
          czasow faraonow. Cos w tym musi byc takiego ze ich wszedzie nie cierpia. Z
          drugiej strony jak mowi przyslowie jak bida to do zyda.
    • szczypiorkowski "You forgot Poland" tematem kpin w USA 08.09.06, 22:40
      Coś ze dwa lata temu po tym gdy w czasie debaty wyborczej Bush powiedział do
      konkurenta wymieniającego członków koalicji w Iraku - "You forgot Poland",
      stało sie to później przedmiotem kpin i żartów, niczym z Polish jokes.
      Później, w zwykłych rozmowach Amerykanów, gdy ktoś nie wspomniał o czymś mało
      istotnym, ktoś inny zawsze zażartował: "You forgot Poland!" - i wszyscy pękali
      ze śmiechu.
      Jesteśmy frajerskim krajem, ale kiedy PiS to zmieni? (Powinien zacząć od agenta
      amerykańsko-syjonistycznego Radka Sikorskiego). Teraz podkładamy się z tarczą
      antyrakietową.
      • me-e to ty chyba nie wiesz co amerykanie mysla o zydach 08.09.06, 22:46
        ...ich przy zyciu trzyma tylko ...pieniadz...jakolwiek faktem jest ,ze jest
        wielu ale to wielu wspanialych zydow...
    • me-e NYT...to nienawisc 08.09.06, 22:40
      ...niech wiec sobie wezma pod uwage ,ze wiecej polakow poswiecilo zycie dla
      koalicji w iraku ...niz zydzi...bo chyba nikt nie slyszal ,zeby zyd jakis
      zginol w iraku...wiec jakim prawem bolszewicy z nyt...oczerniaja polakow...czy
      znajdzie sie "kij" na bollszewsicki zydowski ryj...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka